מתנה מהשטן – יום על שפת הים – פרק ב'

לפרק הקודם
==========================
"מי זה דופק?” נשמע קולו של האבא.
 
"אני רואה את האוטו של מושה בחוץ.” מודיעה האמא.
 
"נו, אז למה לא נכנס?”
 
"לא יודעת, גם נופר שמה.”
 
"מה הם עושים?”
 
"לא יודעת…סתם יושבים.”
 
"אז מי דופק?” מקשה האבא.
 
"מאיפה לי לדעת?!”
 
"אז תפתחי כבר, סעמק!”
 
כל השיחה הזאת מתנהלת בצעקות רמות ואני נד בראשי לנוכח חוסר התרבות. כמה זמן אורח צריך לחכות ככה על מפתן הדלת?
 
נקישת עקבים רמה נשמעת והדלת נפתחת. האמא. סריקה מהירה של מוחה מגלה לי ששמה אלכסנדרה והיא בת ארבעים, את מושה ילדה בגיל שמונה עשרה. להפתעתי אני לומד שבניגוד למראהו הכהה של בנה, היא רוסיה. שיערה מחומצן לזהב עשיר ויורד במחלפות חלקות עד הכתפיים, עיניה כחולות ובהירות ועורה שזוף. היא לובשת מכנסי ג'ינס קצרצרים אשר מכסים רק את מפשעתה, חושפת את ירכיה השזופות, ולרגליה היא נועלת נעלי עקב אשר היא מקפידה לנעול כאשר אינה יודעת מי בדלת. רק בני הבית רואים אותה יחפה. היא לובשת גופיה שחורה ופשוטה ומתחתיה היא לא לובשת חזייה, שדיה הבינוניים עירומים בבירור מתחת לבד.
 
"שטוֹ?” היא פולטת בהפתעה. אני מחייך אליה, מביא אותה לסגור את דלת הכניסה ואז ללכת אחרי.
 
"סשה, מי זה?” צועק האבא מהסלון. אני מתקרב לעבר הקול, הכי קל לי להשתלט עליהם כשאני רואה אותם.
 
האבא, רחמים, גבוה ורזה, מבוגר ממנה בשתיים עשרה שנה. לבוש בחליפת טרנינג מפוספסת הוא יושב מול הטלוויזיה בכורסת עור טובענית ורואה כדורגל ואני פשוט מורה לו לשבת שם, לא לזוז, לא לראות ולא לשמוע כלום. האבא מהופנט, האמא הולכת אחרי (אני חש באימה שלה הולכת וגוברת), מה נשאר? האחות.
 
אלכסנדרה ואני עולים במדרגות אל חדרי השינה, משם אני חש את תודעתה של האחות. נתיב מנטלי סמוי מוביל אותי אל החדר הנכון ואני פותח את הדלת.
 
אירה (אירינה) שוכבת על המיטה שלה ושומעת מוזיקה דרך אוזניות עבות. היא רזה, נועלת נעלי אולסטאר אדומות ונמוכות ולובשת חצאית ג'ינס קצרה וחולצת טי. היא חשה בתנועה מאחוריה ומפנה את ראשה, הפתעה ממלאת את עיניה הכחולות כאשר היא רואה את אמהּ עומדת בפתח, פניה קפואים ומבועתים, מלווה בגבר זר.
 
"אמא…מי…באיזה קטע…?”
 
"הי אירה.” אני מחייך אליה.
 
"אה…מי אתה?” היא עונה בחשדנות. היא לא יפה במובן הקלאסי. יש לה רווח בין השיניים, שדיים קטנים מאוד מתחת לחולצת בית הספר ואף קטן ומחודד. ובכל זאת, היא מקרינה חיוניות רבה כל כך שאני ממש אשמח לפתוח אותה, עדיף מול עיניו של אחיה ואמהּ.
 
"את יכולה לקרוא לי צביקי.” אני מחייך אליה. “אני הולך לזיין אותך בתחת. ואת אמא שלך. ואת נופר.”
 
"מה?!”
 
"שה.” אני אומר ומביא אותה לקום מהמיטה. עיניה הכחולות של אירה מתפוצצות באימה כאשר היא מגלה שגופה מזדקף מעצמו וניגש אלי. ברגע הבא גם היא וגם אימה מחבקות אותי, אחת מכל צד, ואני מלטף אותן באדנות בעודן מנשקות אותי זו אחר זו. אני פולש לפיותיהן לסירוגין, ידי מלטפות את גופן. התחת של אלכסנדרה עסיסי ושופע, חורג ממגבלות המכנסיים הקטנים וזה של בתה קטן ומוצק בידי.
 
"בואו נרד למטה ונזמין את מושה ונופר להצטרף אלינו, בסדר?” אני אומר ושלושתנו יורדים למטה.
 
האבא עדיין קפוא מול הטלוויזיה שלו, בוהה במשחק הכדורגל ואדיש לאשתו ובתו הנתונות בזרועותיי. בשעות הקרובות הוא ישכח מהעולם כולו, וכל מעייניו יהיו בטלוויזיה הגדולה שבסלון.
 
אני משאיר את אירה ואלכסנדרה ויוצא החוצה, מספיק כדי ליצור קשר עין עם מושה ונופר. שניהם פותחים את דלתות המכונית, יוצאים ממנה, סוגרים את הדלתות ופוסעים לעבר הבית בצעדים קצובים ואחידים.
 
עיניו של מושה נפערות באימה כשהוא רואה את אמו ואחותו הקטנה מתנשקות איתי בלהט כפוי, מרצדות בינינו לבין אביו השקוע בטלוויזיה, כביכול אדיש למתרחש.
 
"הי מושה.” אני אומר בעוד אמו שולחת לשון אל אוזני ואחותו מנשקת את צווארי. “אני הולך לזיין את אמא שלך…את אחותך הקטנה…ואת נופר המהממת…ואני הולך לעשות את זה שוב ושוב ושוב ושוב…וזה יהיה לי כיף, אחי.”
 
הסלון הגדול מחולק לפינת טלוויזיה וספת ישיבה גדולה בצורת רי”ש, אשר במרכזה שולחן נמוך. מושה מתיישב בקצה הספה ואני מתחיל את החגיגה.
 
"נתחיל מחידון.” אני אומר ומביא את שלוש הנשים לעמוד מולי. נופר מהממת בגוף שזוף וחושני, לבושה בביקיני המנומר שלה בלבד (לא טרחתי להלביש אותה אחרי הסקס בחוף), אלכסנדרה בגופייה ביתית הדוקה, מכנסי ג'ינס שהתאימו לה לפני עשרים שנה והיום מדגישות בעיקר את התחת השופע שלה ואירה, צנומה וארוכה בחצאית ג'ינס וחולצת תיכון החושפת כרס זעירה ומתוקה.
 
"מי הולכת למצוץ לי את הזין?” אני שואל ושלושתן פוערות עיניים בתדהמה כאשר יד ימין של שלושתן מתרוממת בהצבעה.
 
"יפה מאוד!” אני מחמיא והידיים חוזרות למקומן, נרפות בצד הגוף.
 
"את מי אני הולך לזיין?” ושוב שלוש ידיים מונפות לאוויר.
 
"כל הכבוד!”
 
"ומי תקבל זין בתחת?” הידיים מתרוממות לאוויר בפעם השלישית והבעת אימה מתפשטת על פניהן של שלוש הנשים. אני פונה למושה וקורץ לו בחיוך.
 
"נופר, בואי תראי את הגוף הזה, אל תתביישי, מאמי.” אני אומר, ומורה ללא מלים לאלכסנדרה ואירה להיצמד אלי כמו מקודם. שלושתנו צופים כעת בנופר המוצאת את ידיה נשלחות לאחור ומתירות את קרסי החזייה, משחררות את השדיים ממקומם. איזה יופי, אני מרגיש גם את אלכסנדרה ואירה בוהות בשדיים הגדולים והזקופים של נופר. למרות כל מה שעברה בחוף, פניה עדיין עוטות מסכת השפלה כאשר אצבעותיה מחליקות בין תחתוני הביקיני לעורה והיא מתחילה להחליק אותן מטה, חושפת את ערוותה לא רק מולי אלא גם מול אמו ואחותו של חברה.
 
"מהממת.” אני אומר בכנות ושולח אל לשוני אל פיה הצעיר של אירה הנענית לי לא יכולת למחות. לפקודתי השקטה, נופר מתקרבת אלינו וכורעת תחתי בצייתנות. אני חש בבהלה של אלכסנדרה ואירה כאשר הן מבחינות בה מפשילה את מכנסי ומתחילה לנשק לי את ראש הזין.
 
"אל תדאגי, חיים שלי…” אני מנשק את אוזנה של אירה. “עוד מעט גם את תטעמי אותו.”
 
הידיים שלי פנויות ואני מגלה את גופותיהן של אלכסנדרה ואירה משני צדדי. אני מלטף את התחת השופע של אלכסנדרה, מתעכב על הקפל הקסום שבין פלחי העכוז הדשן והירך, לא מתבייש גם להחליק לה על המפשעה. מהצד השני אני מלטף את ירכיה של בתה, חש בעורה הרך והבתולי בעודי עושה את דרכי באטיות של פיתון אל האזור האסור אשר מתחת לחצאית. על פי הוראותיי במוחה, נופר משדרגת את הנשיקות על הזין שלי למציצה של ממש וראשה עולה ויורד עליו באטיות מתמסרת, שפתיה משאירות שובל של רוק בוהק על איברי.
 
אני מורה לאירה ללחך את תנוך האוזן שלי. רציתי שהפה שלה יהיה קרוב כדי לשמוע את אנקת הבהלה הלא רצונית שלה כשאני מחליק אל מתחת לחצאיתה, מלטף את מפשעתה הבתולית מעל התחתונים. אצבעי מסיטה את בד התחתונים ומלטפת את החריץ העירום של הנערה המבועתת המענגת אותי בלשונה הזריזה באוזני. אמהּ מוצאת את עצמה נצמדת אלי מאחור, מחככת את מפשעתה בישבני בתנועות רעבות ואני מתפנק לנוכח מגע ירכיה העסיסיות. הניגוד בין האמא העבה, הבת הגבעולית והשרמוטה המוצצת לי מלהיט אותי.
 
אני שולח במוחי את אירה המבועתת לכרוע ליד נופר ונפנה אל האמא. בעודי מתחרמן עם אלכסנדרה אני צופה מלמעלה כמו מלך אמיתי בשתי הצעירות הכורעות תחתי ומוצצות לי ביחד, מלקקות את מוט הבשר הרטוב בלשונות וורודות, מפנקות את האשכים ומוצצות את ראש הזין. אני פחות מרומז עם הרוסייה המבוגרת ומניח יד על השד שלה, עירום מתחת לגופייה ואז מעסה ומועך אותו בגסות, מכאיב לה בעודה מנשקת אותי בלהט, אנקות הכאב שלה מתמוססות בפי.
 
ידיה של אלכסנדרה נשלחות אל הגופייה שלה והיא חושפת את שדיה מולי בעוד בתה הצעירה לומדת איך למצוץ זין. שדיים לא רעים בכלל! הם לא קטנים ואמנם טיפה נפולים אבל במקצוע שלי ראיתי הרבה שדיים ויש בנות שמונה עשרה שהיו מאמצות אותם מיד. סימטריים להפליא ומעט מאורכים עם צניחה עדינה אבל חיננית. אני חופן את הימני ביד שמאל ומעסה אותו בעדינות לא אופיינית תוך שאני מאלץ את אלכסנדרה להמשיך ולהתנשק איתי. גופה רוכן מעט והיא מוצאת את עצמה מנשקת את הסנטר שלי ואז את החזה העליון עד ששפתיה מוצאות את הפטמה הימנית שלי והיא מוצצת אותה ברכות כפויה.
 
אמנם אני שליח של הגיהינום אבל אני עכשיו בגן עדן. אירה ונופר כורעות מתחתי ומוצצות לי את הזין בזו אחר זו בעוד אלכסנדרה מפנקת לי את הפטמות אחת אחרי השנייה ומצמררת את כולי. אני מעיף מבט לעבר מושה והוא לא מאכזב אותי בזעם הניבט מעיניו, גופו רב העוצמה והמשותק רוטט מתסכול ווריד מתנפח על צווארו.
 
"רוצה גם, אחי?” אני שואל אותו. “מה אתה מעדיף, שאחותך תמצוץ לך או שאתה לי?”
 
האימה שמתפוצצת לו על הפנים גורמת לי לצחקק.
 
"אז תרגיע, סבבה? עדיף לראות מאשר למצוץ.”
 
אלכסנדרה מוצאת את עצמה כורעת תחתי, מצטרפת להרמון הקטן שלי, גופה צמוד לזה של נופר החוצץ בינה לבין בתה. פיה של אירה הצעירה נפער והיא מוצצת לי את ראש הזין בעוד אמה מלקקת לי את האשכים ונופר את אורך הזין, מהביצים ומעלה. שלוש לשונות וורודות ומשתוקקות מטפלות בי עכשיו ומגיצי הריגוש שמתלקחים בי עכשיו אני יודע שעוד מעט לא אוכל להחזיק יותר אבל יש לי עוד כמה רגעים של עונג לפני הפיצוץ. הן מתחלפות עכשיו ואלכסנדרה לוקחת את ראש הזין בפה המנוסה שלה, מביטה בי בעיניים כחולות וזועמות בעוד בתה הצעירה טועמת את אשכי בעדינות. הסבב מתחלף עוד פעם אחרי שתי דקות ואני מספיק לעשות עוד החלפה, מעניק הפעם לנופר השחומה והאקזוטית את הכבוד של למצוץ לי לפני שאני מגיע לרגע השיא.
 
אני שולף את הזין מהפה של נופר והוא מותיר אחריו שרוכי רוק עדינים המצביעים אל שפתיה הרכות. שלוש הבנות מביטות בי מלמטה כשאני אוחז בזין ומכוון אותו אל פניהן היפות ואז מתחיל להשפיך עליהן. אירה הצעירה זוכה במנה הראשונה ועיניה מביעות בעתה אילמת כשהשרוך הבהיר נוחת לה על הלחי. משם אני מסיט אותו אל נופר היפה ומתיז לה על המצח והעין ואז תורה של אלכסנדרה לקבל על השפתיים והאף. נופר כבר חוותה אותי אבל אירה ואלכסנדרה המומות ומזועזעות כשאני ממשיך לגמור ולגמור, מכסה להן את הפנים והשיער בכמות לא אנושיות של שפיך עד שאני נרגע.
 
מוחה של אירה צורח בבהלה כשהיא מוצאת את עצמה פונה אל נופר ומתחילה לנשק אותה, הפנים של שתיהן מכוסות בזרע. לשונה נשלחת אל לחייה והיא מתחילה ללקק משם השפיך בעוד אלכסנדרה מלקקת את השפיך של מצחה של נופר. ברגעים הבאים הן מלקקות את הזרע זו מפניה של זו ונופר גם מוצאת את עצמה אוחזת בשדיה של אלכסנדרה ומנקה גם אותם בפיה, מותירה אותם נקיים ובוהקים מרוק.
 
הלב שלי דופק חזק מהגמירה הזאת וידרשו לי כמה רגעים להתאושש אז אני מנצל את העובדה ששלוש הכוסיות צמודות ומוכנות כדי להתחרמן בכיף בלי להיות קשה. אני מתיישב ליד מושה ומנצל את הקרבה בינהן כדי לשדרג את מערכת היחסים שלהן. מאוד.
 
נופר ואירה שעד כה רק מצאו את עצמן מלקקות שפיך זו מגופה של זו מוצאות את עצמן מתלטפות בבהלה, האחת עירומה לגמרי והשנייה לבושה עדיין לחלוטין. אני מביא אותן להביט זו בפניה של זו ואז לקרב את ראשיהן באטיות…עד לנשיקה הבלתי נמנעת. אני בתוך מוחה של אירה כאשר לשונה של נופר פולשת אל פיה וצרחות הבהלה האילמות שלה מתוקות באוזני ומשיבות מעט חיוּת לזין שלי. אירה נאלצת לנשק בחזרה את נופר ואני צופה בשתי היפיפיות, זו שחומה וחושנית ושופעת כנימפה וזו צעירה ורעננה כפֵיָה קטנה, מתמזמזות בלהט. אירה מניחה יד על שדהּ השופע של נופר והיא מעסה אותו ונופר מחקה אותה, מכסה כליל את שדה הקטן של אחותו הקטנה של חברה מעל חולצת בית הספר. אני מתפנה לאלכסנדרה ומורה לה לחבק את נופר מאחור ולנשק את עורפה, מציין בפני את התיעוב שהיא חשה כלפי חברתו (הפרענקית!) הזנותית של בנה. אני אמנם לא נמצא במוחה, אבל עיניה הנפערות של נופר מסגירות את תחושותיה כלפי חמתה לעתיד כאשר שדיה הכבדים של זו נמעכים מול גבה. שתי אלו מתעבות זו את זו ואני יותר מאשמח לנצל את התחושות הללו אחר כך.
 
"תמיד הן מסתדרות כל כך יפה?” אני שואל את מושה הצופה בעיניים קרועות באחותו הקטנה מחדירה את אצבעה האמצעית לחריץ הרטוב (לפקודתי) של חברתו בעוד אימו מלקקת בחושניות את תנוך אוזנה. אירה מתחילה לזיין את נופר באצבעה בעוד היפיפייה השחומה מוצצת את שדיה הקטנים של הנערה. הכּוּס של נופר מוצף וקולות פכפוך רמים בוקעים ממנו כשהילדה מזיינת אותה בתנועות מהירות. מאחור, אלכסנדרה חופנת של שדיה הגאים של נופר ואני מביא את הצעירה להסב את פניה לאחור ולנשק בלהט את האישה המבוגרת. ניצוצות הזעם שמתלקחים באלכסנדרה גוררים צחקוק קטן מפי ולרגע כל העיניים בחדר פוזלות אלי.
 
"סליחה.” אני מתנצל. “תמשיכו בבקשה.”
 
נופר נפנית לגמרי לעבר יריבתה המבוגרת ושתיהן מתנשקות בשקיקה מאולצת, היפיפייה השזופה מלטפת את גבה החיוור של המבוגרת הבהירה ממנה. ידיה של נופר מחליקות מטה במורד גבה של אלכסנדרה עד שהן נחות על פלחי העכוז השופעים והיא חופנת אותם בעודה נאלצת לנשק אותה. שני זוגות שדיים עירומים נלחצים זה מול זה כששתיהן מתנשקות ואלכסנדרה מוצאת את עצמה מלטפת בעדינות את פניה של נופר.
 
"איזה מתוקות הן, הא?” אני שואל את אירה וזו מוצאת את עצמה מתרוממת על רגליה וניגשת אלי, בעתה נסוכה על פניה. הבהלה מתגברת עכשיו כאשר היא חשה בידה נעות מעצמן ומפשילות את חצאיתה מעלה, חושפות תחתוני כותנה צהובים ופשוטים למראה. נשימתה נעתקת כאשר אגודליה בוגדים בה ומחליקים אל סרט הגומי של התחתונים ואז מפשילים אותם מטה באטיות. ערוותה של אירה היא משולש סמיך וכהה מעל המפגש בין רגליה הרזות והצצה חטופה מגלה לי שהיא לא מטפחת אותו במיוחד, רק מגלחת מעט את הצדדים בשביל הביקיני השמרני למדי שלה. כעבור כמה שניות התחתונים מוטלים על השטיח והיא מביטה בי בעיניים גדולות ומבוהלות, חזה הקטן עולה ויורד במהירות.
 
הזין שלי כבר זקור למחצה אבל לא תזיק לי קצת אהבה מהפה הצעיר של אירה אז ברכיה כורעות תחתיה ומרפקיה מוצאים את עצמם על ברכי. ראשה מתקרב לעבר איברי והיא מתחילה לנשק וללקק אותו בלשונה הוורודה, מושחת אותו בתוך כמה רגעים ברוק מבהיק. בעיניים כחולות ומבוהלות היא מביטה בי בעודה סוגדת לאיברי בשפתיים רכות ולשון רטובה, מורחת מדי כמה רגעים את פניה שלה ברוק מאיברי ואז חוזרת לפנק אותו.
 
בינתיים אני לא רוצה לשעמם את בעלת הבית וכלתה לעתיד לכן אני מורה לגופה של נופר לקום ולהתיישב על כורסת ישיבה סמוכה. לרגע מביעות פניה בלבול מעורב ברווחה מסוימת אך השמחה מתפוגגת במהירות כאשר ירכיה החטובות מתפשקות מעצמן והיא רואה את אלכסנדרה נעמדת על ארבע ומתחילה לזחול אליה באטיות. אני מחליק במיומנות אל תודעתה של נופר וצופה דרכה בעיניה הכחולות של הרוסייה המבוגרת נפערות באימה כשהיא מוצאת את עצמה בין ירכיה הפשוקות של נופר, ערוותה הריחנית מציפה ללא ספק את אפה בריח מיצי ערווה. אני משחרר את יכולת הדיבור של אלכסנדרה ברגע שבו שפתיה נצמדות לשפתי ערוותה של נופר והיא מנצלת את החופש החדש לזעוק במחאה ואימה בעודה מלקקת בצייתנות את הכּוּס הממלא את פיה, רווי, מין הסתם, בתערובת של מיצי ערווה ושרידי שפיך מהשעות קודמות. ידה של נופר נשלחת אל אחורי ראשה של אלכסנדרה והיא מצמידה עוד יותר את ראשה את מפשעתה, מטביעה את זעקות המחאה שלה בכּוּס מהביל.
 
הזין שלי רטוב מהנשיקות והליקוקים של אירה, קשה ועבה כמו משהו שיעשה טראומה לתלמידת תיכון תמימה. עיניה מביטות בי מלמטה, צופות בחרדה במעשי.
 
"עבודה יפה, בייב אבל הגיע הרגע לאבד את הבתולין שלך.”
 
בזה אחר זה, כי אני לא יכול להיות במוח של יותר מאדם אחד בו זמנית, אני מורה למושה, אמו ונופר לעמוד סביבנו במעגל. בהברקה של רגע אני אפילו מביא את האבא להצטרף לחגיגה. הוא לא רואה כלום אבל האחרים לא יודעים את זה. אחר כך אני מביא את אירה להזדקף ולכרוע על הספה מעלי, ברכיה משני צדי ירכי. הפישוק שלה דוחק את חצאית הג'ינס מעלה וחושף את ישבנה העירום לשאר הצופים ואני חופן את פלחי העכוז הקטנים ומפשק אותה.
 
אגנה של אירה מתחיל לרדת אל איברי הזקור ואני שומע אותה מתנשפת בהיסטריה כשהיא מבינה את העומד לקרות. אני נאלץ לכייל את רמות הפאניקה שלה מטה והיא ממשיכה את הירידה האטית עד שאני חש בשפתיים הצעירות מלחכות את הראש הרטוב של איברי.
 
"תודה על הבתולין, בייב.” אני אומר באוזנה ומביא אותה לשפד את עצמה על איברי, סוחט ממנה נאקה רמה בעודה מבתקת את בתוליה עלי. במהירות אני מזנק אל מוחותיהם של אמהּ, אביה, אחיה וחברתו כולם פורצים במחיאות כפיים למראה הצעירה הצנומה המזיינת את עצמה עלי. שפתיה מגששות אחר שלי והיא מפשקת אותן לקראתי, מניחה ללשוני לפלוש אל פיה ולחמוס גם אותו. ידי נחות עכשיו על פלחי עכוזה הקטנים ואני חופן אותם בחמדנות בעודה דופקת את עצמה עלי בתנועות אטיות עדיין והיא צרה והדוקה כמו כפפה, רטובה ולוהטת כמו הר געש קטן. אני מושח את אצבעי במיצי ערוותה הניגרים לפקודתי ואז משחק לה בפי הטבעת הבתולי, מחליק את קצה האצבע פנימה והחוצה ומזיין אותה ככה גם באצבע וגם בזין.
 
"אל תדאגי, בייב.” אני אומר לה באוזן ברכות. “האצבע זה רק ההתחלה.”
 
אני מפזר את ההפגנה. את האבא אני מחזיר לכורסת הטלוויזיה שלו, עיוור וחירש למתרחש. מושה יושב לצדי על הספה ואת נופר אני משכיב על השטיח מולי. היא צופה בבעתה באלכסנדרה ניגשת אליה וכורעת מעליה ואז את ערוותה של אלכסנדרה ממלאת את שדה הראייה שלה כאשר האישה המבוגרת מתיישבת על פניה. פיה של נופר מתמלא בכּוּס ולשונה נשלחת ללחך את שפתיה הערווה הבשרניות בעוד חמותה רוכבת על פניה.
 
"תראי איזה יופי הן משחקות ביחד.” אני אומר ומביא את אירה להביט לאחור, חש בזוועה המציפה אותה למראה אמה הקוברת את פניה של נופר בין ירכיה השופעות. משהו בגלי המוח שמשדרת אלכסנדרה מביא אותי לסרוק אותה ואני מגלה שם שהאירוע לא לגמרי מזעזע אותה ולא לגמרי זר לה. סריקה עמוקה יותר מגלה לי שהיו לה כמה התנסויות עם סטודנטיות באוניברסיטה בנובוסיבירסק. אני לא יכול לשתול רגשות במוח של אנשים אבל אני יכול ללבות אותם ואני מגביר את עוצמת העונג שחשה אלכסנדרה ומעניק לה מעט יותר שליטה על גופה. לשמחתי היא מנצלת את המצב לזיין את פניה היפות של נופר, כמעט חונקת אותה בכּוּס השופע שלה בעוד הצעירה השחומה נאלצת ללקק את הכּוּס הרעב המושח את פניה במיצים דביקים ללא הפוגה. בשביל הצחוקים אני משחרר את יכולת הדיבור של נופר אבל קריאותיה נבלעות בין הבשר הלוהט המזיין את פרצופה.
 
"את על גלולות, אירה?” אני שואל את הנערה המקפצת עלי בתנועות קצובות ולא רצוניות. אני לא מאפשר לה לדבר אבל שחררתי את השליטה בראשה והיא נדה בראשה לשלילה בתנועות מהירות ומבוהלות.
 
"אני הולך לגמור עוד מעט, בא לך תינוק חמוד?” שוב תנועות שלילה נמרצות, מלווה בעיניים כחולות פעורות באימה. אגלי זיעה מקשטים את פניה של הצעירה והיא מתנשפת מעט ממאמץ הקפיצות הכפויות.
 
"מה איתך, מוש? רוצה להיות דוד?” אני פונה אל החבר הכי טוב שלי ומאפשר לו לדבר.
 
"שלא תעיז לגמור לה בפנים יזין יחרא אני יזיין אותך יא בן של זונה ערבית מזדיינת עם…”
 
"נו מה עם הגזענות הזאת?” אני אומר ומכבה לו את הדיבור. “טוב, ביאסת אותי עם החוסר פרגון הזה שלך. לגמרי ביאסת אותי.” אני מוסיף בהאשמה. מה לעשות, לפעמים אני צריך להגיד את האמת בפנים, גם אם היא לא נעימה כל כך.
 
אני מביא את אירה להתרומם ממני ולשכב על השטיח ליד נופר. היא לבושה עדיין בתלבושת הילדותית שלה, חולצת בית הספר לחה מזיעה ופטמותיה דוקרות את הבד. רגליה פשוקות וברכיה כפופות וחצאית הג'ינס מופשלת מעלה דרך אגב, חושפת את ערוותה העירומה, התפוחה מרוב סקס חדש ופראי. בעיניים קרועות וחסרות אונים היא מביטה בי גוהר עליה, מחליק את איברי השמנמן לסדק הצר והרטוב שלה ומחדש את הזיון. אני מביט בעיניה הכחולות בכל פעם שאגני הולם בשלה, מתענג על הדפנות ההדוקות אשר לופתות אותי כמו אגרוף קטיפה חלקלק. מימיני נבלעות אנקותיה חסרות האונים של נופר בכּוּס הלוהט של אלכסנדרה ומתחתי בוהה בה בתה הצעירה בבהלה חסרת אונים. עכשיו אני מביא אותה להרים את ברכיה באוויר עד שהן כמעט מגיעות לגובה שדיה, כאילו מנסה לעודד אותי לחדור אליה עמוק יותר ויותר מרוב תאווה. כדי להשלים את התמונה אני מביא את ידיה לחבק לי את הגב ואני גוהר אליה ומנשק את שפתיה ברעבתנות, ממלא את פיה הצעיר בלשוני.
 
"יאללה, מוכנה לרגע הגדול, בייב?” אני לוחש באוזנה. “אני הולך לגמור לך בפנים.”
 
ריח של זיעה ומיצי ערווה, שניים או שלושה ניחוחות בושם, אנקות עמומות ולהג בלתי פוסק מהטלוויזיה ואני משחרר את זרעי אל רחמה הצעיר של אירה, חש בנתזים שלי שוצפים החוצה.
 
"את מרגישה?” אני שואל אותה, איברי ממשיך לפלוט לתוכה ללא הפוגה. “את הולכת להיות אמא, בייב.”
 
האמת היא שברוב המקרים אני מפסיק את התהליך לפני שאני עוזב את בנות הזוג שלי. לא מחמת דאגה לשלומן אלא מפרנויה נקייה. אם יש לי אויבים לא טבעיים והם מחפשים אותי, אני לא רוצה להשאיר אחרי שובל של הריונות מסתוריים. יהיה מי שיחבר נקודה לנקודה. אבל אולי בכל זאת אשאיר לה מזכרת ממני, היא תהיה חמודה כל כך עם בגדי בית ספר וכרס הריונית מתוקה על הגוף הצנום שלה! רק המחשבה על זה מתחילה לחרמן אותי שוב, ועוד לא גמרתי לגמור.
 
אבל בסוף אני גומר לגמור ואחרי שאני מחליק מתוך אירה, אני מביא אותה להרים את האגן למעלה, ידיה תומכות בישבנה. אני מתיישב ליד החבר שלי מושה ואז מורה לאלכסנדרה להתרומם, צופה, משועשע בנופר מתיישבת גם היא, פניה סמוקות ורטובות ממיצי הכּוּס של אלכסנדרה, שיערות זהובות דבוקות לעורה פה ושם.
 
“צמאה?” אני שואל אותה בתמימות, אבל לא מחכה לתשובה. נופר חשה בגופה נשכב על השטיח ובפיה נפער וברגע הבא אירה מתיישבת עליה באופן דומה לזה שאמה רכבה עליה קודם לכן, רק שהפעם נחל קטן של שפיך ניגר מבין רגליה של הצעירה אל פיה של נופר, ממלא אותו בכמויות לא הגיוניות של שפיך.
 
עכשיו אלכסנדרה מוצאת את עצמה נשכבת ליד נופר וזו מתרוממת וגוהרת מעל פניה, פולטת את זרעי מפיה לתוך הפה של האישה המבוגרת הנגעלת. הבאה בתור היא אירה הנשכבת לצד אמהּ ואני מפנק אותן בנשיקת עריות לוהטת בעוד השפיך שלי עובר שוב, הפעם מפיה של אלכסנדרה לזה של בתה המבועתת לנוכח לשונה של אמה בפיה. אני מורה להן להמשיך בסבב עוד פעם אחת ולבסוף אירה זוכה בכבוד של לבלוע את השפיך שלי המעורב ברוּקן של אמהּ ונופר.
 
הזין שלי כבר התעורר בשלב הזה ואני מביא את אלכסנדרה להתרומם ולגשת אלי, בהלה ומשטמה בעיניה הכחולות. אני מחייך אליה בחביבות בעודה מוצאת את עצמה מתיישבת עלי, רגליה העירומות נוגעות באלו של בנה, מציפות אותה מבוכה ובושה. כמה שניות אחר כך אלכסנדרה מוצאת את עצמה מזיינת את גופה הדשן על איברי, עירומה כביום היוולדה.
 
השדיים של אלכסנדרה מקפצים מולי ואני מנצל את הידיים הפנויות שלי כדי להתעלל בהם, חופן אותם בגסות ומתענג על יללת הכאב שלה הממלאת את הסלון. היא ממשיכה לרכוב עלי במרץ, אגנה עולה ויורד ואני אוחז בפטמותיה ומושך אותן בזו אחר זו, מעלה ומטה, לצדדים ובמעגלים ואז שוב סוחט את השדיים באכזריות. השילוב של הכּוּס הרטוב עם יללותיה מאיץ לי את הדופק ואני מחייך לעבר מושה חסר האונים שיושב לצדי, מחייך בעווית קפואה וזוקר את אגודלו לעבר אמו כמו איזה מפגר. אחר כך אני מרגיע קצת עם הסדיזם ומביא אותה לרכון אלי ואנחנו מתנשקים ברכות תוך שהיא ממשיכה לרכוב עלי, קולות רטובים בוקעים מהכּוּס שלה.
 
“נקסט!” אני קורא כעבור כמה דקות, מביא את גופה המיוזע והדווי של אלכסנדרה להתרומם ממני ולהתרחק. היא עוד לא יודעת את זה, אבל כשטיילתי במוחה מצאתי שם הפתעה קינקית וכרגע אני שולח אותה להביא את ההפתעה.
 
עיניה של נופר נפערות באימה כאשר היא חשה בגופה מתרומם ומתחיל לפסוע לכווני. פאק, איזה גוף יש לה, נועדה לסקס זאת. הרגליים שחומות, חלקות ובוהקות, הבטן שטוחה והשדיים מוצקים וגדולים, כאילו נוצרו לשימוש קשוח, פטמות שוקולד בקצותיהם.
 
“הי בייבי.” אני אומר לה כאשר היא נעמדת מעלי, רגליה מתפשקות מעל מפשעתי.
 
“חולה עליה.” אני אומר וקורץ למושה שיושב לידנו, עדיין באותה קריצה מפגרת עם אגודל זקורה באישור. “איזה פצצה, הא מושה?”
 
הכּוּס של נופר שופע מיצים לפי הוראותיי המנטליות והיא עוטפת אותי כמו כפפת קטיפה חלקלקה ורטובה כשהיא מתיישבת עלי. פאק, איזה כוסית זאת. אני מתרווח לאחור בספה, צופה בה מניחה את הידיים על הברכיים ומזיינת את עצמה עלי בתנועות נמרצות, שדיה מתנפנפים למעלה ולמטה בכל פעם. אחר כך אני מורה לה להאט עד שאני אוחז לה בפטמות ואז מביא אותה לחזור ולהגביר קצב כך שבכל פעם שהיא עולה או יורדת היא מושכת לעצמה בפטמות, נאנקת בכאב. כמו לאלכסנדרה לפניה אני מושך בפטמות ומוחץ את השדיים ואנקותיה, ביחד עם הכּוּס הלוהט והרטוב שלה, מטריפות אותי. בא לי לגמור אבל עוד לא. אני אמנם מתאושש מהר יותר מכל גבר אחר אבל לא צריך להגזים.
 
אני מניח ידיים על התחת השחום והעסיסי של נופר ומפשק אותו, פותח לה את התחת חזק ולוחץ על הטבעת האנאלית המיוזעת בכוח באצבעי, סוחט ממנה עוד נאקת כאב. מזלה שהזיעה הופכת את העסק לחלקלק יחסית ואני מחליק לתוכה בקלות.
 
“רוצה בתחת?” אני שואל אותה בשקט, באינטימיות כמעט, והיא מוצאת את עצמה מהנהנת.
 
“בסדר חמודה.” אני אומר, מביא את שפתיה אל שלי לנשיקה לוהטת.
 
ברווחה מסוימת נופר מוצאת את גופה נעצר ונעמד ואז רגליה לוקחות אותה לעמוד בצד הסלון. אלכסנדרה חזרה מהשליחות אליה שלחתי אותה והיא אוחזת בידה שוט שחור אשר מרובע בגודל 8X8 ס"מ לערך תפור לקצהו, עיניה הכחולות פעורות בחשש לנוכח התובנה של מה יכול לעולל שוט כזה בידיים שלי. אני מחייך אליה באישור ומהנהן והיא כמעט מתעלפת מאימה.
 
מושה מפנה את הספה ואני מביא אותה לעמוד על ארבע בלי סיבה, פונה לעברה. אחר כך שלוש הנשים מוצאות את עצמן נשכבות על הספה זו לצד זו על גבן כשאלכסנדרה במרכז, אוחזות בירכיהן ומפשקות את ערוותיהן העירומות לעומתי. שש עיניים מביטות בי בזוועה כשאני מתקרב אל הספה, מנדנד את השוט השחור בעצלתיים.
 
פאפּ! השוט נוחת על ערוותה העירומה של אלכסנדרה והיא נוהמת בכאב, דמעות בעיניה הכחולות.
 
פאפּ! הפעם תורה של בתה ואירה צווחת כאשר השוט נושך את שפתי ערוותה הדקות והן מסמיקות מיד מכאב.
 
פאפּ! ספיר זועקת כאשר אני מנחית את השוט על ערוותה השחומה וזו מתכהה במהירות אבל אני מפתיע אותה בעוד הצלפה, ישר על הדגדגן.
 
פאפּ! פאפּ! פאפּ! אלכסנדרה, אירה, אלכסנדרה. אני מנגן סימפוניה של כאב על הערוות החשופות המסמיקות במהירות. דמעות זולגות מעיניהן של אירה ושל נופר, רק הרוסיה העסיסית קשוחה יותר ורק חושקת את שיניה בזעם. אבל אני דווקא מעריך את הנחישות ולא מתעלל בה יותר בגלל זה: כשצריך לפרגן אני בהחלט יודע לפרגן.
 
הצווחות והדמעות בהחלט המריצו אותי כהוגן ואני מרגיש מוכן לפינאלה. במהלך נדודי למדתי תכנים רבים הקשורים לסקס וכעת אני ניגש אל חדר האמבטיה ומפרק את ראש הטוש, מותיר את המקלחת עם צינור בלבד. בסדרת הנחיות תת הכרתיות אני מלמד אותן לבצע חוקן ואז שולח אותן בזו אחר זו לבצע את ההוראות, מוחק את ההנחיות שלהן כאשר הן יוצאות מחדר האמבטיה. בזמן שהן מתנקות לכבודי אני מטייל אל המטבח ומכין לעצמי כריך, מוריד אותו עם שתייה קרה. יש להם מיץ רימונים במקרר!
 
אני שבע ונינוח והזמזום הנעים של החרמנות כבר הופך לטרטור רעב. תכלס, אין לגבר הרגשה נעימה יותר מאשר חרמנות טובה, במיוחד שיש שלוש כוסיות לוהטות שעומדות לספק אותו.
 
שלושתן עומדות עירומות זו לצד זו כאשר אני חוזר אל הסלון בעצלתיים ומלבד האבא הצופה בטלוויזיה, כל העיניים נפערות בבעתה מחממת לב. אני מחייך אליהן וסוקר שוב את גופיהן, השונים כל כך זה מזה, כל אחד מושך על פי דרכו. אלכסנדרה המילף על שפע קימוריה, השדיים הגדולים והגאים נחים על חזהּ והקמטים הסקסיים בצידי עיניה. נופר השזופה וההדוקה, בטן שרירית ושדיים זקופים וגאים ואירינה הבתולית, רזה מבלי להיות גרומה, עדינה מבלי להיות שברירית.
 
אני מזנק למוחותיהן בזה אחר זה ושלושתן מוצאות את עצמן ניגשות אלי אחת אחרי השנייה, כל אחת מתחילה לנשק אותי וללטף אותי. יש משהו מקסים בקטע הזה, בנשיקות העדינות שאני כופה עליהן לנשק אותי אחרי כל מה שעוללתי להן ולפני כל מה שעוד אעולל. אני חופן את התחת הרך והנדיב של אלכסנדרה, דוחף אצבע לכּוּס הרטוב לפקודתי של נופר, צובט את פטמתה הקטנה של אירינה, חופן את פלח ישבנה החמוד, מחליק אצבע לתחת של נופר, אוחז בשדהּ תוך שאני ממולל את פטמתה וכל הזמן הזה הן מתחלפות בנשיקות לוהטות וכפויות איתי.
 
לאלכסנדרה יש יסוד לסבי ואני מחליט לנצל אותו למטרותיי הנלוזות. כאשר אני מעמיד אותה מול בתה שתיהן מוצפות בגל זעזוע חזק כל כך שאני לרגע ניצב שתול במקומי מהצפת הרגשות אבל במהרה אני מתעשת. בהדרגה אני מחליש אצל האם את העכבות המוסריות ומלבה את החרמנות שלה ונשיקותיה הולכות ומתגברות בעודה טורפת ברעבתנות את בתה המופתעת. ללא הנחייה ממני היא דוחפת אצבע לחריץ הבתולי של בתה, מזיינת אותה ביד אחת בעודה אוחזת בעורף העדין ביד השנייה כשהיא תוחבת את לשונה עמוק אל פיה של הצעירה המבועתת מההתקפה של אמהּ.
 
אני מביא עכשיו את אירינה לשכב על גבה ולפני שהיא מבינה מה מתרחש, ירכיה השופעות של אמהּ ממלאות את שדה הראיה שלה כאשר זו מתיישבת על פניה ומתחילה לחכך את ערוותה בפיה של אירינה המסכנה. אני ממש חרמן עכשיו מהמופע ומביא את נופר לזחול אלי ולקחת את הזין שלי בפיה, והוא רטוב, רך ומפנק. אני מביט במושה ומחייך אליו, מלטף את שיערותיה של חברתו בעודה מוצצת לי בשקיקה כפויה. אני רוצה שהיא תגיר הרבה רוק כדי שכיבוש התחת המושלם יהיה חלק ונעים.
 
מולי הרעב המתגבר של אלכסנדרה מביא אותה לקשת את גווה והיא צוללת את בין ירכיה העדינות של בתה ומלקקת אותה בתאוותנות בעודה מטביעה אותה בשפע מיצי ערווה כשהיא מחככת את מפשעתה בסנטר הענוג אשר מתחתיה ובלשון הוורודה, הזקורה. כפי שעשיתי קודם עם נופר, אני מתיר עכשיו לאירינה לדבר והיא זועקת אל הכּוּס הבשרני של אמה המלחכת אותה עדיין בתאווה.
 
נופר מוצאת את גופה נע פתאום, והיא כבר יודעת שזה לא סימן טוב. היא נעצרת כשהיא עומדת על ארבע, פניה לעבר האם והבת הנתונות עדיין בתנוחת 69 מושלמת. הזין שלי קשה ורטוב מרוקה ואני כורע מאחוריה, מפשק בחרדת קודש כמעט את הכדורים השחומים ומוצקים של ישבנה המושלם. חור התחת שלה מתכווץ בבהלה לנוכח מבטי המרושע ואני מזרזף עליו עוד רוק כדי שיהיה חלקלק עוד יותר. או אז אני מקרב את ראש הזין אל בין הכדורים המוצקים, מניח אותו על הכניסה האחורית של נופר ודוחף.
 
אני מניח לה לזעוק, לשחרר את ההשפלה והאימה כאשר אני חודר לתוכה מאחור. ראשה של נופר מושפל והיא לופתת את השטיח כאשר אני מחליק אל תוך התחת ההדוק, מבקיע את דרכי בין הגבעות השריריות של פלחי עכוזה. כאשר ראש הזין נח בבטחה בתוכה אני אוחז במותניים הצרות ומתחיל לדפוק אותה, מהר וטוב, חזק ואכזר כמו שאני אוהב. נופר צווחת בקול רם בכל פעם שאני תוקע אותה, ממלא את התחת החטוב שלה בבשר קשה, אבל לי זה לא אכפת. יש לה קול יפה כשהיא צורחת. מעיף מבט במושה ושולח לו נשיקה תוך שאני לופת את המותניים של החברה שלו ומותן לה עוד אחת עמוקה במיוחד, עד הביצים.
 
אבל לא בא לי לגמור. עוד לא. יש כל כך הרבה תחת בחדר, חבל לבזבז הכל על אחד, מרהיב ככל שיהיה. אני שולף את הזין מהתחת הנהדר של נופר, גאה קצת באופן שבו חור התחת נשאר פעור מעט, עיגול מושלם בגודל של שקל, מתרומם וכורע ליד ישבנה הרך והשופע של אלכסנדרה שכמו מנסה באופן פעיל לחנוק את בתה. כאשר אני מורה לאלכסנדרה לנוע מעט לפנים, פניה ספוגות מיצי-הכּוּס ושיערות הערווה של אירינה מבצבצות והיא ממצמצת כמו כורה היוצאת לאור בפעם הראשונה. זה היה ממש מצחיק אם לא הייתי כל כך חרמן ואני פשוט דוחף לפה של אירינה את הזין שהרגע ביקר בתחת של נופר. מזלה ששלחתי את כולן להתנקות טוב לפני כן.
 
אירינה מטה את ראשה לאחור ואני אוחז במותניה של אמה בעודי מזיין את פיה, דוחף לה את הזין עד הגרון ממש. קולות לעלוע רמים בוקעים מגרונה הצר בעודי מזיין את פניה, גרונה ההדוק והרטוב כמו חונק את הזין שלי בלפיתה רטובה. מדי כמה רגעים אני יוצא החוצה ומניח לה לנשום ואז חוזר וצולל פנימה, מעבר לשפתיים הצעירות, לתוך הפה הרטוב ועד עמוק לתוך הגרון ההדוק. אשדי רוק ניגרים מצדי פיה ומרטיבים את לחייה ואני ממשיך לזיין לה את הפנים, עמוק ונחוש ורעב בעודי אוחז במותניה של אמהּ.
 
כאשר הזין שלי רטוב ומשוח ברוק מהראש ועד הביצים אני נסוג בחוסר רצון מסוים מפיה של אירינה, צופה בה מתחתי, רטובת רוק, קרועת עיניים ודומעת ולבי מתרחב למראה יופייה המובס. אלכסנדרה מוצאת את עצמה שולחת את ידיה לאחור ומפשקת את ישבנה השופע בעוד מצחה נח על כף הערווה של בתה. פי הטבעת שלה חשוף עכשיו לגמרי, טבעת כהה בין החמוקיים הבהירים של ישבנה. אני מניח את ראש הזין בכניסה האחורית שלה ואז לוחץ, נאנח בסיפוק כאשר אני מחליק פנימה לבסוף, והתעלה הצרה שלה מקדמת את פני.
 
אלכסנדרה גונחת מתחתי בכל פעם שאני מחליק אל הכניסה האחורית שלה. יחסית למישהי כל כך שופעת נראה שהיא מתקשה להכיל אותי ואנקותיה הרמות מנסרות בחלל הסלון, נמהלות בהמהום הבלתי פוסק מערוץ הספורט בטלוויזיה, שם צופה בעלה ברצף בלתי פוסק של תכניות ספורט. אני אוחז בכריות הרכות של ישבנה ודופק אותה בתנועות קצובות עכשיו, מתענג על הרכות של פלחי העכוז, על הלפיתה החלקלקה של החור החמדן שלה ועל אנקותיה המיוסרות. שולח חיוך מאוזן לאוזן לעבר מושה הצופה באמו נטחנת, דמעות זולגות מעיניו. אני מביא אותו לחייך את חיוכו הכפוי, הזוועתי, וממשיך לרכוב על אמו, דופק אותה עמוק עד הביצים מבלי להסיר את מבטי ממבטו. אני לא יודע מה כואב לו יותר.
 
התחת של אלכסנדרה כל כך רך ועגול וסקסי שאני ממש מתפתה לגמור בתוכה, למלא אותה בשפיך. הדיסוננס בין הנדיבות שהוא מקרין לצווחות הקטנות והמתוקות שלה מרגש אותי מאוד ואני אוחז בישבן הרך בחוזקה, אצבעותיי צובטות אותה בכוח כשאני הופך את קפלי עורה הרכים לידיות מאולתרות, משתמש בהן כדי לקבור את איברי בכוח בתוכה בתנועות גסות ועמוקות. אני באמת כמעט ומתפתה לגמור בה אבל ברגע האחרון מחליט לשמור את עצמי לאירינה, התיכוניסטית המתוקה, וישבנה המתוק והבתולי.
 
במאמץ אדיר אני מחליק מישבנה של אלכסנדרה וניגש אליה, מביא אותה להזדקף אלי. היא פוערת בגועל את פיה, חסרת אונים כאשר אני מחליק אותו אל בין שפתיה. היא צריכה להיות אסירת תודה ליסודיות שלה מפני שהזין נקי כאשר הוא נעלם בפיה ואני מניח לה למצוץ אותו בעדינות במשך כמה רגעים לפני שאני מוציא אותו מפיה ונעמד, מורה לאלכסנדרה להיעמד לידי. איברי זקור ורטוב מרוק כשאני עומד מעל אירינה המבועתת, שוכבת על גבה על השטיח, גבעולית ועדינה ובתולית כל כך.
 
עיניה הכחולות של אירינה נפערות כאשר היא חשה בעצמה מגביהה את ברכיה וצופה בידיה מתרוממות ואוחזות הכפות הרגליים העדינות שלה. בתנוחה זו היא כמו מגישה לי את מפשעתה כמנחה, כנועה ופשוקה. בגיחוך רחב, אני כורע בין רגליה כמקבל את הקורבן, מפשפש בעצלתיים בין השפתיים החמימות לפי הטבעת וחוזר חלילה, נהנה מהאימה המתגברת על פניה היפות.
 
“אן…דן…דינו" אני מזמרר, עובר בין חור התחת לשפתי הערווה בכל מילה בשיר הג'יבריש.
 
"…סוף על הקטינו…"
 
"…סוף על הקטי קטו…"
 
"…אליק…בליק…בום.”
 
“הי מאמי.” אני אומר כהזין נעצר לבסוף על כניסה האחורית הקטנטונת שלה. האמת היא שרימיתי: בשיר יש 13 מלים, לכן בגלל שהתחלתי מהתחת שלה ידעתי שאני גם אגמור שם.
 
אגמור שם, כן?
 
“בבקשה לא…” היא ממלמלת כשאני משחרר את חרצובות לשונה. “בבקשה…לא שם…”
 
“אבל זה כל הכיף, מתוקה שלי.” אני אומר ובעודי אוחז בירכיים העדינות, מגביר את הלחץ של אגני, הודף באטיות נחושה את הזין כנגד פי הטבעת.
 
“בבקשה לא בבקשה לא בבקש…אההה!” היא זועקת כאשר אני מחליק בכוח אל הטוסיק הקטן אשר מתוך אינסטינקט דווקא מתכווץ. היא לוחצת חזק כל כך שאני חושש שעוד מעט זה יהיה לא נעים לי, לכן אני מביא אותה להרפות מעט כדי שיהיה לי כיף לבעול אותה. אירינה שוכבת על גבה, אוחזת בכפות רגליה הפשוקות ואני מחזיק את ירכיה העדינות ומזיין אותה חזק ומהר, כובש את גופה הצעיר בנחישות, סנטימטר אחר סנטימטר. הטבעת הצרה סוחטת ומענגת אותי ומראה פיה פעור ההלם עם הרווח הסקסי בין השיניים מגביר את הריגוש עוד יותר. היא כל כך המומה מהמתרחש שהיא שוכחת לנשום ואני נאלץ להתערב ולמלא את ריאותיה באוויר כמה פעמים עד שהיא מתעשתת.
 
עדיין על גבה, אני מביא ידיה לאחוז בפלחי העכוז הקטנים ולחפון אותם, מפשקת את עצמה בהזמנה בעודי קובר את איברי בין הכדורים החמודים של התחת שלה. היא מביטה בי עכשיו, עיניה הכחולות קרועות לרווחה ואני נהנה להביט בה כשאני צולל עמוק וקשה לתוכה, קובר את הזין עד הביצים. אני גוהר ומנשק אותה, מוצץ את לשונה הצעירה כמו ערפד המוצץ ממנה את תמימותה, ידי אוחזות בראשה. שוב ושוב אני ננעץ בתוכה, מתרגש מאנקותיה המיוסרות כשהזין שלי מרחיב את החור הקטן וההדוק שלה.
 
ובסוף זה רק היא ואני. לא אכפת לי מהאחרות ומאחיה הצופה בנו בבעתה בלתי פוסקת ואביה האדיש למתרחש סביבו, בסוף זה רק אני והיא והזין שלי והטוסיק הקטן והאימה שלה והפנים היפות והרטט המענג הזה בבסיס האשכים והכניעה שלי אליו וההתפרצות…נתז ראשון ואחריו עוד אחד ועוד אחד ועוד אחד וכאילו אין לזה סוף וזה ארוך אפילו בשבילי כי היא ממש הדליקה אותי עד שהצפתי לה את המעיים בשפיך חמים, חוקן שני באותו היום.
 
בדרך כלל אני חותך מוקדם כשאני מבלה עם חברות חדשות אבל הפעם אני מחליט להזמין את עצמי להישאר גם לארוחת הערב.
 
=========================
הסוף
 

Print Friendly, PDF & Email

6 thoughts on “מתנה מהשטן – יום על שפת הים – פרק ב'”

  1. זו הסדרה האהובה עליי מאז טור הנדסי. והיא הרבה יותר טובה ממנה. הרבה יותר. יהיה מדהים אם אני אגלה שהחלטת להמשיך אותה בעתיד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *