על קידום אתרים ואיך אתם יכולים לעזור לי בקלות

קוראים חביבים, אני צריך את עזרתכם בקטנה כדי לקדם את האתר.


ביטוי החיפוש הכי פופולרי שמביא קוראים לאתרי סיפורי סקס הוא… ובכן… "סיפורי סקס". ככל שאתר נמצא מתאים יותר לאלגוריתם של גוגל עבור סיפורי סקס כך הוא מדורג גבוה יותר וזוכה ליותר תעבורה. האלגוריתם מתחשב בהרבה גורמים אבל אחד החשובים שבהם הוא כמה אנשים לחצו על הקישור ל"ידית" כאשר הם חיפשו "סיפורי סקס". ולכן, כאשר אתם מגיעים לאתר שלי דרך החיפוש "הידית פורנו" או "הידית דור נוב" אתם בעצם פוגעים בי כי אתם מחלישים את הזיקה בין ביטוי החיפוש "סיפורי סקס" שאני מעדיף לאתר. אתם מבלבלים את גוגל.

אז מה אני מבקש מכם? פשוט. בפעם הבאה שאתם רוצים להגיע לאתר הקלידו רק "סיפורי סקס" ולא שום ביטוי אחר. נכון לכתיבת שורות אלו האתר שלי נמצא בעמוד הראשון אז לא תצטרכו לגלול הרבה וככה תוכלו לעזור לי באפס מאמץ.

הגעתם עד פה? קבלו תמונות של מורה ערביה ומורה חרדית מתמזמזות בחדר המורים.

תודה מראש!

Print Friendly, PDF & Email

45 thoughts on “על קידום אתרים ואיך אתם יכולים לעזור לי בקלות”

 1. אתחיל להכנס דרך החיפוש ☺
  ועכשיו נחכה לסיפור עם מורה חרדייה ומורה ערבייה. וואי וואי

 2. מה עם איזה סיפור על נערה שמאוהבת עד הגג ומוכנה לעשות הכול רק בשביל שהחבר שלה לא יעזוב?

 3. אבל זה תלוי בעוד הרבה גורמים

  'כלי חיפוש מילות מפתח' בגוגל יעוזר לך לכוון

  בנוסף בכל סיפור תשתול את המילים סיפורי סקס. סיפור סקס. סיפורים אירוטיים. מנוע החיפוש של גוגל יאתר את זה בדפים שלך. ויריץ אותך לראש הדף.
  עוד דבר תמנע מהדפים שלך מהעבר לללכת. לארכיון. ותתחיל לעשות עבודת נמלים ובכל הדפים של הסיפורים מהעבר שלך עם הסיפורים תשתול את המילים הללו. הכל ישתנה במהירות האור. 4 ימים ותראה איך העכבי של גוגל קורא אותך. ומעיף מטיס אותך למעלה

  1. לא בהכרח רק זה, גוגל כבר מזמן לא רק הולך לפי מילות מפתח וכמה הם מופיעים בטקסט.(ואם כבר כותרת הוא קורא יותר מאשר תוכן בטקסט)
   צריך לשים קישורים רלוונטיים לסיפורים אחרים שלו של אחרים בתוך הטקסט עם מילות עוגן שונות, כותרות (לא רלוונטי לסיפורים אבל אם הוא יפרסם מאמר עם כמה כותרות זה יעזור)
   אם הוא יצליח לכתוב מאמר אורח במקום אחר ולקשר לכאן (מאקו נגיד או ואלה) בנושא של פורנו כתוב או משהו מעין זה, זה יעיף אותו למעלה.(או לקנות קישורים מכאלה שמתעסקים בזה, גוגל פחות אוהב את זה אבל אפשר לעשות את זה בקטנה וזה עוזר מאוד)
   כתובת עדיף תכלס il ולא com מאז עדכון פיג'ן ב2014 אבל דור כבר הגיע לעמוד הראשון אז זה פחות משמעותי.

  2. אני ממש משתדל שהאתר הזה יראה נעים בשבילכם ובגלל זה אין פה קישורים לשירותי זנות, פרסום מוצרים שקריים או (במידת האפשר) טקסטים מזויפים שנועדו לרמות את המנוע של גוגל. קשה לי לראות איך אני שותל את כל המלים האלה בלי ממש לטנף את האתר וזה לא משהו שאני שוקל. כרגע. את עבודת קידום האתר אני משתדל לעשות ברמת העמוד (WordPress Page) ולא ברמת הפוסט. את הפוסטים אני משאיל להשאיר נקיים ככל האפשר.

   1. היום בגוגל התוכן הוא המלך. תוכן מקורי מקבל חשיפה.
    אתה צריך להעלות חלק מהסיפורים שלך גם במקומות אחרים. גוגל מזהה העתקה ונותן תעדוף למקור, כי אם מעתיקים אותו – כנראה זה טוב. זה טיפ נוסף…

 4. סיפורי סקס דור האם לדעתך אין אנשים שמחפשים את צמד המילים הללו
  אתה ואני יודעים את התשובה זו לא העילה שאינך בראש הרשימה
  לטעמי אנשים פחות קוראים ויותר צופים בסרטונים
  אני אשמח לעזור לך להוביל והלוואי שאני שוגה

  1. ברור שיותר אנשים צופים בסרטונים אבל הם לא קהל היעד שלי. אני רוצה להיות ממוקם גבוה יותר עבור אנשים שמחפשים סיפורי סקס (ראיתם מה עשיתי כאן? 😉 )

 5. לאיש יקר כמוך לא אומרים לא
  אגב מה עם איזה סיפור קורונה של צוות רפואי
  רופא וחולה -רופאה וחולה (בלשון נקבה) או אולי רופאה וחולה (בלשון זכר)

 6. אגב דור, גם לתת לכל תמונה "שם" שמתאר מה יש בה (באופן חלקי לפחות) או להכניס שם את שם הסיפור, יעזור לך לקידום, עדיף באנגלית כמובן אבל יש כאלה שכותבים גם בעברית.

 7. בוצע, יבוצע, נבצע.
  תודה על האתר והסיפורים.
  לאור היכולות המרשימות- סיפורים מצוינים ותמונות טובות-חשבת פעם לכתוב סיפור קומיקס?

  הסיפורים כמו שהם מצוינים, ואמנם קומיקס זה לא הנישה שלי, אבל מעניין לדעת לאיזה כיוונים תיקח את זה.

  1. לגבי קומיקס. מצד אחד: הכל על השולחן. מצד שני, Reinbach, אחד מאומני הפורנו המאויר הטובים בעולם (ובטח מאחד החביבים עלי) מייצר בסדרה שלו This Romantic World בערך עמוד אחד בשבוע, עמוד ששווה, נאמר, 30 שניות קריאה? והוא מרוויח מהיצירה שלו כ4000$ בחודש. לעומת זאת, בשבוע אני מייצר לכם חמישה *עמודי טקסט* וגם ככה רוצים לתלות אותי שאני לא כותב מספיק מהר… אז כמו שאומרים באנגלית: Be careful what you wish for.

 8. תוסיף favicon לאתר, זה מעלה משמעותית את תוצאות החיפוש בגוגל.
  גוגל מעודדת אתרים לא עמוסים שעולים מהר)בהתאם לתוכן כמובן( האתר נטען מאוד מהר אז אין מה לחשוש בקטע הזה….

 9. I'm on it chief.

  בלי קשר, אפשר אולי לפתוח דיון על איזה אתרי ארוטיקה אנשים כאן הכי אוהבים? אשמח להמלצות.

 10. בשמחה.
  אתה מוכשר ואתה עושה כבוד לאירוטיקה..
  חשבת פעם לכתוב "בית הקלפים" אירוטי? כלומר שילוב דמיוני של סקס ופוליטיקה

 11. דור שלום אתה רוצה שנעזור לך וטעמי אתה צריך לעזור לעצמך ברגע שאתה יוצא לפגרה כה ארוכה אתה בעצם יוצר מיתון ופחות ופחות ציבור נכנס לאתר שלך
  עכשיו לרעיון שלי כדי לשמור על אש חמימה באתר בזמן הפגרה תן דרור לכותבים נוספים לכתוב סיפורים שעוברים את חיצי הביקורת שלך אבל נכנסים לעוד ועוד סיפורים והאתר ממשיך לחיות ולבעוט גם שאתה באופן אישי ממלא את המצברים שלך י
  חומר למחשבה.

  1. עופר תודה! אנשים שמגיעים לאתר שלי מצפים לסטנדרט מסוים בסיפורים. כאשר כותבים אחרים שולחים לי סיפורים לפרסום והסיפורים הללו הם ברמה טובה לדעתי אני מפרסם אותם אבל אני לא מתכוון להוריד פה את הרמה בשביל רייטינג.

   1. דור לא קראת את אשר כתבתי אחדד
    הסיפורים בפגרה עוברים את המסננת (ביקורת) שלך ואתה זה שתחליט האם ראוי או שלא ה״כוח בידייך״

 12. דור היקר,
  אני מכיר כל הסיפורים שלך באתר ובחיי שאי סוג של מעריץ. הסיפור הטוב והמחרמן ביותר שלך, לדעתי, הוא ללא ספק "סוס טרויאני", קראתי אותו לפות 20 פעמים ובכל פעם אני מתחרמן מחדש, פשוט רעיון אדיר ועלילה מדהימה. האם אפשר לבקש שתכתוב שוב סיפור בסגנון הזה, על הגבר הדומיננטי שמגיע לבית זר וכובש את האישה של בעל הבית? אני מכיר את הסיפור "העכבר" אבל הוא לא מתקרב לסיפור ההוא! אם תרצה, יש לי רעיון בשבילך, עלילה המבוססת על מקרה אמיתי לגמרי. אודה לך אם תגיב לדבריי.

  1. אין ספק שמאוד נהניתי מלכתוב את סוס טרויאני ואם אתה אוהב אותו אתה מוזמן גם לקרוא את ההקדמה להזדמנות שניה שגם שם מופיעה התמה של גיבור הכובש את רעייתו של דמות אחרת. מעבר לכך אין לי כרגע תוכניות סיפורים בסגנון. למה שלא תכתוב בעצמך? אני בטוח שיש לך יותר מרעיון אחד…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *