אולי החמצתם את הסיפורים האלה…

מה עושה כותב משועמם בחופשה (חוץ מאשר לכתוב סיפורים מעולים)? עובר על הסטטיסטיקות של האתר ומסתכל על המספרים. למרות שאין לי מה להתלונן על התגובות המצוינות שאני מקבל מכם, לא יכולתי שלא לשים לב שהסיפורים הבאים זכו למעט מאוד תגובות אז אם אתם רוצים לקרוא סיפרים שאולי החמצתם, שווה לתת להם צ'אנס.
המרוץ לצמרת של נגה לבנה – נגה היא דוגמנית ישראלית מתנשאת שעוזבת את הארץ כדי לכבוש את ארצות הברית. ביהירותה היא רומסת את כל מי שמנסה לעזור לה, עד שהמרוץ שלה לצמרת הדוגמנות הופך להחלקה מענגת לזרועותיו הדביקות של עולם הפורנו.
לימוזינה – סיפור שכתבתי בהשראת הקליפ הזה על נהג לימוזינה שכיר ומה שהוא רואה במראה האחורית כאשר הוא מסיע נער צעיר, עשיר וחרמן.
פורניה – סדרה חמודה ומטופשת על החיים בעולם של סרטים פורנוגרפיים, בו כל קלישאות הפורנו חיות ונושמות. לא סיפורים מטלטלים אבל יצא חמוד. נראה לי.
הגשר – נסיך מורד וגולה פולש לכוכב האם שלו כדי להרוג את אביו ולכבוש את אמו. תככים בסגנון משחקי הכס וכיבוש מיני בסגנון דור נוב.
רימונים – בחור צעיר חוזר לבית הוריו ומגלה שהבית נשרף. הוא משתכן אצל אצל מי שהייתה השכנה המסתורית והמפחידה של ימי נעוריו ודי מהר מתחיל לזיין לה את הצורה, למרות שהיא כבר לא ילדה.

Print Friendly, PDF & Email

1 thought on “אולי החמצתם את הסיפורים האלה…”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *