משחקי פורנו -Take Over

הדמויות במשחקים הקודמים שסיקרתי היו חיוביות בסך בכל ומניעיהן, גם אם אנוכיים משהו, היו עניניים: לשפר את הציונים, להציל את המשפחה מזומבים, לעזור לאחרים וכו' ובהתאם, הסקס היה הכרת תודה על חוכמתו ואומץ ליבו של השחקן. הגיבור ב Take Over רוצה להשתלט על העולם וכדי לעשות כן הוא לא יהסס לסמם, לסחוט או לאנוס את כל מי שעומדת (או שוכבת) בדרכו.

הרקע למשחק הוא דיסטופיה עתידנית. הגיבור הוא (תראו מופתעים) צעיר החי עם אמו ואחותו ועובד במעבדה מסתורית. יום אחד הוא מגלה שהוא מסוגל להפיק נוזל (Serum) המחליש את ההתנגדויות של מי ששותה אותו ומיד מתחיל לנסות אותו על בנות משפחתו. העלילה מסתבכת, הוא מתגלה על ידי המשטרה החשאית אבל מגויס אליה והיעד, כפי שמסתמן עד כה הוא לחשוב בגדול: פירסט וי טייק מנהטן, ד'ן וי מזיין את כל הבחורות בעולם.

בניגוד למשחקי סקס וניליים יותר בהם המתח נוצר כאשר השחקן מתקרב יותר ויותר להגשמת המשימה שלו (שהיא להוריד לדמות הנשית את התחתונים), ב TO המתח נוצר כאשר השחקן יוצר עוד ועוד הזדמנויות להשקות בנוזל השליטה המוחית שלו את הדמויות הנשיות, עד שהן נשברות לגמרי והופכות צייתניות. 

האיורים הם עקב האכילס של המשחק: הם איורי תלת מימד ונעים בצורה לא אחידה בין "פאק, היא סקסית" ל"אני לא ממש רוצה לזיין אותה". לדעתי ניכר במפתחים שהם התחילו את המשחק כאשר הידע שלהם בתוכנות תלת מימד הוא ברמה לא גבוהה ועם הזמן למדו יותר: האיורים הראשונים לוקים לעומת החדשים יותר.

במשחק אין מיני גיימז אבל משלב מסוים נכנסת לפעולה מערכת "ניהול ארגון" ובה אתה מתחיל לנהל את הארגון שלך: נשים שעליהן השתלטת יכולות להשלח "לעבוד" (במקצועות אמתיים, סוטים) וכך להרוויח כסף עבור הארגון שלך ובכסף הזה אפשר לרכוש אתרים, ציוד וכו'. יש לציין שהאלמנט הזה של המשחק פחות מפותח והוא עדיין נע במסלול לינארי יחסית של "לך אל X ודבר עם Y". משאב שני שקיים במשחק הוא אספקת כימיקלים בהם משתמשים כדי לייצר עוד סם. בנוסף יש עוד פקטורים משחקיים כמו חשד של "הממשל" כלפיך, מחקר שקובע את רמת הפיתוחים שלך ועוד.

יש הרבה שחיקה (Grind) במשחק. המונח הזה במשחקי מחשב מציין פעולות שחוזרות על עצמן שנועדו להרוויח משאבים (מצד השחקן) ולנפח את זמן המשחק (מצד המפתח). שוב ושוב השחקן צריך ללכת למעבדה כדי לייצר את הסם ובכל פעם יש סיכוי שיתפס על ידי המנהלת שלו אשר באופן ממש מוזר נתפסת כגורם מאיים עלייך גם אחרי שהיא נשלטת לחלוטין. מכיוון שסם השליטה המוחית הוא לב המשחק, אתה תבלה במעבדה לא מעט מזמנך. 

המשחק מאוד יסודי בתיעוד מערכות היחסים של הגיבור עם הדמויות השונות. לשחקן יש מחברת ובה מתועדות כל הדמויות הנשיות עם פרטים עליהם כגון שם, הקשר שלה לשחקן ורמת השחיתות שלה. במשחקי סקס, שחיתות בדרך כלל מציינת מסלול שהגיבור עובר כדי לכבוש דמות אחרת שלא באמצעים רומנטיים. בTO ככל שהגיבור משתלט יותר על דמות נשית, כך עולה רמת השחיתות שלה והיא נכונה יותר לבצע את רעיונותיו הסוטים.

לסיכום: למרות שאפשר להשקיע בו הרבה שעות, המשחק עוד לא גמור והרבה מהפוטנציאל עוד לא ממומש. יהיה מעניין לראות אם המפתחים יצליחו להטמיע את האלמנטים המשחקיים שאת היסודות שלהם הניחו בחודשים האחרונים. בינתיים נהניתי ממשחק עם ראש מאוד מטונף וסוטה, מנגנונים מקוריים, הרבה שחיקה משעממת וגרפיקה ברמה לא אחידה. אני אמשיך לעקוב אחריו.

הציון שלי: 4 כוכבים

בעד: אלמנטים כוחניים וסוטים מיושמים בצורה טובה, רעיונות מקוריים.

נגד: גרפיקה לא מלהיבה, שחיקה, הרעיונות המשחקיים לא מפותחים (נכון לגרסא 0.26)

פלטפורמות: וינדוז, מק, אנדרואיד

עמוד הפטראון של Take Over

עמוד f95zone של Take Over

Print Friendly, PDF & Email

9 thoughts on “משחקי פורנו -Take Over”

  1. אני משכשך באותה ביצת פנטזיות אינפנטיליות עם הסוטים האחרים, לא רואה בעצמי מקורי במיוחד 🙂

 1. איזה פטישים יש פה? קצת פירוט על הסוטים לפני שנבזבז על זה זמן ?
  תודה אלוף על הסקירות!
  מחכים שהעלים ינשרו ותחזור לסיפורים ?

  1. די ברור מהסקירה, לא? גילוי עריות, שליטה מוחית, סחיטה ומסלול אחד זניח של מין הומוסקסואלי.

 2. אני ממליץ לך לנסות:
  foot of the Mountains
  MILF city
  Gates motel מאוד בהתחלה ולא גמור
  A wife and mother סיפור נבנה לאט ומעולה

 3. סליזי התעורר? מדהים! לא מבין למה לקח להם כל כך הרבה זמן אבל זה אתר עם כל כך הרבה כותבים טובים, מקווה שיחזיקו הפעם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *