המרוץ לצמרת של נגה לוין – חלק ג’

לחלק הקודם
הטלפון צלצל בדירתה הקטנה של נגה, והיא התבוננה בו בתמיהה ובתקווה. רק לאדם אחד היה את הטלפון לדירה : לסמי הצלמת. שלושה ימים עברו מאז שנפגשה איתה בפעם האחרונה. אם היא מתקשרת, אולי הדברים מתחילים להסתדר סוף סוף…
"הלו?" אמרה.
"נגה?" שאל קול נשי זר. "נגה לוין?"
"כן. מי זה?"
"רונית דורון, מדור האופנה של 'ידיעות'."
"כן…מה את רוצה?" שאלה נגה בחשדנות. את הארץ עזבה בפיצוץ ולא היו לה חברים בעיתונות בכלל ועיתונות האופנה בפרט.
"הגיעה לאוזני שמועה שהפכת לכוכבת פורנו."
"מה?" השתנקה נגה. איך היא גילתה את זה? ואיך היא השיגה את הטלפון שלה? "מי אמר לך את זה? מאיפה יש לך את הטלפון שלי?"
"אני עיתונאית, יש לי מקורות." אמרה העיתונאית. "זה נכון?"
"זה…לא נכון." אמרה נגה. "אני לא כוכבת פורנו."
נגה טרקה את הטלפון וניתקה את הקו מהקיר ליתר בטחון. 'כוכבת פורנו'? היא לא חשבה על זה כך. הסשן ההוא הפך אותה ל'כוכבת פורנו'? זה היה רק פעם אחת ורק בשביל שכר דירה עד שתמצא משהו נורמלי יותר. היא לא כוכבת פורנו, מה זה השטויות האלה?
היא חשה מלוכלכת פתאום, ונכנסה להתקלח. סמי שילמה לה מראש, במזומן, סכום גדול שיספיק לה לשכר הדירה ועוד קצת, אך הבהירה שהיא מצפה מנגה לחזור אליה עוד פעמיים עד סוף החודש. אין סיכוי, מאמי. אמרה לעצמה, מתקרצפת. היא לא התכוונה להניח למפלצת ההיא לנצל אותה כך, היא לא תהיה 'כוכבת פורנו'. סמי יכולה לשכוח מהכסף שלה, היא חייכה לעצמה. היא תמלצר קצת, תלמד את השפה, ותתחיל מהתחלה. אם היא הצליחה בישראל, אין שוב סיבה שהיא לא תצליח שוב בניו יורק. קצת זיעה והיא בחזרה במשחק.
* * *
מאור, הבעלים של "מאור'ס" היה מאושר לשכור את מלכת היופי לשעבר ונגה מצידה שמחה להתחיל להרוויח כסף, אם כי מהר מאוד נוכחה לדעת כי תחום השירות אינו בשבילה. הלקוחות היו חצופים ונודניקים והרעישו עולמות אם טעתה בהזמנותיהם וביקשו ממנה חתימות כמעט בכל הזמנה. הלקוחות שזיהו אותה גם נהגו לתת לה טיפים: עליה לרזות יותר, להתעמל יותר ובכלל בארץ היא נראתה הרבה יותר טוב, אולי זה העשן בניו יורק? מאור, בנוסף, אף תלה לזוועתה שלט ענק בעברית מחוץ למסעדה: "כאן עובדת מלכת היופי נגה לוין!" כאילו הייתה חיה בספארי. אבל בכל זאת היא חרקה שן והמשיכה לעבוד, אוגרת דולר לדולר ומשפשפת מעט את האנגלית. עוד קצת היא אמרה לעצמה מדי יום. רק עוד קצת והיא חוזרת למשחק.
שבועיים בדיוק אחרי שהתחילה, פנה אליה אחד הלקוחות, גבר כבן שלושים, מקריח ומכריס. הוא ישב בקרב חבורת גברים בני גילו ויחד היוו שולחן קולני ופרוע.
"את נגה לוין, נכון?" שאל.
נגה הנהנה ושלפה חיוך מהיר. מסיטואציות כאלה יכולה הייתה להרוויח טיפים גדולים.
"את יכולה לחתום לי?" שאל. דממה מוזרה השתררה בשולחן.
"בוודאי." ענתה.
הגבר שלף מתיקו מגזין צבעוני בעברית. השם היה מוכר לה במעומעם, היה זה מגזין גברים אותו ראתה מדי פעם בחנויות ספרים ודוכני עיתונים בארץ. היא החווירה ולבה החל לדפוק בפראות כאשר ראתה את האותיות על עמוד השער : "נגה לוין חושפת הכל!" נכתב שם, מעל כותרות בנושא מבחן השוואתי לג'יפים וסקירת מציתים. לפני שהספיקה להתעשת, דפדף הלקוח הישר אל עמוד האמצע. לחרדתה ראתה שם מישהי דומה לה מאוד, שכובה על גבה, ערוותה חשופה. רגליה הארוכות היו מונפות אל על, עירומות מלבד זוג סנדלי פלטפורמה מגוחכים, לבנים כמו שני דגלי כניעה.
נגה שמטה את המגש ונמלטה, שלא על מנת לחזור.
למסעדות ישראליות לא ניסתה יותר להתקבל (ובכלל נזהרה שלא להתקרב לשום ריכוז בו היו ישראלים) ולמסעדות שלא בבעלות ישראלים לא יכולה הייתה להתקבל, בהיעדר אשרת עבודה ושהיה. עוד שבוע ימים תרה אחרי עבודה בעיתון, אך בהיותה חסרת קשרים או ניסיון ובלתי חוקית, הסתיימו כל ראיונות העבודה
שלה בתוך פחות מדקה, לפעמים בסירוב מנומס, לפעמים בהצעה מגונה.
היא קנתה מספר עיתונים ישראלים מהארץ. כל עיתון שכיבד את עצמו כיסה את סיפור מלכת היופי שהפכה לכוכבת פורנו, עם גרסא כזו או אחרת של צילומי העירום שלה. היא בכלל לא רצתה לדמיין מה יקרה אם תגיע לארץ. כל הגשרים אחורה נשרפו, הבינה. היא יכולה ללכת רק קדימה.
* * *
"ג'יזס, טירה, תעזבי כבר את הילד." התחננה סמי.
טירה ליימי הייתה אחת הדוגמניות/שחקניות הפורנו הלוהטות ביותר בשנתיים האחרונות בתעשייה. היא הייתה הדבר הקרוב ביותר לנימפומנית אמיתית שסמי ראתה,והיא ראתה בחייה עשרות נשים שמתפשטות ונדפקות בשביל כסף. טירה הייתה מעירוב גזעים לא ברור, שזופה וארוכת גפיים, וזוג שדי סיליקון גדולים עיטר את חזה. היא הביאה איתה לכל סט אנרגיות מיניות של סופת טורנדו, אך הייתה בלתי נשלטת כטייפון. כעת הייתה לשונה תחובה עמוק בפיו של ג'ואי שהיה נמוך ממנה כמעט בראש וידה חפנה את איברו מתחת למכנסיו.
"טירה!" נאנחה סמי. מתחילת הסשן בקושי הצליחה לצלם שני סרטים לפני שטירה איבדה עניין.
"אל תהיי כזאת מגעילה" התפנקה טירה, כורעת על ברכיה. "תראי מה יש לו כאן!" צייצה בחדווה משחררת את איברו של ג'ואי ממכנסיו.
"טירה, תכניסי אותו. תעזבי אותו. בואי נתחיל כבר." התחננה סמי. "את יכולה לקבל אותו אחר כך."
"אני יכולה, מאמי?" שאלה טירה בקול ילדותי. "אני יכולה לשחק איתו רק קצת קצת עכשיו ודי ואז אהיה ילדה טובה ותצלמי אותי ואחר כך אני אקח אותו ואזיין לו את הצורה?"
"בסדר" נאנחה סמי. "יש לך דקה."
טירה צחקקה והסתערה על איברו של הנער. היא ליקקה אותו מהבסיס עד הראש, מעיפה מבטים מתגרים בג'ואי הגונח. שתי ידיה נחו על ישבנו, מפשקות את לחיי העכוז ואצבעות ארוכות היתלו בפי הטבעת המיוזע שלו. שפתיה נכרכו סביב ראש האיבר שלו והיא נעצה בו מבט ואז החלה לבלוע אותו סנטימטר אחר סנטימטר, עיניה לא עוזבות את שלו.
כליפה נכנסה אל הסטודיו, הטלפון האלחוטי בידה.
"הישראלית." אמרה באדישות.
ליבה של סמי ניתר לרגע, והיא תהתה האם הגיע הזמן לנעוץ את המסמר האחרון בארון הקריירה של נגה לוין.
"סמי." אמרה בשוויון נפש לטלפון.
"סמי, שלום, זאת נגה. נגה לוין." קולה של נגה איבד משהו מהביטחון והכריזמה שהיו לו בשיחות קודמות, הבחינה הצלמת בחדווה מרושעת.
"נגה, נדמה לי שהיה לנו איזה הסכם" תקפה סמי. "את התחייבת לעשות עוד שני סשנים עד סוף החודש, והיום כבר ה31. אני שילמתי לך מראש."
"אני…הייתי עסוקה." מלמלה נגה.
"הבנתי. אז איך אני יכולה לעזור לך, נגה?" שאלה סמי.
"רציתי…לדעת אם קיבלת איזו תשובה…מאיזו סוכנות דוגמנות."
סמי צחקה בקול רם.
"לא," אמרה. "לא קיבלתי."
"אני צריכה עבודה. אני צריכה כסף." אמרה נגה.
"אני יודעת" אמרה סמי. "לי את חייבת אלף שבע מאות דולר ואת בטח צריכה גם שכר דירה לחודש הבא, לא?"
"כן." הודתה נגה.
"בסדר" אמרה סמי. "מתי את מגיעה?"
"תוך שעה."
"אני אחכה לך" אמרה סמי. "להתראות."
בתצוגת גמישות מדהימה, טירה הייתה כפופה קדימה, רגליה ישרות, וידיה אוחזות בקרסוליה. ג'ואי עמד מאחוריה על שרפרף קטן ואחז במותניה, מזיין אותה מאחור, אגנו מרעיד את כל גופה המיוזע מלבד את שדי הסיליקון המוצקים. משקפיו היו תלויות על פרצופו באלכסון מוזר, אך עיניו היו עצומת ממילא. סמי
יצאה מהסטודיו וניגשה אל עמדת הקבלה.
"תשיגי לי את מקס אבוני" אמרה לכליפה. "דחוף."
* * *
ריח סקס מילא את האוויר כאשר נכנסה נגה אל הסטודיו. מלבד סמי וג'ואי, שנראה מעט חיוור ומוזר, היה גם הגבר השחור אותו פגשה באחד מביקוריה בסטודיו.הגבר היה לבוש בבגדי כבאי משום מה, ותפאורת חלון וסולם היו מונחים בצד אחד של הסטודיו. שאר האביזרים והריהוט בחדר היו מאורגנים כמו
בחדר שינה מיושן.
"שלום." חייכה אליה סמי, ונגה חייכה אליה חיוך חלש בחזרה.
"היי." שלח אליה ה"כבאי" את ידו והיא לחצה אותה בחולשה, ממלמלת ברכת שלום.
"מוכנה לעבוד?"
נגה הנהנה.
"אנחנו נצלם סשן של שרפה. מקס הוא הכבאי. את לכודה בדירה אבל יש לכם מספיק זמן בשביל להתחמם מהאש."
"אני מצטלמת איתו?" שאלה נגה בחלחלה. כבדרך אגב הניח מקס את ידו הגדולה על ישבנה וחפן אותו, והיא צווחה בבהלה. הוא צחק בקול עמוק, והרים את כפות ידיו לאות תמימות.
"תגידי לו שלא יגע בי!” רשפה נגה.
"אל תדאגי, הוא עוד יגע בך.”
האופן שבו אמרה סמי את המילה "יגע" צמרר את גווה של נגה בקור.
"חשבתי זה יהיה…לבד…כמו פעם שעברה." אמרה בקול קטן.
"סופטקור? אם היית עושה מה שאמרנו, והיית מגיעה בזמן, הייתי מצלמת אותך לשני סשנים סופטקור והכסף היה מספיק. אבל את היית יותר חכמה וניסית להתחמק, אז נצלם עכשיו הרדקור. או שתתני לי את הכסף שלי ותלכי מכאן."
"בסדר." אמרה נגה בקול שפל. "איפה הבגדים שלי?"
כעבור עשר דקות הייתה נגה לבושה ומאופרת. היא לבשה שמלת כפתורים פרחונית, הדוקה בחלקה עליון, שהייתה שמרנית בהרבה מהבגדים שלבשה בפעם הקודמת, נכחה נגה לרווחתה. סמי הורתה לה לעמוד מול החלון ולג'ואי להפעיל את מכונת העשן שהביא.
"את מבוהלת מהשריפה." הנחתה אותה, ונגה צייתה, מופתעת לטובה. היא לא ידעה מהזה הרדקור, אך בינתיים התלבושות וההעמדה שיוו לזה אופי תיאטרלי, אפילו נחמד. סמי צילמה מספר תמונות של נגה המבוהלת קוראת לעזרה ואז הורתה למקס ה"כבאי"להיכנס דרך החלון. הבעיה הייתה שמקס היה מגושם מדי ופעמיים נפל החלון ביחד עם מקס לקול צחוקם של הנוכחים. לבסוף הצליח להיכנס וסמי צילמה
אותו לשביעות רצונה. סמי החלה לחלק הוראות בעברית ואנגלית:
"מקס עמוד, תחזיק את הגרזן ביד…נגה גשי אליו…תפתחי לו את המעיל…יופי…כפתור אחרי כפתור…"
נגה הופתעה לגלות כי הכושי היה עירום מתחת למעיל, חזהו רחב וחלק כלוח גרניט.
"תמצצי לו את הפטמה…"
נגה נתנה בה מבט מבוהל, אך סמי נזפה בה בקול רם.
"נו כבר!”
בלב הולם הכניסה נגה את הפטמה הזרה אל פיה ומצצה אותה מעט.
“…יופי…ואת הפטמה השנייה…יופי…רדי במורד הבטן…מקס, תשמוט את הגרזן, בזהירות על הראש שלה…רדי על הברכיים…תפשילי לו את המכנסיים…"
איברו של מקס השתלשל בין ירכיו כמו נחש עצים שמן ומנומנם. נגה לא ראתה איברים רבים בימי חייה, וזה היה הגדול ביותר, גם בהיותו רפוי למחצה.
"וקחי אותו בפה…" הורתה סמי ונגה הזדקפה באחת, נותנת בה מבט נוקב.
"מה?" שאלה.
"שמעת אותי. קחי אותו בפה."
"לא." לחשה נגה. סמי התקרבה אליה.
"יש לך אלף שבע מאות דולר לתת לי?"
"לא" הודתה נגה. "אבל אני…אשיג. אני אקח כסף מדודה שלי ואני אחזיר לך ואני אברח מכאן."
"תברחי?" שאלה סמי בלעג. "לאן? לישראל? ומה תעשי שם?"
"אני אדגמן." אמרה נגה.
"ואפילו אם דודה שלך תיתן לך את הכסף, מה שלא כל כך בטוח אחרי איך שדיברת אליה, ותחזרי לישראל, מי ייתן לדגמן? התלכלכת שם על כל התעשייה, העלבת את כלמי שאי פעם עזר לך ובנוסף להכל, הצטלמת כאן תמונות פורנוגרפיות. איזה צלם יסכים לעבוד איתך אחרי איך שדיברת עליהם? איזה בית אופנה יסכים שכוכבת פורנו תציג את הקולקציה שלו?"
נגה לא אמרה דבר.
"את צריכה את הכסף כסף?" שאלה סמי.
נגה היססה מספר רגעים אך לבסוף הנהנה.
"יש לך דרך טובה יותר להשיג אותו?”
נגה נדה בראשה לשלילה, דמעות נפרשות על עיניה כמו וילון אפרפר.
"אז רדי על הברכיים ותמצצי את הזין הזה כמו ילדה טובה."
סמי לחצה על כתפה של נגה בעדינות וזו נכנעה לבסוף, מניחה לצלמת להוריד אותה על ברכיה. הגבר השחור התקרב, מכנסי הכבאי שלו עדיין מופשלים.
"תפתחי את הפה." הורתה סמי ונגה פשקה את שפתיה בצייתנות, ליבה הולם בפראות, איבריה קפואים. מקס כיוון את איברו אל פיה והיא סגרה את שפתיה סביבו בהיסוס.
קליק. קליק. קליק. צילמה סמי בלב גואה.
"תכניסי אותו עוד פנימה…יופי…יותר עמוק…"
האיבר השחור החל לגדול בפיה של נגה, דוחק את שפתיה החושניות החוצה. כאשר היה זקור לגמרי, אמרה סמי:
"תחזיקי לו את קצה הזין… יופי… תלקקי לו את הביצים… מלמטה למעלה… וקחי את הראש שוב בפה… יופי… ותתחילי לעלות ולרדת… קדימה… יותר עמוק… תרפי את הגרון… יותר עמוק…"
מלבד נגה, ידעו כל הנוכחים בחדר שבצילומי סטילז אין ערך לאקטים ארוכים, ושמספר צילומים הספיקו כדי להעביר את התנוחה אך סמי נהנתה לראות כיצד בולעת מלכת היופי לשעבר את גאוותו של מקס, וזה בוודאי שלא התנגד לקבל מציצה מיפיפייה כמו נגה. רפלקס הפליטה אילץ את נגה למשוך לאחור ודמעות
הופיעו בעיניה.
"אל תנגבי!" הורתה לה סמי בחדות. היא לא רצתה להרוס את האיפור. סמי לקחה מטלית מעמדת האיפור וספגה את דמעותיה של נגה. היא התפתתה לנסות לבדוק כמה עמוק תוכל נגה לבלוע את מקס, אך החליטה להשאיר זאת ליום אחר.
"תכניסי אותו שוב לפה." הורתה לנגה. "תסתכלי אלי… כמה את יפה ככה… הפרצוף הלבן שלך עם הזין השחור שלו באמצע… תחייכי… חיוך רחב, לא עלוב כזה… יותר רחב… יופי… ותעמדי… תישעני על הקיר… מקס, כרע בין הרגליים שלה…תרימי את השמלה…"
לנגה לא היה זמן להיחרד מהאופן שבו חשפה את ירכיה העירומות לגבר זר. מקס אחז ברגלה הימנית והניח אותה על גבו.
"וקדימה…לקק אותה שם…"
זעזוע לא בלתי נעים עלה מבין רגליה, מתפשט בשיפולי בטנה. מקס היה גס ומחוספס, אך לשונו הייתה מיומנת ומדויקת.
"ואצבע…"
אצבע עבה חדרה לתוך נרתיקה של נגה והיא הצטמררה מבושה, נבוכה לחוש כמה רטובה הייתה לנוכח התקפת לשונו ואצבעו של גבר זר בין ירכיה. היא מצאה שקל היה לה לפתע להיענות הוראותיה של סמי לעטות את 'המראה האורגזמי'. עיניה היו עצומות גם כך ודגדוגי עונג ריצדו בקצות אצבעותיה.
"תרים אותה." הורתה סמי למקס וזה הרים את נגה בקלילות.
"קח אותה למיטה." ציוותה סמי, ומקס הניח את נגה על המיטה.
"תפתחי את הרגליים."
נגה נרתעה לרגע. על אף כל מה שעברה, נראה היה לה שברגע שתפשק את רגליה, יחצה הקו האדום האחרון, הגבול האחרון שהפריד בינה לבין אותה 'כוכבת פורנו', אם אכן היה כזה גבול.
"נו!?" קראה סמי בחוסר סבלנות, אך נגה לא מיהרה. היא חשבה על חייה עד עכשיו, על התקווה להצלחה בדוגמנות ועל הנפילה. עכשיו הייתה צריכה להחליט אם היא מבוססת בבוץ העבר, מנסה להחזיר את מחוגי השעון לאחור, או מניחה לזרם, עכור ככל שיהיה, לסחוף אותה קדימה.
"תפתחי את הרגליים, נגה לוין.” אמרה סמי בשמץ ארסיות.
נגה נאנחה פנימה, מתאבלת לרגע על מה שהיה ומה שיכול היה להיות ואז פישקה את רגליה, מסיטה את ראשה אל הצד. דמעות מילאו את עיניה, מנתקות אותה לרגע מהעולם אך היא חשה בגבר השחור גוהר מעליה. ללא גינוני טקס כיוון מקס את איברו הזקור אל בין רגליה והחל לחדור. סמי עלצה שוב למראה גופו השחור, המגודל, של מקס מעל גופה הבהיר של נגה, רגליה פשוקות לרווחה לקבל אותו.
"לאט…" גנחה נגה. על אף שהייתה רטובה יחסית, איברו של מקס היה גדול מדי והיא התקשתה להסתגל אליו, אך מקס לא שעה לה. הוא החל לשגול אותה בתנועות קצובות, מתעלם מגניחותיה. סמי סימנה לג'ואי לנגב את דמעותיה של נגה מבלי לפגוע באיפור.
"תמצוץ לה את השד." הורתה סמי. "תפתח את השמלה ותחשוף את השד…תמצוץ אותו…יופי…אל תנשוך, בנזונה שחור שכמותך." היא צחקה לקול צווחתה של נגה. מקס צחק גם הוא מהבדיחה הקבועה שלו ועבר ללקק את השד השני.
"מבט אורגזמי, נגה." ציוותה סמי, וזו התאמצה לשוות לפניה את המראה הנדרש.
"אורגזמי, אקסטזה, עונג." אמרה סמי שוב, אך פניה של נגה עדיין היו מאומצות וחיוורות.
"אנחנו נמשיך עד שתגיעי להבעה שאני צריכה." ציינה סמי בשלווה, צופה בחדווה במקס גוהר בין ירכיה הפשוקות בכניעה של נגה.
נגה התאמצה לשוות לפניה את הבעת העונג הנדרשת ולהתעלם מהכאב וההשפלה. מקס המשיך לדפוק אותה בתנועות קצובות, קפיצי המיטה חורקים תחת משקלו, ישבנו השרירי מתהדק עם כל תנועת חדירה, מועך את אגנה של הדוגמנית.
"יופי, נגה." אמרה סמי לבסוף כאשר זו השיגה את ההבעה הנדרשת, אך לא הורתה למקס לחדול. היא הפסיקה לצלם, אך נהנתה לראות את נגה בסבלה ואת השרירן השחור מתענג על גופה היפה.
"טוב, תהפוך אותה." הורתה לו לבסוף. "תכין אותה לדוגי."
מקס הפך את נגה בקלות עם הפנים מטה ואז הרים את אגנה באוויר.
"תזיין אותה." הורתה סמי בפשטות. מקס אחז באברו והחדיר אותו בתנועה ארוכה אחת אל נגה, שנשפה בכאב. סמי החלה להסתובב סביבם, מצלמת פנים, חזה, ידיים ואגן.
"גע לה בשדיים." הורתה סמי ומקס חפן את שדיה הקטנים של נגה בעדינות מפתיעה.
"אלה לא שדיים" אמר בגיחוך. "ראית את החדשים של שרלין?" שאל את סמי.
"דוקטור קמפין הוא המלך היום, אין ספק." הסכימה סמי והניחה את המצלמה על שולחן.היא נגשה אל הקולר ומזגה לעצמה כוס מים, מניחה למקס לזיין את נגה להנאתו, ידיו הגדולות מצמיתות את גופה הרזה בעודו הולם לתוכה.
"גם לנגה נסדר פגישה איתו" הוסיפה. "למרות שכשהוא התחיל, הוא היה איום. אתה זוכר את ג'זמין פליים?"
"אוי, זה באמת היה נורא." אמר מקס, תנועות אגנו קצובות ושלוות.
"אבל הוא השתפר מאוד מאז. היום הוא הגדול מכולם."
"כן. כשאני ארצה זוג שדיים גדולים ושחורים אני אלך ישר אליו." אמר מקס וכולם צחקו מלבד נגה, עדיין נדפקת על ידי מקס, שהתאפקה שלא לפרוץ בבכי.
"קדימה, נגה, חייכי" אמרה סמי לאחר שסיימה לשתות את המים, נוטלת את המצלמה מהשולחן. "חיוך גדול… נו?!… בסדר… ומבט מתגרה… בסדר… ומבט אורגזמי לקינוח… ג'ואי, השמן מוכן?"
ג'ואי הנהן, אוחז בידו שפופרת נוזל שמנוני.
"תכין אותה." הורתה לנער.
סמי מעולם לא הניחה לג'ואי "להכין" שחקניות למין אנאלי, אלא הייתה עושה זאת בעצמה או מניחה לשחקניות לעשות זאת, אך ג'ואי כבר הבין שיחסה של סמי לנגה חרג מגדר הרגיל, וממילא לא הייתה לו סיבה להתלונן. הוא התיז כמות נדיבה של שמן על ישבנה של נגה.
"תרפי." הורתה סמי לנגה.
ג'ואי משח גם את אצבעו בשמן והחדיר אותה אל פי הטבעת הוורדרד של נגה וזו צווחה בכאב והפתעה.
"תרפי, את הולכת לקבל שם משהו גדול בהרבה מהאצבע של ג'ואי." אמרה סמי בשוויון נפש מעושה.
שרויה בערפל ההשפלה והבלבול שאפף אותה, נגה התאמצה להרפות את שריריה אך באותה עת משהו בה מאן לרדת לעומק דבריה של סמי. ג'ואי החל לשגול אותה באצבעו, מוסיף שמן עד שתנועתו לתוכה הייתה חלקה.
"תודה, ג'ואי." אמרה סמי וזה ניקה את שאריות השמן מירכיה ופינה את מקומו. "היא שלך, מקס."
מקס התיז מעט שמן מהשפופרת על איברו הזקור, הציב אותו בפי הטבעת המשומן של נגה והחל לדחוף.
"אה…" זעקה נגה. "לאט…גדול…מדי…"
מקס התעלם מתחינותיה. הוא אחז במותניה הצרים בחוזקה ונדחק לתוך ישבנה הרזה בכוח. נגה לא יכלה לעצור עוד בדמעותיה ופרצה בבכי, אך סמי לא הייתה מוטרדת. התנוחה בה נמצאו מקס ונגה עכשיו הייתה דומה לתנוחה בה היו קודם, לכן יכלה להשתמש בהבעות הפנים של נגה שצילמה כבר.
"די…איי…" התחננה נגה, הכאב מפלח אותה, אך סמי רק סימנה לג'ואי להתיז עוד שמן על ישבנה כדי להקל מעט על החיכוך.
איברו השחור, הגדול, של מקס היה נעוץ בישבנה החיוור של מלכת היופי הנאנקת. מקס החל לזיין אותה באטיות, ונגה אגרפה את הסדינים, מתייפחת.
"אמרת לדודה שלך שאני איזה לסבית שפוטה שלך?" שאלה סמי את נגה, קולה מעובה מכעס ושמחה לאיד, והורידה את המצלמה. "אני קרנף עם ליפסטיק?"
נגה הרימה אליה את פניה המיוסרים, תדהמה ותובנה מפיגים לרגע את הסבל שמשל בהן.דמעותיה הרסו את האיפור וזלגו, חמות ושחורות, במורד פניה.
"אני קרנף עם ליפסטיק?" חגגה סמי. "אז זאת ההרגשה שקרנף מזיין אותך בתחת, גברת סופר מודל.”
"אני…" מלמלה נגה. "אני לא…"
"…לא ידעת שאני שומעת!" התפרצה סמי. "תזיין אותה מקס! תפתח את התחת המלכותי שלה! את יודעת מה? זה היה מצליח לך. הייתי שפוטה שלך. הייתי מסדרת לך פגישות עם צלמים מובילים, ואת היית פורחת ועולה ושוכחת אותי בשנייה שלא היית צריכה אותי יותר."
"אני…מצט…ערת…" מלמלה נגה, גופה מזדעזע מתנועות אגנו של מקס, ההפתעה כמעט משכיחה ממנה את הכאב באחוריה.
"קל להצטער כשמזיינים אותך בתחת." אמרה סמי, מכריחה את עצמה להירגע. היא לקחה את המצלמה בידה ולמקס הגישה מטליות לחות.
"תעשה לה מסכה." הורתה למקס, עייפה פתאום.
מקס שלף את איברו מאחוריה של נגה וניקה אותו במטלית לחה. היא לא התנגדה כאשרה הוא תחב אותו לתוך פיה, רק הניחה לו לעשות בו כחפצה. השרירן המיוזע, עדיין נועל מגפי כבאי וכובע תואם, אחז בראשה בשתי ידיו, והחל להניע אותו קדימה ואחור, איברו נע פנימה והחוץ בין שפתיה. סמי עמדה עם מצלמתה בהיכון, מחכה בסבלנות.
"אני מוכן." התנשף לאחר כדקה.
מקס שלף את איברו וכיוון אותו אל פניה של נגה וסמי העבירה את מנוע המצלמה למצב אוטומט.
"תחייכי" ציוותה סמי, מצלמתה מתקתקת ארבע תמונות בשנייה. "תחייכי!"
נגה חייכה חיוך אומלל, בעוד נתזי הזרע הראשונים נוחתים על פניה שטופי הדמעות והאיפור. מקס גנח ברכות, אגנו נרעד עם כל נתז. עינה הימנית של נגה כוסתה בשפיך, אך היא המשיכה לפקוח את השמאלית בגבורה.
"…ושים לה אותו בפה, ונגמור." אמרה סמי. "ג'ואי, תתחיל לקפל."
* * *
אחרית דבר.
עדי הכניס את דיסק הדיוידי אל תוך המכשיר והתרווח בכורסא. הכותרת שבראש התפריט שהופיע על מסך הפלסמה הייתה "Deep Inside Glowie White”
הוא התלבט באיזה קטע לבחור. הקטע הראשון תיעד את זכייתה של נגה לוין בתחרות מלכת היופי של ישראל, בבא אחריו תועדה זכייתה, כבר תחת השם גלואי וויט,כשחקנית הפורנו של השנה בטקס פרסי ה .AVN עדי דילג על שני אלה ועל פני שאר הקטעים, המיטב שבארבעים סרטיה של גלואי, אותם כבר הכיר בעל פה, ובחר בקטע הבונוס "Armed Forces” הסצנה הייתה מחווה לצה"ל שהפיק דני לב, מפיק פורנו ישראלי שחי בלוס אנג'לס.
גלואי הייתה לבושה במדי משטרה צבאית צהלית, או לפחות בגרסת הפורנו שלהם. היא לבשה מיקרו מיני בצבע זית ולרגליה נעלה מגפי צבא גבוהים, שהגיעו עד ברכיה כמעט. כפתוריה העליונים של חולצת המדים שלבשה היו פתוחים כמעט עד אמצע חזה, ושדיה הגדולים הוצגו לראווה, כמעט פורצים החוצה מהחזייה. להשלמת האמינות עטתה נגה דרגות סרן, על כותפת שמאל ענדה תג יחידה של משטרה צבאית
ועל ראשה חבשה כובע של שוטרת צבאית. עדי מצא עצמו משועשע : זו הייתה, מן הסתם, הפעם הראשונה שבה לבשה נגה לוין מדים צהליים.
המצלמה סקרה אותה מעכסת בהחלטיות אל עבר שני "חיילים" עוטי כומתות גולני אשר עמדו בצד דרך שוממה, אצבעותיהם מונפות לאות כי הם תופסים טרמפ. משום מה הם היו לבושים מכנסיים מנומרים.
"למה אתם לא מגולחים?" שאלה גלואי. "למה הנעליים שלכם לא מצוחצחות? הא?"
החיילים מלמלו ורטנו, משפילים מבטים.
"אני אצטרך לתת לכם תלונה ולשלוח אתכם לכלא 6” אמר השוטרת הצבאית גלואי, מנופפת כלפיהם באצבע צרדה.
"הלו, הלו, מה קרה?" שאל אחד החיילים, נמוך ושרירי.
"באמת…תרגיעי…" אמר השני, בחור שחום בעל קרחת מבהיקה.
"בואי נדבר על זה." אמר הנמוך וניגש אליה. הוא הצמיד לה נשיקה ודחף את ידו בין ירכיה.
"היי!" היא מחתה תוך נסיגה. "תעזוב אותי!"
"הלו, המפקדת" החייל הקרח נעמד מאחוריה, חוסם את נתיב נסיגתה. "בואי נפתח את זה לזיון… אה… דיון." הוא אומר, ידיו חופנות את שדיה מעל החולצה. גלואי הפנתה את ראשה ימינה ושניהם התנשקו. החייל הנמוך כרע בין רגליה והרים את חצאיתה, חושף ערווה מגולחת למשעי. הוא התחיל ללקק את הדגדגן שלה, לשונו משחקת בעגיל המעטר אותו, והיא גנחה בקול רם. חברו ליקק את אזנה ואצבעותיו פרפו את כפתורי חולצתה עד שזו נפתחה לגמרי, והמצלמה התמקדה לרגע בזוג שדיים גדולים, נתונים בחזייה שחורה. ידיו שחררו את קרסי החזייה מלפנים ושדיה המעוצבים פורצים לחופשי, זקופים להפליא.
שני החיילים כורעים מתחתיה עכשיו, האחד מלפנים, מלקק את מפשעתה והשני מפשקאת עכוזיה, לשונו מרחפת על פי הטבעת שלה. היא זועקת וגונחת, אגנה מתפתל קדימה ואחורה, שמאלה וימין, ידיה חובקות את ראשיהם. המצלמה מתמקדת בחייל שמאחוריה : ידיו מפשקות את פלחי ישבנה העגולים לשונו נתחבת עמוק לתוכה. הוא מתחיל להניע את ראשו קדימה ואחורה, מזיין את ישבנה בלשונו.
החיילים והשוטרת מחליפים תנוחה עכשיו : שני הגברים מזדקפים ומפשילים את מכנסי הצבא המנומרים שלהם, וגלואי מתכופפת בינהם, ראשה בגובה אגנו של האחד, אחוריה מתחככים באיברו הזקור כבר של השני. הנמוך מגיש לה את איברו והיא מסתערת עליו בפיה במיומנות, מחייכת אליו. חברו יורק על איברו, מפשק את שפתי ערוותה של גלואי וחודר אליה. גלואי מסתכלת מעבר לכתפה בחייל המזיין אותה מאחור, ומחייכת אליו חיוך תאוותני, אחר חוזרת אל האיבר הזקור שמולה. היא בולעת אותו באבחה אחת, אחר מתחילה לסגת מעלה באטיות, מושכת פס רוק דק בין פיה לבין ראש האיבר, עיניה נעוצות בחייל שמעליה בהתגרות. מבלי להסיר את מבטה ממנו, היא מתחילה לאונן לו, לשונה מלטפת בתנועה ענוגה את
שפתיה משוחות האודם. כאשר אינו יכול לעמוד יותר בגירוי, הוא מניח את ידו מאחורי ראשה, מנחה את פיה אל אברו והיא ממהרת לבלעו בגרונה.
המצלמה מתמקדת עכשיו בחייל שמאחור. ידיו אוחזות במותניה והוא שוגל אותה בתנועות קצובות, שולח אדוות בעכוזיה העגלגלים והשזופים. החייל גוחן קדימה, שולח את ידיו אל שדיה הגדולים. הוא נאחז בהם משל היו ידיות אחיזה, וצובט את פטמותיה תוך שהוא מזיין אותה. המצלמה מתרחקת, ומתמקדת על גלואי משרתת את שני הגברים, עומדת בצורת ר' מושלמת, רגליה וגבה ישרים. לאחר מספר דקות
שני החיילים מתחלפים.
אגנה של גלואי גבוה מדי עבור החייל שמאחוריה, לכן הוא מסמן לה להתכופף. מבלי להסיר את שפתיה מאברו של החייל הקירח, היא מכופפת מעט את ברכיה, עד שהחייל הנמוך מצליח לחדור אליה. זה מחזיק במותניה ומזיין אותה בעוצמה כזו עד שראשה נחבט בבטנו של החייל בצד השני, ראש איברו יורד במורד לועה וננעץ בגרונה המופתע וגלואי משתנקת. עוצמת חבטותיו של החייל שמאחוריה כה גדולה,עד שאינה יכולה למצוץ לזה שלפניה ביעילות. בהיותה מקצוענית, היא מתעשתת מיד ומתחילה לאונן לו בידה, איברו רטוב לחלוטין מרוקה.
החייל שמאחוריה יוצא ממנה ומסמן לה לרדת על ברכיה. שני החיילים עומדים מעליה, והיא מאוננת לאחד ומוצצת לרעהו חליפות. עדי הסתקרן כיצד כובע השוטרת שלה נשאר עדיין על ראשה, ותהה האם חובר בדרך זו או אחרת לשערה. גלואי מאוננת לשני האיברים, מבטה מפלרטט עם המצלמה. כאשר החיילים מתחילים לגמור היא מחייכת חיוך רחב, מתעלמת במיומנות ממטחי הזרע המרטיבים את פניה.
גם כאשר אחד החיילים פולט על עינה, היא ממהרת לנגה את השפיך באצבעה ולטעום אותה תוך מבט מתגרה במצלמה.
קול מפתח נשמע במנעול ועדי הזדקף בכורסא, מושך את חולצת הטי על זקפתו ומברך את עצמו על שלא אונן. אדיר, שותפו לדירה, נכנס, מוריד את קסדת האופנוע והתיק ברעש.
"מה קורה, אח?" שואל אדיר. "שוב אתה עם הנגה שלך?" הוא שואל כאשר הוא מבחין במסך.
"כן, סצנת בונוס שצילם איזה ישראלי. קטעים, אתה חייב לראות."
"אחי, רד ממנה." אומר אדיר, מוזג לעצמן קולה חמה. "יצאת איתה, היא עזבה אותך.נגמר."
"וואלה." אומר עדי.
"עזוב," אומר אדיר. "סתם זונה."
"נכון." נאנח עדי.
———-
סוף

Print Friendly, PDF & Email

2 thoughts on “המרוץ לצמרת של נגה לוין – חלק ג’”

  1. פנטסטי…קשה לי להאמין למיעוט התגובות.
    בכל מקרה מדמיין היה וזה היה סופם של חלק מכוכבי הריאליטי המככבים כיום בראש התעניינות הציבור… אולי היה ומישהו מהם היה מדמיין סיום כזה היו נחסכים מאיתנו הרדידות ושאר מחלות הז'נר.
    בכל מקרה סיפור מרתק, כתוב מצוין ועם מעין מוסר השכל לדוגמניות שרומסות הכל..

  2. נאום הסיום הפסיכוטי של סמי בזמן שנגה נדפקת בתחת היה אחת הסצנות הטובות שראיתי בסיפורים שלך. מזכיר קצת את הסרט "ממזרים חסרי כבוד", מי שראה ידע לאיזה קטע אני מתכוון…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *