סקירת משחקי פורנו – Zombie's Retreat

הגיבור ומשפחתו יוצאים לנופש כאשר אבוי! לפתע הם מותקפים על ידי זומבים. הם צריכים לשרוד, להרוג זומבים, לגלות את אתר הנופש ולהזדיין כמובן. המשחק הוא בסגנון RPG עם אלמנטים של פעולה. אתה שולט עליו על דמותו ומניע אותה על המפה, לוחץ על חפצים שברצונך לקחת או זומבים שאתה רוצה לתקוף. בניגוד למשחקים אחרים כמו Summertime Saga אין בו מיני גיימז כי הוא גיים אחד גדול. 

את המבנה המשפחתי של Zombie's Retreat  (להלן ZR) אתם כבר אמורים להכיר: גיבור צעיר, אמו ואחותו. כדי להתחמק מהצנזורה של פטראון, סיירן, המפתח, נקט בתחבולה שכבר הפכה לנפוצה: השחקן מגדיר מה היא מערכת היחסים של הגיבור עם הנשים האחרות. אמו של הגיבור נקראת באופן דיפולטיבי ה"מדריכה" שלו, אחותו באיזה שקר אחר. המשחק מתחיל, אתה משנה את הגדרת היחסים לכוונת המשורר ויאללה, לשחק כמו שהוא התכוון מלכתחילה שנשחק.

למרות הקרבות המרובים לא נהניתי יותר מדי מהאקשן. התנועה המרחב היא לארבע כיוונים בלבד (למעלה, למטה, שמאלה וימינה) וכדי לפגוע בזומבי הוא צריך להיות בקו שלך ואז אתה יורה בו. אם החטאת אתה צריך לברוח, להסתובב ולנסות שוב. בין המשחקים הבודדים ששיחקתי עם צ'יט מההתחלה בגלל המכניקה המרגיזה הזאת.

ככל שהשחקן מגביר את הביטחון בבית (מחזיר את החשמל שנפל, הורג זומבים, משיג ציוד) הנשים בבית מתרשמות מעוצמתו הגברית ונפתחות אליו יותר עד לסקס הנכסף. מודה שקסמה לי המשוואה הדבילית של "לזכות" בנשים על ידי כך שאני מציל אותן מהזומבים המרושעים. גבריות פרימיטיבית אך אפקטיבית. בתחילת המשחק אתה מתגורר רק עם האם והאחות אבל אפשר להציל נשים נוספות ולהזמין אותן אל הבית ואז זה מה שקורה:

האיורים, כמו שהבנתם, הם ידניים ולדעתי נופלים מהרמה של Dark Cookie אם כי הם לא גרועים במיוחד. כמה אפשר לפספס עם נשים חטובות עם שדי ענק? 

כפי שראיתם בתמונה הראשונה, המשחק מתרחש בתוך מפה גדולה של אתר הנופש. באתר פזורים בתים אליהם אפשר להכנס ולמצוא שלל, להלחם בעוד זומבים ולהמשיך את ההרפתקה. מנגנון יחודי שקיים במשחק הוא איסוף ויצירה. במשחק פזורים חומרי גלם שונים בצורה "נקודות שלל" (Salvage Points). כאשר עומדים על נקודה כזו המשחק מגריל חומרים אקראיים (קרשים, נתיכים וכו') מהם אפשר לבנות כלים שימושיים יותר.  המנגנון הזה ביחד עם קטעי הפעולה והמפה הגדולה מעניקים למשחק נופך "משחקי" יותר מרוב משחקי הפורנו שנתקלתי בהם. האם זה מוסיף עניין או מסיח את הדעת מהסיבה שלשמה התכנסנו? תחליטו לבד.

בניגוד למשחקים אחרים בהן תפקיד הנשים הוא להיות… ובכן… חור לזיון, בZR הן יכולות להתלוות אלייך למשימות ברחבי המפה. אתה יכול להחליף לדמות של אחת הנשים והיא יותר זריזה, אחותו של השחקן יכולה לפרוץ מנעולים, דמות אחרת יכולה לרפא אותו, והאמא… יכולה להזדיין איתו באוהל (הי, כל אחת וכוחות העל שלה). הנקודה היא שכאמור, במשחק הזה יש יותר אלמנטים משחקיים מאשר במשחקי פורנו אחרים.

פטישים? גילוי עריות וגמירה בפנים בלי קונדום. 

לסיכום: משחק מחשב עם המון פורנו ואלמנטים משחקיים של קרב, חיפוש וגילוי, בניה ושיפור (של הבית). 

הציון שלי: 4 כוכבים

בעד: אלמנטים משחקיים הופכים את המשחק הזה לקצת יותר מפורנו נטו. המשוואה של "תציל בנות, תהיה מלך" היא פרימיטיבית אך יעילה. הבנות יפות עם ציצים גדולים. פרימיטיבי כתבתי?

נגד: האלמנטים המשחקיים לא יתאימו לכולם, קצת ונילה לטעמי, איורים סבירים.

עמוד הפטראון של Zombie's Retreat

עמוד הf95zone של Zombie's Retreat

מזכיר לכם שאל האתר שלי מגיעים על ידי הקלדת "סיפורי סקס" בגוגל.

Print Friendly, PDF & Email

8 thoughts on “סקירת משחקי פורנו – Zombie's Retreat”

  1. מכיוון שכמעט כל משחקי הפורנו היום מפותחים ב Renpy, אתה יכול להניח שהם ירוצו על ווינדוז ואנדרואיד. אפל שומרים את הפלטפורמה שלהם טהורה…

     1. בגרסת האנדרואיד אין עיגול שחור/סגול, יש אבן שכשנוגעים בה זה שואל לסיסמה כדי לפתוח את הצ'יטים,

      אגב מי שנוח לו להוריד דרך טלגרם וגם גרסאות לאנדרואיד
      יש את הערוץ הזה

      @Adults_Games
      t.me/Adults_Games

     2. מצאת את הסלע, אני מדבר על חלל (Void) שמופיע אוטומטית אם אתה ברמת קושי קלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *