איורים לסיפורים – רותם

רותם היא בתו של ערן המאמן, האיש שעזי הכי מעריץ ומפחד ממנו בעולם. עזי מוצא חן מאוד בעיניה אבל החרדה מפני אביה עוזרת עליו לשמור על מרחק ממנה. האם הוא יצליח לשמור על טווח בטחון ממנה או שיאלץ להסתכן בזעמו של ערן?

סיפורי סקס

כששער הגינה נטרק מאחוריו, צחקוקים נשיים ממלאים את האוויר ואני מרים את מבטי לעבר רותם. האופן שבו היא מסתכלת עלי גורם לי להרגיש כמו צבי השומע את קרנות הציידים. רותם לובשת ג'ינס וסווטשרט כחול והדוק שמבליטים גוף שופע, ירכיה עבות, ישבנה גדול ושדיה נדיבים. הרעמה האדמונית שלה מבליטה את העיניים הכחולות שמביטות בי בשעשוע אבל אני יודע שאסור לי אפילו לחשוב על זה, אבא שלה יקרע אותי כמו דג אם אני אפילו אניח עליה אצבע.

סיפורי סקס

"…זאת רותם, הבת שלי.” אומר ערן, שתי המילים האחרונות נשמעות כמו נהמה של זאב.

רותם מרכיבה משקפי שמש של טייסים. תלתליה האדמוניים יוצרים מדורה סביב ראשה ונמשים מפוזרים בנדיבות על פניה הבהירים. אני מספיק לקלוט שדיים בהחלט לא קטנים בחולצה הדוקה לפני שאני חש במבטו של ערן קודח בי חור.

סיפורי סקס

עיניה הכחולות של רותם כמעט פעורות כאשר היא מביטה בי מזיין את קארין. עד עכשיו היה לה ווסאח של ציידת אבל כשהיא רואה איך אני דופק את החברה החמודה שלי אני מבחין בהיסוס מתגנב אל מבטה. אני פחות הכוסון החמוד-אך-קל-להשכבה שהיא חשבה שאני והקולות שבוקעים מפיה של קארין מבהירים לה שבמיטה אני יודע מה אני עושה. הכּוּס של קארין הדוק ורטוב סביב ואני מתפלש בו בחדווה, נהנה להתחכך בדופנות החלקלקים שלה. קארין, שעד שנכנסתי לחדר הייתה עסוקה בלרדת לאחותי, מזדקפת עכשיו על מרפקיה, מתמסרת לעונג שלה בראש מורכן, עורפה הבהיר והעדין עוצר את נשימתי ביופיו.

======================================================

את הספר השני אפשר לרכוש במלואו כאן. מחיר הספר מגלם הנחה של 20% על פני רכישת כל פרק בנפרד.
פרק כ"ב עלה לסמאשוורדס: מזרונים מתנפחים, קופסאות שימורים ומקלחות קרות

מזכיר לכם שאל האתר שלי מגיעים על ידי הקלדת "סיפורי סקס" בגוגל.

Print Friendly, PDF & Email

9 thoughts on “איורים לסיפורים – רותם”

  1. הרבה תהליכים שהתפתחו לאט בספר הראשון מתפוצצים כמו זיקוקין די נור בספר השני.

 1. אני חושש שאצטרך לוותר על מה שקיוויתי לעשות,וזה לרכוש את הספר במלואו.

  המחיר יקר מידי לטעמי האישי,ודי גדול עליי בתקופת הקורונה הנוכחית. כמובן שכל סופר רשאי לתמחר את מרכולתו כפי ראות עיניו.סופר לגיטימי.

  אבל זה יקר בעיני מכמה סיבות שונות שחלקן הוא שזה לא ספר מודפס אלא דיגיטלי,זה לא בלעדי,אמנם זה יגיע בחינם בטווח הליכה של צב אבל עדיין. זה יקר יותר בהשוואה לספרים שנמכרים ברשתות,והם גם יותר עבי כרס.

  בספר ה1 רכשתי מספר לא מבוטל של פרקים,בעיקר לאות הזדהות עם דור לאורך שנותיו ככותב.גם תמיד עודדתי אותך לדרוש סכומי כסף עבור הכתיבה הנהדרת שלך והאיכותית שלך,אך תמיד כתבתי במחיר סמלי.כי גם כך אני יוצא מנקודת הנחה שזה תחביב עבורך ולא מקצוע,אלא יותר צורך קיומי שלך לכתוב,אחרת לא היית משקיע את המאמץ שכרוך בכך.

  כרגע המחירים הם לא ריאלים עבורי,נקווה שבהמשך הם כן יהיו.בכל אופן רק הצלחה במכירות…

  1. דור כותב שוב
   אני מנסה לרכוש הספר השני ולא מצליח.
   הוא מופיע לי בעגלת הקניות בסמאש והעגלה לא נפתחת

   1. חוזר על מה שכתבתי לך קודם, לא יודע אם ראית: נשמע כמו בעיית דפדפן/קוקיז/תוסף שחוסם אותך. ממליץ לנסות עם דפדפן אחר, למחוק קוקיז או לנסות במצב אינקוגניטו (Control + Shift + N).

 2. דור, יש מצב שתעלה מחדש את הסיפורים מ"סוכנות ארוטיקה"? היו שם כמה דברים שחבל שהלכו. אני קורא את זה לפעמים ב Internet Archive אבל זה ראוי ליותר חשיפה.

  1. לא סביר. את הסיפורים שהיו טובים בעיני פרסמתי כבר פה. מה שבחרתי לא לפרסם פשוט לא עומד בסטנדרט שלדעתי מגיע לקוראים שלי, או בשפה יותר פשוטה: הם מצ׳וקמקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *