ארוס, אדוניס, ארס – פרק י"ג

לפרק הקודם
====================

דודה ענת בולעת רוק ומתקרבת לערן בחשש, עיניה היפות קרועות לרווחה, שדיה הרטובים מתנודדים בעצלתיים במים, קצף סבון ניגר מהם באטיות. בזהירות היא מתקרבת אליו מהצד אך ערן מגחך אליה בפה מלא, אוחז בזרועה הימנית ומוביל אותה בנחישות מולו, עד שהיא כורעת מול פניו והוא חש בתנודות המים הזעירות אשר ירכיה משגרים ליד ירכיו. הוא אוחז בעורפה ביד ימין, מושך אותה בחוזקה אל פניו וכאשר שפתיה הרכות פוגשות בשלו הוא מניח את ידו השמאלית על מותנה. לשונו פולשת אל מכמני פיה וידיו מובילות את גופה מטה, מכוונות את ערוותה לעבר איברו המצפה במים. דודה ענת מנסה למחות כאשר היא חשה בכוונתו אך היא חסרת אונים לנוכח ידיו החזקות. היא פוערת את עיניה ומנסה להתרחק לנוכח מגע ראש הזין במפשעתה אך ערן חזק בהרבה ממנה ולאחר מאבק קצר ואלים מחדיר את ראש הזין אל בין שפתי ערוותה. יד ימינו על עורפה הרטוב ושמאלו על מותנה, הוא מאלץ אותה לרדת מטה עד שהיא משופדת כליל על איברו, לשונו עדיין ממלאת את חלל פיה הממלמל מחאות.

ערן שובר את הנשיקה ואומר: "אני אוהב להתנשק איתך, דודה ענת.”

הוא לא זז ולא מניע את אגנו, במקום זאת ערן מלטף את גופה השופע של דודתו בעדינות מפתיעה, כריות אצבעותיו מלטפות את עורפה וגבה הרטוב. ידו השמאלית מלטפת את ירכה מתחת למים, מתווה תלמים על עורה מהמותן ועד הברך. היא מתחילה למחות שוב וערן סוכר את פיה בנשיקה, לשונו מתגרה בלשונה המהססת בחלל פיה וימינו עולה שוב אל עורפה העדין, שולטת בכל גופה משם. באגודלו הוא מלטף את ראשה ואוזנה בעודו כופה עליה את הנשיקה והיא נאחזת בדופן האמבטיה כדי לשמור על שיווי משקל.

איברו הקשה עדיין נעוץ בתוכה ושדיה הגדולים והרטובים נמחצים מול חזהו, פטמותיה דוקרות את עורו. ערן אוחז בשד גדול ומגיש אותו אל פיו, מוצץ את הפטמה כתינוק רעב ודודתו נאנחת חרישית באוזנו. העטרה ממלאת את כל פיו כמעט והוא מלקק את הפטמה הדובדבנית, משבש את נשימותיה של האישה המבוגרת. אחרי כמה רגעים בהם הוא מענג שד אחד הוא עובר אל השני ובדקות הבאות הוא מוצץ ומלקק את פטמותיה של דודה ענת בעודה משופדת על איברו הקשה וזו כמעט שמתמסרת כליל לשפתיו המענגות, ללשונו הזריזה ולידיו החזקות, התנגדותה מתמוססת מרגע לרגע.

עד עכשיו ידיה נאחזו בדופן האמבט אך עכשיו ידה הימנית נוטשת את הדופן ומלטפת לרגע את כתפו השרירי של אחיינה המוצץ את פטמתה. למרות הכניעה הרגעית לחולשתה, כעבור כמה שניות מתעשתת דודה ענת ומסיגה ממנו את ידה וחוזרת להיאחז בדופן הקרמיקה, התרגשותה הולכת וגואה. בשקדנות נחושה ממשיך ערן לפנק את דדיה הדשנים בפיו ולשונו והתנשפויותיה של דודה ענת הולכות ומתגברות לכדי אנחות רכות והיא מתמכרת ונכנעת לתענוג שהוא מסב לשדיה, איברו הקשה נעוץ ללא ניע עמוק בתוכה.

ידיה של דודה ענת נוטשות עכשיו את דופן האמבט והיא נאחזת באחיינה הצעיר, הודפת אגב כך את ראשו אל בין השדיים הגדולים והרטובים. ערן מניח לה להטביע אותו בהררי הבשר הרך שלה והיא נאנחת בקול אל אוזנו.

"ערןערןאתה מדהיםאל תפסיקאל תפסיק…”

ערן מחלץ את ראשה מבין שדיה ושואל, משועשע:

"את הולכת לגמור, דודה ענת?”

היא מהנהנת בפרצוף מעווה עונג, עיניה מתגלגלות מעלה ונחיריה מתרחבים. דודה ענת מנסה להניע את אגנה הרעב אך ערן לופת את מותנה בידו החזקה.

"אל תזוזי, תגמרי ככה, בלי לזוז.” הוא מצווה ומרתק אותה למקומה, מונע מאגנה לזוז.

היא שואפת אוויר בתנועות עמוקות ומתמקדת בעונג הגואה במפשעתה, נאחזת בשתי ידיים בעורפו וגבו של אחיינה השרירי. ערן אוחז את גבה בידו השמאלית, הימנית מחליקה אל תוך המים ואל בין פלחי עכוזה, אצבעו מתווה מעגלים סביב פי הטבעת של דודה ענת.

"אוֹהּ! ערן!” היא נאנקת בקול כאשר אצבעו פולשת קמעה אל פי הטבעת שלה. “זה טוב! עודאל תפסיק!”

ידו השמאלית עדיין מרתקת אותה למקומה בכוח, לכן דודה ענת אינה יכולה לנוע ולחכך את הזין הקשה הממלא אותה בדופנותיה הרטובות. במקום זאת היא מניעה את מפשעתה הרעבה קדימה ואחורה, מחככת אגב כך את דגדגנה מול בטנו השרירית של אחיינה. שפתיה החושניות פעורות ועיניה מתגלגלות מעלה ואגנה נע קדימה ואחורה בתנועות עמוקות ורעבות והיא קוראת בשמו של ערן כאשר היא אינה יכולה יותר להכיל את העונג ומתפרצת סוף סוף בצעקות רמות.

"ערן! ערן! עוד! עוד! אני…! ערן! אוהה! ערן! זה מדהים! ערנייי!”

ערן מחבק אותה בזרועותיו החזקות בעודה נרעדת ומתנשפת עליו, נאחזת בו וטורפת אותו בנשיקות תאוותניות הקוטעות לרגע את צעקות התשוקה שלה כשהיא מיטלטלת ברעידת האדמה הפרטית אשר בין רגליה. רגעים ארוכים היא נישאת כך על גל התאווה עד שהיא נרגעת לבסוף ושקט סוער ממלא את האוויר.

ערן מחייך לעצמו כאשר הוא שם לב לשקט: דוד אריק כיבה את המוסיקה ואלא אם כן הוא נסע מהבית, אין ספק שהוא יכול לשמוע את אשתו קוראת בשמו של המאהב הצעיר שלה בכל פינה ברחבי הבית. השקט מופר רק על ידי נשימותיה הכבדות של דודתו והיא מניחה את ראשה על ראשו, מתרפקת עליו בהתמסרות מוחלטת.

רגעים ארוכים הם נשארים כך, חבוקים ומתנשפים ודודה ענת מניחה את ראשה בכניעה על כתפו החסונה של אחיינה. אחר כך מתרחקים ראשיהם זה מזה וערן שולח את פניו לעברה ודודה ענת מנשקת אותו בשפתיה המלאות, נשיקתה אטית וחושנית. לשונותיהם נפגשות בתוך פיותיהם בריקוד מתון ומסעיר המצית תאווה מהירה בגופותיהם המשולהבים גם ככה. כאשר דודה ענת מתחילה להניע את אגנה מעלה ומטה, ערן מניח לה לעשות כן והיא ממהרת לנצל את הסכמתו ומתחילה לשגול את עצמה על איברו הקשה של אחיינה, חיוך מתענג מאיר את פניה בעודה משפדת את עצמה, שוב ושוב ושוב.

המים לא מאפשרים תנועות מהירות, לכן הם מזדיינים בנינוחות, מתנשקים ומשתגלים לאטם. כמו קודם, ידיו של ערן מלטפות ומרפרפות על פני כל גופה, מגווה ועורפה העדין, דרך גבה וכלה בירכיה וישבנה והיא נאנחת בהתרגשות בכל פעם שהוא פולש באצבע עבה אל פי הטבעת שלה.

"את זוכרת שזיינתי אותך בתחת, דודה ענת?” הוא שואל בשקט באוזנה.

"הוֹ…” היא נאנחת וגם במים ערן חש בריגוש החמים המציף אותה.

"…איך קשרתי אותך לסלע ואנסתי אותך בתחת?”

"ערן…” היא מתנשפת באוזנו.

"את זוכרת איך גמרת ככה? איך צעקת?” הוא ממשיך, מלטף את פי הטבעת שלה מתחת למים.

"כן…”

"נהנית לקבל בתחת?”

"הוכן…”

דודה ענת עולה ויורדת בתנועות קצובות על איברו של ערן וגופה מחולל סערה זוטא באמבטיה, שולח גלים גבוהים מדופן אל דופן. ידו של ערן מחליקה אל המפגש שבין מפשעותיהם ואגודלו הזריזה מוצאת את הדגדגן הרעב שלה, סוחטת אנקת ריגוש מדודה ענת. ביד אחת הוא מאונן לה ובשנייה מעסה בתנועות מעגליות את פי הטבעת שלה וקריאותיה של דודתו מתגרות שוב.

"תני לי שד…” הוא מורה לה ופותח לעומתה פה של עגל רעב ודודה ענת אוחזת בשד גדול ומובילה אותו אל פיה. ערן מתחיל לינוק ולמצוץ את שדהּ בעוד אצבעותיו ממשיכות להבעיר את מוקדי העונג אשר בין רגליה. מדי כמה רגעים הוא מרחיק את ראשו ומסמן לה להחליף שד ודודה ענת, עיניה מזוגגות כמעט מרוב עונג, מגישה לו את השד האחר וכך הוא מלקק ומוצץ את פטמותיה לסירוגין, קודם זו ואחר כך זו וחוזר חלילה, דודתו רוכבת עליו בתנועות קצובות ועמוקות.

"ערן…” היא נאנחת כעבור כמה דקות מענגות.

"מה?”

"אניאני הולכת לגמור שובאני לא מאמינהערניזה מדהיםאל תפסיק…”

ערן לא מפסיק. אגודל שמאלו מתחיל כבר לכאוב מעט מהתנוחה הלא נוחה אבל הוא ממשיך להרקיד אותו על הכפתור הקטן והנרגש שלה, ידו השנייה ממשיכה להתוות מעגלים מכשפים סביב הכניסה האחורית שלה. כעבור רגעים אחדים הוא חש בגופה מתכונן לפגיעה נוספת של גל עונג, מתרכך ומתמסר לזרמים המציפים אותו ובדיוק כאשר דודה ענת מתחילה להיאנח בקול הוא מחדיר אליה קצה אצבעו לחור הקטן שלה, שוגל אותה עכשיו בשני החורים גם יחד ודודה ענת מתפוצצת בסדרת גניחות קולניות, קוראת בשמו ומתחננת בפניו שלא יפסיק אף פעם. גלי ההלם מזעזעים את גופה עוד רגעים ארוכים עד שהיא נרגעת, מתנשפת בכבדות, גופה רך ונרפה כשל בובת סמרטוטים.

"אני לא רוצה להפסיק אף פעם.” היא ממלמלת.

"אבל המים מתקררים.” אומר ערן והיא מצחקקת.

"נכון, לא שמתי לב.”

"אל תדאגי, על מיטה שלך יהיה חמים ונעים.”

עיניה של דודה ענת נפערות שוב בחשש.

"ערן, דוד שלך עלול לראות אותנו…”

"את חושבת שהוא לא שמע אותך בחצי השעה האחרונה?” שואל ערן ומוריד אותה ממנו בעדינות. דודה ענת מביטה בו בחשש, עיניה נורות לעבר החלון כאילו בעלה הנכה עומד שם ומציץ.

ד

"הוא כיבה את המוסיקה…” ממלמלת דודה ענת.

"יותר טוב, אני רוצה שישמע.”

"אל תדבר ככה…” היא ממלמלת.

ערן יוצא מהאמבטיה, לוקח מגבת ומגיש לה אותה. דודה ענת, יפה כמו אפרודיטה בשלה, יוצאת מהמים ומתמסרת לזרועותיו החסונות, מניחה לו לנגב את גופה. הוא מנגב את זרועותיה ושדיה ואז כורע ומנגב את קרסוליה ושוקיה, עולה אט אט עד שפניו מול המשולש הכהה של ערוותה.

הוא מנשק את ירכה הימנית ודודה ענת מתנשפת. ערן מניח את שתי ידיו על ישבנה הרך ואז צולל אל פרוות ערוותה הרטובה ממי האמבט, לשונו יורקת עונג כמו מטוס תקיפה ממלחמת העולם. דודה ענת מנסה להדוף אותו וממלמלת כמה מחאות סמליות על כך ש"זה יותר מדי זמן" ו"הוא ישמע אותנו" אבל במהרה התנגדותה הסמלית קמלה לנוכח זריזות לשונו בערוותה והיא מניחה את ידיה על ראשו ומתמסרת ללשון המרגשת.

ערן כורע תחת דודתו העומדת, ידיו החזקות חופנות את פלחי עכוזה וראשו קבור עמוק במפשעתה והוא מלחך את החריץ הרטוב שלה בתנועות ארוכות, נעצר מדי כמה רגעים כדי להתמקד בדגדגן, סוחט ממנה התנשפויות רמות ואנחות נרגשות. דודה ענת אוחזת בראשו של אחיינה הצעיר בעיניים עצומות למחצה, פיה פעור ולשונה כמעט משתרבבת, מכורה לחלוטין לסערה שהוא מחולל בין ירכיה. היא רטובת עונג וריחה מציף עכשיו את הווייתו של ערן, אפו קבור בתלתליה ולשונו מחוללת בין שפתי ערוותה הבשרניות.

הוא מתרומם מבין רגליה ונושק לה ודודה ענת מתמסרת לנשיקתו, טועמת את מציה בפיו. ערן חופן אל פלחי עכוזה הרכים בידיו, איברו הזקור מתחכך בירכיה וערוותה של דודה ענת ולשונו כובשת את פיה, חזקה מול לשונה העדינה. שדיה הגדולים של דודה ענת מחוצים מול שרירי חזהו, רכים ומשיים, פטמותיה דובדבנים ענוגים אל מול שלו.

"למיטה.” מצווה ערן ואוחז בידה.

חדר השינה ריק כאשר הוא פותח את הדלת המובילה מחדר האמבטיה ודלת היציאה למסדרון פתוחה.

"אני רוצה לסגור את הדלת.” מבקשת דודה ענת וערן חושק את לסתותיו. הוא לא רוצה לסגור את הדלת, רוצה שדוד אריק ישמע כל אנחה שלה, כל קריאת תשוקה.

"בבקשה?” אומרת דודה ענת ברכות וערן נמס לנוכח נשיותיה השופעת, העדינה והבשלה. הוא עוזב את ידה ונשכב על המיטה כאדון.

דודה ענת סוגרת את דלת חדר השינה ומסתובבת אליו, חרטה בעיניה, אולי אפילו התרסה. היא מהססת ונושכת את שפתה התחתונה, ייסוריי המצפון שלה מתעוררים בעליל.

"בואי הנה.” מצווה ערן.

"ערן…”

"בואי הנה או שאני נשבע באלוהים שאני תופס אותך בשיערות, גורר אותך למטה ומזיין אותך מולו עד שלא תוכלי לעמוד. בואי הנה כבר.”

דודה ענת מהנהנת ומתקרבת אל המיטה, מטפסת עליה בהססנות.

"שבי עלי.”

דודה ענת זוחלת אליו ואז מניפה רגל בהירה מעל מפשעתו עד שמשולש ערוותה ניצב בדיוק מעל איברו. ערן מייצב את איברו ודודה ענת אוחזת בראש התפוח ומחככת אותו בשפתיה הבשרניות, משחררת נשיפה ארוכה ונרגשת כאשר ראש הזין נמשח במיציה. במשך כמה שניות היא מניעה את ראש הזין לאורך החריץ הלח שלה ואז מתיישבת באנחה רכה, מחדירה אותו לתוכה.

דודה ענת מניחה את ידיה על חזהו השרירי של אחיינה ומניעה את אגנה מעלה ומטה, משפדת את עצמה על איברו הקשה, נכנעת אליו סנטימטר אחר סנטימטר עד שהוא קבור בנדן ערוותה הלוהט עד הניצב, שיערות ערוותו מתערבבות באלו שלה. היא מביטה בצעיר שמתחתיה בתאווה ואז מתחילה להניע את אגנה בתנועות קצובות, מתמכרת בעליל לעונג שמסב לה גופו החטוב.

ערן מחייך כזאב לנוכח חרמנותה הבוערת של דודתו המשכיחה ממנה את כל עקרונותיה המעייפים. בתנועות בהולות ורעבות היא מזיינת את עצמה על איברו הקשה, חסרת בושה לחלוטין לנוכח המשגל האסור במיטת בעלה בהיותו נוכח אי שם. גם אנחות התאווה הרכות שלה מתעלמות מדוד אריק כשהן נפלטות מפיה, מתגלגלות מהמיטה ובמורד המדרגות ומוצאות את אוזניו, היכן שלא יהיה בבית. שפתיה של דודה ענת נפערות ברעבתנות ועיניה מתגלגלות מעלה בעודה מתמכרת לעונג ללא יכולת לעצור, משלהבת את מדורת האקסטזה שבין רגליה.

ידיה של דודה ענת נחות על חזהו של ערן וזרועותיה ממסגרות את שדיה הגדולים, מבליטות אותם עוד יותר והם רוטטים מול פניו של ערן כשתי גבעות רכות של קטיפה. הוא שולח יד אל פטמתה השמאלית וצובט אותה בעדינות בין שתי אצבעות, סוחט אנקה רמה מדודתו. אחר כך הוא אוחז בשתי הפטמות שלה, כל אחת בין שתי אצבעות ומתחיל למולל ולצבוט אותן, ללטף את העטרות ולעסות את השדיים הגדולים. התנשפויותיה של דודה ענת מתגברות לנוכח הפינוקים שהו מרעיף על דדיה וגל רטיבות חדש מציף אותה, ממלא את אפו בריח הריגוש שלה.

בישורת האחרונה שלהם הוא אוחז בעורפה ומושך אותה מטה, אל פיו המצפה. לשונה פולשת אל פיו והיא נאנחת אל בין שפתיה, שדיה הגדולים נמחצים אל חזהו. ערן שולח את ידו הימנית אל מפשעתה ומלטפת את החריץ הרטוב שלה, אצבעותיו מרחפות על שפתיה התפוחות ומסעירות אותה עוד יותר. הוא מניח אצבע בוטחת ליד פי הטבעת שלה ומניע אותה במעגל הולך וצר, מציף בה זיכרונות מסעירים והללו מתפוצצים במוחה כמו זיקוקין, מתחילים תגובת שרשרת. מבין הרגליים הריגוש מתפשטת בה אדווה של אש אל בטנה וירכיה, שדיה וכפות הרגליים עד שהיא קוראת ונאנחת בקול, נאחזת באחיינה הצעיר וקוראת בשמו, מחככת את דגדגנה בבטנו השטוחה בעודו מתנשף בקול, פולט את מטענו לתוכה, נתז אחר נתז של זרע עד שהוא מתרוקן ורק אוחז בדודתו המתנשפת ושניהם נשארים כך רגעים ארוכים, מתנשפים ומתרפקים זה על זו.

לאחר כמה רגעים מחלצת דודה ענת את איברו של ערן מערוותה ונשכבת עליו, מניחה את ראשה על חזהו. ערן מלטף את שיערותיה השחורות והיא נרגעת בזרועותיו ובמהרה הוא שומע את נשימותיה השלוות. ערן מחייך לעצמו באפלולית ומביט בתקרה, תוהה בינו לבינו מה מזה שמע דוד אריק והיכן בחר לישון, עכשיו כשנושל מחדר השינה שלו.

ערן מתעורר ראשון בבוקר. דודה ענת ישנה לצדו, עירומה, כשגבה אליו ואיברו מתעורר במהירות: חבל לבזבז את זקפת הבוקר. אבל קודם הוא חייב להשתין, לכן הוא קם מהמיטה ונכנס אל חדר האמבטיה.

כשהוא יוצא, דודה ענת יושבת על המיטה, לבושה בכותונת והיא מביטה בו בבעתה.

"אתה ישנת כאן!”

"נו?” מושך ערן בכתפיו. “עשיתי עוד כמה דברים לפני זה, להזכירך.”

"אבל אריק!”

"אני חושב שהוא כבר הבין…”

"צא מכאן!” אומר דודה ענת בהיסטריה, כמעט צורחת.

"אל תתחילי…”

"צא מכאן! ערן! צא מכאן עכשיו!”

ערן נאנח ונד בראשו, איזה מצחיקה זאת. הוא לא הולך לריב איתה עכשיו, במקום זה הוא יוצא מהחדר והולך אל חדרו. שם הוא מצחצח שיניים ומתלבש, מתכנן את היום. הוא מחליט לקחת את המכונית למוסך, כדי שגישֶה והבחורים שלו יוכלו לסקור את המנוע, יש שם כמה דברים חשודים שכדאי לבדוק אחרי הנסיעה הראשונית.

דוד אריק יושב במטבח ושותה קפה כשערן נכנס, שיערו לא מסודר ועיניו אדומות.

ליבו של ערן הולם בהתרגשות למראה דודו אך בכל זאת הוא אומר "בוקר טוב.” בעליצות מעושה.

"בוקר טוב.” עונה דוד אריק בשקט.

"ישנת טוב?” מתעניין ערן.

"כן, תודה.”

"יופי, יופי.” אומר ערן ומכין לעצמו ארוחת בוקר. לחם קלוי עם אבוקדו, כמה ירקות חתוכים וקפה. אחר כך הוא מתיישב ליד דוד אריק ומתחיל לאכול, צופה באגם מבעד לחלון.

"אני חושב שאני אסע למוסך היום.” הוא אומר לדוד אריק. “יש כמה דברים שאני רוצה שגישה והבחורים יבדקו.”

"מה, יש בעיות?”

"קצת רעשים, טיפה נזילות. לא משהו קריטי, אבל בכל זאת, עדיף עין של מישהו מקצועי.”

"נכון, בהחלט.” ממהר דוד אריק להסכים.

"מה איתך, אתה נשאר בבית היום?”

"אני גם צריך לקפוץ לעיר.” אומר דוד אריק. “יש לי פגישה באיזו ועדה. חם היום, מה?”

"כן, כמעט כמו בישראל.”

"אין כמו הקיץ בישראל.” מחייך דוד אריק חיוך זהיר. “לזה אני תמיד אתגעגע. לים, לאבטיחים, למשחק הזה עם הרקטות מעץ…”

"פינג פונג.”

"פינג פונג!” מחייך דוד אריק חיוך רחב אל הצעיר שלילה קודם זיין את אשתו במיטתו. "פינג פונג, איך שכחתי. רק בישראל יש את המשחק הזה, אתה יודע?”

"באמת?”

"כן.” מהנהן דוד אריק. “לא ראיתי אותו בשום מקום אחר בעולם. טוב, אני זז.”

"להתראות.” אומר ערן.

ערן גומר את הקפה ואז יוצא אל החום הקופח שבחוץ בדרכו למוסך. ערן מרים את מכסה המנוע, בודק שמן במשנה זהירות, מעיף עוד מבט בברגים וסדקים חשודים ומצלם כל מה שנראה לו ראוי לצילום. אחר כך הוא נכנס למכונית, מתניע ונוסע.

החום מבשל אותו במהירות וערן פותח את החלונות מניח לרוח החמימה לרענן אותו ולפרוע את בגדיו, לצנן את נפשו. לא הייתה לו תכנית מסודרת כשהחליט לחזור לאיטליה, רק זעם עמום שלא נתן לו מנוח, נהר של לבה מתחת לקרום דקיק של אדמה פריכה. חוסר הצדק האיום של דודו אשר הפקיר את אחותו הקטנה לציפורני השיגעון והסתתר מעבר לים, מאחורי חומות הכסף שלו. אם ערן לא היה מגיע לכאן הוא לא היה חושב עוד יום אחד בחיים על אחותו, מתרגז ערן עוד יותר. אם ערן לא היה מגיע דוד אריק היה שוכח מהכל.

מכונית מגיעה במהירות בכביש הנגדי וערן מספיק לזהות רעמה זהובה ומשקפי שמש מאחורי שמשת האאודי. אלוּרה, מגיעה לבקר את חברתה. גיחוך רעב מפציע על שפתיו של ערן כאשר הוא נזכר בערב בו שבר את משחק הפלרטוטים שלה וחמס את גופה העסיסי של הבלונדינית. איברו מתעורר מתחת לג'ינס והוא שמח על הסחת הדעת, מעדיף את המחשבות על ישבנה הגדול והשזוף של אלורה מאשר את אלו הקודרות המלוות אותו בשנים האחרונות.

ערן מגיע אל פאתי העיר ונעצר לקנות לעצמו ג'בטי ופנטה, לועס את הלחם הטרי תחת השמשיה בבית הקפה ומביט באנשים ההולכים ושבים בפיאצה. החום לא מפריע לו יתר על המידה והאורנג'דה באה לו קר וטוב וכשהוא גומר הוא נכנס למכוניתו היפה ונוסע אל המוסך. אבל כשהוא מגיע למוסך מחכה לו אכזבה: גישה לקח יום חופש והצעירים לא ששים לעזור לזר עם האיטלקית השבורה והמכונית העתיקה שאינם מכירים. ערן שואל בנימוס אם מישהו מהמכונאים יוכל בכל זאת להציץ אבל חוץ ממשיכות כתף ומלמולים ש"אולי עדיף שתחכה לגישה" ו"אני לא מכיר את הדגם הזה", הוא לא זוכה לעזרה ממשית, במיוחד כשהם מבינים שאין באמת בעיה והוא רק רוצה סקירה כללית של המנוע. לבסוף הוא מבין שהיום לא יוכל לקבל את מה שבשבילו הגיע. הוא מברך אותם באיטלקית, מקלל אותם בערבית, בודק שוב שמן, מוודא שאין נזילות או פיצוצים ונוסע הביתה.

בדרך אל הוילה הוא נזכר שראה את אלורה מגיעה ואיברו שוב מתעורר לחיים במכנסיים. הוא מאט כאשר הבית הגדול נגלה לעיניו ועוצר כחצי קילומטר כאשר הוא מבחין במכוניות מרחוק: האאודי של אלורה והפיאט הספורטיבית של דודה ענת. הג'יפ של דוד אריק אינו נראה בשום מקום. רעיון צץ בראשו.

הוא יוצא מהמכונית ומתחיל ללכת ברגל לכיוון הבית, האגם משמאלו וחורשה מימינו. כאשר הוא נמצא במרחק של 350 מ' מהבית בערך, הוא מבחין בתנועה ליד המזח ונעצר כדי להביט טוב יותר. אחרי כמה רגעים של התבוננות ממושכת, חיוך פושה על פניו: מרחוק, הוא מזהה את דמויותיהן של דודה ענת ואלורה משתזפות על מיטת השיזוף הגדולה. חיוכו מתרחב והוא מתפשט במהירות ובתוך כמה רגעים גופו העירום מפלח את מי האגם כטורף ימי רעב.

מדי כמה דקות של חתירה הוא נעצר ומזדקף במים, שוחה במקום וסוקר את טרפו אך שתי הנשים המבוגרות אינן חשות בסכנה וגופותיהן השופעים שרועים פרקדן על המיטה, פניהן כלפי מטה. הוא ממשיך לשחות לעברן בתנועות ארוכות ושקטות, משתדל שלא להכות במים בעוצמה כדי שלא להתיז ולהרעיש. חרישי כתנין הוא ממשיך לשחות אליהן, נעצר בפעם האחרונה כחמישים מטרים בלבד מהן אך הן עדיין אינן חשות בנוכחותו.

גם כאשר הוא יוצא מהמים, עירום וזקור למחצה, דודה ענת ואלוּרה אינן מודעות אליו והוא מתקשה עוד יותר כאשר הוא מבחין בשני הישבנים הפונים אליו, מכוסים בפיסות בד זערוריות אשר אינן רחוקות בהרבה מחוטיני. הוא פחות מופתע לראות כזה בגד ים אצל אלורה החושנית אבל הימצאותו של בגד כזה אצל דודתו מפתיעה אותו, עד כה היא לבשה רק בגדי ים שמרניים בנוכחותו. אולי הפעם היא הרשתה לעצמה להתלבש כך מפני שחשבה שנסע לשעות ארוכות.

את ישבנה של דודה ענת הוא מכיר ואוהב: עגלגל וחיוור כשני כדורים של גלידת וניל אשר פס בד בצבע ואפל מכסה את חריץ בינהם. הרגליים שלה ארוכות וישרות, שוקיה חטובים וגבה צר, שדיה הגדולים מבצבצים בשובבות מתחתיה ורק מעט קפלים הצטברו על מותניה במרוצה השנים. ישבנה של אלורה מאיץ את הדם באיברו: הוא גדול ועגול, שתי גבעות עסיסיות ושזופות של תחת בשרני מתנשאות מעל ירכיים עבות ודשנות. היא מניחה את ראשה על מרפקיה ומחלפותיה הזהובות מנצנצות בשמש כמפלים של זהב. שמן שיזוף, בקבוק יין מלא עד הרבע, שתי כוסות, בגדים ומגבות ניצבים על שולחן עץ קטן.

"שלום, בנות.” הוא אומר באנגלית.

"אמא'לה!”

"מיו דיו!”

שתי הנשים צווחות ומסתובבות אליו בבהלה והוא מבחין בסיפוק שהן אינן לובשות חלק עליון. ערן מחייך אליהן וחיוכו גדל עוד יותר למראה שני זוגות העיניים הננעצים באיברו הזקור.

"נהנות מהשיזוף?” הוא שואל ומתקרב אליהן ושתי הנשים מזדקפות ומתקרבות זו אל זו אינסטינקטיבית כזוג כבשים לנוכח זאב קרב.

אני רוצה להצטרף, יש מקום בשבילי?”

"ערן, מה אתה עושה כאן?” שואלת דודה ענת.

"ראיתי שאתן משתזפות וחשבתי שאולי אתן צריכות עזרהאולי למרוח אתכן בשמן שיזוף או משהו?”

"לא תודה.” אומרת דודה ענת. “אני מבקשת שתלך מכאןאתה בקושי לבוש וגם אנחנו חצי עירומות.”

"אפשר לחשוב שלא ראית אותי כבר עירום.” הוא מגחך אליה.

אלורה זוקפת גבה סקרנית לעבר חברתה.

"לא סיפרת לה?” צוחק ערן.

אלורה אומרת משהו באיטלקית מהירה מדי, אבל את המילה ניפּוֹטֶה הוא מכיר. משמעותה אחיין. את התשובה של דודתו הוא לא קולט כי היא מדברת באיטלקית מהירה ושקטה.

ערן לא מחכה שהנשים יגמרו לקשקש בינהן. על השולחן יש שני בקבוקונים, אחד של קרם שיזוף רגיל, כנראה זה שבו השתמשה דודתו הלבנבנה והשני שקוף ומכיל נוזל שקוף, כנראה שמן תינוקות עבור אלורה השזופה. הוא לוקח את שמן התינוקות ואומר לאלורה:

"תשכבי על הבטן.”

"אנחנו הולכות.” מתריסה דודה ענת. “בואי, אלורה.”

"אף אחת לא הולכת.” אומר ערן באדישות ונועץ את מבטו בעיניה של דודתו. “תשכבי על הבטן, אלורה.” הוא מצווה.

אלורה מביטה בו ובדודתו חליפות, ריגוש וחרדה בעיניה הכחולות. דודה ענת נותנת בערן מבט נוקב ועיניה של אלוּרה נעצרות עליה ונדמה שהיא מחכה למוצא פיה, שתאמר משהו ותציל אותה, תגרש את אחיינה הסורר. אבל נחישותה של דודה ענת קמלה לנוכח מבטו הנחוש והמלגלג של ערן והיא בקושי מצליחה לפתוח את פיה, מילותיה קופאות על לשונה. אפילו להישיר מבט לאורך זמן היא לא מצליחה וכעבור כמה שניות היא משפילה את ראשה לעבר מיטת השיזוף וסוגרת את פיה.

"תשכבי על הבטן, אלוּרה.” אומר ערן בניצחון ואנחת חרדה רכה נפלטת מפיה של אלורה כאשר ערן מניח יד חזקה ותובענית על כתפה, הודף אותה בקשיחות רכה לשכיבה. “גם את.” הוא מורה לדודה ענת. שתי הנשים מצייתות בכניעות וכעת הן שוכבות כעת זו לצד זו על הבטן, ידיהן בצידי הגוף כמגוננות עליו, והן מביטות זו בזו בתערובת של התרגשות וחוסר אונים. איברו הזקור של ערן רועד לרגע לנוכח כל הבשר הנשי והרך אשר תחתיו, חלק וחושני ומזמין.

הוא לוקח את בקבוק שמן התינוקות ומתיז נתז ארוך על גופה השזוף של אלורה, מהשוקיים המלאות, דרך הירכיים העבות, גבעות הישבן, הגב הרחב והכתפיים העגולות. אחר כך הוא מתחיל למשוח את גופה בשמן עד שכל כולה מתנוצצת בשמש כערימת מטבעות זהב, עגולה ובוהקת, עסיסית ומעוררת תאבון.

ערן מתחיל למשוח ולעסות את אלורה, פותח דווקא בגבה. בתנועות חזקות ידיו מחליקות ממרכז הגב אל צדי הגוף, מעסות ומושחות את עורה כליל השלמות של הבלונדינית המלאה, נע מהכתפיים ועד הגב התחתון. ערן לא מתרגש מרגליה של אלורה הצמודות זו לזו בניסיון נואל להגן על ערוותה וגם מהעובדה ששאר גופה קפוּץ מתח, הוא פשוט ממשיך לתקוף אותה ברכּוּת, מעסה ומושח את עורה במורד גבה ובמעלהו.

ישבנה מזנק מגבה התחתון כשני כדורים גדולים של בשר רך וערן מלטף אותם ברפרוף יחסי ולא מתעכב כדי לסגוד בידיו לגודלם ושלמותם אלא ממשיך במסעו מטה, לעבר ירכיה העבות, גורף את תחתוניה הזעירים איתו כדרך של מה בכך, מתעלם מציוץ החרדה הבוקע מפיה של אלורה החשה בתחתוניה מופשלים עד אמצע הירכיים. שפתי ערוותה חשופות עכשיו, בשרניות וורדרדות כאפרסק אשר חריץ במרכזו וערן מתאפק בינתיים וממשיך ללטף ולעסות את רגליה המלאות מהירכיים העבות ועד השוקיים, מגלה קעקוע שבטי חמוד סביב קרסולה הימני. רגליה של אלורה קפוצות והדוקות עדיין אבל ערן לא מתכוון לפתוח את הצדפה הזו בכוח, הוא יודע שהיא תיפתח מעצמה עוד מעט. הוא ממשיך ללטף ולעסות את רגליה החלקלקות של אלורה מבחוץ, מדי פעם מחליק במהירות במעלה ישבנה ומעסה את גבה ושכמותיה של אלורה, חש במתח שריריה מתפוגג לאטו תחת ההתקפה הרכה של ידיו החזקות.

ידיו של ערן זולגות במורד גופה העסיסי של אלורה כמו גשם אביבי חמים עד שכפות רגליה הקטנות במפתיע נחות בידיו והוא מעסה את כפות הרגליים חלקלקות השמן באצבעות חזקות ונעימות, שומע התנשפות רכה מכיוון ראשה כעבור כמה רגעים. אלורה מתקשה לשמור על רגליה סגורות אך בכל פעם שהן מתרחקות יותר מסנטימטר או שניים זו מזו, היא סוגרת אותן בחזרה. ערן מחייך לעצמו וממשיך לענג אותה בידיו, לש את עקביה ואת כריות אצבעותיה המתוקות בתנועות יסודיות ועגולות, מעסה אותה באצבעותיו, סורק את עורה בפרקי אגרופו ולוחץ על גב כף הרגל בשורש ידו.

ערן עולה לעבר שוקיה השריריים ומפנק גם אותם בשמן חמים וידיים בטוחות, ממיס את המתח והנוקשות שבהם, מפנק אותם דקות ארוכות לפני שהוא ממשיך ללטף מעלה. הוא מביט בדודתו ומוצא שהיא מרותקת לנעשה לידה אך כאשר היא מבחינה במבטו היא מפנה את ראשה ממנו בהתרסה ריקה. בתנועות ארוכות וחזקות, ממשיך ערן לעסות את דרכו במעלה רגלה המלאה של אלורה, הפעם קצות אצבעותיו פולשות אל פנים רגליה אשר היו קפוצות חזק לפני כמה דקות. הוא נוגע בעדינות בפנים ירכיה מעל הברך בבקשה מנומסת ואלוּרה אינה מתנגדת כאשר ידיו מחליקות בין ירכיה, מפשקות את רגליה כדי סדק.

הבלונדינית הגדולה מתנשפת חרישית כאשר ידיו מתחילות להחליק על עור ירכיה הפנימיות, החלקלק מרוב שמן תינוקות. ערן מביט בדודתו בשמץ חיוך ומלטף את ירכיה של אלורה, מעלה ומטה, מבחוץ ומעט מבפנים. דודה ענת משיבה לו מבט בעיניים קרועות, נלחמת ללא ספק בריגוש שלה, מבולבלת ונבוכה בעליל. ידה הימנית אשר נחה עד עכשיו לצד גופה התגנבה לה מתחת למפשעתה של דודה ענת וערן תוהה בגיחוך כמה זמן היא תצליח להתאפק לפני שתתחיל לאונן.

באגרופים משומנים מטפל עכשיו ערן בגבעות הגדולות של ישבנה של אלורה, לוחץ עליהן בכפות ידיו ומעסה באצבעותיו החזקות. אלורה נאנחת כאשר ידיו גולשות למטה, קצות האצבעות נכנסות לנקיק העמוק שבין פלחי עכוזה אבל הן לא יורדות למטה, נשארות רחוקות מהאזורים הרגישים והמענגים שלה ומחליקות על החריץ מעלה ומטה, מתקרבות אבל לא נוגעות עד שאלורה מניעה את אגנה בתנועות תסכול זעירות, מפשעתה תרה אחר אצבעותיו, נשימותיה נשמעות בבירור עכשיו מעל להמית גלי האגם.

ערן מחייך לעצמו ברשעות, נוטש את ישבנה ועולה במעלה הרחב והשזוף, מעסה אותו בתנועות רחבות ובטוחות של אמת ידו. אלוּרה מהדקת את רגליה זו לזו ומחככת אותן בתסכול ורמזים ראשונים לריחות הריגוש שלה מדגדגים את נחיריו. הוא מעסה ממושכות את כתפיה העבות, מתעלם מהתנועות קצרות הסבלנות של אגנה ומהתנשפויותיה המתובלות באנחות רכות ומתמקד בכתפיים ובזרועות, מושח אותן בשמן חמים ומפרק את השרירים באצבעות חזקות ועדינות.

ידיו של ערן נוטשות לבסוף את כתפיה ומתחילות לעסות את דרכן במורד גבה ורגליה של אלורה מתפשקות במהירות. היא מעסה שוב את ישבנה השופע, נזהר עדיין שלא להתקרב אל מפשעתה אשר ריחה הלוהט כבר ממלא את האוויר, מתערבב באנחות רכות ומתוקות. אלוּרה נשענת על המיטה ומגביהה את ישבנה אל אצבעותיו, שפתיה פעורות ועיניה מתגלגלות מעלה מרוב תאווה. אנחה רמה נפלטת מפיה כאשר הוא מניח סוף סוף את ידו על ערוותה הרטובה, אצבעו נבלעת מיד בחריץ הלוהט שבין שפתי ערוותה.

"אההּהּהּהּּהּ…” נאנחת הבלונדינית הגדולה כאשר כרית אצבעו נחה על דגדגנה. “כןכן…”

ערן מתחיל לאונן לה בתנועות עגולות של אצבעו ואלורה נאחזת בסדין מיטת השיזוף, נאנחת בקול ומתמסרת למגעו. גם דודתו לא נשארת אדישה וערן צופה בסיפוק בישבנה הבהיר מתרומם כדי לאפשר לאצבעותיה גישה נוחה אל ערוותה. התנועות המהירות מתחת לתחתוני בגד הים שלה מבהירות לו שגם היא נכנעה ליצריה והיא מענגת את עצמה ללא בושה מול חברתה הטובה ואחיינה. יד ימין של אלורה מוצאת את יד שמאל של דודה ענת והן משלבות אצבעות ללא אומר, מתמסרות כל אחת לעונג שלה, ראשיהן לא יותר מעשרה סנטימטרים זו מזו.

"תנשקי אותה.” דורש ערן והודף את ראשה של אלורה לעבר דודתו. אלורה מהססת לרגע ואז מנשקת את חברתה על המצח.

"על הפה.” מורה ערן, אצבעו מכשפת את ערוותה של אלורה בעוד אגודלו מסתובבת סביב חור התחת החמוד שלה. אלורה שוב מהססת לרגע קצר וליבו של ערן מזנק לגרונו כאשר הוא רואה אותה גומרת אומר ומנשקת את שפתיה של דודה ענת. הנשיקה קפואה וגמלונית אך אלורה מנשקת את חברתה בשנית והפעם דודה ענת מתרככת מעט. הנשיקה השלישית ממושכת וחושנית יותר וברביעית נאנחת דודה ענת ברכות כאשר לשונה של אלורה מחליקה אל בין שפתיה. במהרה שתי הנשים המבוגרות מתנשקות בלהט בעוד ערן מענג את הבלונדינית הדשנה באצבעותיו ודודה ענת מפנקת את עצמה מתחת לתחתוני בגד הים.

הזין של ערן קשה כל כך שהוא מתחיל לכאוב. הוא נוטש את מפשעתה של אלורה ומעפיל אל מיטת השיזוף, כורע ליד ראשיהן של אלורה ודודה ענת, איברו זקור ומזמין.

"תמצצו לי את הזין.” הוא מצווה בקול עבה תאווה. “ביחד.”

שתיהן מהססות ומביטות זו בזו במבוכה, חשש ותאווה. ערן עוזר להן בכך שהוא שולח יד אל כל ראש, אוחז בשיערותיה הזהובות של אלורה ביד ימין ובאלו השחורות של דודתו ביד שמאל ואז מקרב את שני הראשים אל איברו עד ששני זוגות שפתיים רכות מנשקות את הזין הקשה. טבעת רכה של שפתיים חושניות עוטפת את איברו והוא מתחיל להניע את אגנו קדימה ואחורה, מחכך את הזין בין שפתיהן של הנשים המבוגרות, חיוך מסופק מתפשט על שפתיו.

אחרי כמה רגעים של עונג מרפרף כזה הוא מוכן למנה הבאה.

"תמצצי לי את הזין, דודה ענת.” הוא מצווה.

לשם שינוי, דודה ענת לא מוחה ולא מתווכחת. היא פושקת את שפתיה ועוטפת את איברו הרעב ברכות רטובה, לשונה מלקקת את תחתית הזין בברכת שלום. אלוּרה צופה, מרותקת, בחברתה המוצצת לאחיינה והיא אומרת משהו באיטלקית ומצחקקת. דודה ענת מחזירה לה מבט נוזף אך האפקט החמוּר נחלש מעט בגלל הזין העבה נעוץ בפיה. ערן נאנח בעונג ומלטף את מחלפותיה השחורות של דודה ענת, מתמסר לפיה המחונן.

"עכשיו את.” הוא מורה ומגיש את איברו לאלורה. הבלונדינית הדשנה לא מהססת וממהרת לבלוע אותו ברעבתנות כאילו היה נקניק עסיסי. היא יורה את ראשה בתנועות מהירות קדימה, גרונה מפיק קולות לעלוע רמים בכל פעם שקצה הזין מתקרב אל בית הבליעה הצר שלה. לפרקים היא מוציאה אותו מפיה ומלקקת אותו מראש הזין ועד הבסיס ואחר כך היא רק מוצצת אותו בתאוותה, קפלי השומן העדינים של גבה רוטטים מעוצמת תנועותיה הרעבות.

"תמצצי לי את הביצים, דודה ענת.” דורש ערן ודודה ענת מהנהנת, מלקקת את שפתיה בציפייה נרגשת ונשכבת על גבה. ערן מפשק מעט את ברכיו והיא מחליקה תחתיו וברגע הבא הוא חש בשפתיה הרכות אופפות את אשכיו בעונג חושני. אלורה מוצצת את איברו בפה רטוב ועמוק ודודה ענת מלקקת ומוצצת את אשכיו וערן נאנח בעונג, שבע רצון כשייח בהרמונו.

"תגעי בעצמך, דודה ענת.” מורה ערן. דודה ענת מסיטה את הביקיני הזעיר הצידה ביד אחת ובשנייה מתחילה לפנק את מפשעתה באצבע זריזה, נאנחת אל אשכיו של ערן ומחישה את הדופק שלו.

אלוּרה המוצצת כורעת על ארבע, גופה הדשן מתנוצץ בשמש, שזוף ובוהק ועסיסי. היא מביטה בערן מלמטה, עיניה הכחולות צוחקות אליו בעודה מענגת אותו בפה רטוב, שפתיים רכות, לשון זריזה וגרון גמיש והדוק. לידה שוכבת דודה ענת על גבה, רגליה הארוכות פשוקות, בגד הים הקטן מוסט וערוותה השחורה גלויה, אצבע ארוכה ומיומנת מרקדת במרכזה.

"אלוּרה, תורידי לה את בגד הים.”

אלורה מחליקה את איברו רטוב הרוק של ערן מפיה ואז מפנה אליו את אחוריה השופעים ונפנית לטפל בחברתה. היא אוחזת בתחתוני בגד הים הזעירים של דודה ענת ומסירה אותם, מותירה את חברתה עירומה לחלוטין.

"תנשקי אותה.” מורה ערן וליבו מחסיר פעימה כאשר הוא רואה את ראשה של אלורה רוכן מטה ומנשק בזהירות את ירכה הבהירה של דודתו. גופה של דודה ענת קופא לנוכח נשיקותיה של אלורה אך הבלונדינית שחשה בכך מתרחקת ממפשעתה ודודה ענת נרפית תחתיו וחוזרת ללקק את אשכיו בשקיקה. ערן אוחז באיברו הרטוב ומתחיל לאונן באטיות מעל פניה היפות של דודתו, מתמסר ללשונה על אשכיו ולמראה המסעיר של אלוּרה המנשקת ומלקקת את ירכיה של דודה ענת.

אלוּרה מבינה את כוונתו של ערן והוא מבחין במשחק הערמומי שלה. היא מנשקת באטיות את דרכה אל מפשעתה של חברתה, מתרחקת בכל פעם שזו מגלה סימני מחאה. באצבעות מיומנות היא מתווה קווים לאורך ירכיה החטובות של דודה ענת, שורטת ומלטפת ממעלה הברך ועד בואכה המפגש הנובע של שפתי ערוותה. למרות חששותיה ודריכותה של דודה ענת, ערן חש בה נחלשת בהדרגה מתחתיו לנוכח רמיזותיה החושניות של חברתה ולשונה על אשכיו הופכת להיות מדויקת פחות וקולות אנחה חטופים נפלטים מפיה אי שם מתחתיו.

דודה ענת מתקשחת כאשר אצבע זהירה של אלוּרה מחליקה בעדינות על חריץ מפשעתה.

"אלוּרה, לא!” היא ממלמלת באטלקית מתחת לערן, פיה מלא באשך שעיר.

"רילסרבי, ענת.” עונה אלורה ומלטפת את דגדגנה של דודה ענת, שולחת מבט מתגרה בערן. "רילסרבי.”

"אלוּרה!” נאנחת דודה ענת ומנסה להשתחל מתחת לערן אך הוא מוריד מעט את אגנו, מרתק אותה למזרן ומחייך אל הבלונדה, איברו קשה ורעב. דודה ענת נאבקת חלושות במשקלו בעוד חברתה תוקפת את דגדגנה במלוא המרץ ובמהרה קריאות המחאה שלה נחלשות והתנשפויות תופסות את מקומן. בעודה מאוננת לה בתנועות עגולות וחושניות, אלוּרה מנשקת את ירכיה הבהירים של חברתה, פיה סנטימטרים בודדים ממפשעתה. היא מביטה בערן הנרגש, חיוך בעיניה הכחולות, וזוקפת גבה בשאלה. ערן מהנהן.

==========
לפרק הבא

Print Friendly, PDF & Email

118 thoughts on “ארוס, אדוניס, ארס – פרק י"ג”

 1. כל היום ציפיתי לחלק הזה, ואתה כרגיל לא מאכזב ועוד משאיר אותנו עם חצי תאוותינו בידינו…

 2. אחלה בוקר! הכישרון שלך ממשיך להתפתח ואתה תמיד יודע לספק את הסחורה.
  תעשה עם זה משהו כבר

 3. מממצוין.
  כבר חששתי שהטרילוגיה תסתיים בפרק הזה, תיאורים מפורטים ועסיסים עם הבטחה לעוד.
  חולה עליך😘

 4. הרבה יותר עדין מפרקים קודמים, אירוטי, מגרה, משובח. שתי רובנסקיות יחד – נהדר.
  גילוי נאות – יש לנו זוג חברים שהאשה דומה לתיאור של דודה ענת והיא מושא פנטזיה. כל שנותר הוא להחליף שמות ו…
  ושוב – הרבה תודה. מצדי שהסיפור יימשך ויימשך …

 5. היי כולם! חזרתי!
  אני מקווה שאתם ישנים שנת ישרים ואני לא מעירה כאן אף אחד בשעה כזאת
  (רק מעוררת…😉)
  תודה לאבנר ששם לב להעדרותי.מחמם את הלב!
  אני ,כמו כולם ,אהבתי את הפרק.כמובן.אבל הסיבה העיקרית שאני מעדיפה את דור על פני שאר כותבי ארוטיקה, היא , הערך המוסף של מחשבות של הגיבורים שלו, הרגשות שלהם וכל התיאורים של מסביב.ואני מאוד מושפעת מזה.לכן אני יכולה לחשוב על הסיפור יותר מחמש דקות מסיום קריאתו.לנתח את הסיטואציה שדור מתאר וכו…למשל חיכיתי לפרק של בירור היחסים (של ערן ודודו) כדי לסגור חשבון עם מישהו שגם היה קורא את הבלוג של דור והוא לא היה שם בשבילי כשהייתי זקוקה לו….
  מה שאני מתכוונת לומר, בקיצור, אחרי כל ההקדמה , שאני מצטערת שענת לא מובילה, אני מרחמת על בעלה הנרדף, אני מקנאה את עלורה בגלל שיש לה קשר עין עם הבחור ואני מסתייגת מיחסים בין נשים .
  אבל אני כן נהנת מהכתיבה המשובחת של דור.היא יפה , היא מרגשת.היא בהחלט גורמת לתגובות פיזיולוגיות בגופי..אני לא מאוננת עם פלאפון ביד.אבל זה בונה בי מתח, תשוקה וציפיה לסקס

 6. גיטי נראה לי רק בשביל התגובות שלך דור ממשיך לכתוב..
  הן בהחלט עושות חשק לכתוב..
  אני דווקא חושב שכל הקסם זה שענת לא מובילה אך נהנת.. זה הופך את העניין לקצת יותר אמיתי..
  מה רע ביחסים בין נשים? מלבד הדעה עליו במגזר ממנו את באה..

 7. חחחח תודההה! אין ספק שדור הוא הכי טוב.יחד עם זאת הבנתי ממישהו מתחיל בספרות ארוטית, שזה "מרגיע להם את הנקודה",מה שנקרא…(אולי ככה זה התחיל אצל דור וכשראה שהוא כל כך מוצלח אז החליט ללטש בשביל התהילה?)
  לגבי היחסים בין הנשים…זה לא קשור במגזר.כי יש מלא בנות ונשים שעושות את זה.נראה לי זה יותר רקע משפחתי או משהו כזה.מילדות.ניסיתי כמה וכמה פעמים לתאר לעצמי איך זה יכול להיות עם אישה, אבל זה גורם לי לסלידה.מה לעשות…

  1. האמת זה מרגיע.. אבל זה ממש קשה להיות מוצלח.. מנסיוני הדל..
   וצריך ממש להשקיע בשביל שזה יהיה מוצלח..
   רקע משפחתי ומגזר הולכים ביחד.. בכל מקרה זה לא מתאים לכל אחד אבל לנו הדוסים יותר קשה עם זה..

   1. כן אני יודעת..פעם גם ניסיתי לכתוב…
    משפחה ומגזר לא הוכים ביחד בכלל.והראיה -נושרים
    אהאה….פתאום בא לך להיות דוס?!
    העיקר כתבת המגזר ממנו את באה.ולא אנחנו באים!

    1. גם כשנושרים הרבה מהנורמות החברתיות מוטבעות בדרך החשיבה שספגת מהמשפחה והמגזר..
     אני אמנם דוס אבל במגזר שלי לאף אחת לא קוראים גיטי.. 🙂

 8. אז זהו..משפחה כן והמגזר לא.לעניות דעתי.
  וחוץ מזה..אתה מבין שלא באמת קוראים לי גיטי 😊

  1. כמו שלי לא קוראים עידו..
   אבל גם הכינויים הסודיים שלנו שאובים מהמקום ממנו אנו מגיעים..

   1. נכון
    זה מדהים אותי להיווכח כמה אני כמו אמא שלי למשל
    תודה לדור על הפלטפורמה ☺

    1. אני מקווה לא לגמרי להיות כמו אבא שלי..
     אבל רק הזמן יוכיח…
     בהחלט תודה..
     חבל שאין פה אפשרות לתפוס חדר..:)

 9. אולי תבקש מדור לעשות גם הכרויות לצד אינדקס סיפורים, מה בתנור וכו..? 😊
  אחרת אתה יכול לחכות עד יומך האחרון.היות ואין לי שום דרך לדעת את המייל שלך 😊

   1. גיטי גם כשאת פה רק בשביל לקרוא.. "הזדמנות הבאה לידך אל תחמיצנה" 🙂
    דור, אני מאשר לשלוח לגיטי את המייל שלי..

 10. חברה, תרגיעו!
  נכון שאני אוהבת לבלוט ולהיות סוחפת וזורמת.אבל כאן אני בשביל החוויה של קריאה.לא בא לי לערבב.אנחנו נשאיר את המצב כמו שזה עכשיו ואין לשלוח לי כלום ללא בקשתי המפורשת

  1. נו.. תנו לנו סיפור אהבה.. הקוראים דורשים שלפחות תסכימו להתכתב במייל.
   דור יעשה שביתה אם לא תסכימו P:

 11. כולם להירגע ומהר!
  היחיד שדואג לגיטי כשהיא לא מגיעה זה אני וכך זה ישאר.
  שתהיה לכולנו שבת מחרמנת ומספקת😘

 12. מהתגובות כאן ומהסיפורים באתרים מתחרים נראה לי שעולם הפנטזיה הכתובה נפוץ וקריא יותר בחברה הדתית /חרדית, אולי בגלל האוריינות ובגלל האפשרות הטכנית של גלישה ללא "סימנים מחשידים" בחברה. מה דעתכם/ן ?
  בנוסף, רבים הספורים על שבירת טבואים אצל הדתיים, כי מעשית יש הרבה יותר איסורים ואפילו רומן קצר סטרייטי ולא קינקי בכלל הוא כבר סיכון מחושב או שלא…. ואפשר לעשות מהסיפור מטעמים

 13. ווואוווווו….
  נראה לי שזה גובל בחוסר אחריות ציבורית, לצאת ככה לחופש….😆 לפחות היה משאיר משהו לאן לפנות במקרים דחופים..
  אולי הוא כן עונה למיילים?
  רק לא כותב?

 14. נחליאלי מגיע לארץ בחודשים אוקטובר -נובמבר.אנחנו עכשיו יולי.3-4 חודשים ללא סיפורים! מה נעשה?!

 15. גברת ק. הנכבדה,
  אני כבר תשע שנים באתר ותמיד מוצא חידושים.
  יש כל כך הרבה מה לחזור ולקרוא כך שלא ככ משעמם. נחמד לחזור על סיפורים ויש גם טאמבלר .
  חוץ מזה החופש נותן לדור זמן איכות למלא את הידיות מחדש.
  חופשה נעימה.

 16. אין הבדל, זה פשוט אוסף ההשראות של דור.
  אם תגיעי למקום מגורים של צייר תביני מהיכן מגיעה ההשראה.
  כנל בטמבלר של דור שאני מבין שזה לא כוס התה שלך.
  אני באופן אישי מעדיף יותר ריאליזם באתרי הסקס שלי והסיפורת של דור מתאימה מאד להעדפותי.

 17. תתמכרו לטמבלר כי:
  א דור מעלה דברים לטמבלר שלו שלפעמים מרגיש כאילו יש להםקשר ישיר לסיפורים (נגיד כוכבות פורנו שנראה שעליהן מבוססות אביה מהבוטקה ואלורה מהסיפור הזה)
  ב יש הרבה בלוגים ארוטיים פסיכיים בטמבלר, שאני אישית נחשפתי אליהם מהטמבלר של דור, ואז גם מטמבלרים אחרים שקשורים (אבל באנגלית) תמונה או גיף ותיאור לגביו, או ציורים/ קומיקסים, אולי אין ממש הבדל בין זה לסרט כחול אבל זה נחמד לפחות בתור ממלא מקום, בקיץ שעבר (או לפני שניים?) התחלתי להתעדכן בחלקם, ועד היום לא הפסקתי.
  ג הם מתעדכנים מהר, חלקם כל יום, ויש סטוקים שלהם.

  1. היה לי מעניין לראות כמה תגובות מקבלת כל תמונה.בהתחלה חשבתי שאלה של החדירה האנאלית.בעקבות אחת שגרפה בערך 15000(!) תגובות.אבל אחר כך באו כאלה שסתרו הנחה זו

 18. לחברה הפעילים כדאי להירשם לשירות של קבלת מייל אם יש תגובה חדשה כאן.אחרת אין רצף בשיחה וחבל.לפחות נדבר עד שדור יחזור.

 19. בניגוד לזמנים עברו, לקח לי זמן לקרוא את הפרקים (בגלל עומס אצלי) ולכן אני מגיב רק עכשיו. הופתעתי לראות שהסיפור עוד לא נגמר והתבאסתי שכבר יצאת לחופשה
  דעתי בנושא:
  הוא כתוב מעולה ויש כמובן סצנות שטובות יותר מפורנו לפעמים וזה ממש לא חדש אצלך. גם יש THEME של שליטה בכמה מובנים ובכמה דמויות ועלילה מעניינת ומקורית
  אבל יחד עם זאת, הסיפור הרגיש לי מרוח. ממש אין לי בעיה עם סיפורים ארוכים – טור הנדסי היה מאסטרפיס ומלחמת האלים היה מעולה. פשוט… הרגיש לי שיש כמה פרקים שיכלו להכנס בפרק אחד. נכון שהיה בילדאפ מעולה, אבל לדעתי העימות של ערן עם הדוד אריק בא ממש מאוחר וגם התוצאה שלו הייתה פתאומית. פתאום הוא נכנע כל כך בקלות? כל הדברים שנעשו במסתורין נהיו פומביים להחריד והוא רק שותק? נכון, יש מטען שקשור לאחותו ותחושה של נטישה, אבל מכאן עד לכאן זה נשמע לי מהיר מדי
  בנוסף, ערן בסופו של דבר לא מכיר את המילה לא. נכון, אני יודע טוב מאוד שיש לך הבדלה מוחלטת בין הסיפורת למציאות, אבל בסופו של דבר הוא אנס לכל דבר, גם אם בסופו של דבר הן נהנות. בתכלס? זאת לא הפעם הראשונה שיש לך סיפור כזה, אבל ממה שזכור לי, אף פעם לא היה סיפור שזה קרה בו יותר מפעם אחת, מה גם שבכל פעם יש אלמנט של התנגדות.. דודה ענת התנגדה לו כבר כמה וכמה פעמים וכשאתה מבין שזה הולך לקרות בכל מקרה, בסופו של דבר לפחות לי יוצא המיץ וזה כזה "אוי היא אומרת לא אבל זה ברור שהיא רוצה". זה לא גורע באיכות הכתיבה או הסצנה, אבל זה בהחלט פחות מרתק אותי מדברים שכאלו בסיפורים אחרים שלך, בייחוד אחרי שהקשר ביניהם עלה מדרגה עוד בביקורו הראשון. מנגד, העוזרת הצרפתיה פשוט.. נותנת לו די בקלות כך שזה או בכוח או בקלילות. אין ממש משהו באמצע, אין ממש התדרדרות מוסרית ולא מרגיש לי שהייתה התפתחות של ממש בדמויות
  ממש מתנצל שאני יוצא מבאס ככה ובסופו של דבר נהניתי, אבל אני אישית התבאסתי שהסיפור הזה תפס את מרבית השנה וחבל שלא היו עוד סיפורים… אני נזכר בלא מעט סיפורי יחיד/המשכים שלך ווואו יש לך כל כך הרבה מעולים ומרתקים. לצערי, זה לא אחד מהם. הוא עובד אבל לא מספיק, ושוב לדעתי. זה עדיין לא גורע מהעובדה שאתה הכותב האהוב עליי באירוטיקה ומבין האהובים עליי בכללי, ומדבר בתור מישהו שעוקב כמעט עשור.

 20. מה עושים אחרי כזאת ביקורת של אחד שמבין?…
  אם תרשה לי.פשוט חשבתי ,למה דור כתב את זה כך ולא אחרת?…הרי בתור סופר מנוסה הוא יכול היה לעשות את זה אחרת? והחלטתי שכנראה יש לו שיקולים משלו.אולי משהו מן העבר שלו.לך תדע…

  1. זאת עקיצה?
   ודור כתב את זה כך כי ככה הוא רואה לנכון, זה הבלוג שלו, הסיפורים שלו והדמויות שלו. ברור שהוא היה יכול לעשות את זה אחרת. אחת הסיבות שאני כל כך מעריך אותו היא שהוא שולט בסגנונות שמתבטאים לא רק בעלילה, אלא בכל חלק אפשרי בסיפור
   הכל יכול להיות, אבל בהתבסס על כתבים שלו מפעם (שאני מאוד אוהב), זה הרגיש לי כמו עליית מדרגה של ממש. גם ב"סוס טרויאני" מדובר על מישהו שליטרלי משועבד למישהו אחר והכי עושה דברים בניגוד לרצונו, אבל יש תהליך שבירה שמתחזק ומתחזק.. פשוט לי אישית האון אנד אוף כשזה ברור שדודה ענת און היה לי מוזר ולא אהבתי דמות שמשיגה את הסקס שלה או בכוח או באורח פלא

   1. אני לא מחליט על העלילה, אני רק מציץ ליקום מקביל ורושם את מה שאני רואה לכן דעתי שקולה לדעתו של כל קורא.
    יכול להיות שדוד אריק כבר תשוש ממשא האשם שהוא סוחב על הגב כל השנים. כשערן מגיע עם העונש שלו, הוא כבר מוכן לקראתו, אולי אפילו מייחל אליו.

 21. לא , לא עקיצה.מה פתאום.אני עוקצת רק אם עשו לי משהו ..
  חשבתי שדור עושה לעצמו סוג של טיפול קוגנטיבי, שנסתר מעיני כי לא אהבתי את ההתנהגות הילדותית של ענת..
  זה הכל..
  אבל מאחר שגם הוא לא שולט בעלילה, אולי תופיע שם איזו מישהי שתישאר מחוסנת ערניות ומה שהוא לא יעשה , לא ילך לו.וכשהוא יקח אותה בתור אתגר , יתברר לו שהיא בכלל לסבית…😜
  בכל אופן, קראתי בינתיים בזכות ג׳וני את "מלחמות האלים" ותודתי נתונה לו על כך שהזכיר את הסיפור הזה עכשיו כשאין הרבה מה לעשות.עד עכשיו איך שלא הצצתי בסיפור הוא היה נראה לי ארוך ומשעמם.ורק עכשיו אמרתי לעצמי, נראה ממה הוא כל כך התלהב שם.(את "סוס טרויאני" אני לא סובלת.קשה לי מאוד לראות את התהליך המדובר וגם את התמכרות עם אכזבה בסוף).
  את מלחמות האלים אהבתי מאוד מאוד מאוד! נראה לי מדע בדיוני עם סקס בעיבוד דור נ"יו , זה אחד הדברים!

   1. חחח הנה השלמתי בזכותך!
    עברתי עכשיו על אינדקס סיפורים וזה באמת היה יחיד שלא קראתי.כך שאני הרווחתי סיפור אפילו שדור בחופשה! זו השגחה , לא?😜

  1. סוס טרויאני הוא אחד מהסיפורים המעולים של מר נוב יכול להיות סופר מעולה לטעמי האישי אם היה זונח את תהליך הפיכתו של הבעל המקורנן לבעל מקורנן+סיסי….. יש לז'אנר הזה שוק,אבל לא גדול להערכתי, הדיאלוגים/טקסטים בסוס טרויאני ברמה גבוהה מאוד,והמתח המיני נשזר לאורך מרבית העלילה,חבל שלא נעשה לו המשך ראוי בכך שהוחלט על סוף טראגי בו. המשך ראוי ונכבד אני חושב שמגיע גם "לטובת המשפחה" "הקינוח" "הסיבוב" אבל פעם או כמה פעמים כבר הזכרתי זאת ונעניתי בכך שהכונן עמוס… לא יודע אולי פעם מישהו פה אולי אני אם יתמזל מזלי ירים את הכפפה ואנסה לכתוב לו המשך,כמובן הכל באישורו והסכמתו של מר נוב.

 22. עוד פעם מכניסים את הדת P: השגחה פרטית ממש חח
  חבל שדור לא יכול לכתוב סיפור מנקודת מבט נשית, ילדה בת 16 שפלירטטה איתי פעם סיפרה לי שהפנטזיה שלה זה להתגנב בלילה למיטה של גבר בגילי , אני חושב שהיא לקחה את הרעיון מאיזה סרט . כמובן שלא עשיתי כלום עם הילדה , אבל הפנטזיה נשארה מאז מתנה.
  חיפשתי הרבה ולא מצאתי ספרות אירוטית נשית שהיא מענינת לגבר.
  גיטי, בתור קוראת קבועה אולי תרימי את הכפפה? P:

 23. מה לעשות , אני בן אדם דתי..אבל זה היה חמוד ולא מלחיץ, נכון?
  תמיד הייתה לי חולשה למילה כתובה..אהבתי חיבור וכדומה.אבל כשהעלתי פעם משהו שכתבתי , קיבלתי תגובות צוננות למדי ומאז לא חזרתי לכתוב.
  אני זוכרת שלפני כמה שנים ,כשכבר הייתי ממש לא בת 16,גם פינטזתי שאני צעירה מאוד והכרתי גבר הרבה יותר מבוגר ממני ואני גרה איתו…משהו כמו 18 ו30 נראה לי מחרמן רצח..

  1. אולי עכשיו יש לך הזדמנות לנסות שוב את הכתיבה שלך, מן הסתם שתקבלי ביקורת כל אחד אוהב כיוון אחר. אבל תבואי ממקום יותר בוגר. הגברים פה צמאים P:
   זה היה הרבה יותר מחמוד , היה לה ישבן קטן אבל בולט וחזה בינוני ועיינים כמו לאיילה. פנטזתי איך ב3 בלילה היא מתגנבת בין הסדינים מלטפת אותי בחזה ובידים בודקת עד כמה חזק אני ישן. לוקחת את היד שלי ומעבירה אותה על החזה והירכים שלה.
   כשהיא רואה שאני ישן חזק היא פותחת בזהירות את הכפתור בבוקסר תוך כדי שהיא מסתכלת עלי ישן היא מושיטה את היד לתוך הבוקסר מלטפת ואז אוחזת בו ביד מלאה עוטפת אותו ומושכת אותו בעדינות החוצה. מכניסה את היד כדי להוציא את הביצים.
   היא מחליטה לדחוף את האף שלה מתחת לזין מסניפה את הריח הגברי הדומיננטי. מלטפת את הבטן התחתונה שלי ונושכת חצי שפה, מעיפה מבט אחרון. ולוקחת החלטה ומתחילה לאונן לי בעדינות תוך בזמן שהיד השניה שלה עושה את אותה פעולה בין הרגלים שלה.
   כאשר הזין מתחיל לקבל מעט קשיות היא מכניסה אותו לפה מוצצת אותו בעדינות כדי להביא אותו לזקפה מלאה. השיער החלק שלה מתפזר ורוקד בזמן שהיא מזיזה את הפה במסירות. הדגדוג של השיער שלה וקולות המציצה לבסוף מנצחים ואני מתעורר לתוך העינים הגדולות האלה שמסתכלות עלי מלמטה. היא לא מפסיקה לרגע את התנועה , היא כבר החליטה מזמן בלי לשאול אותי אם אני מסכים. ברגע שאני מבין מה היא מבצעת בי , אני מבין שזה לא חלום , ומנסה בחולשה של גבר שנמצץ ע"י נערה צעירה להביא התנגדות ואני מניח את היד על לחיה ומנסה להפסיק אותה.
   בתגובה היא נעצרת , שולפת את הזין שלי מהפה ,לוקחת את היד שלי מזדקפת ומעבירה אותה בין רגליה כדי לתת לי להרגיש את הרטיבות.
   "אתה יכול להשתחרר לגמרי" היא יורדת חזרה תוך כדי שהיא דואגת שכף היד שלי תיהיה על ראשה, בזמן שהיא מכניסה את הזין לפה וממשיכה לינוק.
   העינים נעות שלה בין המפשעה שלי לבין העינים שלי , לא מחליטה עם היא נהנית יותר לתפקד כמוצצת לגבר שגדול ממנה פי שתים , או שמא היא נהנית להסתכל עלי מלמטה ולשמוע את הגניחות שלי.
   לא עובר זמן רב ואני לוחץ על ראשה והיא מבינה שהיא הולכת לבלוע. היא מסתכלת עלי מתפתל ומרגישה מנה גדולה של זרע נפלטת ישירות לגרון שלה. היא שמחה שיכלה למלא תפקיד כאישה בוגרת. מלקקת את שאריות הזרע מהזרג ומשפתיה. מניחה את ראשה על שרירי הבטן. ככה שתוכל להיות מספיק קרובה להריח את ריח הזרע. הידים מחבקות\מונחות עלי והראש שלה מונח ככה שהזרג תומך בסנטרה. נרדמת עם טעם הזרע שלי בפיה ובבטחון של נערה צעירה שמחר היא תפתה אותי להרבה יותר.

   1. מה שכתבת מזכיר לי בדיוק את מה שאני כתבתי.כמה שזה לא יהיה יפה, ברגע שזה נופל על הקורא ללא בנית מתח מיני לפני כן , זה פשוט לא יעשה את הפעולה.

   2. לכתוב את הקטע מחרמן זה הקטע הקל יש לי דמיון מפותח בתחום.
    למצוא סיפור מסגרת קצת יותר קשה.
    רעיונות?
    בצבא כשלוקחים נשק חדש נהוג לירות מקבץ ואז ״לאפס״ את הנשק (לכוון את הכוונת) לירות שוב למרחק גדול יותר ולעשות כיוונון עדין יותר. אז כל ביקורת היא ביקורת בונה

 24. ודרך אגב קראתי פעם על מישהי בשם "פייגי החרדית החרדה " שכתבה קבוע ברמה גבוהה מאוד באיזה מקום שאני לא מצליחה להיזכר איפה…😕

 25. יש לדור סיפורים כאלו
  מונטוזיני נכתב מנקודת מבט נשית
  טור הנדסי המאסטרפיס מנקודת מבט נשית
  אמנם לא בדיוק אותו ז'אנר אבל עלילות דפי
  בת אל רוצה להיות כוכבת גם
  וזה רק ממה שאני זוכר
  בקיצור, כמו שאמרתי – דור שולט בכל סוג כתיבה ובכל פרמטר שבה
  גיתי, את באמת דתיה? אפשר לשאול איך זה מסתדר?

  1. הסיפורים אולי כתובים מנקודת מבט נשית אבל הם כנראה לא פונים במיוחד לנשים…
   עם זאת גיטי "אין מצב" זאת מילה חזקה…;)

 26. או שאני לא זוכרת מספיק טוב את הסיפורים הנזכרים(כי הם ממש לא הפייוריטים שלי), או שאין מצב שאישה הייתה כותבת אותם.מוטוזיני זה עוד בסדר..אבל השאר..הםםםםם…
  מה לא מסתדר לך עם העובדה שאני דתית?

  1. אחינו החילונים לא מבינים איך זה שאנחנו דתיים ומסתובבים פה בעולמות התחתונים (תרתי משמע) של האינטרנט..
   אין כמו סיפור מנקודת מבט של אישה אבל יש מעט מאד כותבות בג'אנר הזה והגברים שמנסים לכתוב מנקודת מבט של אישה לא עושים את זה הכי מוצלח שיש.. כמו שאומרים אצלנו: בינה יתרה ניתנה לאישה.. וזה תמיד יחסר כשגבר כותב..

 27. אני רוצה שג׳וני יכתוב מה הסתירה שלו שאני קוראת כאן.ולא שאתה תחליט בשבילו.
  וגם התרשמתי שלא חסר לדור בינה
  כך שאל תבייש את חברי הבלוג הדתיים בהודעות לא שקולות

  1. טוב טוב.. לא לכעוס..
   לא חסרה בינה אבל נדיר מאד שגבר יצליח לספר כמו אישה.. כמו שאישה לא תצליח להיות גבר.. לא עובד.
   מעניין כמה חברי בלוג דתיים יש פה.. (מקווה שלא ביישתי אף אחד)

  1. משהו לא עובד שם….😕
   וכשרשמתי בגוגל, היה נראה שהיא מסכנה גדולה..גם בזה לו וגם לא יכולה להתגרש…

   1. זה הרעיון של הבלוג-יומן שלם של תלונות מצחיקות וריבים של זוג..זה בלוג הומוריסטי.
    בעלי זורק את מתנת היומולדת שלו לאסלה
    בעלי לא מסכים לרדת לי וכו וכו

 28. 1. יש הבדל בין נקודת מבט נשית לבין משהו שנראה כאילו נכתב ע"י אישה. בסופו של דבר דור הוא גבר ואני לא חושב שהוא אי פעם התיימר לכתוב כמו מישהו אחר, כלומר אני מאמין שהוא יכול – פשוט לא מעוניין. אבל בתכלס רק הוא יכול לענות על זה
  2. סתם הפתיע אותי כי עדיין יש לי בידול כזה.. אולי זאת תפיסה מיושנת אבל מן הסתם יש דתיות למראית עין, או כאלו שליברליות יחסית, אבל הנחתי שלרוב לא אראה אותן בנישה פורנוגרפית

  1. יש לדור סיפור, שנכתב מנקודת מבט נשית והוא יפה מאוד לטעמי – "השמרטף"..
   חוץ מזה , וזה למה אני אוהבת מאוד לקרא כאן, הוא מעביר יותר טוב מנשים עצמן את ההרגשות והמחשבות.יש לדור הבנה עמוקה בנפש האדם.למשל הכפכפים ב"עין חשק"…
   כשרציתי להתיחס למוזרות שבדבר שאני קוראת פורנוגרפיה(הייתי אומרת ארוטיקה, כי יש בסופירים גם משהו אומנותי), כל הזמן קפץ לי משהו שאמר שלמשל נשים אחרות קראו 50 גוונים של אפור.או-יש נשים שמסתכלות סרטים כחולים ביחד עם הבעל.וכדומה.כך שיש היום כל מיני…הייתה בדת שלנו השפעה חזקה של נצרות שסחבנו מאירופה..אבל היום נמאס לדתיים לסבול וגם הם רוצים להנות מן החיים.שזה בעצם ממש לפי היהדות.לכן , לא יודעת כמה אני חריגה….אולי אני קצת יותר חופשיה להחליט לבד מה אני אוהבת לעשות ולהעיז לעשות את זה

 29. אני דתלש וחושב שהדרך הכי קלה להסביר את זה שיש פה דתיים זה:
  אנחנו קודם בני אנוש ורק אחכ דתיים. ולכן אנחנו גם נהנים מאותו פורקן ואולי אפילו יותר בגלל שזה אסור.
  מענין שיש שתי גישות סותרות בסיפור הבריאה (היא מסופרת פעמים בתנך מזוויות שונות) ובסיפור בריאה אחד האדם נוצר מאדמה ורק אחכ אלוהים נותן בו נשמה = כלומר הגישה שאנחנו קודם כל פיזים וכל הרוחניות זה משהו שהולבש עליו.
  יש בגמרא דיון לגבי האם מין אנאלי (עם אשתו)הוא זרע לבטלה או לא. והם פוסקים שמותר לקיים יחסים אנאליםכל עוד זה בחופה וקידושין. אם זה מענין אותכם הם קוראים לזה ״הופך השולחן״ סלנג כזה של אמוראים שזה הפילוסופים היהודים.
  אז בואו ניהיה קצת ענווים ונבין שלא המצאנו כלום וכולנו בסופו של דבר בנוים די דומה גם עכשיו וגם לפני 1500 שנה.
  (.. פריצקה יקירתי היום אל תערכי את השולחן לעונג שבת, אני רוצה להפוך אותו..)

 30. *גמני מגיעה עם הזמן לאותה המסקנה שכולם אותו דבר.דתיים וחילונים
  *מה מה מה שתי גירסאות?!
  *יש ספר דיגיטלי על כל מה שקשור ליחסי אישות מבחינה הלכתית.כאשר הדגש על כך שלמעשה הכוווללללל אפשר לעשות ויש על מי לסמוך.מאוד עוזר לחרמנים אדוקים בעלי נקיפות המצפון.פותח את העיניים…
  נקרא "דבר סתר".תגגלו

 31. *A female class teacher was having a
  problem with a boy in her class in Grade 3.*
  The boy said, "Madam, I should be in Grade 4.
  I am smarter than my sister & she's in Grade 4".
  The Madam had heard enough and took the boy to the principal.
  The principal decided to test the boy with some questions from Grade 4.
  *Principal:* What is 3+3?
  *Boy:* 6.
  *Principal:* 6+6.
  *Boy:* 12.
  The boy got all the questions right.
  The principal told the Madam to send the boy to Grade 4 immediately.
  The Madam decided to ask her own questions and the principal agreed.
  *Madam:* What does a cow have 4 of that I have only 2?
  *Boy:* Legs.
  *Madam:* What is in your trousers that I don't have?
  *Boy:* Pockets.
  *Madam:* What starts wit a C and ends with T, is hairy, oval, delicious and contains thin, whitish liquid?
  *Boy:* Coconut.
  *Madam:* What goes in hard & then comes out soft & sticky?
  The principal's eyes opened really wide, but before he could stop the answer, the boy was taking charge
  *Boy:* Bubble gum.
  *Madam:* You stick your pole inside me. You tie me down to get me up, I get wet before you do.
  *Boy:* Tent.
  *The principal was looking restless*
  *Madam:* A finger goes in me. You fiddle with me when you are bored. The best man always has me first?.
  *Boy:* Wedding ring.
  *Madam:* I come in many sizes. When I'm not well, I Drip. When you blow me, you feel good?
  *Boy:* Nose.
  *Madam:* I have a stiff shaft. My tip penetrates, I come with a quiver.
  *Boy:* Arrow.
  *Principal:* O MY GOD.
  *Madam:* What starts with 'F' and ends wit a 'K' and if you don't get it, you've to use your hand?
  *Boy:* Fork.
  *Madam:* What is it that all men have, it's longer in some men than others, the Pope doesn't use his and a man gives it to his wife after marriage?
  *Boy:* Surname.
  *Principal:* Ohooo !
  *Madam:* What part of the man has no bone but has muscles with a lot of veins like pumpkin and is responsible for making love?
  *Boy:* Heart.
  *Principal:* Eeeeeh ! The principal breathed a sigh of relief and said to the Madam,
  "Send this bloody boy to the university. I myself got all the answers wrong!"

 32. שלום רב,
  העדכון האחרון של הפוסט הנפלא שלכם הגיע ב – 18/6/2017 .
  אשמח להתעדכן האם לא יצאו פוסטים נוספים מהמועד האמור.
  תודה רבה. התותח
  ________________________________

 33. אני אגיד לך מה הטעם שלי:
  *אני אוהבת את זה חזק (אני חושבת שהתחושות בגוף שלי שונים מהממוצע). כשאני דלוקה אז גם הרוק שנוזל בנשיקה לתוך הפה שלי מהפה שלו מטריף אותי
  *אני נהנת משליטה בהסכמה.קשירות וכדומה מאוד עושות לי את זה
  *אני אוהבת את זה קינקי.הגבול שלי זה ללקק את מה שיוצא מהטוסיק(כלומר זה אני לא אעשה בחיים).כאשר אני ממש נהנת ללקק את החור ולהכניס לשם אצבעות ולזיין איתם כל מיני נקודות חשובות ומרגשות.
  *אני אוהבת אורלי ואני עושה את זה טוב.ובולעת את הכל…לפעמים אני תוהה מה יותר מדליק -בפנים, עלי או בפה…לכן עושים הכל בשביל לא לעמוד בפני בחירות קשות…😉
  *מקלחת משותפת
  *נשיקות.הן היו צריכות להיות במקום ראשון בעצם…
  *הקולות שהוא עושה מגרות אותי מאוד.נראה לי רק לשחזר איך הוא גומר כבר מכניס אותי למוד הנכון..
  *לצלם את עצמי מגרה אותי.בפרט כשהוא אומר מה לצלם עכשיו
  *וחוץ מזה מה שכל הנשים הנורמליות אוהבות.סקס סוער כאילו אין מחר.😊
  אני שונאת:
  😡ניצול
  😡השפלה(זה דבר יחסי כמובן)
  😡החפצה …

  1. תמיד קשה לי להלין איפה הגבול ההחפצה/שליטה/השפלה/ניצול.
   זה בא מתוך השליטה אז בקטע של להרגיש שהיא שייכת לי אולי יגררו התכונות האחרות.
   כאילו הקטע האנאלי זה סוג של להראות בעלות על הבת זוג שלי.
   ומציצות זה נהדר חח מבחינתי מישהי שיודעת לעשות את זה טוב לא צריך יותר מזה כלום , ובמיוחד אני אוהב את הבנות שתופסות את זה בקטע של שליטה עלי. גורמות לי להפתל ולהאנח לפי הקצב שהן קובעות לי. 😍

   1. נכון.צודק.שכחתי את האנלי עם הפליקים, שזה כייף!
    בגדול התכוונתי להעביר את המסר שסקס זה כייף! כולל שליטה בהסכמה וכו….כואב לי כשאנשים עושים מזה משהו רע

 34. או גייטי נסיכת חלומותינו חלומו הרטוב של גבר בכל גיל P: בקצב התיאורים שלך אני עומד להקדיש לך מספר רגעים D;
  – – –
  גורע , קראתי סיפור אחד , בהתחלה התאכזבתי אבל אז הבנתי שאני קורא סופר אחר ולא את דור.
  אז ניסיתי סיפור נוסף אחרי ששיחררתי את הציפיה ונורא נהנתי D:
  אני צריך לעבור על האתר שלך מההתחלה ועד הסוף (:

  1. אכן, אני באמת לא דור.
   ק.נ. ניסח את זה פעם יפה: הכתיבה של דור ושלי היא כמו יין ויאנג.
   אתה מוזמן לקרוא, וכמובן, להגיב.

   1. לי זה היה כמו באך ומוצרט. הסיפור של המילואמניק שנאנס לא ידעתי איך לעכל…הסמים, ההשפלה, ההפך ההפוך מהעדפות שלי בכללי ובכל זאת קראתי בשקיקה.
    הכי טוב , הקטע שהיא אומרת:
    "כל מה שאתם יודעים זה לדפוק לדפוק לדפוק"
    אומנות

 35. וואאוו, מה הולך פה!!
  קישורים, תיאורים, העדפות…
  חשבתי שכל עוד הנחליאלי בדרך דור עוד ישן, אבל מסתבר שהעסק חי ובועט!!
  יפה לנו ועוד יותר יפה לדור.
  גיטי, מעריץ, גורע ועוד, אתם גורמים לדור להאריך את החופש…

  1. החופש הזה מרגיש ארוך יותר מפעם לפעם. עברתי על כל הטמבלר לפני כמה ימים לראות על מה כולם מדברים , באמת רואים שם מאיפה דור שואב השראה.
   [img]https://68.media.tumblr.com/fa5e1fb7ccf2e137f70eab26a0ad273e/tumblr_nu9m18rSca1uuhccio1_1280.jpg[/img]
   מענין אותי לאיזה סיפור זה שייך , יש לי פאטיש למצוירים P:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *