הצד השני של הבריכה – פרק ל"ה

“סבבה.” אני שומע את שירן אומרת. אני מעיף בה מבט וקולט את המשובה בעיניה. היא הבינה את המצוקה שלי והצליחה להגיד את מה שאני לא. “עזי, תדליק את האש, אמא וקארין בואו נוציא אוכל.”

 

רבע שעה אחר כך כולם יושבים סביב המדורה הלוהטת, לועסים ושותים בירה. ספיר יושבת על ברכו של אפק אבל מביטה בי מדי פעם, שיניה הצחורות מפציעות בפניה הכהות, צמותיה הכהות ארוכות כנחשים. קארין מגיעה ומתיישבת עלי ואני מחבק אותה, מבחין במבטי הקנאה של שירן: בניגוד לאחותי, קארין יכולה להתגפף איתי בפומבי והיא מנצלת את זה. אנחנו שוב מתנשקים, הפעם אני מניח יד על ירכה, מלטף אותה מעל הג'ינס. אני ממש חם על קארין אבל אני גם לא רוצה להגזים ולבאס את שירן סתם, אז אני משתדל לשלוט בעצמי.

 

כשהאש דועכת אפק ואני הולכים להביא עוד עצים.

 

“מה קורה, איש?” אני שואל. “בקושי מדברים אנחנו.” אני מוסיף בדיבור יוֹדה.

 

“סבבה.” הוא עונה, קולו לא סבבה.

 

“הכל בסדר עם ספיר?” אני שואל בזהירות.

 

אפק נאנח.

 

"אתה… לא בקטע שלה? לא בקטע של בנות?" אני מוסיף באומץ.

 

"דווקא… לא התייאשתי ממנה." הוא מפתיע אותי קצת. "או מבנות."

 

“אז מה אתה נאנח ככה?”

 

“עדיין לא רוצה להזדיין, נראה לי. חמודה והכל אבל רק נשיקות.”

 

"אתה רוצה?"

 

"נראה לי שכן. לנסות לפחות. זאת היא ששמה ברקסים."

 

“היא דווקא לא נראית לי הטיפוס השמרן.” אני מופתע. “עם כל הווסאח שלה.”

 

“זה גם מה שאני חשבתי. בינתיים אנחנו רק מתנשקים. היא אפילו לא רוצה להביא לי ביד.”

 

“טוב, אולי היא צריכה זמן, אל תילחץ, סבבה?”

 

“סבבה. ואתה וקארין..?”

 

“מתקדמים.” אני מודה, לא מצליח לעצור את החיוך.

 

“מגניב. איך אמא שלי? עוזרת לכם עם הבית וזה?"

 

“היא מדהימה.” אני אומר באשמה. לא מזמן זיינתי אותה, לא ממש בא לי לדבר על זה.

 

“היא מאוד אוהבת אותך.”

 

“היא אחלה.”

 

“כולם מתים עליך, גם ספיר.” הוא ממשיך. “זה היה רעיון שלה לבוא.”

 

“וואלה?” אני קורא, מופתע.

 

“כן.”

 

“חשבתי ששלך או של עידן.” אני אומר, קצת מאוכזב.

 

“לא, שלה. אבל אנחנו אמרנו מיד שזה רעיון פצצה.” הוא ממהר להוסיף, מבין קצת באיחור איך כל זה נראה מהצד שלי.

 

"מגניב. יאללה, בוא נחזור שלא תכבה האש לגמרי.”

 

אנחנו חוזרים למדורה ומוסיפים עוד עצים ורק כשהלהבה מתגברת אני מבין שאני הולך נגד האינטרס שלי, לגמור את זה מה שיותר מהר ואז לבלות את הלילה בין גופיהן העירומים שירן, קארין ומיכל. רק מהמחשבה על זה אני מחסיר פעימה.

 

כשאני גומר לסדר את המדורה אני מתיישב וקארין ממהרת לחזור ולשבת עלי. אנחנו מתנשקים בלהט, אדישים לאחרים וידה מוצאת את הזין הקשה שלי מעל המכנסיים.

 

“מתגעגע, הא?”

 

“טוב, זאת לא חוכמה להגיד שכן כשאת יושבת עלי אבל אני גם מתגעגע סתם לדבר איתך.”

 

“איזה חמוד. למה עוד אתה מתגעגע?” היא אומרת באוזני, לשונה שולחת בי צמרמורת.

 

“לשדיים שלך בידיים שלי. לפטמות שלך בפה שלי. לכמה שאת רטובה וחלקה כשאני ממלא אותך.”

 

“מממ…כן, אני מודה שהתגעגעתי לחלק הזה…” היא אומרת, שורטת בעדינות את גבי מעל החולצה.

 

“עוד רגע אני מכבה את המדורה ומעיף מכאן את כולם.”

 

“אל תהיה מגעיל, הם באו לעזור לנו.” עונה קארין וה"לנו" הזה שלה גורם ללב שלי להחסיר פעימה. כמה אני רוצה שהיא תגור איתנו! שהיא תהיה חלק מה"אנחנו".

 

“סבבה.”

 

“וגם אחותך עוד רגע רוצחת אותי.” היא מצחקקת.

 

“חשבתי שאת דווקא אוהבת שהיא מענישה אותך…”

 

“המממ… תמשיך ככה ועוד רגע אני מעיפה את כולם.”

 

אני צוחק ואנחנו מתנשקים שוב, הפעם היד שלי נחה על שד גדול מעל החולצה. אצבעותיי תרות אחר פטמתה המזדקרת והיא נאנחת ברכות באוזני כשאני לוחץ עליה בעדינות.

 

“בכלל באתי לדבר איתכם, לא… פאק…” היא מתנשפת.

 

אחרי כמה דקות כאלה אנחנו נאלצים להיפרד, רעבים וחסרי נשימה. שנינו מבינים שאם לא נפסיק עכשיו, ידיים יתחילו לעבוד מתחת לבד ולא מעליו וזה יהיה מביך. וחוץ מזה, שירן תוקעת בנו מבטים רצחניים, מתוסכלת בעליל שנשארה מחוץ לחגיגה.

 

אבל לבסוף האש דועכת בשנית ואני מפהק ברוב רושם עד שאפילו אפק ועידן מבינים את המסר והם קמים מכיסאות שלהם. אין אצלנו חיבוקים של גברים כי אנחנו גיקים אז יש רק מלמולי פרידה אבל ספיר מפתיעה אותי ומחבקת אותי, הודפת לרגע את מפשעתה מול הזקפה שלי ומביטה בי לחצי שנייה לפני שהיא מסתובבת, משלבת את זרועה בזו של אפק, ושלושתם עוזבים. אני מעיף מבט בשירן וקארין אבל לשמחתי אף אחת מהן לא הבחינה.

 

רק ארבעתנו עכשיו ליד המדורה הדועכת ואני לא מצליח להתאפק וכמו ילד קטן מוציא את הזין ומשתין על האודים העשנים.

 

“עזי!” גוערת בי שירן.

 

“איזה מגעיל!” ממשיכה קארין.

 

אבל מיכל שותקת ומתקרבת אליי, אוחזת בזין שלי כשאני מנסה להחזיר אותו לתחתונים. היא הודפת אותי מהמדורה ואז כורעת תחתי וללא היסוס מכניסה אותו לפיה, ללא ספק טועמת את טיפות השתן האחרונות.

 

“אמא!”

 

מיכל רק מגחכת וממשיכה למצוץ לי את הזין ואני נאנק לנוכח הקינק המסעיר והפה הרך על הזין שלי.

 

“כזאת סוטה.” ממלמלת אחותי ונדה בראשה. קארין בטווח זרועי הימנית ואני אוחז בה ומקרב אותה אליי לנשיקה. אנחנו מתנשקים בלהט, לשונותינו מתנפצות זו על זו בעוד מיכל כורעת תחתי ומעניקה לי מציצה מושקעת, מאוננת לי בידה הענוגה ומפנקת את ראש הזין בשפתיה ולשונה.

 

ידי הימנית פולשת אל הג'ינס של קארין ואני חופן בשר ישבן רך וחמים, אך הג'ינס מגביל את תנועותיי. את ידי השמאלית אני מניח על שדה השמאלי, חופן אותו מעל החולצה והיא נאנקת בפי.

 

“אפשר להיכנס הביתה?” מתלוננת שירן.

 

“רגע…” מתחננת קארין.

 

“אוף איתך.” עונה שירן ונצמדת אליה מאחור. היא פותחת את כפתורי הג'ינס ההדוק של קארין ומפשילה אותם מטה. עכשיו כשאני חופשי אני פולש את תחתוניה של קארין מאחור ומוצא את החריץ הרטוב שלה בעוד שירן פותחת את קרסי חזייתה של חברתה, ממהרת לחפון אותם מתחת לחולצה כשהם משתחררים.

 

ליד המדורה הדועכת אני מאונן לקארין בעוד שירן מטפלת בשדיה הגדולים, סוחטת את פטמותיה עד שהן מזדקרות ומלקקת את אוזנה. אני מתאמץ להתרכז אך הפה הרך של מיכל שואב את הזין שלי למעמקיו הרטובים ואצבעותיה חולבות אותי בתנועות קטיפתיות וחסרות רחמים. לא רוצה לגמור כל כך מהר וממילא זה מגניב הטיפול שאנחנו מעניקים לקארין עכשיו.

 

אני אוחז בעדינות בראשה של מיכל והודף אותו לעבר מפשעתה של קארין. מיכל מבינה את כוונתי ומושכת את מכנסיה של קארין מטה וכעבור כמה רגעים אני מבחין בראשה הזהוב צולל בין ירכיה של קארין. כשאני מאחוריה, אני מחדיר שתי אצבעות אל הנקיק הרטוב של קארין בעוד מיכל מלחכת אותה בתאווה. אחותי בינתיים נעמדת מולה חברתנו הדדנית ומפשילה את חולצתה וחזייתה, חושפת את שדיה. היא צוללת על הפטמות המתוקות של קארין, מוצצת ויונקת מהן זו אחר זו לסירוגין.

 

“עזי…” נאנחת קארין. “מיכל…אל תפסיקו…”

 

שירן עומדת מעל אמהּ ומנשקת בתאווה את חברתה, מושלת בשדיה ברכות וגסות מתחלפים. קארין נכנעת לתאוותה ומחזירה לה נשיקות, קולות ריגוש גבוהים ומתוקים נפלטים מפיה אל שפתיה של שירן. אני לא יכול להתאפק יותר ואוחז בעורפה, מסב את פניה אליי וגונב את נשיקתה. מבלי להפסיק לאונן לה אני פולש אל פיה בעוד מיכל מלקקת את הכפתור הרעב שלה למטה ושירן חוזרת לפנק את את השדיים הכבדים. בתוך כמה רגעים אנקותיה הרמות של קארין מתנשאות אל תוך הלילה, מתערבבות עם הגיצים האחרונים של המדורה. גופה הארוך נרעד פעם ופעמיים והיא קוראת בשמי ובשם שירן, גומרת בקול אל תוך פיה של מיכל הכורעת תחתיה, ראשה נעוץ במפשעתה.

 

“אני מתה עליכם.” היא ממלמלת כאשר היא נרגעת מעט. “אתם מדהימים. אני רוצה להיות אתכם. שלכם.”

 

“אנחנו שלך.” אני אומר.

 

מיכל נעמדת ואני גוהר לנשק לנשק אותה, אוסף את גופה העדין בזרועותיי וטועם את טעמה של קארין על שפתיה. לידי מתנשקות שירן וקארין בעדינות ובתשוקה, ידיה של שירן על שדיה העירומים של קארין וזו מניחה את ידיה על אלו של שירן.

 

“אפשר עכשיו להיכנס כבר הביתה?” תובעת שירן. "אני כבר מתה לראות את עזי מזיין את קארין."

 

“תיכנסו, אני אסגור כאן.”

 

הבנות נכנסות אל הבית הקטן ואני מכבה את האש באופן סופי, אוסף את הזבל לשקית ומוציא אותה לרחוב. עם כל הכבוד לספיידרמן, אם יבואו כלבים בלילה לאכול פח את הזבל הוא לא יגרש אותם. למעשה, גם חתולים הוא לא יגרש. אחרי שהכל מסודר אני הולך לעבר הבית.

 

אוקיי, ידעתי שזה יהיה סקסי רק לא ידעתי בדיוק כמה. בתוך הבית שירן וקארין מתנשקות בחושניות, מיכל נצמדת אל קארין מאחור, חופנת את פלחי עכוזה מעל הג'ינס. האמא והבת דוחפות ידיים לגופה התמיר והשופע של קארין, מיכל מחליקה את ידיה הקטנות אל מתחת לחזית הג'ינס, שירן מפשילה את החולצה הסגולה ההדוקה, חושפת שוב את חזייתה של שירן ומתחילה להעסיק את שדיה.

 

הנה הצרות שלי: אני מת לזיין את שלושתן ולא ממש יודע מאיפה להתחיל. עם קארין לא הייתי מזמן, מת לזיין אותה ולמצוץ לה את השדיים השופעים האלה. מצד שני, שירן תמיד לוהטת והתחת שלה מטריף אותי בכל פעם מחדש. ואז מיכל עם הרכות והקינק שלה, הרגע מצצה לי את השתן מהזין כאילו כלום. פאק, בא לי לרכוב עליה ולגרום לה לצעוק את השם שלי. מאיפה מתחילים?

 

אני מתקרב אל שלושתן, פושט את החולצה תוך שאני מתקרב.

 

“איף, עזי!” גוערת בי שירן. “לך תתקלח.”

 

!!!

 

“ברצינות, למקלחת.” פוסקת קארין. “גם הריח של המדורה וגם הזיעה שלך מכל היום? לא תודה.”

 

שלושה זוגות עיניים נחושות ננעצות בי עכשיו ואני יודע מתי אין לי סיכוי לנצח. אבל מצד שני, למה לא להפוך תבוסה לנצחון? אני מחייך חיוך קטן וחולץ את הנעליים בתנועות איטיות. ההתמזמזות נעצרת ועכשיו שלושתן עומדות ומביטות בי, קארין בולעת רוק מבלי משים.

 

אחרי הנעליים אני פותח את כפתורי המכנסיים ואז מפשיל אותם למטה באיטיות, צופה בשלושתן נושמות נשימה עמוקה בעת ובעונה אחת. להוריד את התחתונים כאן או ללכת למקלחת ככה? אני מחליט שטיזינג גם אני יכול והולך למקלחת בתחתונים.

 

“תזדרז!” צועקת שירן עוד לפני שפתחתי את המים.

 

אני מגחך.

 

המים כבר חמים תודות לחימום המהיר ואני מסתבן ומקרצף את העור, מקציף את הקרקפת ומסיר מעצמי את שכבות הזוהמה והאבק שצברתי, שרירי כואבים אבל גופי דרוך לאקשן המצפה לי בחדר. מחוץ לדלת אני שומע אנחות רמות ומבין שהתחילו את המסיבה בלעדי.

 

חריקת דלת, פרץ של אוויר קר, צעד או שניים וגוף נצמד אליי כשאני עיוור מהמים. גוף פטיט ועירום.

 

“מממ…” אני ממלמל כשיד ענוגה מוצאת את הזין שלי. “משעמם בחוץ?”

 

“הבת שלי והחברה שלה עסוקות מדי זו בזו אך החלטתי לנצל את זה.”

 

אני שולח יד לאחור, חופן פלח עכוז קטן ומוצק ובפרץ חרמנות וחוצפה דוחף אצבע לחור הקטן שלה.

 

“טסק טסק טסק.” היא מצקצקת בתוכחה ומפליקה לידי החצופה בתוכחה. “זה לא בשבילך…עוד לא.” היא מוסיפה בשקט.

 

“ניסיתי.” אני מודה, מתמכר לידה הרכה על איברי הזקור, מאוננת לי ברישול מכוון.

 

“אתה תמיד מנסה להיכנס לאיזה תחת, הא?”

 

“הבת שלך הפכה אותי למכור.”

 

“התחת שלה גורם לי להצטער שאין לי זין.” היא מודה והלב שלי מחסיר פעימה.

 

“את הבחורה הכי קינקית שפגשתי בחיים.”

 

“כמה בחורות כבר…לא משנה.”

 

אני מגחך, נשען על הקיר ומניח לה לעסות לי את הזין בידיים רכות ומיומנות והרבה סבון. ביד שמאל היא משחקת לי באשכים בעדינות וביד ימין היא מאוננת, סוחטת את הזין הקשה בתנועות מרפרפות, גורמת לי לייחל לאיזו לחיצה הגונה אך ידה תמיד כמעט לוחצת אבל לא ממש. מדי כמה רגעים היא מחליפה יד ואצבעותיה חופנות לי את האשכים, לוחצות בעדינות ומלטפות, ידה השנייה ממשיכה להבטיח אך לא לקיים, מקרבת אותי אל השיא באיטיות מייסרת.

 

“אוהב תחת, הא?” אני שומע את קולה מאחורי, מגרגרת כחתולה.

 

“א-הה…” אני ממלמל וחושב על הכדורים המוצקים של התחת של שירן ועל הזין שלי שוקע בין הגבעות הדבשיות של פלחי עכוזה.

 

“אז תרפה, חמוד…” אומרת מיכל וברגע הבא אני חש באצבע וחלקלקה משמפו לוחצת על פי הטבעת שלי. הדחף הראשון שלי הוא להתנגד ולסלק אותה משם אבל התובנה כמה התגובה הזו צבועה מגיעה מיד: זה לא מה שרציתי לעשות למיכל לפני עשרים שניות בדיוק?

 

אז אני משתלט על עצמי ומרפה, נאנק לרגע כשאצבע נחושה מחליקה פנימה, דוחף עם התחת כמו שהבנות עושות כשאני מזיין אותן שם. הכאב הראשוני נעלם וגירוי מרגש מתפשט בגופי כשהיא מתחילה להחליק את האצבע החלקלקה לחור התחת שלי וממנו בתנועות קצובות. בתמורה לקלות שבה זרמתי איתה היא מגבירה מעט את עוצמת הסחיטה על הזין שלי עד שזה כמעט מספיק. הבת זונה יודעת בדיוק כמה ללחוץ וכמה להרפות וברגעים הבאים היא ממשיכה לזיין אותי בתחת ביד אחת ולאונן לי בשנייה.

 

“אתה רוצה לגמור, עזי?” קולה הנמוך והסקסי מלטף אותי מאחור.

 

“כֶּה…” אני נאנח.

 

“אבל אני לא סוחטת אותך מספיק חזק, הא? היית רוצה שאני אחלוב לך את הזין טוב?”

 

“כֶּה…” אני מהנהן במהירות.

 

“אז…תן לי לדחוף לך עוד אצבע ואז אני אתן לך לגמור, מה דעתך?”

 

הלוואי ויכולתי להגיד שהיססתי או סירבתי, אבל אני כל כך רעב וחרמן שאני מהנהן מיד.

 

“חבל שאין לי זין, עזי…” אני שומע אותה מאחורי, מכינה אצבע נוספת לחדירה. “אם היה לי זין הייתי מזיינת אותך בתחת השרירי הזה… מממ… מממ…”

 

ואז היא מחדירה לי שתי אצבעות לתחת בתנועה מהירה וגסה. לזכותה יאמר שהיא משחה אותן באיזה קרם והן מחליקות פנימה בקלות יחסית אבל בכל זאת נפלטת לי אנקה קטנה כשהיא מחליקה פנימה. הזין שלי קשה כמו ברזל כשהיא ממשיכה לאונן לי, יותר הדוק עכשיו, שתי אצבעות בתחת ועוד חמש על הזין ואני בגן עדן מתחת למים החמים.

 

“כמו פר בחליבה…” היא מגרגרת. “אני אוהבת לחלוב את פר ההרבעה הזה…אתה אוהב להרביע, עזי?”

 

“א-הה…”

 

“אתה רוצה להכניס את שירן להריון?”

 

“שיט… כן…” אני נאנק.

 

“וגם אותי? ואת כולן?”

 

“כן… פאק… מיכל…”

 

ואז היא מניחה לי לגמור ואני כמעט צועק, שעון על הקיר והאישה הקטנה והמטריפה הזאת חולבת לי את הזין, משתמשת בזרע השמנוני שלי כדי לסכך עוד יותר את מגעה ולסחוט נתז אחר נתז לתוך אצבעותיה הרכות. שעון על דופן המקלחת הקטנה אני מניח לה לסחוט אותי שוב ושוב, צמרמורות עונג מזנקות במעלה גבי. לבסוף אני מסלק את ידה בעדינות ואז מסתובב אליה ושנינו מתנשקים בלהט מתחת למים, לשונותינו מסתייפות. אני חופן את פלחי העכוז הקטנים שלה בכפות ידי ואומר באוזנה:

“יום אחד מיכל…” ואני מניח אצבע על פי הטבעת שלה, לוחץ בתנועה רבת משמעות.

 

“יום אחד מה?” היא מתגרה.

 

"יום אחד אני אעמיד אותך על ארבע, אפתח את הטוסיק הקטן והחמוד שלך ואזיין אותו עד הביצים.”

 

“תיזהר, עזי…” היא אומרת, מתעלמת מאצבעי על החור הקטן שלה.

 

“בינתיים אני נזהר…”

 

אנחנו מביטים זה בזו, שותקים, מתגרים ולבסוף מחייכים.

 

“יאללה, פר, כנס לזירה. הן מחכות לך.”

 

מיכל סוגרת את המים וממהרת לצאת מהמקלחון ולחזור עם מגבת. היא מנגבת אותי, כורעת על ברכיה מתחתי ומייבשת את שוקי, ברכי וירכי ומראה גופה הקטן והעירום מתחתי מעורר אותי שוב. עם כל הכבוד לחליבה המטריפה שהעניקה לי, שוב דבר לא ישווה לחדירה מלאה. לבסוף היא מרוצה ממעשה ידיה ומובילה אותי אל הסלון, עירום ויבש וזקור.

 

כשאני נכנס אל הסלון אני נושם נשימה עמוקה. שירן וקארין שכובות על המזרן, קארין מתרפקת על אחותי, ראשה נח על חזהּ וזו מלטפת את שערותיה. מפשעתה של קארין צמודה לירכה העירומה של שירן, ישבנה הקטן פונה לעברי ושפתי ערוותה נראות בבירור מאחור. שתיהן סמוקות ולוהטות למראה, סימני ידיים אגרסיביות מעטרים את גופה הבהיר יותר של קארין.

אני מתקרב אליהן, איברי הזקור כמו נמשך אל כוורות הדבש הלוהט אשר בין ירכיהן.

 

“יש מקום בשבילי?”

 

חיוך חתולי מתפשט על שפתיה של אחותי והיא רומזת לי באצבעה. אני כורע בזהירות על המזרון המתנפח ושירן הודפת אותי לשכיבה על הגב.

 

“סיכמתן בינכן?” שואלת מיכל מאחור, קולה משועשע.

 

“א-הה.” עונה שירן.

 

“אני לא הייתי איתו כבר הרבה זמן, לשירן יש אותו תמיד.” עונה קארין בביישנות.

 

“אני רוצה לראות אותך רוכבת עליו.” אומרת שירן, קולה מעובה. “תעלי עליו, קֶרי.”

קארין לא מחכה יותר. היא כורעת לצדי ומניפה את רגלה מעלי כך ששתי ירכיה הצנומות סוגרות על שלי והפס השחור של ערוותה נמצא בדיוק מעל הזין הזקור. הניגוד הפסיכי בין הירכיים הרזות והמותניים הצרות לשדיים הגדולים שלה מתגלה במלוא הדרו ואני מניח את ידי על מותניה, מלטף את שרירי הבטן. קארין אוחזת בזין שלי באצבעות חמימות ומובילה אותו אל בין שפתיה אשר את חומן אני מרגיש אפילו בלי לגעת בהן בקצה הזין. צליל רטוב ומתוק בוקע מערוותה כאשר היא מפשפשת בראש הזין בין השפתיים ובאנחה שקטה היא מחליקה לבסוף את האיבר הרטוב ממיציה אל תוך הסדק.

 

“אוי!” היא נאנחת חרישית. “אוי!”

 

“התגעגעת?” שואלת שירן וקארין מהנהנת במהירות ונדמה לי שדוק מתעבה על עיניה.

 

בתנועות זהירות קארין מניעה את אגנה מעלה ומטה, שפתי ערוותה בולעות את הזין סנטימטר אחר סנטימטר, מצפות אותו בנוזלי סיכה חלקלקים. אני שולח את ידי אל שדיה, חופן אותם ואומד את משקלם, סוחט ממנה אנקה נרגשת כאשר אני מועך אותם באצבעות חזקות. שירן כורעת משמאלי וגוהרת כדי לנשק אותי, לשונה פולשת אל פי ברעבתנות בעוד קארין ממלאת את עצמה בעוד ועוד מבשר הזין הקשה שלי. אני מפנה יד אחת ומוצא את ירכיה של אחותי, אצבעי תרה אחר שפתי הערווה השמנמנות שלה. שירן נאנקת בפי כאשר האצבע מחליקה אל תוך הסדק הרטוב שלה בקלות, מתעקלת מעט כדי למצוא את הנקודה הרגישה בתוכה. בתוך כמה רגעים היא מתרוממת על ידיה, ראשה מורכן והיא מתמכרת לאצבעותיי בין רגליה, תוך שקארין מזיינת את עצמה לאטה על הזין הקשה.

 

“בוא נראה את הקואורדינציה שלך.” מגיע לאוזני קולה הנמוך והסקסי של מיכל. עירומה, גופה הקטן הדוק ומוכן, היא מזדחלת לעבר צדי השני וכורעת מעל ידי, מובילה אותה לעבר מפשעתה הרעבה. אני מבין את הנדרש ממני וזוקר אצבע אמצעית, מוביל אותה בגישוש אל הכּוּס הרטוב.

 

אנחות והתנשפויות ממלאות את החדר הקטן כאשר שלוש הנשים רוכבות עלי בתאווה מתגברת. מיכל מימיני, שתי אצבעותיי נעוצות בחריץ הלוהט שלה והיא מזיינת את עצמה בתנועות קצובות. משמאלי אני משפד את אחותי בשתי אצבעות, האגודל בין השפתיים הרכות והאצבע המורה מחליקה אל תוך פי הטבעת החלקלק ממיצי ערווה וזיעה. הישר מולי אני רואה את קארין עולה ויורדת מעלה ומטה על הזין שלי הרטוב ממיציה, שדיה גדולים מתנועעים בקצב הזיון ועיניה הקטנות והחמודות מצומצמות לכדי חריצים, כמו תמיד כשהיא צוחקת או גומרת.

 

גמרתי לא מזמן לכן אני לא ממהר, האגו שלי מתנפח למשמע הקקפוניה, או אולי ההרמוניה המושלמת של שלוש נשים מהממות שגומרות בזכותי. אני כל כך כך עף על עצמי שאני מרגיש שעוד מעט ארחף מחוץ לבית הקטן, ואעמוד כמו ענק מעל העיר. מיצי ערווה זורמים במורד אצבעותיי וכפות ידי כאשר שירן ואמהּ נאנחות ומתנשמות בקול, מתפרקות פעם אחר פעם על אצבעותיי. בחרמנותה שולחת מיכל יד לעבר שדיה של בתה ואני מבחין בעיניה של קארין מתרחבות מעט בפליאה: היא עוד לא מודעת לשלב הזה של מערכת היחסים בין שירן ומיכל. אחותי, בדרך כלל דיסקרטית ומתונה יותר מאמהּ, נסחפת הפעם ושולחת אף היא את אצבעותיה לעבר שדיה של מיכל ואנקותיהן מתגברות כאשר באצבעות מיומנות הן מתחילות לענג זו את שדיה של זו.

 

מיכל אוחזת בשתי פטמותיה של בתהּ, כל אחת בין שתי אצבעות. באגודל היא מלטפת אותן, ממוללת אותן ומוחצת אותן בעדינות, מגעישה גלים של מיצי ערווה בין רגליה החטובות של שירן. זו יסודית פחות: היא רק מניחה את כפות ידיה על חזהּ של אמהּ ומעסה את השדיים בתנועות קצובות. עיניה של קארין קרועות לרווחה לנוכח המגע האסור בין שתי אלה אבל הכּוּס שלה מגלה לי עד כמה היא מתרגשת מהצפיה בהן. כאילו מחקה את מעשיהן, היא חופנת בעצמה את שדיה הגדולים, צובטת את פטמותיה עד שהן מזדקרות לגודל שני ענבים עסיסיים המולכים בגאווה על עטרותיה הוורודות העצומות.

 

וכמו באיזה מרוץ פורמולה 1 מטורף במיוחד, נדמה שהרגל ממשיכה ללחוץ על המצערת עוד ועוד מבלי להרפות: מיכל אוחזת עכשיו במותניה של בתה ורוכנת לעברה וברגע הבא האם והבת מתנשקות בלהט מעלי. הן מסתירות לי את קארין אבל כמו קודם לכן, הגל הלוהט שמציף את ערוותה הוא העדות הטובה ביותר עד כמה היא מוצאת את המראה מרגש. מיכל חופנת את כדורי ישבנה של בתה אבל זו לא מוותרת על שדיה של אמהּ והיא ממשיכה לחפון אותם, שפתותיהן מתמזגות זו בזו. אני חש במיכל הודפת את שירן וזו מניחה לעצמה להידחק לאחור ולהישכב לידי אמהּ מעליה ובין רגליה בתנוחה דומיננטית אופיינית.

 

באופן מוזר משהו, פתאום אני מוצא את עצמי "לבד" עם קארין ונדמה שגם היא חשה בכך: לראשונה מאז שהגיעה אחר הצהריים אף אחד לא שם לב אלינו. נדמה ששני המוחות שלנו משדרים בדיוק על אותו גל ואני מזדקף לישיבה בדיוק כשהיא גוהרת אליי לנשיקה. אני משלב את רגלי לישיבה מזרחית וקארין משלבת את רגליה מאחורי גבי ועכשיו אנחנו הכי קרובים שאפשר, הכי ביחד בתא התשוקה הפרטי שלנו.

 

קארין אוחזת בצווארי, אגנה עולה ויורד על הזין המשומן שלי בתנועות נחושות ורעבות, אגלי זיעה מעטרים את פניה כמו פנינים. אני אוחז בגבה התחתון ומוביל את גופה כך ששדה השמאלי מתקרב אל פני, ננעל על העטרה הגדולה ברגע שהיא נוגעת בשפתי. קארין נאנקת בהתרגשות כשאני מתחיל למצוץ את הפטמה העבה, נושך אותה בעדינות ומלקק אותה בלשוני. גל רטיבות חדש מציף אותה ואני לא יודע אם זה בגלל לחץ היניקה הבלתי מתפשר שאני מפעיל על פטמתה או בגלל מיכל ושירן לידינו, המחככות את מפשעותיהן זו בזו בתנועות קצרות ונואשות.

 

“אוי!” נאנקת קארין כאשר אורגזמה נוספת מתקרבת אליה. “אתה מעיף אותי…אתה כמו גאות…אוי! זה לא מפסיק, עזייי!”

 

אני עובר משד לשד, מוצץ ונושך, מלקק ויונק את הפטמות הגדולות ומלווה קארין מעלה מעלה ובחזרה, הכּוּס שלה רטוב והדוק ואינו יודע שובע. ביד שמאל אני חובק עכשיו את מותניה הצרות ובימין משחק עם ישבנה, מלטף את המעיין הנובע שלה. בתוך כמה רגעים אצבעותיי רטובות לגמרי ואני שולח אצבע חקרנית אל החור הקטן שלה, לוחץ עליו בתנועה בלתי מתפשרת וקארין נאנקת בקול. היא אוחזת בראשי ומובילה אותו אל בין שדיה, חופנת אותם כך שיסגרו על פני כמו כריות רכות ולמשך כמה רגעים אני שוחה בבשר שדיה המוצק, רטוב הזיעה.

 

אנחות והתנשפויות של בחורות עירומות מסביבי והפנים שלי קבורים ברכות האינסופית של שדיה המושלמים של קארין אשר רוכבת עלי וקוראת בשמי. ניחוחות כּוּס בשלוש וריאציות מתערבבים עם ריח זיעה ושמפו ומאיצים את השיא שלי שהתעכב אמנם תודות להרפתקה המתוקה שלי במקלחת עם מיכל אבל עכשיו עט עלי במהירות ועוצמה של קטר. אני חופן את פלחי עכוזה החמודים של קארין, טובע בשדיים הגדולים וחש בעצמי מתחיל להתפרק לתוכה, צמרמורות מטלטלות את גווי. אולי אני קורא בשמה או שהיא בשמי, אני לא לגמרי בטוח, רק מרגיש שאני נורה בעוצמה לתוכה, אוחז ונאחז בה, מתחבא בשפע שדיה בעודה מאמצת אותי לחיקה ואני מתיז שוב ושוב ושוב, חש בה במעומעם מלטפת את שערותי כאמא גדולה ומנחמת.

 

אנחנו נשארים כך במשך כמה רגעים עד שקארין משחררת אותי באיטיות. היא מחייכת אליי באהבה ועיניה המתוקות שוב מצטמצמות לכדי סדקים ואנחנו מתנשקים באיטיות ואז נשכבים זה לצד זו, האם והבת מימיני וקארין משמאלי. קארין ושירן מתקרבות אליי ומניחות את ראשיהן על חזי, מיכל מחבקת את בתה העירומה מאחור. במשך כמה רגעים אנחנו רק שותקים, מחזירים את הנשימה.

 

“אז איך זה עובד בדיוק?” שואלת קארין. “השלישייה הזאת, הכוונה.”

 

“נהיה מחויבים:” אני עונה. “אני לך ואת לי ואת לשירן ושירן לך ושירן לי ואני לשירן.”

 

“אני אוהבת את שניכם.” היא אומרת, לא בלי עצב מסוים.

 

“ואני מבטיח לאהוב רק את שתיכן.” אני אומר. “ונצא ביחד. ונספר אחד לשני הכל. כמו זוג.”

 

“לשירן יש אותך כל הזמן.” אומרת קארין.

 

“אבל את יכולה לגעת בו כשאנחנו ליד אנשים, אני לא.” עונה שירן.

 

“נכון.” מסכימה קארין.

 

שקט. חששות. תקווה. בחוץ גשם ורוח, בפנים חריקת גלגלי הגורל.

 

“אני אוהבת לראות את עזי עם אחרות.” אומרת שירן.

==================================================

לפרק הבא

מזכיר לכם שאל האתר שלי מגיעים על ידי הקלדת "סיפורי סקס" בגוגל.

Print Friendly, PDF & Email

24 thoughts on “הצד השני של הבריכה – פרק ל"ה”

 1. נהדר!
  תמסור למיכל שאני מאוד אוהב את הכיוון שהיא הולכת עם עזי.. אני בטוח ומקווה שהיא מכירה את חנות הסקס הקרובה לביתה – יש כמה צעצועים נחמדים..
  הגהה קטנה –
  כתוב
  "אותה רוצה?" במקום "אתה רוצה?"
  ושוב – נהדר!

    1. אני ממש שונא צעצועי סקס. אני אעשה איתך עסק: אם תמצא באיזשהו סיפור שלי צעצוע סקס אני אכניס אחד לסצנה.

     בהצלחה!

     1. מסיבת יום ההולדת של פרופסור היימן (or whatever her name was).

      לא שאני בעד צעצועים, אבל רציתי להפגין ידע ?

     2. יופי, יופי, תודה ענקית לNoav ויויו שהוציאו אותי טמבל, אני מקווה שאתם גאים בעצמכם 😉 .

      בפרק הבא שאכתוב אכניס צעצוע סקס כי מילה זאת מילה, גם אם אני טמבל.

 2. הסיפור כבר מתחיל לשעמם.
  אתה ממחזר תיאורים שוב ושוב והעלילה כמעט צפויה.
  עוד מעט וההוא שרוכב על הסקייטבורד יצטרף גם )או שאולי זאת ההיא, כבר לא זוכר מרוב שהסיפור ארוך כאורך הגלות( ואז כולם יטחנו את כולם.
  הסיפור התחיל טוב, התדרדרת.
  צריך לדעת מתי לפרוש ולהתחיל מחדש.

 3. פרק מדהים! קצת קצר, אבל מדהים.
  חיכיתי כבר שספיר תצטרף, אני עדיין מחכה… מתי יגיע תורה?

 4. “עדיין לא רוצה להזדיין, נראה לי. חמודה והכל אבל רק נשיקות.”
  "אותה רוצה?"
  "נראה לי שכן. לנסות לפחות. זאת היא ששמה ברקסים."

  תיקון: אותה => אתה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *