פורנו 2

פורנו 2

זה התחיל בגלל אי הבנה. בצהריים לקחנו את הילדים לקניון, לקנות נעליים לגדולים. אני לקחתי את הקטנה, שלא תפריע, ונכנסנו לחנות לבגדי גברים, ועל הדרך קניתי לעצמי שתי חולצות. בערב, יצאנו למסיבה במושב. לפני המסיבה גברת נוב הבחינה בטיקטים שנשארו על החולצה החדשה שהחלטתי ללבוש וגזרה אותם. הבעיה היא שזה גירד לי כל הערב במסיבה וכתוצאה מכך נאלצתי לסדר בכל כמה דקות את החולצה כדי להגיע לתנוחה בה הגירוד לא יפריע.

"אתה לא לובש תחתונים?” שאלה אותי גברת נוב מעל המולת המוסיקה, מפרשת לא נכון את תנועותיי. דווקא כן לבשתי, אבל למה לחשוף את הפרט הזה אם יש לה בראש תמונה אחרת? תחת זאת חייכתי חיוך מסתורי והנחתי לה להמשיך להסתובב עם התמונה הזאת בראש.

לקראת אחת בלילה היא שאלה אותי בקול: “מתי נזוז? לא נעים לי מאבא שלי.” לא הצלחנו למצוא שמרטפית למסיבה לכן ביקשנו מאבא שלה שיבוא לשמור על הילדים. הוא קצת מקטר כשמבקשים ממנו אבל תמיד מגיע. היא הכינה ארוחת ערב חגיגית, אכלנו כולנו ואז יצאנו למסיבה, משאירים אותו עם הילדות.

"רבע שעה ונזוז.” אני אומר ומתחיל להתלבש. קר בחוץ ואני רטוב מהריקודים ואני חוטף צינונים במהירות אם אני יוצא ככה לקור. אומרים שלום לאנשים, אני שותה עוד כוסית לדרך, ויאללה, למכונית.

"…אזבאמת אתה לא לובש תחתונים?” שואלת אשתי אחרי שאנחנו על כביש מספר שש.

"למה שלא תבדקי?” אני שואל.

היא שולחת את ידה אל מכנסי ואני מסייע לה כשאני פותח את הרוכסן. אצבעותיה מפשפשות כמה רגעים במפשעתי ואז היא מודיעה באכזבה מסוימת:

"אתה כן לובש.”

אני ממשיך את מה שהתחילה וכעבור כמה שניות מחלץ את הזין שלי לגמרי והוא זקור לחלוטין.

"אני מציע שתבדקי יותר לעומק.”

היא מהססת. תמיד הייתה פחות הרפתקנית ממני אבל היא מפצה על זה במהירות שבה היא מסכימה לזרום ובחרמנות בסיסית. אחרי כמה שניות של היסוס היא צוללת עלי ופיה הרך של גברת נוב עוטף את הזין שלי באהבה. כיף. היא מוצצת לי בהתלהבות. אשתי אוהבת למצוץ. הפה שלה רך וחם ומלא רוק ואני מלטף את השיערות הרכות שלה בזמן שהיא מענגת אותי עם הפה.

"אתה נזהר?” היא שואלת אחרי כמה רגעים מלמטה. “שלא תעשה תאונה.”

"כן.” אני אומר והודף את הראש שלה בחזרה לזין שלי כאילו הייתי אחד הגיבורים בסיפורים שלי. האמת היא שאני עסוק בלהגשים את הפנטזיה הסודית שלי: שמישהו יראה אותה מוצצת לי תוך כדי נהיגה.

מכונית נוסעת כמאתיים מטר לפנינו ואני מאיץ כדי להגיע אליה. מאה חמישים מטר. שמונים. עשרים. עובר אותה אבל לאט. ראו אותנו? לא ראו? לא יודע. מתקרבים לצומת ואני לא אומר לה כלום, אולי אצליח לעצור ליד רכב אשר הנהג יביט בשעמום לעברינו ויראה את הראש המתולתל של אשתי עולה ויורד. אבל היא חשה בתנועות הרגליים שלי כשאני לוחץ על הבלם ובמכונית המאטה והיא מתרוממת לפני שאני מצליח לעצור.

האור מתחלף ברמזור ואנחנו ממשיכים בנסיעה. כאשר אנחנו מתרחקים מהצומת המוארת ונבלעים באפלת הכביש היא חוזרת אל הזין שלי בלי שאבקש ושפתיה הרכות מפנקות אותי מהבסיס ועד לראש הזין. רוק ניגר מפיה ומטפטף לאורך איברי בעודה מעניקה לי מציצה רטובה ולוהטת, לשון ואצבעות וגרון משתוקקים. בשלב מסוים אני לא יכול להתאפק ודוחף מעט את ראשה מטה, הודף את איברי עמוק יותר לתוך גרונה וקולות ליעלוע קלים נפלטים מפיה לפני שהיא נאבקת ומתרוממת בחזרה. לא יפה, דור!

אני שולח יד במורד גבה ופולש אל מכנסיה ותחתוניה באחת. ישבנה רך וחמים מתחת לידי והמחשבה שיש סיכוי טוב שאני הולך לדפוק אותה בתחת תוך זמן קצר מגעישה את הדם בעורקיי. נכנסים לשכונה, יש כמה בני נוער בכיכר הכניסה ואני מאט, מאפשר, אולי, למי מהם להציץ פנימה ולראות לרגע חטוף מחזה שלא ישכח כל החיים. או שאני נוסע מהר מדי ואף אחד לא יראה כלום או שפשוט לא יטרח להציץ. סך הכל למי אכפת משני קשישים כמונו במכונית ביום שישי בערב?

הגענו הביתה.

אני נכנס לחנייה ומתחיל להסתדר בזמן שהיא יוצאת מהמכונית ונכנסת הביתה. לאחר שהזין ארוז כולו בתחתונים ובמכנסיים, אני יוצא מהמכונית, מסדר את החולצה ונכנס הביתה.

"איך היה?” שואל אותי אבא שלה, למרות שברור לי שאת אותה שאלה הוא שאל את בתו חצי דקה קודם.

"סבבה.” אני עונה, מנסה להיות מנומס מבלי לעודד אותו אותו לפתח את השיחה יותר מדי. יאללה, עוף כבר, אני מת לפתוח לבת שלך את התחת.

"איך הם היו?” שואלת שואלת גברת נוב את אבא שלה ואני תופס את הראש בדמיוני ואז מטיח אותו בקיר. אבא שלה מתחיל להפליג בשבחי נכדיו ואני סופר עד שמונים. לאט. בינתיים אני מסדר את הסלון מהבלגן שהשאירו הנכדים המדהימים.

יאללה, עוף כבר, נו. נו!

עוד כמה "היה לי כיף, באמת” ו"הם היו מדהימים" ו"לא, תודה לכם" והוא הולך. תודה לאל.

היא נועלת את הדלת.

מחכים כמה שניות כדי לוודא שהוא לא חוזר. הוא לא.

אני מתקרב אליה לאט. עכשיו לא צריך למהר. מתנשקים. אני מנשק לה את האוזן, גולש אל עצם הלסת ומשם אל הצוואר ובחזרה אל השפתיים. הלשונות נפגשות, כל כך מוכרות זו לזו ועדיין מרגשות זו את זו. הנשיקה תמה ואני חוזר לנשק את דרכי אל אוזנה.

"אני הולך לזיין אותך בתחת.” אני אומר לה בשקט, חופן את ישבנה הגדול מעל המכנסיים. אבל עוד לא, יש זמן. עוד נשיקות וליטופים. גברת נוב יכולה להתחמם מהר כשצריך אבל בברירת המחדל מעדיפה משחק מקדים ארוך והלילה אני הולך להשרות אותה טוב טוב. אני מלטף את ירכיה ביד אחת, בשנייה מלטף את שדיה מעל הבגדים.

אני מתיר באטיות את כפתורי חולצתה תוך שאני ממשיר לנשק אותה, ממזמז את תנוך אוזנה בין שפתי. אצבעותיי מוצאות את פטמתה ואני ממולל אותה בעדינות מבעד לבד החזייה השחורה. ביד השנייה אני מתיר את כפתורי מכנסיה והללו מחליקים מעט למטה, מאפשרים לי גישה נוחה למכנסיה של אשתי.

אני מפשיט אותה עד לבגדיה התחתונים. היא לובשת תחתוני תחרה שחורים בגזרת מכנסונים וחזייה תואמת ונראית לי עכשיו כמו נערות האמצע של פלייבוי מילדותי.

"הי, תנעלי את המגפיים בחזרה!” אני מוחה. אם כבר פנטזיה אז עד הסוף והיא מסכימה לנעול מחדש את מגפיה, נשארת בלנז'רי שחורים ומגפיים גבוהים.

"את מעלפת.” אני ממלמלת והיא נבוכה מעט, הסקסיות שלה אף פעם לא הייתה מהסוג הבוטה. חוזרים להתנשק.

אצבעותיי מחליקות אל תחתוניה השחורים של גברת נוב והיא חמה ורטובה כמו שכבר יכולתי לנחש לפי האנחות הרכות באוזני. אצבעות יד שמאל נחות בין שפתי ערוותה הרטובות בעוד שידי הימנית מחליקה לתחתוניה מאחור חופנות פלח עכוז גדול בעודנו מתנשקים בלהט. אצבעי האמצעית מוצאת את פי הטבעת שלה ומתחילה להתחכך בו: אין לי כוונה לחזור בי ממה שהצהרתי קודם ואני יודע שהיא אוהבת לשמוע אותי "מודיע" לה מה אני הולך לעשות לה, במיוחד אם זה מין אנאלי.

ממשיכים להתנשק כך, כאשר ידי בתחתוניה, האחת מענגת לה את הדגדגן והשנייה מחליקה במעגלים סביב החור הקטן שלה מאחור, כמו זאב סביב כבשה שמנמנה. גם היא לא טומנת את ידה בצלחת אלא במכנסי והיא אוחזת בזין שלי, זקור וקשה עכשיו, ומשחקת בו מעל התחתונים. החיים זה לא סצנת פורנו ויש לנו הרבה זמן להתמזמז ולהתחרמן, כל הלילה לפנינו (למרות שצריך לקום לעבודה מחר). הרבה מהזיון זה התמזמזויות ולחשושים אבל על זה אני בדרך כלל לא כותב, קשה לתאר את זה בלי לשעמם את הקוראים ואת הכותב.

"שב על הספה.” היא מורה לי כאשר אינה יכולה יותר לשאת את הריגוש והחרמנות בלי להתקדם הלאה, אל המקום שלאצבעות קשה להביא אותה.

"את מבינה מה הבעיה שלי?” אני ממלמל באוזניה, סוקר אותה שוב על רגליה הארוכות הנתונות במגפיים שחורים, מכנסוני התחרה השחורים והחזייה התואמת. “הבעיה שלי היא שהעטיפה כל כך יפה שלא בא לי לפתוח את המתנה…”

"כדאי לך.” היא לוחשת באוזני. “אתה רוצה לזיין אותי בתחת, לא?”

"כן…” אני כמעט מתעלף מהדיבור המלוכלך שלה. בניגוד אלי, היא לא חיה בסרט פורנו ולכן כשדיבורים כאלה יוצאים לה מהפה זה הכי סקסי.

"אז קדימה, לך לספה.”

אני פושט את החולצה ומשליך על הרצפה ואז חולץ את נעלי, המכנסיים והתחתונים ומתיישב על הספה, משחק בזין. היא, בינתיים התפשטה לגמרי, עירומה מלבד המגפיים והיא מביטה בי בסבלנות, מחכה שאני אסתדר.

היא מתקרבת אלי לשבת עלי כאשר פניה כלפי עד שמפשעתה מעל הזין שלי ומושחת את ידה הימנית בהרבה רוק. איברי קשה וזקור לחלוטין כאשר היא אוחזת בו באצבעות רטובות ואז מכוונת אותו הישר אל הכניסה האחורית שלה. גופה מתקשח לרגע כאשר היא מחדירה את ראש הזין אל התחת שלה אך כעבור כמה שניות היא נרפית שוב ומתחילה להניע את אגנה מעלה ומטה.

"ישר לתחת, הא?” אני אומר.

"אההה.” היא ממלמלת.

אני שולח יד אל הכּוּס המטופח שלה ומתחיל לאונן לה בעודה משפדת את עצמה על הזין שלי. מאז שהיא התחילה עם הביקור התלת שבועי אצל קוסמטיקאית הכּוּס שלה היא תמיד נראית שם כמו איזו שפנפנת פלייבוי. אני מלטף לה את השדיים ומשחק לה עם הדגדגן בעודה קופצת מעלה ומטה, הזין שלי קבור בתחת שלה. ההתרגשות שלה גואה ועיניה מתגלגלות מעלה, אנחות רכות נפלטות מפיה, שדיה מרקדים מול פני.

"אוהבת בתחת?” אני מחרמן אותה.

"כן…” היא מתרגשת.

"אוהבת זין גדול וקשה בתחת?”

"הוכןאל תפסיק…”

תכלס אין לי מה "להפסיק" כי היא זאת שעושה את כל העבודה. היא ממשיכה לנוע מעלה ומטה, הזין שלי תקוע לה בתחת בעודי מאונן לה ביד אחת, בשנייה מלטף את ירכיה, שדיה ופניה המוכרות לי שנים רבות כל כך. בתנוחה הזאת הדגדגן שלה מאוד חשוף ואני מנצל את זה ומלטף אותו בעודה משפדת את ישבנה הרך, עולה ויורדת עלי ומתמסרת לשלל הריגושים שאני מרעיף עליה. אצבעי האמצעית מפנקת לה את הדגדגן וידי השנייה מטפלת לה בשדיים, זין גדול בישבן, החיים שלה טובים והיא מראה את בשלל אנחות רכות והתנשפויות חרישיות (הילדים למעלה).

"אוהּ! אוהּ! אוהּ!” היא נאנחת בכל פעם שהיא נועצת את איברי בישבנה, שדיה מיטלטלים עם כל קפיצה. עיניה עצומות למחצה והאנחות שלה הולכות ומתגברות עד כדי כך שאני צריך להסות אותה מדי כמה דקות, לא זאת הדרך להסביר לבנים איך באים ילדים לעולם, בטח לא כשאנחנו שקועים במין אנאלי. במהלך סקס אני תמיד יותר עירני ממנה וקשוב לצעדים חשודים מכיוון חדרי הילדים אבל הפעם השקט נשמר גם כשהיא מטפסת עוד ועוד עד שהיא צריכה לנשוך את השפתיים כדי לא לצעוק. הידיים שלי מנגנות לה על הדגדגן והשד שלי בפה שלה והיא גומרת ככה, עם הזין שלי בתחת שלה והראש שלה צמוד לשלי.

היא מתמוטטת עלי ואני מרגיש את שרירי הירכיים שלה רוטטים מאמץ. היא מתאמנת ספינינג קבוע אבל עדיין, למאמץ הזה קשה להתכונן. גברת נוב מביטה בי, מיוזעת עם ניצוץ שדוני בעיניים, השדיים שלה עולים ויורדים במהירות וחיוך מאיר את הפנים היפות שלה:

"הייתי שקטה?”

"לא.”

החיוך שלה נעלם.

"באמת?”

"כן, אבל לא נראה לי שהערת אותם.”

אנחנו משתתקים ומקשיבים. היא מתרכזת בלשמוע, אני מתחרמן במהירות, הזין שלי עדיין קבור בתחת שלה.

"אני לא יכולה להמשיך בתנוחה הזאת.” היא מתנצלת כשהוא מתחיל לנוע שם. “גם כל השרירים יתפסו לי מחר.”

"אין בעיה, קומי.” אני אומר וגברת נוב מתרוממת ממני במאמץ, כושלת עד שהיא מתייצבת. אני קם ומפרק את הכריות הירוקות של הספה ומניח את שתי כריות הישיבה הענקיות על השטיח, יוצר מזרון מאולתר. אחר כך אני נכנס לשרותים ושוטף את הזין, מאונן אותו לקשיות.

גברת נוב שכובה על גבה על המזרון המאולתר, עירומה מלבד המגפיים הגבוהות. אין לה מנטליות אקהיביוניסטית והיא מרגישה קצת נבוכה לשכב כך והיא סוגרת את הרגליים כדי שהערווה לא תהיה חשופה, הצניעות המירבית שהיא יכולה להשיג ככה. אני כורע בין רגליה והיא מפשקת אותן כשהראש שלי צולל לה בין הירכיים.

אני לא מבזבז יותר מדי זמן והלשון שלי מוצאת את הדגדגן שלה מיד. טיפ: גברים, לרדת לאישה שלכם זה לא רק משחק מקדים. אני הרבה פעמים מפסיק זיון כדי לרדת לגברת נוב כמה דקות ואז לחזור לחדור. זה שינוי קצב וגיוון מרענן ובמקרה הנוכחי יש לזה עוד מטרה: כשגברת נוב שוכבת על הגב ומתחרמנת, כל המיצים שלה ניגרים למטה ומגרזים טוב טוב את פי הטבעת. היא מתנשפת ברכות כשהלשון שלי מכשפת לה את הדגדגן ואצבע אחת מסתובבת סביב החור הקטן שלה, מזכירה לה שעוד לא גמרתי איתו ומושחת אותו במיצים חלקלקים. בדרך כלל גברת נוב יכולה לגמור ממין אוראלי רק בתחילת הזיון, אם כבר הייתי בתוכה, באיזה שהוא שלב היא תמשוך אותי למעלה ותרצה זין, וזה בדיוק מה שקורה עכשיו.

אני מזדקף בין הירכיים שלה ומרים לה את הרגליים עד שהאגן מתרומם והברכיים שלה מרחפות מעל החזה. בתנוחה הזאת התחת חשוף לגמרי ואני מורח כמות יפה של רוק על הזין, מניח אותו בכניסה האחורית שלה ודוחף. היא כבר חלקלקה ופתוחה ותוך שתיים או שלוש ניעות אני כולי בפנים, מתחיל לזיין אותה בתנועות קצובות.

זאת תנוחה אינטימית יותר ואני רוכן אליה כדי לנשק אותה, פוגש את השפתיים הרכות של האישה שאני אוהב כבר כל כך הרבה שנים בזמן שהזין שלי נעוץ לה עמוק בתחת. היא נאנחת בכל פעם שאני שוקע פנימה והמגפיים שלה רוקדים לי ליד הראש והעיניים שלה נעצמות בעודה מתמכרת לעונג הסוטה הזה. ללא קשר לתחושות הפיזיות שהמין האנאלי מעורר בה, אני בטוח שיש בה משהו שנהנה מהדיסוננס בין גברת נוב המכובדת, הנושאת במשרה הציבורית והידועה בתחומה לבין גברת נוב המקבלת בתחת והמוצצת לבעלה באוטו. אני פותח לה פתח להיות מישהי אחרת והיא מתה על זה.

מקופלת לחצי, היא שוכבת על הגב בעוד אני תוקע אותה שוב ושוב, שוקע בתחת הרך שלה הכי עמוק שאני יכול בלי להכאיב ואז יוצא שוב. הכּוּס שלה פתוח לרווחה ואני נוגע לה בדגדגן והיא מצטמררת תחתי ונאנחת, העיניים שלה מתגלגלות.

"אני אוהבת שאתה מזיין אותי בתחת…” היא ממלמלת, קצת לי אבל בעיקר לעצמה. “אני אוהבת את הזין הגדול שלך בתחת שלי…”

"את אוהבת לגמור עם זין בתחת? כשאני משחק לך בדגדגן?” אני שואל והיא מתנשפת בהתרגשות.

"כן…” היא נאנחת. “אל תפסיק…” כאילו שהתכוונתי.

ועוד טיפ דידקטי לגברים: כשהגברת מתחילה לגמור: לא משנים כלום. לא קצב, לא תנוחה, לא שום דבר. ממשיכים לעשות בדיוק אותו דבר עד שהיא גומרת, אחרת היא עלולה לצאת מהקצב ולאבד את האורגזמה. כשאתה נשוי ונאמן, אין לך את אלמנט הכיבוש אבל אחרי הרבה מאוד שנים אני תמיד בתחרות עם עצמי כמה פעמים אני אצליח לגרום לה לגמור בזיון אחד. לא יודע אם הלילה אני אשבור את השיא אבל אני לא מתכוון לוותר לה על אורגזמה ואני ממשיך לתקוע אותה בקצב אחיד, צופה בפניה היפות מתרכזות אל תוך השיא עד שהיא מתנשפת במהירות כמה פעמים, בשקט הפעם, והגוף שלה נרעד, פי הטבעת סוחט את הזין שלי בזמן שהאצבעות ממשיכות לפרוט לה על הדגדגן. שוב ושוב היא מזדעזעת עד שהיא נושפת נשיפה ארוכה וגופה נרפה ואני כמעט בטוח שהיא "גמרה לגמור”. לבינתיים.

"גמרת?” אני שואל. בדרך כלל אני לא שואל, לפעמים בא לי. פריווילגיות של גבר נשוי, נראה לי.

"מה אתה חושב?”

"שכן?”

"אני אוהבת אותך.” היא מתנשפת ואני מגחך. זאת בדיחה קבועה אצלינו. מתי אומרת לבן או בת הזוג שאתה אוהב אותו/אותה? אם זה לפני הזיון, אתה רק אומר את כדי להשיג זיון. אם אחרי, ברור שאני אומר לה שאני אוהב אותה אם הרגע הזדיינו. מזה יוצא שאין זמן טוב להגיד "אני אוהב אותך". זאת בדיחה כמובן, בזוגיות אמתית עדיף להגיד את זה הרבה.

"אני אוהב אותך.” אני אומר וגוהר כדי לנשק אותה, עדיין מתחרמן אחרי כל כך הרבה שנים להרגיש את הלשון שלה בפה שלי.

"אתה גמרת?” היא שואלת. כשגברת נוב עסוקה באורגזמה שלה היא לא פנויה לשים לב אם אני גומר או לא ואם אני לא מרסס לה את הפנים בשפיך או גומר לה בפה, אין לה אינדיקציה.

"לא.” אני אומר ויוצא ממנה בזהירות ואז נעמד. אני מתחיל ללכת למטבח.

"לאן אתה הולך?”

"להביא חמאה.” אני אומר באדישות מעושה. “תעמדי על ארבע.”

אני לא חושב שעשינו את זה אי פעם עם חמאה. מיצי כוס ורוק הם בדרך כלל כל הסיכה שלה אנחנו זקוקים ומקסימום יש לנו וזלין ואיזה נוזל סיכה יעודי שפעם קניתי. אבל אין לי כוח ללכת להביא מחדר השינה וחוץ מזה, זה מגניב לזיין את אשתך בתחת עם חמאה כמו מרלון ברנדו ומריה שניידר.

"רוצה לשתות?” אני שואל מהמטבח.

"ששש..!” היא נוזפת בי. אני מניח שזה לא.

אני פותח את המקרר ומוציא ממנו את הכלי של החמאה. בעזרת סכין אני חותך חתיכה ומתחיל למרוח את הזין והחמאה מתחילה להתמוסס עליו, מושחת אותו בציפוי ריחני ובוהק. בהברקה של רגע אני תולש גם כמה ריבועים גדולים של מטליות נייר ולוקח איתי, היד שלי שמנונית לגמרי מהחמאה ואם אני אכתים את כריות הספה חיי המין שלי (והחיים שלי בכלל, תכלס) יהיו בסכנה.

הלב שלי מזנק לגרון כשאני חוזר לפינת המשפחה. גברת נוב, נעולה במגפיים בלבד, עומדת על ארבע עם התחת העגול שלה פונה אלי והראש מושפל כמו שאני אוהב. אני נעמד מאחוריה ומאונן עם החמאה, מניח לה לשמוע את הקולות השמנוניים ולהתרגש. אני מכיר אותה הרבה שנים, כמעט יכול לשמוע את הרבה שלה דופק. היא לא מסתובבת אבל אני שומע אנחת ריגוש קטנה בוקעת משפעת תלתליה. היא אוהבת לשמוע אותי מתעסק עם הזין, אוהבת את ההתרגשות שבציפייה, במיוחד למין אנאלי.

אני מנגב את החמאה על הירך כדי ליבש את היד ואז כורע מאחוריה, מפשק את התחת הדשן ביד אחת, בשנייה מכוון את ראש הזין אל החור הקטן שלה. דחיפה קטנה ואני בפנים.

היד שלי התפנתה ואני מחזיק לה את התחת בשתי ידיים, אוחז בה בנקודה המתוקה שבה הירך מתחברת לבטן ואז מתחיל לזיין אותה. עמוק וקצוב אני מחליק פנימה, כובש אותה לחלוטין בתוך רגעים ספורים, עד שהזין שלי נבלע כולו בין פלחי העכוז העסיסיים של אם ילדי.

"אהּ! אהּ! אהּ!” היא נאנקת בקול קטן ומתוק בכל פעם שהזין שלי משפד לה את התחת ואני מבחין בשדיה מתנדנדים מצד לצד בכל פעם שהאגן שלי פוגע בה מאחור. אדוות זעירות מרקדות על גבה וישבנה עם כל ניעה שלי והיא מתנשפת בקצב הזיון. החמאה עשתה את העבודה והזין שלי מחליק פנימה בקלות, מאושש את דרכו פנימה והחוצה ומקל עלי להכניס לה את הזין עד הביצים והללו מלטפות את מפשעתה הרעבה של גברת נוב בכל מפגש.

עמוק וחזק אני נותן לה את הזין שלי, קצת פחות בעלה אולי, קצת יותר גבר שמשתמש בתחת הרך שלה לצרכיו האנוכיים. אני מחזיק אותי חזק בתחת ודופק אותה בכוח, טיפה מאט כשכאב מתגנב לקולה אבל חוזר לסורי כמה שניות אחר כך. לא אוכל להחזיק עוד הרבה זמן מעמד ואני רוצה למצות את הזיון הזה, בערב שבו זיינתי אותה בתחת בשלוש תנוחות שונות.

"שורף.” היא נאנקת. “תתחיל להזדרז.”

אין בעיה. אני משחרר עכשיו את כל המעצורים ורוכב עליה חזק, מעיף את האגן קדימה בעוצמה ונהנה לראות את הגוף שלה מזדעזע מעוצמת החבטות ומהזין שלי שנבלע בין כריות הבשר הרכות של ישבנה. השיא מגיע אחרי כמה רגעים ואני אוחז בפלחי עכוזה ומתחיל לגמור לה בפנים, שולח נתז אחר נתז של שפיך למעמקי מעיה של אשתי.

"אל תפסיק…” היא מצווה עלי מתחת ואני מבין שהיא בדרך לעוד אורגזמה. הזרע שלי מסכך שם קצת את העניינים ומקל עליה אז אני ממשיח לדפוק אותה למרות שכבר גמרתי. זה אקט טכני מבחינתי ולא מהנה אבל אני לא מפסיק והזין המתרכך שלי מצליח להביא אותה לעוד אורגזמה ושנינו קורסים על מזרון הכריות, מתנשפים בכבדות.

"צא.” היא מסננת בכאב ונאנקת כשאני יוצא מהתחת שלה במהירות. עוד דבר שלמדתי על אשתי הוא שהרבה יותר כואב לה כשאני יוצא לה מהתחת מאשר כשאני נכנס.

"אנחנו משוגעים.” היא אומרת כשאני נשכב עליה, נזהר שלא לגעת עם הזין בכריות.

"אני משוגע עלייך.” אני אומר ומנשק לה את המצח.

נשארים ככה עוד כמה רגעים, מתחממים באינטימיות של זוגיות ארוכה וטובה. היא שוכבת על הבטן ואני עליה, משאיר חלק מהמשקל על המרפקים (“שלא תשבור לי את הגב”) ומנשק את מצחה מדי כמה רגעים.

"מממנעים לי…” היא אומרת בעיניים עצומות.

"יאללה, צריך להתחיל להתארגן, שלא יתעורר אחד הבנדיטים וימצא אותנו ככה.”

"לא בא לי שתקום ממני.” היא מתפנקת.

"אני אגיד לך מה: אני אכסה אותך, אדליק לך את התנור באמבטיה, אפתח לך את המים החמים ואת המזרון, אוקיי?”

"עדיין לא בא לי שתקום ממני, אבל בסדר.” היא מתרצה ואני קם, עוטף את הזין בנייר מגבת כדי לא לטפטף שפיך וחמאה על כל הבית.

"אני אוהבת אותך.” היא אומרת לי כשאני מכסה אותה.

"אני אוהב אותך.” אני עונה והולך לארגן למלכה את המשך הלילה.

אחר כך היא הולכת להתקלח ואני נשאר לארגן את פינת המשפחה: אוסף בגדים, מחזיר את כריות הספה למקום ומעלים כל עדות ששני ההורים האלה, עכברים מדופלמים במירוץ העברים של החיים, עצרו לרגע את המירוץ כדי להיזכר למה בכלל רצים.

Print Friendly, PDF & Email

7 thoughts on “פורנו 2”

  1. כל הכבוד!
    שילוב מדהים של מחרמן עם רומנטי, אגרסיביות ואינטימיות. יש כמה טעויות הגהה, אני חושב (השד שלי בפה שלה?) אבל זה לא חשוב. סיפור מהמעולים שלך, בעיני קוטל את פורנו 1.
    ד"א אגב, אם זה לא מפריע לך שאני שואל- באיזה עשור של חייכם אתה והגב'?

  2. וואו סיפור מדהים הגעתי אליו אחרי שקראתי את הראיון לחג שלך.

    האם גב נוב יודעת שגם עליה אתה כותב או שעל זה אתם לא מדברים?
    אוהב מאוד את הסיפורים שלך. ניסיתי בעצמי לכתוב שני סיפורים כרגע ללא הצלחה ממשית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *