כדי קבורה משושלת תאי, חלק ג’

לחלק הקודם
ההיא לגמרי בסרט של חרמנות ולא עונה לו, ובלי לדפוק חשבון, עוזבת לי את הזין, ודוחפת את היד לעצמה לתחתונים. כאילו אין מסביבה חמישה סטלנים שהיא לא ראתה בחיים עד לפני שעה, כמעט חצי ממנה בגיל, כאילו היא לא איזה בחורה מכובדת, על רמה וכאילו היא לא בהריון מתקדם. הכוס שלה כל כך רטוב, שאני אשכרה שומע את הפלאץ'-פלאץ'-פלאץ' הזה שהאצבעות שלה עושות. אבל מה, היה לה נעים להרגיש את הזין שלי, ועכשיו אין לה את זה. אז היא מוציאה את האצבעות הרטובות שלה מתחתונים, ושוב חוזרת לזין שלי, אבל ברור לי שהיא תכף תתבאס שוב. שוב היא ככה מביאה לי ביד, ובכלל אני לא יודע מי מתחרמן יותר : אני או היא, למה היא נושמת מה-זה מהר, ומזיעה גם כן. ועוד פעם היא עוזבת לי את הזין וחוזרת לתחתונים שלה, ומביאה אותה בתנועות מהירות מהירות.
“תודה, גבר, שב.” ליאור אומר ואני מרגיש שבא לי למות, אבל היא, היא מתחרפנת לגמרי. זאתי, איך שהיא קולטת מה הוא מתכוון, נותנת מין צעקה כזאת מהחרמנות, כמו איזה חיה, שאני כמעט נבהל. אפילו אם לרגע רציתי להגיד לו “בחייאת, ליאור, תן לעלות עליה…”, הצעקה הזאת מוציאה אותי מפוקוס. אני עדיין מחזיק את המדף הזה ביד, למה היא שמה רק יד אחת, אז אני תופס לה את היד ושם לה על המדף, אבל היא מיד דוחפת את היד לתחתונים שלי, שמה הזין קשה כאילו היא לא עזבה אותו לרגע. היא כולה מזיעה עכשיו, והתסרוקת היפה שלה מתחילה להתפרק למה הזיעה שוברת את הג'ל. העיניים שלה חצי עצומות, הנחיריים גדולות ככה שאפשר לדחוף להם ג'ולות (כמו שג'קי עשה שהיה קטן פחחחח…) ובכלל לא נראה לי שאכפת לה מהואזות המסריחות האלה, היא סתם מחזיקה את המדף מהשוונג. אני עוד שנייה קופץ עליה, ליאור-לא-ליאור, ג'קי כמעט מפיל ראש, חיים ויבגני רבים על הקורנטו ומי סחי לגמרי?
אדון ליאור. הוא, כאילו כלום, הוא במשחק שלו, ואין עליו.
“יאללה, תסדר את המדף ועוף משם.” הוא אומר לי, ואני קולט שחבל לי על הזמן איתו. אני תופס לה את היד חזק, שם על המדף, ובורח. היא שוב נותנת מין שאגה כזאתי, שכל הבטן הגדולה שלה רועדת, ורוקעת ברגל כמו ילדה קטנה.
“למה את כועסת?“ ליאור שואל אותה בשקט. היא לא עונה, רק ככה עושה עם הלסתות, שהשרירים מסביב לפה רוקדים מהעצבנות.
“לא הבנתי, למה?“ הוא שואל שוב, אבל היא שוב לא עונה, והוא קם.
“טוב. את לא רוצה לשחק, בואו נלך. חיים, תקח את ג'קי,…” יבגני מסתכל עליו שניה לקלוט אותו, ואז מתחיל ללכת לדלת, מבואס מהתחת. אני עדיין בשוק, וחיים ניגש לג'קי, שחושב שהוא עפיפון באוסטרליה.
“לא!” היא צועקת פתאום. חיים נעצר ויבגני מסתובב.
“לא מה? “ ליאור שואל.
“אל תלכו!”
“למה לא? “
היא לא עונה.
“יאללה, גם כן…” הוא משחק אותה עצבני, ואשכרה מתחיל ללכת לדלת.
“כי אני צריכה אותכם!”
“שנזעזור לך עם הכדים שלך? רוי, תעזור עם החרא הזה, ונעוף מפה.”
“לא, לא זה.” היא אומרת.
“לא זה? “ הוא יעני מופתע. “אז מה? “
היא אומרת משהו בשקט.
“לא שמעתי.” הוא אומר.
“אתה יודע טוב מאוד למה…אל תכריח אותי להגיד את זה…”
“אני לא מכריח אף אחד כלום. באנו לסדר לך את הגינה, אבל המכסחת התקלקלה. הצעתי לך עזרה עם המדף, אבל את לא רוצה, מה את רוצה ממני? “
“אני רוצה שתזיינו אותי, בסדר? “ היא צורחת. איך שהיא אומרת את זה, כאילו…השתחררה לגמרי, כמו שאומרים, והיא מתחילה לצרוח “אני צריכה שתזיינו אותי! אני צריכה זין, או קיי? “
“אה…” ליאור אומר, יעני הוא רק עכשיו קולט אותה. “תראי, זה לא כל כך פשוט. כשבאנו הנה סגרנו על כסף בשביל הגינה, זה משהו אחר. אנחנו לא עובדים חינם.”
“מה? “ היא כמעט בוכה. התחת שלה רוקד קצת כמו ילדים שצריכות פיפי. “מה אתם רוצים? “
ליאור מתחיל לחשוב ככה. אני יודע שאצל השרון ההיא הם חגגו יופי עם הכרטיס אשראי, אבל לי בא רעיון אחר.
“גבר,” אני אומר, ומצביע על הואזות, הוא ישר מתחיל לחייך.
“אנחנו רוצים את הכדים האלה.” והיא פותחת עליו כאלה עיניים, לא יודעת מאיפה הוא נפל עליה. אפילו את החרמנות שלה היא שוכחת לרגע.
“רק בשביל שתתרשמי מהסחורה…” ליאור אומר, כולו רגוע, ומתחיל להתפשט בסבבה, והוא עושה לנו סימן שגם אנחנו. כולם מתפשטים לאט, בזולא, חוץ ממני שאני לחוץ אש וצ'יק צ'ק ערום, וג'קי, שמרוח על הספה ומתאר לנו איך הוא עף. תוך כמה דקות אנחנו עומדים מסביבה, ערומים לגמרי, והיא, בתחתונים וחזייה לגמרי רטובה, וסנדלי פלטפורמה, עדיין עם המדף המעאפן הזה. חס וחלילה אני לא הומו, אבל אפשר להגיד שאנחנו נראים טוב. חיים ויבגני מתאמנים, אני רזרוז, אבל חוץ מזה נראה בסדר, וליאור? נו, ליאור זה ליאור, לא יראה טוב? היא מסתכלת עלינו כמו שאני מסתכל על הארוחה שאחרי יום כיפור(אנחנו מסורתיים בבית), ואשכרה מלקקת את השפתיים, ככה לאט, בלי לשים לב אפילו.
“טוב, אנחנו מוכנים…” ליאור אומר. “את נותנת לנו את הכדים, או שאנחנו מתלבשים ועפים מפה? “
היא מסתכלת על הזין של ליאור כאילו היא מהופנטת, ועושה כן עם הראש. בא לי למות. סוף סוף. ליאור עושה לי וליבגני סימן עם הראש, ואנחנו לוקחים ממנה את המדף. הוא מחבק אותה, והיא אומרת לו ככה “תודה! תודה אני ממש…” אבל אז הוא סותם לה את הפה עם צרפתית, דוחף לה את כל הלשון. ככה הם עומדים כמה שניות ומתנשקים, רק שכל אחד מהם דוחף את הידיים לתחתונים של השני. את היד שלה בטרנינג שלו אני לא רואה בדיוק, אבל התחתונים שלה כאלה מעאפנים ורטובים, שכולם רואים שאצבע שלו עמוק בכוס שלה, והיא מתחילה לרקוד לו מסביב לאצבע, יעני מזיינת את עצמה, תוך כדי שהם מתנשקים עדיין. אני, חיים, ויבגני מתים לעלות עליה, אבל מחכים לתור שלנו, למה ליאור תמיד ראשון. חיים ויבגני מגלגלים לעצמם בינתיים עוד ג'וינט, אבל אני לא. גם כי אני לא יכול להוריד ממנה את העיניים, וגם כי אני לא רוצה להיות שפוך מדי כשיגיע התור שלי. על ג'קי אין מה לדבר, הבנאדם מסטול לגמרי, מדבר עם המורה שלו, מבקש ממנה שתסביר לו זוית קהה, זוית חדה. זאתי מתחילה לצרוח פתאום ולרעוד, ואני מבין שהיא גומרת לליאור על האצבע. הוא, מהפחד על האצבע שלו, הוציא לה אותה מהכוס, אז היא ככה מתחככת על הרגל שלו, אשכרה משאירה לו פס רטוב כמו שבלול…
“יאללה, פוט, רוצה זין?" ליאור שואל אותה כשהיא טיפה'לה נרגעת, והיא ישר עושה כן כן חזק כזה עם הראש, וישר נעמדת על ארבע. ליאור מסתכל עלינו, יעני מופתע, למה ככה הוא הכי אוהב לזיין, ואיך היא קלטה? אבל אני אומר לו שזה בגלל הבטן, והוא אומר לי סחה. הוא מגלגל לה בעדינות את התחתונים, וזורק אלי, שיישאר למזכרת. יש להם קופסא מלאה מזכרות כאלה במתנ"ס. התחת שלה גדול כזה, ועגול כמו שתי סופגניות טעימות, ואני מת שליאור ירשה לזיין אותה בתחת. גם כי אף פעם לא עשיתי את זה, וגם כי שלה נראה כל כך טעים שחבל על הזמן.
“מוכנה?“ הוא שואל אותה, והיא ישר עושה כן חזק.
“את מיוחמת, פוט?“ הוא שואל אותה, והיא אומרת כן.
“כמו כלבה?“ הוא שואל, והיא חצי שנייה חושבת, כי בכל זאת פדיחה, אבל מיד אומרת “כן, כמו כלבה”. ליאור שם לה את הזין בין הרגליים, אבל לא נכנס.
“אז תנבחי.”
“לא, נו!? למה כל המשחקים האלה?“ היא מסובבת אליו את הראש. אורגינל, כמה מאנייק אפשר להיות? ליאור מכניס את הזין לכוס שלה, והיא ככה ישר נמרחת כמו חמאה, אבל הוא מיד יוצא.
“תנבחי.” הוא אומר לה כשהיא שוב מסתובבת אליו. היא מבינה שאין לה ברירה, ושאם היא רוצה זין היום היא תצטרך להשפיל את עצמה, ונותנת “האו! האו!” מעאפן כזה. שלושתנו נקרעים מצחוק, אבל ליאור? כאילו כלום.
“בסדר? “ היא שואלת אותו.
“לא” הוא אומר לה. “כל זמן שאני מזיין אותך, את נובחת. לא נובחת, לא מזיין. ברור? “
“בשביל מה כל זה?“ היא מיללת, ויש לה כבר דמעות מרוב שהיא חרמנית והוא משפיל אותה.
“מחחכמת?“ הוא שואל. “אין בעיה. כל פעם שאני מוריד לך סטירה על התחת, את צועקת 'אני פוט הכלבה! אני צריכה זין!'. יש מבין? “
היא לא אומרת כלום. לא מתווכת, אבל גם לא אומרת כן מהר כמו שאמרה קודם. אני כבר מתחיל לחשוב שאולי הוא הגזים, ושפתאום היא קלטה את כל הקטע, ושהיא הולכת להעיף את כולנו, ואולי גם תקרא למשטרה, ותמציא איזה סיפור. אולי גם ליאור קצת חושב ככה, למה הוא שם את הזין שלו בכניסה לכוס שלה, יעני בשביל להזכיר לה שכדאי להתאמץ ולהשקיע, כי “שכר ההשקעה : הצלחה” , כמו שהיה אומר המדריך חבורות רחוב שהיה לנו פעם. אפילו הזין שלי מתחיל להירגע קצת מהמתח.
“האו! האו!” היא פתאום צועקת, ואני מרגיש כמו בלון שיוצא ממנו האוויר. זאת תמונה שיושבת לי בראש לכל החיים. אנחנו בסלון המליון דולר הזה, ג'קי מרוח על הספה, חיים ויבגני מעבירים ג'וינט מיד ליד ואני עומד בצד. במרכז הסלון, על השטיח, הצפונית הכוסית הזאת עומדת על ארבע עם הבטן הענקית שלה ונובחת בזמן שליאור מזיין אותה מאחורה, הקססה ככה בזוית של הפה כמו השחקני קולנוע של פעם.
“האו האו! האו האו!”
ליאור שם את הידיים על הבטן שלה, ומזיין אותה ככה, יעני הבטן נותנת לו קונטרה לחדור יותר עמוק. כל התחת הגדול שלה רועד כל פעם שהוא מביא לה, והציצי שלה, שעדיין בחזייה, קופצים משהו סוף הדרך.
“האו! האו!”
היא ככה נכנסת לג'ננה של הזיון, והנביחות שלה קצת מעאפנות, אז ליאור מוריד לה איזו סקקח על התחת, והיא ישר מרימה את הראש ודופקת כזה “האווווו!”, שאפילו ג'קי סותם לשנייה את הפה. אבל ליאור הרי עם המשחק המפגר שלו, וזה לא מה שהוא אמר לה לעשות כשהוא מוריד לה כאפה, אז הוא ישר מוריד לה עוד אחת כזאת, שכל התחת שלה רועד והיא שוב פעם נובחת, יותר חזק מקודם. הכאפה שהיא חוטפת עכשיו כל כך חזקה, שרואים את החמסה שלו על הבשר. היא מתחילה לילל ככה “אייייה…אבל נבחתי…? “
“ומה אמרתי לך לעשות כשאני מוריד לך כאפה? “ היא מנסה להיזכר, אבל הדודא של החרמנות מכרסמת לה את המוח, ולפי איך שהעיניים שלה ככה נסגרות, רואים שהיא שוב נכנסת לסרט של הזיון. מצד אחד, דווקא בא לי לראות אותו מוריד לה עוד אחת. אף פעם לא החזקתי מעצמי מאנייק, אבל קצת נעים לי כשכואב לה. מצד שני חבל לי עליה, בכל זאת בחורה טובה, אז פתאום אני שומע ת'עצמי אומר “די, ליאור.”, שיעזוב אותה כבר.
נהיה שקט. חיים ויבגני מרימים אלי עיניים, ואז מסתכלים על ליאור. אפילו היא מפסיקה לרגע עם הצעקות שלה ומרימה אלי מבט מזיע. אף אחד לא מתווכח עם ליאור, את זה כבר קלטתי, ובטח לא אני שאני הכי חדש. לא יודע מה נהיה לי, פשוט ריחמתי על הבחורה. אולי גם לא מתאים לי לראות את ליאור מתנהג אליה ככה, למה אבא שלי גם תמיד מתייחס חרא לאמא שלי, ויש לו פה ג'ורה גם כן, לא יודע. ליאור זה ליאור, הוא לרגע לא מפסיק לדפוק אותה, בסבבה שלו, כאילו כלום. מכניס לה פעם ועוד פעם, מחשש לה את הבטן, את הציצי, בלי לעצור ומסתכל עלי. נראה לי כאילו כל העיניים שלו מלאות לילה שחור, כאילו הוא ככה שורף אותי. אני מת להוריד ממנו את העיניים אבל לא יכול, ואני מרגיש את הלב שלי מתחיל לרוץ. אני מרגיש שאם הוא עושה לי “פו” אני עף, כאילו הוא יכול להפוך אותי לנמלה, וככה אני מסתכל עליו, מצטער שפתחתי את הפה בכלל, אבל בכל זאת לא מוריד ממנו את העיניים.
“נו, תפסת ביצים, גבר? “ הוא שואל בסוף, אבל משהו בעיניים שלו שלו נהיה יותר שמש, ואני מבין שיצאתי מזה. “וואלה פוט, יש לך מזל שהבאנו את רועי. בטח סמולני.” הוא אומר, וכולם צוחקים, למה שמחים שזה נגמר ככה.
“יאללה, בואי נריץ אותך קצת…” ליאור אומר, ומתחיל להגביר את הקצב של הזיון. זה אשכרה הרגע שהיא חיכתה לו. הדפיקות שלו מהירות אבל חזקות כאלה, ואתה קולט עליה שהם נכנסות מה-זה עמוק. היא לגמרי עוצמת עיניים עכשיו, והאצבעות שלה תופסות את השטיח ככה חזק חזק וגם היא עושה כאלו אגרופים קטנים כאלה עם האצבעות של הרגלים בסנדלים. הידיים שלו עפות לה על כל הגוף. לפעמים הוא צובט אותה ולפעמים הוא מלטף ואני קולט עליו שהוא זיון חבל על הזמן. לבנות הכוונה, אני לא…לא משנה. כאילו הוא לוחץ לה על כל הכפתורים ביחד, זאת, איך שהיא מתלהבת. יבגני כבר נגמר לו הסבלנות, והוא מוריד את המכנסיים, אני גם מוציא את הזין. אם היה לי יותר ביצים הייתי מנסה לדחוף לה את הזין לפה כמו בסרטים, אבל איך שהיא משתוללת, אני מפחד שהיא תוריד לי אותו מההתלהבות אז אני רק ככה מתקרב לה לראש ומתחיל לשחק איתו. היא מתחילה לצרוח ככה חזק ולתת בעיטות כאלה ברצפה כשהיא מתחילה לגמור, וחיים ויבגני ואני מתחילים לצחוק מאיך שהיא נראית, ואיך שהיא חרמנית ואיך היא צורחת דברים באנגלית. היא צועקת וגומרת מלא זמן, ואני כבר מתחיל לחשוב שאולי זה לא בריא לתינוקת, למה אני לא מבין בדברים כאלה, אבל בסוף היא ככה רועדת בכל הגוף, נותנת עוד איזה “החח…” קטן, ונשפכת, ככה על הברכיים, עם הכתפיים על השטיח, והתחת באוויר. ליאור יוצא ממנה, נעמד על הברכיים ליד הראש שלה, פותח לה את הפה ודוחף לה את הזין פנימה. היא עוד באמצע הבלבלה של הגמירה, ולפני שהיא קולטת מה קורה, הוא מביא קצת ביד, וגומר לה ישר בפה. מאיך שהוא תופס לה את השערות, היא מבינה שחבל לה על הזמן, ובולעת כמו גדולה, למרות שרואים עליה שזה מגעיל אותה. הוא מנגב את הזין בשערות שלה, קם ועושה לנו סימן. עכשיו זה מתחיל באמת.
אני כבר קרוב לה לראש, אז ברור שאני מקבל את הפה שלה, אבל חיים ויבגני טיפה דוחפים אחד את השני עד שחיים מנצח ונעמד מאחוריה. ההיא, אבל, פתאום עושה לי בעיות, ולא פותחת את הפה. בא'נה, בסרטים זה נראה יותר קל, שם הם לא משחקות משחקים. אני מנסה לפתוח לה את הפה, אבל היא רק מזיזה את הראש, ועושה לי לא, יעני בעקשנות. במזל, חיים עוזר לי. בלי משחקים הוא מוציא את הזין מהמכנסי צבא שלו, ותוקע אותה, ככה במכה אחת. היא, מהשוק, פותחת לרגע את הפה והופה! הזין שלי בפנים, ועכשיו שרק תנסה להוציא אותו, חבל לה על הזמן. האמת עיצבנה אותי. אני ככה עוזר לה עם ליאור והיא משחקת איתי? אני יראה לה. כל השיער שלה כבר מזמן בבלבלה, אז אני תופס אותה בשתי ידיים בשיער, וככה מתחיל לזיין אותה חזק, כאילו מזיין לה ת'פנים. היא ישר נהיית אדומה, ועושה קולות כאילו הולכת להיחנק, אבל הזין שלי מרגיש כל כך טוב בגרון הצפוני שלה, שאין סיכוי שאני יוצא ממנה עכשיו. יותר טוב מכוס, בעיניים שלי.
חיים הזה, גם נראה כמו בולדוזר וגם מזיין ככה. לאט וחזק הוא מביא לה, בלי למהר. יבגני שם לו בפה את הג'וינט, והוא מוצץ אותה עמוק, ונושף בסבבה, בלי להפסיק. פתאום אני קולט את ליאור עם מצלמת וידאו. זה מצלמה עם מסך קטן כזה בצד, והוא מפנה אותו אליו שנראה איך אנחנו נראים שאנחנו מזיינים אותה שנינו, אחד מקדימה ואחד מאחורה. יבגני עושה פרצופים מצחיקים עם הגו'ינט ביד, ואנחנו כולנו צוחקים, חוץ ממנה, שעדיין עושה את הקולות האלה של יעני הולכת להקיא. ליאור אומר לי לצאת ממנה, ואני מתבאס אבל יוצא. היא קצת משתעלת, אבל איך שהיא נרגעת אני קולט שסך הכל היא עדיין חמה אש. ליאור לוקח את הג'וינט מיבגני ודוחף לה לפה והיא מוציאה.
“תגידי, רק סטירות את מבינה? “ הוא שואל אותה, והיא לוקחת שאכטה בלי להתווכח.
“יופי, עכשיו תקחי עוד אחת, ותגידי 'אני סטלנית אש' “
“א-ני מה? “ היא שואלת, והדיבור שלה קופץ כזה, למה חיים עדיין טוחן אותה מאחורה.
“סטלנית.”
היא לוקחת שאכטה כמו שהוא אומר לה, מסתכלת למצלמה, ואומרת “אני סטלנית אש. והאמת? אני גם חרמנית…” היא מתחילה לצחוק, ואני קולט שהיא מאלה שעפות בקלות, אז יותר טוב נרגיע עם העשב, שלא תישפך לנו.
“כמה זיינים…” היא אומרת למצלמה, תוך שהיא מסתכלת על הזין שלי ושל יבגני ושל ליאור. “צלם, צלם את הזיינים האלה. את כווולם אני הולכת לאכול…נראה לי שאני כבר לא צמחונית…אני צריכה…” ואז אני דוחף לה אותו שוב לפה. היא מנסה להמשיך לדבר למצלמה, למה היא מבסוטית מעצמה, אז אני מתעצבן ומתחיל לדחוף לה אותו עמוק כמו קודם. למה היא חייבת להביא את הג'ננה כל הזמן? אני מתחיל אשכרה לזיין לה את הראש, כאליו לא מחוברת אליו בחורה. היא שוב נהיית אדומה, ומהר מהר יוצאת מהקטע של הצחוקים. דמעות באות לה בעיניים, ורוק בורח לה מהפה, אבל אני חרמן כבר מהבוקר, ואני הולך להביא לה עכשיו בפה, גם אם בעלה, הימ"מ ומכבי האש מגיעים עכשיו. מהלחץ היא מתחילה לדפוק לי על הרגליים עם היד, אבל אני פתאום מדמיין איך אנחנו מזיינים אותה מול בעלה הצפונבון, שאני מרגיש את עצמי מתחיל להתפוצץ. אני קולט את ליאור דופק לי קלוז אפ על הפרצוף כשאני מתחיל לשפוך לה לתןך הפה, ומרגיש איך הגרון שלה עושה ככה גלו גלו גלו כשהיא בולעת הכל, אבל קצת שפיך בורח החוצה מהפה ומהאף. לא נורא, יפה לה לבן. כל הרגליים שלי חלשות עכשיו מהגמירה, אז אני מתפרק ליד ג'קי, ודופק שאכטה עמוקה.
“אני רוצה לשתות.” היא נשמעת ככה כמו איזה עורב.
אני מתפרק על הספה, ג'קי שפוך, חיים מזיין וליאור מצלם, אז יבגני, למרות שכבר ניגש לזיין לה ת'פה, שואל אותה מה היא רוצה.
“יש קנקן במקרר עם חלב.” היא ככה צרודה קצת.
“את שותה חלב?“ הוא שואל אותה.
“זה חלב עם כל מיני…דברים בפנים.” היא אומרת, תוך כדי שחיים מביא לה מאחורה.
“תגידי, את דפוקה?“ הוא שואל אותה כשהוא חוזר. “מה שמת בפנים? יש לזה טעם של תרופה.”
היא לא עונה לו, ולוקחת שלוק מהחלב שלה. יבגני מתחיל לעבוד על הפה שלה, למה חיים לוקח לו זמן, אבל לא נראה לי שהיא מתנגדת, למרות הכל היא נראית חמה אש, והולכת לגמור עוד פעם. נראה לי עכשיו שהיא מבינה שאם היא לא תתחיל לשחק יותר יפה, שוב פעם יקרה לה עם יבגני מה שקרה לה איתי, אז היא מתחילה יותר לשתף פעולה, כמו שאומרים. ממש כמו זונה, סליחה על הביטוי, היא מתחילה למצוץ לו את הזין יפה יפה. משחקת לו עם הלשון בקצה של הכיפה, מביאה לו ביד תוך שהיא מלקלקת לו את הביצים, ממש מקצועי, לא ידעתי שגם צפוניות יודעות ככה. היא מבינה שבכל מקרה הוא ידחוף לה אותו לגרון, אז היא כבר מקדימה תרופה למכה, כמו שאומרים, ויורדת לו על הזין עד הביצים, ואני אשכרה קולט איך הגרון שלה מתנפח מהכלי שלו. היא נשארת עליו ככה כמה שניות, ואז מוציאה אותו לאט לאט. גם ככה באות לה דמעות, אבל לא כמו אצלי.
אני מתחיל ככה להתעניין בבית, אז אני לוקח לי איזה ג'וינט, ומתחיל להסתובב. איזה בית, תאמינו, לי, ארמון. הכל גדול כזה, וחדש, ומה שלא חדש, זה יעני ענתיקות בסטייל, סוף הדרך. אלה בטח אוהבים אוכל סיני, למה כל הקישוטים אצלהם בסגנון סיני…חחחחחח…בחדר שינה יש להם וואחד פוסטר ענק, דווקא לא סיני. כמה חברה עם כובעים של זקנים ובגדים לבנים מכסחים את הצורה לאיזה זקן, עם מקלות. זה פוסטר לחדר שינה? וואלה דפוקים.
אני נכנס לעוד חדר, וזה יעני החדר שהם הכינו לילדה, הֶבן אלק. הכל ורוד כזה, אבל מה-זה בסטייל, חבל על הזמן. טוב, ככה אני מסתובב בחדרים ומסתכל, עד שאני מרגיש שוב מוכן להריץ עבודה. כשאני חוזר לסלון, יבגני טוחן אותה מאחורה, אבל הפה שלה פנוי. אני מתלבט אם בא לי עוד מציצה, למה אם זה כמו שהיא הביאה ליבגני קודם, יש למה לחכות, או שנחכה לתורי בכוס שלה. ליאור ממשיך לצלם, דופק לה מלא קלוז אפים על הפרצוף. ביד הוא מחזיק ג'וינט, והוא פעם בכמה זמן נותן לה איזה שאכטה. זה מלך זה. יודע איך לשמור שהיא גם תעוף, אבל גם לא תיפול לנו. מישהו סוף סוף הוריד לה את החזייה, והבזזים שלה רוקדים ככה לפי הקצב שיבגני מביא לה. חיים מסתובב ליד המערכת שלהם. הוא מרים דיסק אחד, ומנסה לקרוא באנגלית.
“לודוויג ואן…פוט, מה זה? “ הוא שואל אותה.
“זה טוב…לסקס…” היא אומרת, ככה מתנשפת, למה יבגני לא מפסיק לתקוע אותה. ממה שכבר קלטתי אותה, נראה לי שהיא שוב כמעט 'מגמרת', כמו שאומרים…
“זה? “ הוא מכניס את לקומפקט, וישר באה מוזיקה כזאת של…של טלוויזיה, כמו שרואים בערוץ אחד בלילה לפעמים.
“רק דפוקים יכולים לאהוב ת'חרא הזה.” הוא אומר. וואלה צודק.
יבגני יוצא לה מהכוס, ובא לה לראש. היא כבר לא עושה בעיות, ופותחת את הפה הגדול שלה בלי בעיה, אבל הוא רק מכוון לה לפרצוף, ומביא לה כמה שפריצים בעינים ובמצח. כל השיער שלה מתלכלך גם, וטיפה ארוכה כזאת של שפיך מתנדנדת לה מהפוני. אני כבר ניגש מאחוריה, אבל ליאור אומר לי לא.
“מה בעיה? “ היא שואלת, ושומעים את הדודא בקול שלה.
“אין בעיה” ליאור אומר. “אבל ג'קי לא קיבל כלום. עד שג'קי לא מקבל, אף אחד לא מקבל.”
ג'קי? הבנאדם שפוך! בחיים אני לא יזיין אותה עכשיו. יבגני וחיים מסתכלים ג'קי ועלי, מתחילים להתבאס. היא מסתכלת על ג'קי, וקולטת גם את המצב שלו.
“תראה אותו.” היא אומרת.
“אתגר.” ליאור מחייך ככה. היא מסתכלת עליו, ואז על ג'קי, ואז שוב עליו. פתאום היא מתחילה לחייך ככה חיוך ענק, ואז זוחלת אל ג'קי, כל הבטן שלה רוקדת, עדיין בסנדלי פלטפורמה עם השרוכים עד הברכיים, והשרשרת זהב על הצוואר.
“אתגר.” היא אומרת, ופותחת לג'קי את המכנס. הזין שלו ישן לגמרי, אז היא מתחילה ללקלק אותו מהר מהר עם הלשון. היא מביאה לו תנועות בסיבוב כאלה עם הלשון מסביב לכיפה של הזין, ומלטפת אותו בעדינות מהביצים עד הכיפה. בגלל שהוא רק מתחיל לגדול, היא מכניסה את כל העסק לפה, ומוצצת את הכל, ביצים, זין, כל הכיפה, יעני ואקום. כנראה שהטיפול ואקום הזה שווה משהו, למה אני קולט שהוא ככה מתחיל להתעורר. שניהם, בעצם, גם ג'קי וגם הזין שלו. הוא מתחיל להזיז את הראש ככה שמאלה וימינה, והיא בולעת לו את הכלי למעלה ולמטה. כשהוא עוד קצת גדל, היא מביאה לו ביד, ומלקלקת לו את הביצים, ואת התחת, ואני שם לב שיש לה וואחד לשון לזאת, כמעט יכולה לזיין את ג'קי בתחת איתה…כל הזין שלו רטוב וחלק מהרוק שלה, אז אין לה בעיה להביא לו ביד, אז היא ככה עוברת מהביצים, לזין, ובחזרה, חופשי מרטיבה אותו.
כשהזין כבר כמעט קשה לגמרי, פתאום ג'קי מתעורר. הקטע זה שהוא נפל מהסרט שלו, ואתה קולט שהוא מה-זה בבלבלה, אין לו מושג מה קורה. איך שהוא רואה אותה הוא נבהל, ונותן איזה צרחה, למה הוא עדיין בסרט שלו, ומנסה לברוח אחורה בספה. ליאור מתחיל לצחוק, ואומר לחיים להחזיק אותו, בלי להפסיק לצלם. חיים הזה הרי חזק חבל על הזמן, והוא מחזיק את ג'קי, אבל הלטח הזה עוד יותר נלחץ, ומתחיל להשתולל, למרות שלא יכול לזוז. הזאתי שעדיין חזק בדודא של החרמנות, רואה ככה את הזין של ג'קי מול הפרצוף, ומחליטה שהיא לא מחכה שההוא יתעורר. היא נעמדת מעל ג'קי, שמהלחץ של לראות אותה עליו, עם הבטן הזאת מולו, מתחיל לצעוק יותר חזק, וככה יורדת על הזין שלו ומתחילה לזיין אותו, וחיים עדיין מחזיק אותו וצוחק. זאתי גם חמה, וגם הבטן שלה זה מטען חורג יעני, אז כל פעם היא יורדת עליו כמו איזה פטיש, אשכרה מזיינת לו את הצורה. ליאור נותן לי את המצלמה, ואומר לי לצלם אותם מקדימה, יעני שאני יקלוט את את הפרצוף שלה. חיים בינתיים מהצחוק עוזב את ג'קי. ההוא מרגיש שעזבו אותו, ומתחיל לנסות לדחוף אותה, אבל כמה שהיא חמה עכשיו, אין עליה. היא תופסת לו את הידיים, וממשיכה לדפוק אותו, והוא צורח “תעזבי אותי! המורה! הצילו!”, ושלושתנו נשפכים מצחוק.
כשאני קולט את ליאור, הלב שלי מתחיל לדפוק חזק, למה זה לא מבזבז זמן. בזמן שאנחנו עסוקים, הוא פתאום מגיע עם צנצנת ביד. עכשיו אני יש לי ידיים רגישות, ויש לי פצעים בקור, אז אני את הצנצנת הזאת מכיר טוב. וזלין. אבל עכשיו לא קר, וממילא ליאור תמיד מסתלבט עלי שרק בחורות והומואים משתמשים בזה, אז אני מתחיל לקלוט מה הוא רוצה. הוא נעמד מאחוריה, בלי להגיד מילה, ומתחיל למרוח את האיכסה הזה על הזין, למה הוא הולך לפתוח לה ת'תחת, ורוצה שיכנס חלק. בשביל לתפוס את הקטע, אני בא עם המצלמה אחורה, אבל הוא מסמן לי ביד לחזור קדימה, אז אני מחליט שאם כבר מקדימה אני ידפוק לה קלוז אפ על הפרצוף .
* * *
אנחנו יושבים בחדר שלנו הפרטי במתנ”ס. ומתווכחים מה לראות בווידאו, למה לחיים נמאס מ”פעמיים בוסקילה”, אבל ג'קי לא רוצה לראות ספורט בכבלים, אז מחליטים שוב לראות את “הקלוז אפ של רוי”, מה שצילמתי, שליאור עד היום אומר שזה אשכרה הקטע הכי טוב שיש לנו בספרית וידאו, יותר טוב מ”מלך הסלים” עם דובי גל המלך. בסרט אתה קולט איך הפרצוף שלה ככה בסטלבט של הזיון, כולו רטוב מזיעה, עיניים חצי עצומות, יעני היא עמוק בקטע שלה, סבבי לגמרי, לא שמה לב לכלום. פתאום העיניים ככה נפתחות לה כמו שמש, שאתה אשכרה חושב שהם הולכות לעוף לה מהפרצוף, הפה שלה גם כן נפתח כולו, והיא מנסה לנשום ככה, אבל רק באות לה קטנות כאלה, מרוב שהיא בשוק. כולם צוחקים כשהם רואים איך היא מסתכלת אחורה וקולטת את ליאור מזיין אותה בתחת, וצועקים ביחד איתה “או מיי גוד, זה…בתושי!”. אחר כך אני מתרחק מהפרצוף שלה (אני לא יודע איך אומרים את ההפך מקלוז אפ), אבל עדיין קולטים ברור איך היא מנסה להעיף אותו, ואיך היא מתחילה לבכות כשהיא מבינה שחבל לה על הזמן, ושהיא הולכת להיות הנקניק של הסנדוויץ כמה זמן שנרצה. אחר כך אני הולך אחורה ומצלם את שני הזינים שלהם טוחנים אותה, ואיך הרגליים הארוכות שלה ככה משתוללות. שאר הסרט גם טוב. כולם עולים עליה, כולל ג'קי, והיא מקבלת מכולם בכל החורים, גם אם לפעמים צריך להחזיק אותה. אחר כך חיים מצא את הסרט “מאטריקס” בדיוידי, ואז העמדנו אותה מול הטלוויזיה וזיינו אותה ככה בתורות, מול הסרט, וגם את זה אתה קולט בווידאו שלנו, במיוחד איך ג'קי, ליאור ויבגני מביאים לה, ותוך כדי רבים איך עשו את הקטע עם הכדור שטס ככה לאט.
“באמא'שך, ליאור, איך עשו ככה את הכדור? “
“יא מפגר, זה הילוך איטי.”
“אז מה, איך הוא יודע לברוח ככה? “
“זה הם מתאמנים ככה מגיל קטן. הסינים האלה, אין עליהם. תבלעי.”
ואזה אחת לקחנו לעשות לנו באנג בחדר. את כל השאר השארנו לה בסוף, למה מה נעשה עם ואזות משושלת תאי?
—————
סוף

Print Friendly, PDF & Email

6 thoughts on “כדי קבורה משושלת תאי, חלק ג’”

 1. טוב חבר. אתה תותח על. זה סיפור מהפנט. מחזיק אותך צמוד לגמרי. כתוב היטב ואמין פחות או יותר
  ואגב איפה קורים לג'וינט קססה?
  בחיים לא שמעתי מישהו אומר "קססה בפה"
  גדלת בקפריסין או משהו?
  קצת חורה לי.
  חוץ מזה, ברכה.

 2. זה ללא ספק אחד מהסיפורים האירוטים הטובים ביותר שקראתי פשוט סוחף, אתה צריך לעשות משהו יותר מועיל עם כישרון כזה, זה פשוט טוב!
  מעבר לריגוש אתה פשוט כותב טוב זה כמו סיפור מתח, ממש אהבתי…

 3. הסיפור הראשון באתר שחזרתי עליו למרות שאני בטוח שזה לא האחרון
  סיפור מהפנט

 4. פעם עשירית שאני קורא את הסיפור הזה, ועדיין מתפעל מחדש.
  הסיפור האירוטי הכי טוב שקראתי בחיים שלי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *