קול קורא: מתנדבים לבדיקת המשחק החדש שלי

בניגוד לציפיותי מעצמי, מתחוור לי בהדרגה שהמשחק שעליו שקדתי בחודשים האחרונים קורם עור וגידים ובשבועות הקרובים תהיה גרסה מוכנה לבדיקה. במשחק יהיה אלמנט של כיבוש טריטוריות ואני מקווה מאוד שעד סוף ינואר (או כמו שקוראים לו בעולם התוכנה: תחילת מרץ), תהיה גרסה שתכיל את הפרולוג, טעימה ממנגנון ניהול הטריטוריה ומיני-קווסט אחד.

מכיוון שאני דור נוב חשוב לי שהגרסה הזו (כמו אלו שאחריה) תצא ברמה הגבוהה ביותר, לכן אני קורא למי שרוצה להתנדב ולעזור לי במאמצי הבדיקה לכתוב לי מייל ולהודיע על רצונו.

כמה הערות חשובות.

 1. המשחק כולו הוא באנגלית. 
 2. המשחק רץ על PC ואנדרואיד בלבד. אין לי את הידע או רוחב הפס להמיר אותו למק, זו מגבלה של Renpy.
 3. התקשורת עם המתנדבים תתקיים על בסיס Gmail וכלים של גוגל. מכאן נובע שאני אתקשר איתכם ואתם איתי באמצעות כתובות המייל של ג'ימייל שלכם. מי שחושש לפרטיותו מומלץ ליצור תיבת דואר נפרדת כי המתנדבים יוכלו לראות זה את כתובת הדואר של זה. 
 4. מה אני צריך מהמתנדבים? אפרט יותר למי שיכנס לפרויקט אבל בגדול למצוא תקלות ("באגים") ולהעביר חוות דעת על מה עובד ומה לא, מה כיף ומה מעצבן.
 5. אני מצפה מהמתנדבים להיות רציניים. אני לא שש לחלק גרסאות פגומות שידלפו לרשת, לכן אני שואף לצמצם את מספר המתנדבים לקומץ של "משוגעים לדבר" עליהם אוכל לסמוך. מתנדבים שבאופן קבוע "יתנו עבודה" ויעבירו דוחות שיש בהם ערך לפרויקט, ימשיכו איתי גם לגרסאות הבאות. מי שמפאת קוצר הזמן שלו לא מצליח להעביר לי פידבקים בעלי ערך ישוחרר בהכרת תודה מהפרויקט.
 6. הרבה מהשיווק וקידום המשחק יעשה באתר המצוין https://f95zone.to. ממליץ ומבקש למי שירצה להמליץ על המשחק בעתיד ואולי לרשום עליו ביקורת חיובית להרשם לאתר בהקדם ולהראות שם פעילות כדי שאם תרצו לפרגן לי בעתיד הפרופילים שלכם פחות יראו כמו בוטים.
 7. עדיין כאן? רוצים להתנדב? שלחו לי מייל עם הכותרת Vae Victis. 

תודה מראש.


Print Friendly, PDF & Email

21 thoughts on “קול קורא: מתנדבים לבדיקת המשחק החדש שלי”

 1. אני ממש רוצה, אבל רוצה לעמוד בסטנדרטים של
  אבל לפני שאני מתחייב, כמה שאלות,

  1. תוך כמה זמן אתה מצפה לפידבק?
  2. האם הפידבק צריך להיות בפורמט מסויים שמקל עליך?
  3. כמה זמן אתה מעריך שייקח לבחון?

  1. 1. בהתחלה שבוע נראה לי סביר, אין כמות עצומה של תוכן לבדוק. כשהמשחק יגדל, יותר זמן.
   2. כן. אני אחפש איזו מערכת דיווח תקלות חינמית. בגדול כאשר מדווחים על תקלה צריך שיהיה לי קל מאוד להבין ולשחזר אותה.
   3. בהתחלה אני מעריך שמדובר בשעתיים לכל היותר. אם יקח יותר, כנראה שהמשחק ברמה כל כך נמוכה שכדאי לי להודיע על ביטול הפרויקט 🙂 יכול להיות שעם הזמן, כאשר אוסיף תוכן, יתארך גם זמן הבדיקה.

 2. הי דור
  לחכות לתגובה במייל או לדרבן אותך פה שאני רוצה כבר לשחק? 😉
  ממש תודה ומחכה בקוצר רוח לנסות את המשחק!
  Vae Victis!

 3. חייב שתוסיף פינה באתר. המלצות לסיפורים באנגלית. עשית את זה אחרי הסאגה תיאטרון חובבים

  1. המועדפים שלי בליטרוטיקה, תתחיל פה. מודה שזו רשימה גסה מעט ולא עוברת הרבה טיובים, דהיינו יש שם לא מעט סיפורים ש"נראים מעניינים, נשמור לאחר כך" אבל יש גם פנינים.
   .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *