על להמשיך סיפורים ישנים ועל איך תוכלו (אולי) לדחוף לי דולרים לחזייה.

1. רוי כתב: "הייתי שמח אם היית כותב סיפורי המשך לכמה מסיפורייך הידועים והמוצלחים. לא ספין אוף סתמי אלא באמת המשכיות לסיפורים שניתן ליישם המשכיות בהם ושנשאר לנו טעם של עוד מהם לפחות מבחינתי האישית .
למשל -"הקינוח",הייתי מאוד שמח לקרוא סיפור המשך שלו כי הוא הסתיים בצורה שמאפשרת כך ואולי נדרשת לכך. גם "לטובת המשפחה" -מאוד ראוי לסיפור המשך עם ההריון וכו…. ועוד סיפורים שלא עולים לי כרגע לראש."
האמת היא שאני מאוד מזדהה עם הבקשה הזו. גם אני היית מת לכתוב המשכים לסיפורים האלה. גם כי ככל שאני כותב יותר על דמויות אני מייצר יותר עומק שאפשר לעבוד איתו, גם בגלל שאני והקוראים מחבבים (או מתעבים) דמויות ורוצים לדעת מה יקרה איתן וגם כי תמיד יש עוד פן בעלילה שאפשר לחקור. בטח יש עוד סיבות. אלה הסיבות למה כן, עכשיו אסביר למה לא.
לכונן הקשיח שלי יש כח כבידה. סיפור שלא מצליח להיחלץ מכוח הכבידה שלו נידון להישאר שנים במצב "80%" הנורא, כמעט גמור אבל לא גמור. וככל שחולף הזמן בו אני לא נוגע בסיפור, קטנים הסיכויים שאני אשלים אותו, כי כמו ילד קטן בחנות צעצועים אני מאבד עניין ואז הסיפור פשוט יחכה לנצח לסוף ואתם לא תראו אותו לעולם. לכן, כאשר אני מרגיש שהגעתי לנקודה עלילתית שבה סיפור יכול לפרוץ מתוך האטמוספרה של המחשב שלי, אני משתדל לגמור אותו, גם אם הסוף לא מושלם, גם אם אפשר להוסיף טיפה ולהרחיב עוד מעט כי תאמינו לי שכל חודש שסיפור נשאר אצלי בכונן אחרי שאני מאבד בו ענין, מגדיל את הסיכויים שהוא ישאר שם לנצח. א-קיצר, עדיף סיפור כמעט מושלם שהתפרסם מאשר סיפור ששואף לשלמות שלא יראה אור.
2. Patreon.com הוא אתר המאפשר לקוראים/עוקבים לתמוך ביוצרים החביבים עליהם בצורה וולנטרית, מבלי להשתמש במודל המבאס קצת של דמי מנוי וסיסמא. כשניתקלתי בו חשבתי לעצמי האם אוכל לחשוב על מודל שבו האתר ימשיך לתפקד במתכונת הנוכחית (אין שום סכנה שלא, אפשר להירגע) אבל למי שרוצה לתמוך בי בכמה דולרים בחודש תהיה אפשרות לעשות את זה והוא גם יקבל משהו בתמורה. הרעיונות שבינתיים אני משתעשע בהם הם:
א. יש לי סיפורים רבים שמחכים לפרסום, חלקם כבר גמורים, חלקם כמעט גמורים וחלקם בשלבים ראשוניים. חשבתי להתחיל לנהל את כל הקבצים שלי בתיקיה ב Google Drive ולתת הרשאות קריאה ל"פטרונים".
ב. אני מעלה כמות קבועה מראש של סיפורים בשנה, אולי "אמכור" סיפורים אקסטרה בשיטת קיקסטרטר: אם אגיע לX דולרים בX זמן, אפרסם סיפור מעבר למה שתכננתי.
ג. הטבות לפטרונים: יכולים להצביע על איזה סיפורים אפרסם בכל שנה, מתוך רשימה של סיפורים שבא לי להתמקד בהם להצביע איזה אגמור ראשון וכו'.
בכל אופן, חשוב לי להבהיר ש: א. עבור מי שלא רוצה לתרום, החוויה תישאר אותו דבר, ב. אני לא בטוח שזה בכלל כיוון שבא לי להתעסק איתו.
אתם מוזמנים להגיב.

Print Friendly, PDF & Email

18 thoughts on “על להמשיך סיפורים ישנים ועל איך תוכלו (אולי) לדחוף לי דולרים לחזייה.”

 1. אני שמח מאוד לשמוע שיש לך עוד הרבה סיפורים בקנה זה דבר ראשון.
  גם אם הם במצב "80%"….
  תהיתי ביני לבין עצמי לעיתים לווא דווקא ספציפית לבלוג שלך ,אלא בכלל כללית על האם הייתי משלם לצורך הדיון דמי מנוי לאתר של סיפורים אירוטים איכותיים או לאתר ספרות בכלל כלשהו. התשובה שתמיד הגעתי אליה היא כן מדוע לא? ,אם אתה צורך הנאה מהדבר והכל חוקי לגמרי ומדובר בכספך הפרטי אין שום סייג למה לא.
  הרי כולנו במהלך היום יום מוציאים כספים רבים ללא אפילו הבחנה או היסוס,ואם לצורך השוואה אני יכול להוציא פעם בשבוע או אפילו נגיד בחודש(מה שלא קורה אצלי חחח) כסף על מנת פלאפל או שווארמה שהיא בשווי של בואו נגיד 15 ש"ח והשני קרוב ל30 ש"ח אז מדוע לא להוציא הוצאה של 5$ שהם קרוב לשער הדולר היום 20 ש"ח על משהו שעושה לך הנאה. אם כבר נתתי דוגמה של מזון אז הסיפורים הם מזון רוחני-תרבותי-אמנותי.
  ואין ספק שדור הוא אומן.אז כן הייתי מוכן להיות פטרון למרות שהמילה נוראית בעיני,כי לא הייתי רוצה להיות מין עול כזה שגורם לאומן להוציא סיפורים רק בשביל "הדד-ליין " או מתוך הרגשת חובה. הסיפורים צריכים לבוא בזמן של האומן והכי חשוב בהשראת האומן עצמו ולא דרך כפייה של שום "לקוח".
  לנשוא העניין דור הבנת כבר את דעתי,הייתי מוכן לתמוך באמנות שלך,כי בעיני היא דבר נפלא וראוי והוא מסב לי ואני מניח גם לאחרים הנאה.אך יש כאן הרבה דברים שאתה צריך לפתור בינך לבין עצמך,רשמת שאינך בטוח בכלל שאתה רוצה לצעוד לכיוון כזה ,אתה צריך קודם כל לקבל החלטה אצלך.
  לגבי האופציות שנתת האופציה של האתר PATREON נראית לי הכי ישימה והגיונית.אתה יכול לסמוך עליי שאני אהיה בין הראשונים שאתמוך. נכנסתי לאתר והוא אכן מרשים בקונספט שלו,מה שלא מובן לי ואשמח אם תסביר לי (אפילו במייל אישי) את הנושא הטכני-מעשי שם של הרשמה והאם אצטרך לוותר על פרטיותי הוירטואלית בשביל תמיכה באומן כלשהו.

 2. קודם כל אני רוצה לומר שאני מבין את ההסתייגות שלך מעניין הכסף. אם היית מהטיפוסים שמרגישים בנוח עם זה, אני לא חושב שהיינו מעריכים אותך כמו שאנחנו עכשיו.
  אני לא יודע מה השיקולים שעמדו מאחורי ההחלטה להעלות את העניין לשולחן הדיון, אבל זה גם לא משנה. אתה מפיק תוצר איכותי מאוד ולגיטימי שתקבל עליו תמורה כלשהי, לפי העדפתך. ואם זה לא יפגע בקוראים שלא יבחרו להשתתף אבל עדיין יתן ערך מוסף לאלו שכן, מה טוב.
  כמו שרוי אמר, אנחנו מוציאים סכומים גדולים בהרבה על הנאות פחותות. אני יודע שאשמח לתמוך, לתת משהו בחזרה וכמובן אולי גם לקבל הצצה נדירה לסיפורים שעדיין לא ראו אור.
  באשר לפלטפורמה, אני יכול להציע את פייפאל המוכר והטוב.
  א. העברת כסף אנונימית ומאובטחת.
  ב. ממשק ידידותי בעברית.
  ג. פלטפורמה מוכנה לגיוס "תרומות".
  ד. היא תאפשר לך לקבל את כתובות המייל של המשתתפים ולהעניק להם הרשאה לספריה המקוונת.
  שא ברכה.

 3. הי דור. אני מקוראיך הקבועים וקורא מושבע של ספרות ארוטית כבר עשור ומעלה (עוד מימי סוכנות ארוטיקה) ואינני חושב שהייתה לי ההזדמנות להביע את הערכתי ותודתי על הסיפורים שניפקת להנאת כולנו. אתה הכותב הארוטי הטוב ביותר בעברית, ללא תחרות.
  אם תעלה ממשק "פרו" אשמח להיות מנוי. לצד זאת אתה בודאי יודע שמעגל הקוראים הנוכחי של הבלוג הינו צר למדי כך שאם אחד ממאה קוראים פעילים מוכן לשלם משהו, לא צפויה לך הכנסה רבה.
  בכל מקרה, זו הזדמנות לומר תודה. תמשיך. הסיפורים שלך מרעננים את השגרה, מותחים, מגרים, ולעתים לא צריך יותר מהם כדי להגיע לאן שכולם רוצים להגיע.

 4. אני מסכים עם ק.נ.
  כפתור תרומה של פייפאל יהיה הרבה יותר נוח לשימוש מאשר מנוי של פטראון.
  תוכל לשים מונה תרומות שבכל פעם שיגיע לסכום מסוים, יתווסף סיפור אקסטרא לאתר, או לדף מוגן בסיסמא לתורמים בלבד.

 5. אחלה רעיון !!!
  לדעתי, איסוף כספים בדרך כזו, יגדיל את החשיפה של הבלוג לקוראים חדשים.
  הייתי מרחיבה טיפה את ה"שירות" המוצע
  ובנוסף למכירת מנוי מיוחד לבלוג
  שתהיה אפשרות של רכישת סיפור באריזת מתנה – הייתי קונה בשמחה מתנה כזו מיוחדת, כשהיא מגיעה ארוזה יפה.
  או אולי להזמין סיפור מסויים בשינוי שמות הגיבורים לפי בקשת המזמין.
  ולא הייתי קוראת לזה לדחוף לך דולרים לחזייה…
  כי לך דור… נראה לי שעדיף לדחוף דולרים למקום קצת אחר… 🙂
  בהצלחה רבה

 6. הסיפורים שכתבת מעידים על כישרון ויצירתיות , הבלוג שלך פשוט זועק "כישרון מבוזבז" ! בימינו כל פוליטקאי מושחת או רוצח סדרתי כותבים רבי מכר (או סוג של מדריך למושחת/משחית המתחיל) ואתה דור מבזבז את כשרונך על כתיבת סיפורי זימה כשביכולתך לכתוב ספרי רומן או מתח רבי מכר , פשוט חבל .

  1. תודה על המחמאות יעקב. האמת הפשוטה היא שזה פשוט כיף חיים לכתוב פורנו, אין שום כתיבה אחרת שאני יותר נהנה ממנה. זה לא שאני לא מסוגל לספר סיפורים "רציניים", אני פשוט לא רוצה.
   אני נהנה, אתם נהנים, החיים יפים 🙂

 7. כמו שאמרו כבר חברים מלפני הסיפרים שלך שווים את ההשקעה הכספית הקטנה מאיתנו.
  קבע סכום ונתחיל להעביר רק שחרר שחרר עוד סיפורים. דחילק!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *