איורים לסיפורים: שירן (2)

שירן הייתה הדמות הראשונה שאיירתי ווהרגשתי שבראיה לאחור זו הייתה טעות להפיל את חוסר הנסיון שלי על דמות מרכזית כל כך. הופעלו עלי לחצים מצד שירן ומיכל וכמו שעזי לא ממש יכול לעמוד בפניהן אז גם אני נאלצתי להזמין אותה לסטודיו ולהכין לה סט חדש של תמונות, העיקר שתצא מרוצה.

סקס ישראלי

"זיון שקט. התנועות שלי איטיות ומדודות, שנינו לא רוצים להרעיש והאיטיות השקטה הזאת מוסיפה נופך מיוחד ועדין, קסום כמעט, לזיון הזה. אני רוכן מעליה ונשען על המרפקים, מביט בעיניים החומות כשאני שוקע בתוכה שוב ושוב וממלא את החדר ברחשים מהוסים של כּוּס רטוב והתנשפויות נרגשות. שירן לא סתם חרמנית, אני מרגיש שהיא ממש צריכה אותי ועיניה היפות מביטות בי בערגה מתחת בעודי בועל אותה בתנועות עמוקות ואטיות, שפתיה נפערות מעט בכל פעם שאני מחליק את כל אורך הזין לתוכה."

סקס ישראלי

"אני גוהר קדימה ומחליק את הידיים אל מתחת לחולצה שלה. כמובן שהיא לא לובשת חזייה והשדיים שלה שלה חמימים ומוצקים לי בידיים. שירן מרימה את הראש ונאנחת לנוכח המגע כשאני מוחץ את הפטמות שלה מעלה לתוך השדיים, שולח גל של רטיבות בין הרגליים שלה. כשאני אוחז בה כך אני נותן עוד ניעה טובה עם האגן, דוחף לה את הסנטימטרים האחרונים. “אה …” היא נאנחת מתחתי. “איזה זין …”"

סקס ישראלי


"שפתי הערווה שמנמנות ומעליהן, כמו התפרצות וולקנית, מתפוצץ פס זהוב של פרוות ערוותה, רחב מספיק כדי להיות עוצר נשימה אך מגולח בקפידה מהצדדים כדי שהכל יתאים לתחתונים הקטנים שהיא כל כך אוהבת."

Print Friendly, PDF & Email

1 thought on “איורים לסיפורים: שירן (2)”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *