הזדמנות שנייה – פרק כ"ג: אפרודיטה נכבשת

"עזבתי אותה במטבח ועליתי לגג, לקרוא קצת. רציתי לבשל אותה.” המשיכה לינזי את סיפורה. ”לא ידעתי מתי תחזרו אבל קיוויתי שלילה אחד לפחות. השתזפתי וקראתי עד שאיוה באה לקרוא לי לצהריים. ירדתי למטה אבל הלגה לא הייתה שם אז שאלתי את איוה איפה היא והיא ענתה לי שהיא בחדר שלה, עם הדלת סגורה.
עליתי לחדר שלה. הדלת הייתה נעולה. דפקתי על הדלת. היא לא ענתה. קראתי בשמה. היא לא ענתה. צעקתי לה שאם היא לא פותחת את הדלת אני שוברת לה אותה. שוב היא לא ענתה. אני לא כל כך חזקה, אבל במקרה בחדר שלה הלגה המשקוף היה רקוב למדי. בעטתי בדלת שתי בעיטות והיא נפתחה. את המבט על הפנים של הלגה לא אשכח עד יומי האחרון: היא הביטה בי למשך כמה שניות בעיניים קרועות לרווחה ואז השפילה את מבטה.
'בואי לאכול.' אמרתי לה והיא באה אחרי כמו כלכלב שסרח. התיישבנו לאכול ואני התעלמתי ממנה, מפטפטת עם איוה על מוסיקה, על הממסד, על ציור ועליכם, כאילו הלגה לא שם. היא רק ניקרה בצלחת ובקושי אכלה אבל לא העזה לקום מהשולחן.
'תשטפי כלים.' הוריתי לה כשגמרנו לאכול והיא אספה את הכלים מהשולחן וניגשה לשטוף אותם. המשכתי לדבר עם איוה עוד כמה דקות עד שהרגשתי עייפה קצת ורציתי לעלות לישון. לפני שעליתי התקרבתי שוב להלגה מאחור. היא זינקה כשליטפתי את שיערה אבל לא הסתובבה או הביעה מחאה.
'את שלי.' אמרתי לה ונישקתי את הראש שלה. אחר כך עליתי לישון.
את הערב ביליתי עם איוה על המרפסת. שמענו מוסיקה, עישנו ופטפטנו בזמן שהלגה הייתה בתוך הבית, מתחמקת ממני מן הסתם. אכלנו ארוחת ערב ואחריה שמענו מוסיקה בסלון, אני קראתי ואיוה עישנה. בשלב מסוים איוה באה אלי ונשכבה לידי. ידעתי שהיא צריכה אותי קצת. נישקתי אותה וליטפתי אותה וכאשר הכנסתי לה יד מתחת למכנסיים היא הייתה רטובה לגמרי. עזרתי לה לגמור פעמיים אבל כשהיא רצתה לגעת בי, הרחקתי בעדינות את הידיים שלה ממני. רציתי לבנות את הלחץ בתוכי, לא לפרוק אותו.
כשהרגשתי שאני מוכנה למיטה קראתי להלגה. היא הגיעה והביטה בי בעיניים גדולות ומבוהלות.
'אני עולה להתקלח' אמרתי לה. 'אני רוצה שתרחצי אותי'.
'מה?' היא שאלה.
'שמעת אותי.' אמרתי לה.
הלגה הביטה באיוה אבל איוה דואגת רק לאיוה. היא עברה חיים קשים ולמדה לא לדחוף את האף לעניינים של אנשים אחרים.
הבית היה נעול. אניקה ואתה לא הייתם שם. היא הייתה כלואה איתי ולא היה אף אחד שיעזור לה.
קמתי ועליתי למקלחת בחדר שלך. כשהתפשטתי, התרגשתי, למרות שעוד לא רציתי ללכת איתה עד הסוף. הפעלתי את המים ונכנסתי פנימה.
אחרי כמה דקות היא באה ולא אמרה כלום. היא הייתה מבוהלת ומקסימה כשהיא עמדה כך בפתח חדר המקלחת, זזה מצד לצד.
'תתפשטי' אמרתי לה. 'את לא רוצה להירטב, נכון?'
'זה בסדר.' היא אמרה.
'תתפשטי' אמרתי לה שוב, קצת פחות מנומסת.
הלגה התפשטה. זה לא היה סטריפטיז אבל באותו רגע זה היה הדבר הכי סקסי שראיתי בחיים. היא הורידה את הג'ינס והיה נראה כאילו המכנסיים נאחזים בה כמו שילד נאחז באמא שלו, לא רוצים לעזוב אותה. אחר כך היא פשטה את החולצה ונשארה עם חזייה ותחתונים. זאת בטח הפעם הראשונה שהיא לבשה חזייה בבית הזה
'זה בסדר?' היא שאלה בביישנות כשהיא נשארה רק עם תחתונים וחזייה. 'אני יכולה לרחוץ אותך ככה…'
'הכל.' התעקשתי.
היא הנהנה לאט ואז פתחה את אבזם החזייה ושני השדיים המדהימים שלה גלשו החוצה. איתן, הם כל כך יפים!”
"אני יודע.” אמרתי.
"הם גדולים ולבנים ופסי השיזוף האלה כל כל סקסיים! והעטרות שלה. והפטמות. רק עמדתי שם מתחת למים והסתכלתי בה בהערצה. היא כל כך מושלמת שאפילו קצת הרגשתי רע עם מה שהלכתי לעשות לה, למרות שידעתי שהיא רוצה את זה גם. כשהיא הורידה את התחתונים שוב כמעט נחנקתי. אני נשבעת לך שהשערות שלה שםזהרו! איזה צבע! הירכיים שלה שזופות ומעליהם המשולש החיוור של הביקיני ובאמצעזה כמו מדורה של זהב. היא עמדה מולי, עירומה, והסתכלה על הרגליים שלה, חיכתה שאני אגיד לה מה לעשות. אז אמרתי.
'תרחצי אותי.'
היא נכנסה למקלחת ולקחה את הסבון.
'על הברכיים' אמרתי לה והיא ירדה. היא כרעה מתחתי והתחילה לסבן את הרגליים שלי. סיבנה את כפות הרגליים, את השוקיים ואת הברכיים. כשהיא הרימה את הראש היא ראתה פתאום את הכוס שלי מולה והפה שלה נפער. הייתי קרובה לקחת את הראש שלה ולדחוף אותו בין הרגליים שלי אבל רציתי לקחת את זה לאט לאט.
'קדימה.' אמרתי לה והיא המשיכה לסבן אותי, עולה במעלה הירכיים, שופכת שמן לוהט למדורה שלי. אבל התאפקתי, הייתי ילדה ממש טובה. היא נגעה בכוס שלי. רק לשנייה, אבל זה היה לי כמואש. כנראה שגם בשבילה, מסכנה. היא ברחה משם הכי מהר שהיא הייתה יכולה. אחר כך הרשיתי לה לעמוד. והיא סיבנה לי את הבטן ואת הגב. כשהשדיים שלה נגעו בשלי נפלטה לה אנחה קטנה. היא לא הייתה רק מבוהלתהיא לא פחדה מהשדיים שלי כמו מהכוס. רחצה אותם ביסודיות. אחר כך הסתובבתי והיא רחצה לי גם את הגב ואני בטוחה שכשהשדיים שלה החליקו על הגב שלי זה לא היה סתם.
אחר כך היא חפפה לי את הראשאיזה פינוק. אף פעם לא הייתי במספרה אבל עכשיו אני מבינה למה נשים הולכות לשם. היא חפפה לי את השיער ועיסתה לי את הקרקפת אולי עשר דקות. המים על הראש והאצבעות שלה על הראש לשי והפטמות שלה מציירות פרחים ולבבות וזיקוקים על הגב שליאיתןאתה יודע שאני אוהבת גברים אבל מה שהיה שם במקלחת אף גבר לא יכול היה לעשות.
אחר כך היה תורי לרחוץ אותה. היא פערה את העיניים הכחולות שלה כשהתחלתי לסבן לה את הרגליים. עליתי למעלה ולמעלה, מעל הברכייםבין הירכייםהיא התנשפה עמוק ויכולתי כמעט לראות את הלב שלה דופק בחזה. כשהגעתי למפשעה שלה היא עצמה עיניים, כבר לא נלחמת. רקשאני אעשה מה שאני רוצה. שאני אגע בה שם.
נגעתי. אבל רק לשנייה. להרף עין אחד החלקתי את האצבע על המפשעה שלה ונגעתי בדגדגן שלה שלה וזהו. היא נרעדה ופערה מעט את הפה אבל לא נגעתי בה שם יותר. היא פתחה את העיניים והביטה בי אבל אני המשכתי לסבן אותה. את הבטן, את הכתפיים. גם את השדיים אבל רק מרפרפת, לא נוגעת, לא מלטפת, לא מחליקה פנימהסובבתי אתה ורחצתי אותה גם מאחור. שפשפתי לה היטב את הישבן והיא התנשפה כאשר פתחתי מעט את פלחי העכוז העסיסיים שלה. ידעתי ממך שהיא אוהבת את זה שם והחור הקטן שלה התבייש כאשר הצצתי עליו. ניחשתי שהיא לא הייתה מתנגדת עכשיו אילו דחפתי לה לשלם איזו אצבע או שתיים, אבל כמו שאמרתי, רציתי לחכות עוד קצת.
הדחף להישאר איתה במים ולהתנשק איתה וללקק אותה וללטף אותה ולטעום אותה היה חזקכאילו לא היינו שם לבד, כאילו היה איתנו איזה שד מתחת לזרםכמעט ויתרתי, כמעט לקחתי אותה שם, מתחת למים החמים, אבל התגברתי. סגרתי את המים ויצאתי מהמקלחת. כשיצאנו היא הביטה בי מוזר. עד עכשיו לא הבנתי מה ראיתי בפנים שלה: פחד? כמיהה? ואם פחד, ממה היא פחדה? ממה שעשינו או מהעובדה שהפסקתי את הכל למרות שברור היה לה שהיא לא יכולה הייתה לעצור אותי גם אם רצתה?
התנגבנו לבד. רציתי להירגע וחששתי שאם היא תנגב אותי, אם תיגע בי, כל השליטה העצמית שלי תיעלם.
'תביאי את מה שאת צריכה בשביל לישון.' אמרתי לה תוך כדי שאנחנו מתנגבות.
'אנחנו ישנות..?' היא התחילה לשאול, שוב פותחת את העיניים הגדולות שלה בפחד, כאילו שכחה את מה שהיה במקלחת חמש דקות קודם.
'במיטה של איתן.' אמרתי.”
"ואזלקחת אותה?” שאלתי. “בלילה?”
"לא. כאשר היא חזרה אני הייתי כבר במיטה. עירומה. היא הסתכלה עלי כמו פרה מחוץ לבית המטבחיים, כולה מבוהלת ומסכנה.
'למה לבשת את הפיג'מה המצחיקה הזאת?' שאלתי. 'תפשטי אותה מיד.'
'אני לא רוצה.' היא אמרה במבט מושפל, מבלי להביט בי.
'אני יודעת, חמודה, אבל אין לך ברירה.' אמרתי בקול הכי נעים שהצלחתי לגייס. 'את שלי וזהו. את יודעת את זה, נכון?'
היא השפילה את העיניים שלה והפה שלה רעד קצת. היא התאפקה שלא לבכות.
'קדימה, תורידי את זה בשביל לינזי.'
היא הורידה את הפיג'מה הלבנה שלה והלב שלי שוב ניתר. כמה שהיא יפה, אני לא יכולה להתרגל לזה.
'בואי, היכנסי.' אמרתי לה.
היא לא אמרה כלום ורק נכנסה למיטה. היא נשכבה הכי רחוק ממני שהיא הייתה יכולה ואני התאפקתי שלא לצחוק. פחדתי שהיא עוד תעוף לי מהמיטה.
'בואי אלי.' אמרתי לה והיא התקרבה קצת.
'עוד קצת. עד אלי.'
עכשיו היא כבר הייתה בערך באמצע המיטה. הרגשתי את חום הגוף שלה. את הנשימות שלה. הרחתי את הפחד שלה, מתובל בריגוש, כמו בושם מרענן.
'תסתובבי.'
חיבקתי אותה מאחור והיא התקשחה כשהשדיים שלי נמעכו על הגב החשוף שלה. ליטפתי את השיער שלה, מריחה אותו, טובעת בניחוח העור השזוף שלה. באופן מפתיע הייתי עייפה מאוד ורגועה. לא התכוונתי לשכב איתה באותו לילה ושמחתי שהגוף שלי שיתף איתי פעולה. כשהרגשתי שאני עומדת להירדם, נישקתי אותה בעורף והיא קפאה.
'מחר.' לחשתי באוזנה לפני שנרדמתי. 'מחר את שלי.'
כאשר התעוררתי בבוקר היא כבר הייתה ערה. העיניים שלה היו אדומות ונפוחות כאילו היא הייתה ערה כל הלילה או בכתה. או שניהם.
'בוקר טוב.' אמרתי לה. 'ישנת טוב?'
היא נדה בראשה לשלילה.
'אני דווקא ישנתי מצוין.' אמרתי ופיהקתי, מתמתחת מולה. העיניים שלה ננעצו בשדיים שלי ואני פרצתי בצחוק.
'מה מצחיק?' היא שאלה ומשכה באף.
'את. את מסתכלת עליהם כאילו הם הולכים לקפוץ עלייךאל תפחדי מהם כל כך, את הולכת להכיר אותם מקרוב. בקרוב. עכשיו בואי נרד להכין ארוחת בוקר. את צריכה לאכול ולהיות חזקה, יש לך יום ארוך היום.'
היא שוב הסתכלה עלי כאילו הייתי תנין אבל התעלמתי ממנה. התלבשתי וירדתי למטבח והיא ירדה כעבור כמה דקות. איוה הייתה שם, שותה את הקפה שלה. כאשר הלגה ירדה היא הביטה בה, משועשעת, ואמרה:
'בוקר טוב'.
הלגה הסמיקה והשפילה את ראשה.
'את יכולה להיות מנומסת לאיוה.' אמרתי לה. 'אחרי הכל, גם היא חולקת איתי מיטה ומקלחת. ממש כמוך.'
איוה התאפקה שלא לצחוק והלגה האדימה עוד יותר.
'בוקר טוב.' היא מלמלה בסוף. 'אניאני אכין ארוחת בוקר.'
'זה רעיון טוב.' אמרתי. כבר הייתי רעבה.
זו כנראה הייתה ארוחת הבוקר הטובה ביותר שאכלתי אי פעם. לחביתה היה טעם של כוח, ריח רענן של פחד עם ארומה חזקה של תשוקה ובסלט התמזגו טעמים מופלאים של חוסר אונים ומשיכה אסורה. הקפה היה חזק וריחני כמו שיא מטלטל והלחם היה רך וטרי כמו ירכיים של הפיה השוודית הפרטית שלך. הלגה בקושי נגעה בחביתה שלה ורק הביטה בי בעיניה הגדולות והכחולות, מחכה לבלתי נמנע בעודי אוכלת בתאבון.
'נעלה להשתזף?' שאלה איוה.
'לא יודעתחשבתי ללכת למיטה עם הלגה…' היא הביטה בי בבהלה ואני הוספתי: 'מה את אומרת? סקס ואז שיזוף או ההיפך?'
'ההיפך.' אמרה הלגה מיד.
'כלומר קודם שיזוף ואחר כך סקס? כרצונך.' חייכתי אליה והיא החווירה, מבינה באיחור מה אמרה מבלי שהתכוונה לכך. סמוקה או חיוורת, היא תמיד יפיפייה בשבילי. עלינו לגג והוריתי להלגה להצטרף אלינו.
על הגג שוב כמעט התפוצצתי מצחוק מהפרצוף המבוהל של הלגה. איוה ואני התפשטנו והלגה הביטה בנו כמו טלה שנקלע לפאב של זאבים. זה לא שהיא לא ראתה אותנו בעירום לפני כן וגם הייתה בעצמה עירומה בנוכחותינו אך הפעם נראה היה שהיא הרגישה גם עירומה מבפנים, אתה יודע למה אני מתכוונת? היא הביטה בי והרחיקה את מבטה, מפוחדת וסקרנית, רוצה לראות ומנסה להתיק את מבטה מהשדיים שלי. מהשפתיים שלי. מהמשולש השחור של הכוס שלי.
לי לא היה אכפת. השתרעתי על אחד המזרנים ועצמתי את העיניים, מתבשלת לאיטי בחום שמבחוץ ובחום שהלך ופשה בי מבפנים. פישקתי מעט את הרגליים ושמעתי את הלגה מתנשפת בהפתעה. כמעט יכולתי לדמיין את מבטה בין הרגליים כמו קרני לייזר מחוברות קומיקס, מחמם אותי עוד יותר.
'ליז, תעבירי לי את שמן הקוקוס בבקשה.' אמרה איוה.
'זה רעיון מצוין.' אמרתי. 'אכפת לך שאני אתמרח קודם?'
'בבקשה.' אמרה איוה.
'הלגה, תמרחי אותי בבקשה. אני רוצה להשתזף.' אמרתי בעיניים עצומות, מתאפקת שלא לחייך.
'למרוח אותך?'
'כן.'
'אבל…' היא התחילה וקולה דעך ונעלם.
'אין לך שום אבל שיכול לעניין אותי עכשיו. קחי את הבקבוק ותתחילי למרוח אותי בקוקוס לפני שאני אתרגז.'
הלגה לקחה את הבקבוק וכעבור רגע חשתי בה נוגעת בי בהססנות. היא משחה את כפות רגלי וקרסולי והחלה לעלות למעלה, ידיה מורחות שמן על שוקי וברכי. אצבעותיה הארוכות שלחו בי לשונות אש דקות והרגשתי את השמש שבחוץ מתחילה לזרוח בי גם מבפנים, בין הרגליים ליתר דיוק.
כאשר היא הגיעה לירכיים שלי לא יכולתי להתאפק יותר. שלחתי יד אל בין הרגליים והתחלתי לאונן לעצמי.
'אל תפסיקי למרוח אותי!' התריתי בה בעוד האצבעות שלי מרקדות במהירותאתה יודע איפה. יכולתי להריח את עצמי וברור היה לי שגם היא מריחה את התשוקה שלי, ידיה ממשיכות למשוח אותי בשמש שיזוף, מלטפות את הירכיים שלי בתנועות ארוכות. עיני היו עצומות אבל בכל זאת הרגשתי מסונוורת כאילו אני מביטה הישר לתוך השמש. שמש בראשי, שמש מעלי, שמש בין רגלי.
הידיים שלה עלו אל הבטן שלי ומשם אל השדיים שלי והרגשתי את השמן החם מטפטף עליהם ואחר כך את אצבעותיה מלטפות ומעסות אותי. הזמן נמרח כמו מסטיק בשמש. לא ידעתי כמה זמן זה נמשך, רק הרגשתי שאני מתמלאת, כמו כוס קסמים שממלאים אותה והיא לא נשפכת, ככה הרגשתי שהריגוש ממלא אותי עוד ועוד ואני לא שבעה. צעקתי. נאנחתי. האצבעות שלי עפו בין הרגליים שלי כמו צרעה עצבנית. הלגה לא עזבה אותי והמשיכה ללטף אותי כשעליתי למעלה וכשגלשתי למטה.
לבסוף מצאתי את עצמי בחזרה על המזרון, מתנשפת.
'וואו.' אמרתי אחרי כמה רגעים. איוה צחקקה.
'מה מצחיק אותך?'
'את. את חמודה כשאת גומרת.'
'רוצה שהיא תמרח גם אותך? היא מדהימה.'
'לא, תודה. אני מסתפקת בך בינתיים.'
'לא שכחתי אותך,' התנצלתי. לא רציתי לפגוע באיוה, אתה מבין? 'אני פשוט רוצה לאלף אותה לפני שאיתן ואניקה חוזרים.'
'אני מבינה, זה בסדר.'
'מה איתך?' פקחתי את העיניים והסתכלתי בהלגה. 'מוכנה?'
'מוכנה למה?' היא שאלה.
צחקתי.
'כאילו שאת לא יודעת. לא משנה.הרגע הגיע, את שלי עכשיו. רדי למיטה שלי ותתפשטי.'
הלגה הביטה בי במבט של איילה שרצה כל הלילה מפני הזאבים וכעת היא תשושה מכדי להלחם ורק נשענת על איזה גזע עץ ומקבלת עליה את הדין. היא הייתה במתח מתמיד ביממה האחרונה, ובקושי ישנה או אכלה. נראה היה לי שלא היה לה כוח להלחם יותר ועיניה הכחולות היו עייפות ומובסות.
מבלי לומר דבר היא הסתובבה וירדה מהגג. הלב שלי דפק חזק והייתי מחורמנת כאילו לא גמרתי כמה דקות קודם.
'את רוצה אותה, הא?' שאלה איוה.
'הכי בעולם.' אמרתי מהר. אולי לא זה מה שהייתי צריכה להגיד אבל באותו רגע לא היה לי זמן לנימוסים.
'אז קדימה, רדי.' אמרה איוה. הקול שלה היה שטוח קצת אבל הבנתי את זה רק אחר כך.
לא זוכרת שקמתי, לא זוכרת את הסולם למטה, לא זוכרת את עצמי יורדת מהגג. פתאום הייתי בחדר השינה שלך והלגה חיכתה לי שם, עירומה וחסרת אונים וזה היה כל העולם שלי.
'תפתחי את הרגליים.' אמרתי לה והיא צייתה, בלי תלונות או שאלות. גם היא הבינה שהמשחק נגמר.
אני לא צריכה להגיד לך כמה היא יפה כשהיא שוכבת על הגב עם הרגליים פתוחות. הרגליים שלה ארוכות וחטובות ושזופות. ואז פתאום העור הלבן של הביקיני שלה הוא כמומסגרת לשיערות הזהב שלה. כאילו שכל המפשעה שלה זו תמונה במוזיאון. ומעל הבטן השזופה עם הפופיק החמוד ואז שוב, בום! שני שדיים גדולים וחיוורים ובאמצע כל אחד מהם העטרות המושלמות שלה ועליהם שני גרגרי יער ורודים. השיער שלה היה פזור סביב הראש כמו הילה של הקדושים שרואים בכנסיה. אתה אולי תצחק, איתן, אבל פתאום הרגשתי, רק לרגע, כמו ילדה קטנה בכנסיה. כאילו אני עומדת מול משהו גדול יותר מכפי שהוא נראה, אתה יודע?
בצעדים איטיים ניגשתי אל המיטה. הלגה הביטה בי כשהתקרבתי והייתה איזו אש בכחול של העיניים שלה. יכולתי לראות אותה, מאחורי הפחד וחוסר האונים. היא התנשפה כאשר עליתי על המיטה, בין הרגליים שלה, ועיניה נפערו.
נישקתי אותה. את הברך השמאלית. היה לה ריח של יער. של עצי אורן. אחר כך נישקתי את הירך הימנית, קצת מעל הברך. ואז את אמצע הירך השמאלית. נגעתי במפשעה שלה ושמעתי אותה מתנשפת. העברתי אצבע על השפתיים שלה והן היו חמות ותפוחות. פחד או לא פחד, היא הייתה חמה ורטובה. הבטתי בה מלמטה. הלגה שכבה על הגב בעיניים עצומות ופישקה את רגליה לקראתי, מניחה לי לעשות בה כעולה על רוחי.
החלקתי בעדינות את האצבע לתוכה, מוצאת אותה לוהטת ומוכנה. כאשר התחלתי ללקק את הדגדגן הזקור שלה היא נאנחה בביישנות והתפתלה באטיות, מפשקת את רגליה עוד יותר. התחלתי ללקק ולאונן לה בתנועות מהירות ואנחותיה, שבהתחלה היו מבוישות ושקטות, התחילו להתגבר בעודה מתמוססת בפי.
הנעתי את האצבעות שלי במהירות על הדגדגן שלה, כמו ג'ימי הנדריקס שראיתי אותו פעם בסרט, וכמו הגיטרה של ג'ימי גם היא התחילה ליילל עכשיו, עם הלשון והאצבעות שלי שפורטות על מיתרים שהיא לא ידעה בכלל שיש לה.
ואז היא גמרה. מאנחות נמוכות ושקטות היא עלתה ליללות רמות וזעקות ואז שוב לאנקות גרוניות עד שנרגעה, פשוקה ומותשת מעלי.
זחלתי אליה ונשכבתי לידה. היא נרתעה ממני מעט, נבוכה בעליל אבל לא אמרה דבר. נישקתי אותה וגופה התקשח כאשר היא טעמה את מיציה על שפתי. למרות האורגזמה המטלטלת שנתתי לה היא לא נפתרה לגמרי מהלגה בת המטיף הנוקשה.
הכוס שלי החליק מול שלה וזה חישמל אותי. פתאום נזכרתי כמה אני חרמנית אליה. התחלתי להחליק את המפשעה שלי מול שלה ובתוך כמה רגעים היא התרככה אלי שוב. אולי התנוחה הזו, ששכבתי עליה, הייתה לה נוחה יותר לעכל. לא יודעת. מה שאני כן יודעת זה שפתאום השפתיים שלה נפשקו לעברי והיא נישקה אותי. הייתי כל כך מופתעת שכאשר הלשון שלה החליקה בהיסוס אל תוך הפה שלי לא עשיתי כלום ונדרשו לי כמה שניות עד שהתעשתתי ואזאלוהים אדירים. כל הסכרים נפרצו. כל החומות קרסו. אצבעות ולשונות וכוס וידיים ושדיים ותחת והכל. התנשקנו ונגענו וליטפנו ועלינו. כל כך גבוה עלינו. ביחד, באצבעות משולבות. אני זוכרת ששמתי לב פתאום שהאצבעות שלה חזקות מאוד.
אחר כך נרגענו ושכבתי, מחבקת אותה, כמו ילדה שקיבלה בובה חדשה. היא הניחה את הראש בין השדיים שלי ואז היא אמרה משהו שאני לא אשכח לעולם:
'אני לא רציתי לעשות את זה. את הכרחת אותי.'”
"היא אמרה את זה?” שאלתי את לינזי.
"נשבעת לך.”
צחקתי.
"זאת הלגה.”
"נרדמנו ככה. לא זוכרת אם עניתי לה אבל אני כן זוכרת שזה הצחיק אותי לפני שנרדמתי. התעוררנו כעבור שעה בערך. היה חם והרגשתי דביקה וגועלית. הלגה כבר הייתה ערה אבל לא זזה מבין השדיים שלי. אולי היה לה נעים. אולי היא נזכרה לפחוד ממני.
'אני כולי דביקה.' אמרתי לה. 'בואי למקלחת'.
הייתי צריכה להוביל אותה, אבל לא לגרור אותה. כשהגיע המים החמים נכנסנו שתינו אבל ברגע שהרגשתי את המים מנתרים מהגוף שלה אל שלי, לא רציתי לבזבז יותר זמן על להסתבן וכיוצא בזה. הצמדתי אותה אלי ונישקתי אותה והיא נענתה לי במהירות, לשונה חודרת אל פי, שדיה נמעכים מול שלי. חפנתי את פלחי ישבנה המלאים ומעכתי אותם מעט והיא נאנחה בפי בשקט. נזכרתי במה שאמרת…”
"שהיא אוהבת סקס בתחת?” שאלתי.
"כן. קירבתי האצבע שלי אל פי הטבעת שלה והיא נאנחה שוב, הפעם בקול רם יותר. זה הבעיר אותי. סובבתי אותה ללא עדינות והשענתי אותה על קיר המקלחת. הלגה היא יפה אבל לא טיפשה ובעודה שעונה על קיר המקלחת היא הבליטה את ישבנה לעומתי. חיפשתי בין הסבונים משהו שנראה לי מתאים עד שמצאתי איזה קרם גוף כלשהו. היא התנשפה בשקט כאשר מרחתי את הקרם על פי הטבעת שלה אבל לא מחתה, רק שלחה את ידה השמאלית לחפש את ידי וכאשר היא מצאה אותה, שילבנו אצבעות.
אצבעותיה התהדקו על שלי כאשר התחלתי לחדור אליה לשם, פי הטבעת שלה מתהדק על האצבעות שלי. כאשר חדרתי לבסוף היא נאנחה וידה הרפתה ממני מעט אך היא לא עזבה. התחלתי לזיין אותה באטיות, מחדירה ומוציאה שתי אצבעות אל התחת העסיסי שלה, בדיוק אל מרכז פלחי העכוז הלבנים, הבוהקים מול עורה השזוף. הלגה נשענה על קיר המקלחת ואוננה לעצמה בעודי מזיינת אותה בתחת. היא התנשפה בקול ומלמלה בשוודית…”
"בשוודית?”
לינזי צחקה.
"אני חושבת שזה היה בשוודית. זה לא היה בשום שפה שאני מכירה. בכל מקרה הרגשתי הגוף שלה רועד והאחיזה שלה בי התגברה והיא גם התחילה לדחוף את עצמה אלי, דוחפת את האצבעות שלי עמוק יותר אל תוך התחת שלה. המלמולים והאנחות שלה הפכו לקריאות וגניחות והיא התחילה לגמור מולי ואני זוכרת שחשבתי שעם עיניה עצומות מתחת לזרם היא נראית כמו כמו פיית יער בגשם. במשך כמה רגעים היא הייתה כך, קולנית וסוערת מתחת למים עד שנרגעה ואני יצאתי ממנה בזהירות. מבלי להפריד את אצבעותינו היא הסתובבה אלי והתנשקנו מתחת לזרם. היא הייתה חלשה מעט ואני אחזתי בה בידי הימנית, מגנה עליה כמו אביר על הנסיכה שלו.
התנשקנו כמה רגעים, המים קולחים עלינו, מזנקים ממצח למצח וסביב האף אבל לתוך הפה לא נכנסו מפני שלא הפסקנו להתנשק לרגע. היא הייתה רכה ומתמסרת וידעתי שכבשתי אותה ושהיא שלי עכשיו. הרגשתיכמו גבר, אם אתה מבין למה אני מתכוונת. וזה חירמן אותי, הדליק אותי במקומות שלא ידעתי שיש לי.
לא יכולתי להתאפק יותר ופתאום אחזתי בכוח בעורף שלה והורדתי אותה על הברכיים מולי. אף פעם לא התנהגתי ככה, אתה יודע? בגסות כזו. אבל היא הייתה כל כך פיה שאני הפכתי למין טרול גדול וחרמן. היא הביטה בי מלמטה בעיניים הגדולות והיפות שלה ואני, בלי להתבלבל, אחזתי בשערות שלה ודחפתי את הראש שלה לכוס שלי.
הלגה לא נבהלה יותר מדי והתחילה ללקק ואני אחזתי בראשה, מכוונת אותה אל השרפה שלי ששום זרם מים לא יצליח לכבות. הלשון שלה זזה והשתוללה בין הרגליים שלי אבל למען האמת יותר זיינתי לה את הפנים מאשר כל דבר אחר. החזקתי בראש שלה כמו באיזו ידית ופשוט חיככתי את הכוס בפה ובאף שלה, משתמשת בה כאילו היא איזה צעצוע או משהו. הייתי גסה וכוחנית וזה הטריף אותי. וכנראה שגם את הלגה.
אחר כך כמה איוה הצטרפה אלינו למקלחת ופינקתי אותה קצת. מגיע לה, היא הייתה מאוד סבלנית כלפי. אחרי גמרנו להתקלח, אכלנו צהריים, עישנו, הזדיינו, ציירנו, שוב הזדיינו. בקיצור, היה כיף.”
"נשמע שנהנית…” אמרתי.
"אפשר להגיד.” היא גיחכה. “ומה אתם עשיתם? גם 'נהניתם'?”
"אם את מתכוונת לסקס אז לא. רק טיילנו. דיברנו. למדנו.”
"מה למדת?”
"שאני אוהב את נגה.” הפתעתי את עצמי. הנה, אמרתי את זה בקול רם. אפילו לעצמי עוד לא גיליתי את זה.
"מי?”
"מישהימהצפון. הבנתי שאניאוהב אותה במסע עם אניקה.”
"והיא אוהבת אותך?” שאלה לינזי בפשטות.
השאלה הייתה מתבקשת אך הפתיעה אותי.
"אהאני חושבכןנראה לי שכן.”
"אז אם היא אוהבת אותך ואתה אוהב אותה אז למה אתה כאן והיא שם?”
"לא לגמרי ברור לי.” הודיתי.
"אני חושבת שאתה צריך לעלות על אוטובוס ולחזור הביתה.” היא אמרה ברצינות.
"הי, מסריחון, אתה בא להתקלח?” שאלה אניקה מהכניסה. “איך את סובלת את הריח הזה? הוא לא התקלח יומיים.”
"כן, הוא באמת קצת מסריח.” הודתה לינזי.
"עכשיו אני מסריח?” התלוננתי. “שעה את מבלבלת לי את המוח ועכשיו נזכרת שאני מסריח?”
"קדימה, לאמבטיה.” קראה אניקה ולינזי קמה מהמיטה והצטרפה אליה. שתיהן ביחד אחזו בידי בנחישות ואני יללתי בבכיינות מעושה:
"לא רוצה לאמבטיה! אני לא מסריח!”
כאשר נכנסנו לחדר השינה שלי השתתקתי. הלגה ואיוה כבר חיכו לי עירומות בג'קוזי והחיוכים שהן חייכו היו יותר מפתים מהשדיים הגדולים הנוצצים במים.
"סוף סוף הוא השתתק.” גיחכה לינזי בעודה מתפשטת. אניקה אחזה בחולצתי והפשיטה אותה ממני ובתוך כמה רגעים הייתי בג'קוזי הגדול, מוקף בארבע בחורות רטובות ולוהטות.
————
לפרק הבא

Print Friendly, PDF & Email

3 thoughts on “הזדמנות שנייה – פרק כ"ג: אפרודיטה נכבשת”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *