שחקניות פורנו בסיפורים שלי

שאלה שאני נשאל מדי פעם: האם הדמויות הנשיות בסיפורים מבוססות על שחקניות פורנו? אז התשובה לכך היא…לפעמים. לגבי הרבה מהדמויות התשובה היא "כן", אחרות הן מומצאות לחלוטין או מבוססות על נשים בסביבתי הקרובה והרחוקה (למרות שאני לא ממש זוכר דמויות מהסוג האחרון בשנים האחרונות). אז מי הייתה לנו?

  1. איימי סוויט (Aimee Sweet) מעולם לא הזדיינה מול מצלמה, וחבל. אבל כשכתבתי את מתג 35 היא ללא ספק הייתה ההשראה לדמותה של…ובכן, איימי.
  2. פיית' לאון (Faith Leon). לפעמים אני רואה שחקנית פורנו ויודע מיד שאני נעול. את פיית' לאון ראיתי בסט תמונות של סוז רנדל ומיד נדלקתי. דמותה של טליה במלחמות האלים מבוססת עליה.
  3. אלוּרה ג'נסון (Alura Jenson) היא בלונדינית עם תחת גדול ונטיה למצוא זרגים גדולים בתוכו. כיכבה אצלי בשני סיפורים: גם כאלוּרה בארוס, אדוניס, ארס וגם כאליה בהבוטקה (גרסת דור נוב).
  4. קימבר ג'יימס (Kimber James) היא טראנית מתוקה שכפי הנראה הלכה את "כל הדרך" ונפטרה מכל הציוד הגברי שהקב"ה נתן לה אך הספיקה לצלם כמה סצנות כשהיא עוד בתהליך. בארוס, אדוניס, ארס הכנסתי אותה לסיפור כקימבר כמובן.
  5. לידיה סט מרטין (Lydia St. Martin) – היא צרפתיה שנכנסה לתחום בגיל מאוחר יחסית, 33. אני לא בטוח שאת תפקיד האמא במחכים לעידן ביססתי בדיוק עליה אבל היא אבטיפוס של נשים מבוגרות, בהירות ורכות שגם מופיע כהדודה הלני.
  6. פריה ראי (Priya Rai) היא שחקנית הודית אמריקאית שעשתה הרבה שנים רק צילומי סופטקור. כשהיא התחילה לצלם הרדקור, כל כך שמחתי שמיד כתבתי עבורה את האקזיט של גיא.
  7. לינזי דון מקינזי (Linsey Dawn McKenzie) גם עשתה את רוב הקריירה שלה כדוגמנית סופטקור. היא אישה מגודלת וגסת פנים משהו אבל יש בה איזה קסם שעבד עלי, והכנסתי אותה להזדמנות שנייה כלינזי.
Print Friendly, PDF & Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *