הצד השני של הבריכה – פרק י"ח

הפה שלי נהיה יבש.

"ובוא נדסקס את העובדה שאני מתה כבר להרגיש את הידיים הגדולות והחזקות האלה…נשמע מעניין?”

"אה…כן, כן. יכולה להיות שיחה מאוד מעניינת.” אני ממלמל בפה יבש.

"נו, אתה רואה, אז יש לנו הרבה על מה לדסקס.”

יש בי משהו שמצטער על האופן שבו אני נסחף אחריה בקלות כזו. אני לא רוצה לשכב עם האמא של חבר שלי. אבל אני חם עליה מכיתה ח' ו…לא יודע, אני קצת מוותר לעצמי כשזה מגיע לסקס. אוקיי, ממש מוותר לעצמי. סוג של שרמוטה בן, לא שיש לי בעיה עם זה. טוב, יש לי קצת בעיה עם זה מדי פעם אבל בסוף אני תמיד הולך לכיוון שאליו מצביעה הזקפה.

"האמת היא שיש גם לי דברים שהייתי רוצה לדסקס איתך.” אני אומר אחרי כמה דקות של הליכה, כשאנחנו עוזבים את רחוב בן גוריון.

"ברצינות? מה לדוגמא?”

"אני תוהה אם את לובשת חזייה עכשיו…או שאי פעם לבשת.” אני שואל באומץ, הופך את ההליכה משולבת הידיים שלנו לחיבוק מותן, ולאה לא מתנגדת.

"חצוף אחד!” היא סוטרת לכתפי בעלבון מעושה. “יש לך עוד תהיות חצופות כאלה?”

"אה…תהיתי מה יקרה אם אני אפתח את הרוכסן של הסווצ'ר שלך ואגלה שאת לא לובשת שום דבר מתחת ואז אמצא לנו פינה חשוכה ולמצוץ לך את הפטמה באמצע הרחוב.”

"אני פשוט לא מאמינה שאני מרשה לך לשחק עם אפק! אתה תקלקל לי אותו!” היא מתלוננת.

תוך כדי הליכה אני מחליק את ידי המחבקת אותה וחופן בחוצפה את ישבנה מעל הג'ינס המשופשף.

"עזי!” הוא גוערת בי מבלי לעשות דבר ואני משדרג את החפינה לליטוף של מפשעתה בעזרת הזרת. יש סמטה בין רחובות בעוד חמישה עשר מטרים ואני מתחיל לתור אחר מקום אפלולי לבצע בה כמה זממים שמחכים הרבה שנים.

"אוקיי, אתה באמת חוצפן.” היא מתנשפת. “בטוח שאתה השפעה רעה על אפק.”

נורה שרופה בפנס הרחוב ושני עצי אורן עצומים מעניקים לנו את הפרטיות שלנו ואני מוביל את אמא של אפק אל נישה מתוקה ואפלה הצמודה לחומת בית. היא נשענת על החומה ומגביהה את ראשה אלי וגם באפלולית אני מבחין בהתרגשות הנשקפת מהעיניים שאני מכיר מאז בית ספר יסודי. אני מקרב אליה את הפנים, שפתינו נפגשות ולשונה, הלשון של אמא של אפק, מחליקה אל פי. יד ימין שלי שכל הזמן הייתה משוכה למטה, מלטפת עכשיו בשיא החוצפה את המפשעה של הג'ינס המשופשף, האצבע האמצעית שלי מנסה למפות את אזוריה האסורים מבעד לשכבות הבד. היד השנייה מאתרת את מגוף הרוכסן של הסווצ'ר הלבן ולאה נאנקת בפי כשאני מתחיל למשוך את הידית הקטנה מטה.

"איזה חוצפן…” היא נאנקת כשהמגוף מחליק מטה, חושף את סודה. אני לא מופתע מאוד לגלות שהיא לא לובשת כלום מתחת וזוג שדיים קטנים ומתוקים מברכים את ידי שפולשת אל מתחת לבד.

"מכיתה ח' אני רוצה לשאול אותך…” אני מלמל באוזנה, מלטף עדיין את מפשעתה ביד אחת, חופן שד קטן בשנייה. “את אף פעם לא לובשת חזייה?”

"יש לי רק אחת….” היא נאנחת בחזרה, מתמכרת לאצבעות שלי. “וחוץ מזה…”

"חוץ מזה מה?”

"…אני אוהבת להסתובב ליד החברים של אפק בלי חזייה.”

"פאק.” אני ממלמל בלי לחשוב.

"שמור על הפה, עזי.” היא נאנקת ושולחת יד אל המפשעה שלי, חופנת זין מתקשה. “וא-אוו…מה זה?”

"נראה לי שכבר הבנת.”

"לא מאמינה…" היא ממלמלת בחושך, מלטפת את קשיותי.

לאה מתחילה ללטף לי את הזין מעל המכנסיים תוך שאני מלטף את הג'ינס שלה. מתנשקים בין האורנים, מתחת לחומה, בחושך. נער צעיר ואישה מבוגרת. שד קטן ביד גדולה. מוצא פטמה בין שתי אצבעות, מלטף וממולל ומרגיש את גופה נדרך בידיים שלי.

בלי לחשוב אני מתחיל לפשפש בחזית המכנסיים שלה, מוצא את החגורה.

"עזי, אל תהיה דפוק…” היא אומרת אבל מניחה לי להתיר את החגורה ולפתוח את הרוכסן. אני מפשיל את הג'ינס שלה עד אמצע הירכיים, מספיק כדי לדחוף את יד ימין ישר לתחתונים, מרגיש שם תלתלים ושפתיים ורטיבות וחמימות. בלי לחשוב יותר מדי, כאילו מפחד שהפנטזיה תיגמר והבועה תתנפץ, אני מקשית את האצבע האמצעית שלי ומחליק אותה אל בין שפתי הערווה החלקלקות של אמא של אפק.

ברחוב, לא יותר מחמישה עשר מטר מאיתנו, חבורת ילדים מדוושים על אופניים וקוראים זה לזה בהתלהבות ופה אני מזיין את לאה באצבע, בזמן שאנחנו מתנשקים כאחוזי טירוף, המכנסיים שלה מופשלות עד הירכיים, הסווצ'ר פתוח לגמרי עכשיו והשדיים עירומים אל הלילה. הפטמות שלה קטנות וקשות בין האצבעות שלי, שני כפתורים נרגשים שמשגרים גיצים בחזהּ ומבעירים את כל הגוף. לאה משחררת את הפה מהנשיקה ותוחבת את הלשון אל האוזן שלי, מצמררת אותי מלמעלה למטה. עכשיו. צריך אותה עכשיו.

אני אוחז בכתפה, מחלץ את יד ימין מהמפשעה הרטובה והופך אותה, משעין את לאה כנגד הקיר. לא ממש מסוגל לראות את התחת שלה או התחתונים אבל מישוש מהיר מגלה לי שהיא לובשת איזה סוג של חוטיני מתחת לג'ינס, לחיי הישבן שלה עירומות וחלקות תחת ידי. משהו חייב לקרות עכשיו או שאני מתפוצץ.

מסיט לה את התחתונים הצידה.

"עזי, לא. לא כאן.” היא לוחשת, שולחת יד לחסום את הכניסה למפשעתה.

"אני חייב משהו…” אני לוחש, תחנונים בקולי. “מכיתה ח' אני מפנטז על זה…”

לאה מסתובבת וכורעת בזריזות על השביל המרוצף. לא. אין מצב. לאה, האמא הסקסית בטירוף של אפק כורעת מתחתי עכשיו ומשחררת לי את הזין מהמכנסיים. אני נשען על העץ, כמעט מתעלף מהתרגשות. כל כך הרבה דברים סקסיים קרו לי בשבועות האחרונים אבל לזה אני מחכה כל כך הרבה שנים שהלב שלי עוד שנייה פורץ החוצה מהחזה ומתחיל להתרוצץ כאן בסמטה.

שפתיים רכות נסגרות לי על קצה הזין. באפלולית אני רואה את הפנים היפות שלה, עם האף הקטן והסולד והמצח הגבוה והעיניים הכהות מתבוננות בי מלמטה בזמן שהיא מתחילה למצוץ לי את הזין.

"לוּג! לוּג! לוּג!” הגרון שלה מלעלע כשהיא מוצצת לי בתנועות נמרצות, מסתערת עליו בלי פחד, כאילו הוא לא ארוך קצת פחות מהפנים שלה. מקפידה להסתכל עלי והמבט שלה כמעט עושה לי התקף לב. הרגליים שלי בטוח חלשות, אימוני שחייה וחדר כושר או לא. שולי הסווצ'ר הלבן מתנפנפים, הפטמות נקודות כהות בחושך. בלי חזייה. תמיד בלי חזייה. אוספת אותנו מטיול לרמת הגולן ואני גונב הצצה מתחת לחור בית השחי של הגופייה הרופפת שלה, רואה את הפטמה. ארוחת ליל שישי ביום האחרון לפני שעולים לתיכון ומתחת לחולצה הלבנה שלה אני מבחין בזוויות מסוימות בקווי המתאר של והגוון הכהה של הפטמה. מפסלת בסטודיו שלה עם ג'ינס מהוה, גופיה לבנה מצ'וקמקת וזוג שדיים קטנים וגאים ועירומים מתחת, מקשקשת איתי על שחייה בזמן שאני מתאמץ להציץ לה בלי שהיא תראה. 

ועכשיו היא כורעת מתחתי ומוצצת לי בהתלהבות.

"לאה אני גומר…” אני ממלמל, נשען על החומה ולאה פולטת את הזין מהפה שלה ומתחילה לסחוט אותו בתנועות נמרצות מול הפנים שלה. מה היא עושה? לא היא לא…

השפריץ הראשון מתפרץ ונוחת לה על המצח והלחי. היא ממשיכה לחלוב אותי במרץ והשני נוחת לה על האף. בשלב הזה אני באמת מתאמץ לא לאבד את ההכרה מרוב התרגשות אבל אני מרגיש בטשטוש שהחליבה הנמרצת ממשיכה עד שאני מתרוקן, כוכבים זערוריים מרצדים לי מול הפנים. כשאני מתאפס היא עומדת לצדי ובאור הכתום המהפנט של פנסי הרחוב אני רואה שכל הפנים שלה מלאות בשפיך בהיר, שני נטיפים לבנבנים מתנדנדים מסנטרה. לאה מביטה בי בחיוך זדוני וקורצת, מתחילה ללכת לעבר ביתה, פניה מלאות זרע והסווצ'ר שלה לא רכוס, רק סגור ברפיון על החזה.

 

"נרגעת?” שואלת אמא של אפק כשאני מדביק אותה. כשהיא פונה אלי, הפנים שלה נוצצים מרוב זרע והלב שלי שממילא לא נרגע, מחסיר פעימה.

"את לא רוצה לנגב את הפנים?” אני שואל ומביט סביב, קצת מודאג. יש אנשים ברחוב. לא הרבה, אבל יש. המזל הוא שהלילה כולם מעדיפים ללכת על הכביש אז על המדרכה יש לנו קצת פרטיות.

"מממ…לא.” היא מגחכת ואז חובשת את הקפוצ'ון ביד אחת, השנייה שומרת על הסווצ'ר סגור. למרות שהרגע גמרתי המחשבה על לבלות לילה עם אם כל הפנטזיות שלי, שמסתובבת עכשיו עם סווצ'ר כמעט פתוח ובלי חזייה ופרצוף מרוח בשפיך שלי מגעישה את הדם בעורקי, מזרימה כל מה שאפשר למטה, בין הרגליים.

זה פסיכי. 

אנשים מסביב. שלוות יום כיפור. אמא של אפק תהיה שלי הלילה. הולכים מהר, שנינו רוצים אותו דבר. מגיעים אל הבניין שלהם, היא מחפשת את המפתח כדי לפתוח את דלת הכניסה. אני נצמד אליה מאחורה, דוחק את הזקפה הערה מאוד שלי בין פלחי העכוז שלה.

"כבר אתה קשה שוב?” היא פוערת את עיניה. התשובה שלי היא לפתוח שוב את אבזם החגורה שלה תוך כדי מאמץ להפשיל את הג'ינס למטה.

"לא כאן, דפקט!” היא צווחת בצחוק ופותחת את הדלת. “אמא'לה!” היא צווחת שוב ופותחת בריצה במדרגות. צחקוקים מהדהדים, שעטת רגליים. היא מגיעה אל הדלת מתנשפת, אני בקושי מרגיש את המרחק הזה. שוב היא נאבקת במפתח תוך כדי צחקוקים ונענועי אגן, מנסה למנוע ממני להפשיל לה את הג'ינס. אבל יש לה רק יד אחת פנויה ולי יש שתיים חזקות ועד שהדלת נפתחת התחת הקטן שלה כבר עירום. לאה מתפרצת אגב צחוק דרך הדלת שנפתחה סוף סוף ומדדה באופן מגוחך פנימה, אני שועט אחריה.

אני טורק את הדלת בבעיטה, תופס את לאה אחרי שלושה מטרים והיא מסתובבת אלי. מתנשקים בפיצוץ, הלשון שלה כמו מזיינת את הפה שלי, ידיים בכל מקום: שלי מעל הסווצ'ר הלבן, מעיף אותו על הרצפה, חופנות שדיים, צובטות פטמה, שלה מפשיטות ממני חולצה, אצבעותיה ארוכות והן סוגדות לשרירי החזה שלי, האצבעות שלי מגיבות ומחליקות אל ישבנה העירום, שלה מפשילות לי את המכנסיים, דורכת על נעל כדי לחלוץ אותה ואז את השנייה, אני מחקה אותה כשאנחנו נכנסים לחדר השינה שלה, מותירים שובל של בגדים, צחקוקים, התנשפויות.

לאה נשכבת על המיטה, עירומה מלבד תחתונים ורגליה הפשוקות מגלות את המשולש הפרוותי של הכּוּס עליו אני חולם בערך ארבע שנים ואני מטפס אחריה, כורע בין רגליה. השפתיים החיצוניות של הכּוּס כמעט לא קיימות והפנימיות בולטות ועסיסיות כמו פרי בשל: בלי להסס אני מפשק אותן וצולל פנימה עם הפנים, לשון שלוחה לפנים.

"עזי!” היא קוראת בהפתעה כשהלשון שלי מחליקה על החריץ של ערוותה. אני מתבשם בריח הכּוס הזה ומלקק את השפתיים עד שאני מגיע אל הדגדגן. חושף אותו בשתי אצבעות ואז מתחיל ללקק במרץ, ברעבתנות, ונשימותיה הנרגשות של לאה מבהירות לי שאני עושה משהו טוב. מכניס את האצבע האמצעית לחקלקות הרטובה שלה ומתחיל לזיין אותה באצבעי תוך כדי שאני מלקק אותה בתנועות מהירות וארוכות, מפנק את כל החריץ ואז מתמקד בדגדגן עצמו. 

אני מוציא את האצבע ממנה ומגשש מטה, מאתר את החור השני, החלקלק ממיצי הערווה. לאה נותנת איזה "אוֹ!” ארוך כשאני מתחיל לפשפש שם אבל ה"אוֹ!” נהפך ל"אהּהּ..” כשאני מחליק פנימה, מרחף עם הלשון על הדגדגן ומעתיר תשומת לב על פי הטבעת הרגיש. יד נחה על השערות שלי, ספק מלטפת, ספק דוחפת אותי פנימה, אל תוך הכּוּס המהביל. העקבים שלה מחליקים על חלקם העליון של הירכיים שלי, מחוספסים, אני מרגיש. יש משהו סקסי בעקבים הלא ממש מטופחים האלה, משהו מחוספס ואמיתי לעומת מיכל ושירן הסופר-מטופחות.

לבסוף יש שכר לעמלי: אני חש בגופה של לאה נרפה ונשימותיה הולכות וגוברות. היא מתחילה לקרוא בשם שלי וללטף לי את השערות ואני מלקק לה את הכּוּס בלי הפסקה, שוב ושוב, ממשיך לזיין את פי הטבעת שלה באצבע ולהטריף לה את הדגדגן בלשון, משתכר מהריח והטעם שלה, מהאנחות המתוקות ומפיצוץ האגו האולטימטיבי: אמא של החבר הכי טוב שלי שגונחת את השם שלי: “עזי! עזי!” בזמן שהיא גומרת באורגזמה מטלטלת.

הלשון כואבת לי. הגב כואב לי. אני מבסוט וחרמן טילים. לאה עדיין מתנשפת כשאני כורע ומזדקף כמו אריה בין ירכיה הפשוקות, מחזיק בזין ומכוון אותו אל בין השפתיים התפוחות.

"שנייה…” היא נאנקת אבל אין לי שנייה, ואני מתעקש ודוחף וכובש אותה, ראש הזין מחליק לתוכה אחרי רגע קצר. לתוכה = לתוך הכּוּס של אמא של אפק. שאני חרמן עליה מכיתה ח'. ששוכבת מתחתי עירומה ופשוקה, רזה ומיוזעת, צמתה המיתולוגית נחה על הכרית כמו נחל בהיר. אני לא רוצה להיות מגעיל אבל אני חייב להרגיש את הכּוּס הזה עכשיו אז אני דוחף עוד קצת ונשכב עליה בזהירות, עד שהפנים שלי מרחפות מעל שלה.

"עזי…” היא אומרת בשקט.

"מה?”

"סתם, אני נהנית להגיד את זה. אני מכירה אותך מאז שהיית…פָספוּס. ועכשיו אתה…מזיין אותי.”

"ואני…חולם לעשות את זה מכיתה ח'.” אני מתוודה, דוחף עוד כמה סנטימטרים לתוכה. “מאז הערב הורים.”

"איזה ערב הורים? דרך אגב…יש עוד הרבה מהדבר הזה? עוד רגע הוא יוצא לי מהפה…”

"עוד קצת, אבל אני לא מפסיק עד שאני דוחף לך את כולו.” אני אומר ומנשק אותה. “היה ערב הורים בבית ספר…את הגעת…חשבתי ששכחת את החזייה…עם גופיה לבנה ופתאום זה הכה בי…אני זוכר את זה עד עכשיו…כשהבנתי שהבליטות הכהות האלה הן הפטמות שלך…התרגשתי אז כמו שאני מתרגש היום.”

"איזה חמוד אתה…” היא אומרת ומלטפת לי את הכתפיים והזרועות. “…ושרירי…אללה יוסתור, זה הכל מהשחייה הזאת, הא?”

"ומשקולות, ודיאטה והרבה אימונים.” אני אומר ומתחיל לזיין אותה, קובר את הזין בנדן הרטוב שלה בתנועות עמוקות. למרות כל החרמנות והאטרף, אני נהנה לזיין אותה לאט ועמוק, מתענג על כל רגע שאני בתוך האישה המבוגרת והסקסית הזאת.

"איזה כיף לי…” היא נאנחת. “להרגיש אותך ככה עלי…כל המשקל הזה בין הרגליים שלי…סקסי…”

"מה אמרת קודם..?” אני נזכר. “שאת נהנית ללכת בלי חזייה ליד החברים של אפק?”

"א-הה.” היא נאנחת וגל הרטיבות שמציף אותה מגלה לי עד כמה היא אוהבת את זה. “תמיד אהבתי את זה…החברים של אפק, החברים של בעז…החברים של קרן…” אפק הוא הצעיר במשפחה, בעז בצבא וקרן כבר סטודנטית. “כל הבנים החמודים…תמיד חושבים שאני חסרת זהירות…” היא נאנחת, נזכרת בערגה לוהטת. “'וואו, היא מתכופפת ולא שמה לב שאני רואה לה את השדיים.'…'ואוו, אני רואה לה את הפטמה דרך הפתח של בית השחי.' ולפעמים לפעמים…כשהייתי ממש במצב רוח…מיוחד…'ואוו, אמא של בעז לא לובשת תחתונים'…”

כשהיא מדברת אני מרגיש את החרמנות גואה בה ואני דופק אותה בתנועות קצובות, ממלא אותה בזין קשה. אנחנו מתנשקים ואז אני נפנה להסתכל בשדיים האלה ששיגעו אותי כל השנים האחרונות. הם קטנים, עם עטרות קטנות וכהות אשר במרכז כל אחת מהן פטמה מאורכת כמו מחק של עפרון. מקשת את הגב וגוהר למצוץ צ'ופצ'יק מתוק כזה ולאה נאנחת ומלטפת לי את הראש, מתמסרת לפינוק הכפול של זין עבה בכּוּס ומציצה של הפטמה. אני מלקק את הפטמה המתפנקת בין השפתיים שלי, חש בה מתקשה לי בפה ומזדקרת.

"אוי…” נאנחת לאה ומחבקת את הראש שלי. “אוי…עזי…תמשיך…תמשיךךך…”

הרגליים שלה מתרוממות משני הצדדים שלי והיא נאחזת לי בכח בגב. אני מרים את הראש ומביט הצידה, צופה בשתי הרגליים של האישה המבוגרת והסקסית הזאת מזדקרות בתשעים מעלות ממש, כפות הרגליים עטויות הגרביים מצביעות ישר אל התקרה ונעות בקצב הזיון. פאק, זה סקסי, זה מרגיש כאילו היא מנסה לדחוף את הזין שלי הכי עמוק לתוכה שהיא יכולה. וכמה שאני ממלא אותה ביותר זין צעיר וקשה, ככה היא יותר רוצה עוד ויותר נרטבת ומתחממת ומחזיקה אותי חזק בכתפיים, כאילו לא מרשה לי לזוז. ושוב אני נזכר בכל ההצצות הקטנות שהצצתי לה לחולצה וכל פעם שהיא צחקה מאיזה בדיחה שלי ונגעה בי בחיבה והייתי הולך לשירותים ומביא ביד והנה הפנטזיה מתחתי, צועקת את השם שלי ומפשקת את הרגליים הרזות שלה הכי רחב שהיא יכולה כדי לקבל אותי כמה שיותר עמוק וכמה שיותר חזק וכמה שיותר טוב.

וככה היא גומרת ואני נגרר אחריה: רגליים עדיין גבוה באוויר, מצביעות לתקרה, ידיים רזות וחזקות מחבקות אותי בעוצמה בזמן שאני מתפוצץ בתוכה, גונחת את השם שלי ושאני לא אעז להפסיק לזיין אותה הכי עמוק שאפשר והפה שלה באוזן שלי והצמה נחה על הכרית והשדיים קטנים וגאים עם פטמות מטורפות שאני ממזמז וממלא אותה בהכי הרבה זין קשה שאני יכול, הכי עמוק ואנחנו מתנשקים ואני מלקק לה קצת את הזיעה מהמצח ואנחנו מתנשקים שוב והיא גומרת בפיצוצים והתנשפויות וצעקות ונשארת לשכב מתחתי, מתנשפת, מפושקת, מלאה עדיין בי.

"עזי…” היא ממלמלת בעיניים עצומות.

"מה.”

"אם הייתי יודעת שאתה מזיין ככה, הייתי מתגנבת אלייך לשק שינה בכל פעם שישנת אצלנו כבר מכיתה ט'.”

"הלוואי.” אני פולט במהירות, עדיין לא מאמין מה הרגע קרה. למרות כל ההרפתקאות שעברתי, לזיין את אמא של אפק זה עדיין הכי סקסי, הכי פסיכי. לרגע נדמה לי כאילו כל האחרות היו רק תחנות בדרך לרגע הזה.

"אתה משהו.” היא אומרת.

"תודה.” אני אומר ומנשק לה את המצח. “אני לא כבד? לרדת ממך?”

"תישאר בדיוק ככה, נעים לי הכובד הזה.”

"אני לא מאמינה שאני עושה את זה.” היא לוחשת, עדיין מתנשפת תחתי.

"שאת מזדיינת עם החבר של אפק?” אני שואל, מתגרה בעצמי רק מלהגיד את זה.

"שאני מזדיינת עם מישהו שאני מכירה מאז שהוא היה ילד בן ארבע עשרה, כן.”

"ואני לא מאמין שזיינתי את אמא של אפק.” אני נהנה להגיד את זה בקול רם. כלומר, לא ממש רם.

"אסור לך להגיד לו.” היא אומרת.

"נראה לך?!”

"לא רוצה שוב…” היא פולטת ומשתתקת.

"רגע, מה?” אני שואל אחרי כמה שניות וכמה אסימונים. “שוב? שוב מה?”

לאה שותקת כמה רגעים.

"נו, מה התחלת להגיד?" אני מתעקש.

"יוּדה עזב את הבית לפני שנה.” היא מתחילה לספר לי משהו שנראה לי חשוב לה. יוּדה זה אבא של אפק. “אבל בעצם הוא עזב אותי כבר לפני…לא יודעת…שמונה, תשע שנים ככה. פשוט נמאס לו ממני. רצה מישהי אחרת.”

"הוא בגד בך?”

"כן.”

אני לא יודע מה לעשות אז אני רק מלטף לה את השיער.

"ידעתי את זה די בהתחלה. ניחשתי, נראה לי. אבל לא עשיתי כלום. פשוט…נתתי לו להמשיך. העמדתי פנים שהכל בסדר. שאני רק מדמיינת. שאני עושה את זה בשביל אפק, ובעז וקרן. קצת…עשיתי לכם את ההצגות…אני מודה…אבל זה היה רק הצגות, לא היה שום דבר מעבר לזה, גם עם דורון חבר של בעז שחשב שהוא חכם גדול. ניסה לדחוף ידיים, קיבל סטירה ואמרתי לו שלא יעיז לבוא הנה יותר או שאני אספר לבעז. בעז היה מפרק אותו.

ואז הוא הודיע שהוא רוצה גט. יוּדה. הייתי כמו זומבי, תאמין לי. הייתה לו מישהי, מהחוג ריקודי עם. אחרי שהוא באמת עזב, לא הפסקתי לבכות. שבועות בכיתי כמעט בלי הפסקה. רק כשאפק היה חוזר מבית ספר הייתי מתארגנת על עצמי וברגע שהייתי לבד: בכי בכי בכי. בלי הפסקה. ניסיתי להסתיר את זה מאפק כמה שיכולתי אבל לא ממש הצלחתי. חמוד. ניסה לנחם אותי. הוא היה לבד איתי, המסכן: קרן באיטליה ובעז בצבא.

יום אחד החלטתי שאני חייבת לראות את בעז בבסיס. עכשיו. חייבת. נסעתי אליו לגדוד עם אוכל, רק בשביל לראות אותו. בן חמוד יש לי. הוא לא היה בבסיס אלא בשטח. ככשמע שאמא שלו בש"ג קפץ על ג'יפ ובא לראות אותי אבל היה לו זמן רק לכמה חיבוקים, הוא עצר את כל התרגיל בשבילי. אפילו את האוכל לא היה יכול לקחת כי הוא חזר ישר לשטח ולא היה לו איך לקרר את זה. אז נסעתי. בטרמפיאדה מחוץ לבסיס היו שלושה חיילים. לקחתי אותם טרמפ.

נסענו, שמתי מוזיקה, היה נחמד. שרנו. פתחנו חלונות ושרנו. צחקתי. אחרי איזה שעה שאלתי אותם אם הם רעבים והם אמרו שכן וממילא היה לי מלא אוכל אז מצאתי איזה חניון בצד, כזה עם שולחנות של קרן קיימת ועצים. עשינו שם פיקניק והיה נחמד והיה מקסים. ואחר כך שמנו מוזיקה ברמקולים של האוטו ורקדנו והם רקדו איתי וצחקתי והיה כיף. ואחד, יפה וגבוה מחיפה, קצת מגמגם אבל מפוצץ בביטחון עצמי וחוצפה חיבק אותי בריקוד ולא אמרתי כלום ונישק לי את הראש ולא אמרתי כלום ונישק אותי בשפתיים ולא אמרתי כלום ואז גם הגבוה השני, עם התסרוקת שאני לא מבינה איך מרשים אותה לחיילים קרביים רצה גם ועברתי אליו והתנשקתי איתו וכשהגבוה מחיפה נצמד אלי מאחורה עם הזין הקשה שלו נלחץ אלי בחוצפה לא אמרתי כלום, רק המשכתי להתנשק. גם כשחיפה החליק את כפות הידיים הגדולות שלו מתחת לחולצה שלי של ACDC רק זרמתי ואתה יודע שאני אף פעם לא לובשת חזייה אז הוא שמח מאוד למצוא שם שדיים עירומים.

ואז אצבעות פולשות לי למכנסיים ולכּוּס ואני חושבת כמה שאני רטובה וקצת מתפדחת שלא הייתי אצל רחל הקוסמטיקאית שלי כבר יותר מדי זמן. והמכנסיים שלי יורדים ביחד עם התחתונים ושני חמודים חזקים מרימים אותי באוויר עם רגליים פתוחות והשלישי מלקק אותי עד שאני גומרת לו בפרצוף בצעקות ולשניים היו מין מזרוני חיילים דקים כאלה שהם פרסו על השולחן והשכיבו אותי על הגב ועלו עלי. אני אוהבת להגיד "עלו עלי", זה כל כך מטונף וסקסי. אחרי איזה עשר שנים שאף אחד לא רצה אותי ככה, פתאום אלה ממש ממש רצו אותי, הכי בעולם וזה היה משכר. ואני שוכבת על הגב עם חמוד אחד מזיין אותי ואני מוצצת לשני והוא גומר לי בפה ובמקום שזה יגעיל אותי זה מדליק אותי כי זה טעם של אסור ושל סקס ושל חופש ושל חיים חדשים ובמקומו מגיע הדתי הג'ינג'י שהוא נמוך משניהם אבל שרירי הרבה יותר ויש לו עיניים ירוקות מהממות ואני מוצצת גם לו ומבקשת ממנו שיגמור לי בפּנים ואחרי כמה דקות הוא מרסס אותי בזרע שלו והפסקה ושותים עוד קצת ואוכלים ואז אני על ארבע על הרצפה, הג'ינג'י דופק אותי מאחורה ואני מוצצת לחיפה.

הם היו שלושה והם היו בכושר מעולה וחרמנים בטירוף וגם סך הכל נחמדים ומתוקים. שלוש שעות הם דפקו אותי מתחת לאקליפטוסים בחניון הזה. שלוש שעות הם עלו עלי אחד אחרי השני ואחר כך שטפתי קצת את הפנים במים ונכנסנו לאוטו ונסענו. הם התביישו ממני אחר כך וירדו שלושתם בצומת הבאה, למרות שקודם הם רצו להגיע הרבה יותר רחוק. הבנתי אותם. הסיפור שלי מדליק אותך?”

הזין שלי התקשה בתוך המרק הלוהט שבכּוּס שלה ואני גוהר ומנשק אותה.

"א-הה.”

"ואתה שוב קשה?”

אני נותן תנועה עם האגן, מרגיש אותו מתקשה, עוד לא קשה לגמרי.

"בדרך.” אני אומר.

"וככה פחות או יותר השתחררתי מיוּדה. הפעם הראשונה ששכבתי עם מישהו חוץ ממנו הייתה עם שלושה קצינים מהגדוד של בעז. מוזר, הא?”

"מאוד.” אני אומר, מניע לאט את האגן.

"הם כולם הכירו את בעז אבל לא סיפרו לו. כנראה לא סיפרו לאף אחד. אחרי כמה שבועות שמעתי אותו מדבר בטלפון על חמישה חיילים מהגדוד שזיינו אמא של חייל אחר בחניון אז הבנתי שמישהו סיפר אבל בלי פרטים. הרבה זמן פחדתי שהסיפור ידלוף אבל כנראה שהיה להם שכל. ומאז…גיליתי את הכיף שלי.”

"מה הכיף שלך?”

"צעירים. שריריים. חתיכים.” היא אומרת, מנקדת כל מילה בנשיקה. “וכן, אלה שחמים עלי מכיתה ח' מקבלים נקודות בונוס.”

צליל מפתח במנעול נשמע מכיוון הכניסה. לפני שאני מבין מה קורה, לאה מזדקפת לישיבה והודפת אותי ממנה, אני מניח לה לעשות כן ומתגלגל ממנה, מבחין בגופה נורה מהמיטה, נעלם בפתח הדלת וחוזר בבהילות. בלי המשקפיים אני לא רואה הרבה.

"מה קרה?” אני לוחש.

"אפק חזר.” היא אומרת בשקט.

"מה?!” שיט. זה דבר אחד לזיין את אמא שלו כשהוא לא בבית, אבל דבר אחר להיות איתה עירום במיטה כשהוא כן. המצפון מכווץ לי את הלב בציפורני אשם חדות.

אנחנו שומעים את צעדיו מתרחקים לכיוון החדר של אפק.

"אתה חושב שהוא תכנן לשכב איתה הלילה?” שואלת אותי לאה.

"אני…לא מבין את הבן שלך.” אני נאלץ להודות.

"אני רוצָה אותך שוב.” היא לוחשת בחושך. "לא יודעת אם זה יותר מפחיד אותי או מדליק אותי.” היא עונה, מנשקת את הכתף שלי, נשיקותיה זולגות אל הפטמות שלי.

"נראה לי מדליק אותך.” אני מתנשף.

"אתה חושב?” היא שואלת ומלטפת את הזין שלי שמגיע לקשיות מלאה.

"אני חושב שזה לא מתאים לעשות את זה כשהוא פה…” אני ממלמל בעליבות ואז גונח כשהשפתיים שלה עוטפות את הזין שלי. “לאה…”

אבל הראש שלה מתחיל לעלות ולרדת על הזין שלי ואני קולט את הצמה שלה מתנדנדת קצת ואני יודע שזה אבוד, היא הולכת לעשות בי מה שהיא רוצה ואין לי שום יכולת להתנגד. היא מוצצת לאט ויסודי ובשקט של הלילה אני שומע את החבר שלי מתארגן לשינה בזמן שאמא שלו מפנקת אותי עם פה רטוב ושפתיים רכות. 

אני שומע צעדים רכים מתקרבים לדלת ומתרחקים וקופא.

"ששש…” היא לוחשת, נראית מהממת באפלולית עם הזין הקשה שלי ליד הפנים שלה. “אפק מסתובב הרבה לפני השינה, יש לו קטע כזה.”

לאה מזדחלת באיטיות על המיטה, מניפה רגל ואז כורעת מעלי, אוחזת את הזין הקשה והרטוב שלי באצבעות עדינות. נשימתי נעתקת כששפתי הכּוּס שלה שותות את הזין שלי בצימאון בעודה מנמיכה את עצמה עלי באטיות, מחליקה את הזין לתוכה. באפלולית אני מבחין בקווי המתאר של גופה הצנום עולים ויורדים לאט, הכּוּס כמעט רותח על הזין שלי, דופנותיו לופתות אותי ברכות.

מהמטבח נשמע קול מקרר נפתח ונסגר וצעדים מהמטבח, ואני מרגיש אותה נרטבת מעלי.

"את אוהבת את זה…” אני מבין פתאום בלחישה.

"את מה?” היא מיתממת.

"לשמוע אותו ער. להזדיין איתי כשהוא מסתובב בדירה.”

התנשפות פתאומית והכּוּס הגועש שלה מגלים לי שאני צודק. אני הופך אותה על הגב בתנועה חלקה, קובר אותה שוב תחת משקל הגוף שלי. הטלוויזיה נדלקת, בווליום גבוה יחסית בהתחלה ואז מיד הווליום מוחלש.

"זה מדליק אותך להזדיין כשהוא ער, הא?” אני לוחש באוזנה והיא גומלת לי בגל של רטיבות.

"גם אותך…חבר נוראי שכמוך…אתה נדלק מלזיין את אמא של החבר שלך…”

"כן.” אני מודה מיד בתמהיל של חרמנות ואשם. מחוץ לחדר אפק שוב הולך למטבח ובחדר השינה אני מזיין את אמא שלו תנועות קצובות ואיטיות, עמוקות וחרישיות.

"אנחנו איומים…” נאנחת לאה מתחתי בהתרגשות חרישית. “אל תפסיק…”

"מזדיינת עם החברים של בעז…”

"אוֹהּה!”

"…עם החבר של אפק…”

"אוֹהּהּהה…וגם עם…” היא מתנשפת בחושך "…האקס של קרן…”

"ברצינות?” אני קופא.

"אל תפסיק!” היא סוטרת לי בתחת ואני ממשיך לזיין אותה, לאט ועמוק וחרישי באפלה. “כן…איזה רמון אחד…אחרי איזה שבועיים שהיא החליטה שהיא גומרת איתו היא סוף סוף חתכה. אף פעם לא אהבה אותו, רק התלהבה מזה שהוא סטודנט לרפואה חתיך.”

הכּוּס שלה ספוג במיצים לוהטים כשהיא נזכרת והיא מעניקה לי נשיקה לוהטת בצוואר, מוצצת לי את העור באופן מענג.

"…ואז הוא בא לדבר איתה איזה בוקר.” היא ממשיכה מתחתי בקול שקט. “קרן לא הייתה בארץ, נסעה עם חברות לברלין ואני הבנתי שהוא כבר לא שלה ואני כבר לא של יוּדה ושבעצם שוב דבר לא מפריע לי להתנשק איתו ולכרוע מתחתיו ולפתוח לו את המכנסיים ולמצוץ לו את הזין בכניסה לבית. אני לא אשכח כמה הוא היה יפה, עומד ככה במסדרון ונשען על הקירות, יפה כמו מלאך מעלי כשאני מוצצת לו את הזין. אחר כך השבעתי אותו שהוא לא מוציא מילה לקרן ובתמורה אני שלו עד שאפק חוזר מהטיול, למחרת. הוא קיבל את העסקה, אני לא אשכח את הלילה ההוא.”

"פאק.” אני נאנח כשאני מדמיין את האישה המבוגרת מזדיינת ללא הפוגה עם האקס של קרן, שגם היא כוסית אש, דרך אגב.

"זה בדיוק מה שהיה שם. הרבה פאק. בכל חדר בבית. האכלתי אותו וזיינתי אותו. אפילו במיטה של קרן…זה היה לוהט…אני אמא איומה…אוה…אוהה…”

היא לא אמא איומה, היא פצצת סקס הרבה יותר ממה שפינטזתי אי פעם, אבל עכשיו היא מתחילה להיות רועשת ואני חושש שאפק ישמע אותה מהסלון, לכן אני נסוג מעט והופך אותה על הבטן, מעמיד אותה על ארבע ואז, אחרי שאני דוחף לה את הראש לכרית, ממשיך לזיין אותה. לאה היא אישה צנומה והטוסיק שלה קטן וחמוד בידיים שלי והיא קוברת את זעקות האורגזמה שלה בכרית בזמן שאני דופק אותה מאחור חזק וטוב עד שהיא נרגעת קצת ועולה לשאוף אוויר.

"הרגת אותי…” היא מתנשפת.

"עוד לא, אני יכול לעשות את זה כל הלילה.” אני אומר ושולח יד אל הצמה שלה, מושך אותה קצת בדומיננטיות.

"כל עוד אני גומרת ככה, אתה יכול לעשות בי מה שאתה רוצה.” היא מתנשפת.

"רק תשמרי על השקט.” אני אומר והודף לה את הראש בחזרה לכרית לפני שאני חוזר לרכוב עליה עוד פעם. אני לא מבין בדיוק מה היא נאנקת אל הכרית אבל אני כמעט בטוח שהיא צועקת את השם שלי יותר מפעם אחת. כל פעם שאני שומע את אפק מחוץ לדלת אני מתמלא אשם לרגע אבל האשם טובע בגל של חרמנות ואני דופק את אמא שלו יותר חזק, נטרף כשאני שומע אתה צועקת את השם שלי לתוך הכרית עד שאני גומר בסוף, אלוהים יודע איך אני מחזיק מעמד כל כך הרבה זמן.

מתישהו אני מתעורר ולא מבין איפה אני. גוף חמים ועירום נמרח עלי וצמה ארוכה נחה לי על החזה. אמא של אפק. וואו, איך זיינתי אותה אתמול! מה השעה? בוקר. חייב להשתין. חייב לעוף מפה לפני שאפק יתעורר.

"לאן אתה הולך?” היא ממלמלת כשאני מנסה לקום מהמיטה.

"לשירותים.”

אני מוצא את המשקפיים, מאתר את חדר המקלחת הפרטי ומתחיל להשתין ושנייה לפני שאני גומר, אני שומע אותה מדשדשת מאחורי ואז את קול המים במקלחת. כשאני מסתובב אני רואה אותה מתחת למים, זרם צהבהב נובע מבין רגליה הפשוקות והיא מפרקת את הצמה בעצלתיים. לראשונה אני רואה אותה עירומה באור יום והלב שלי מחסיר פעימה כשאני סוקר אותה ככה, משתינה בשלווה במקלחת. היא רזה ושרירית ושזופה ופסי שיזוף מושכים את עיני אל שדיה הקטנים והבהירים בעלי פטמות-מחק-העיפרון ואל הכתם הפרוותי של ערוותה, המתפרץ לנגד המשולש החיוור שסימנו תחתוני הביקיני שלה. הרזון מבליט אצלה קצת קמטים בזרועות ובבטן אבל זה רק עושה אותה יותר סקסית בעיני והיא מבחינה ברעב בעיניים שלי, בוחן אותה כשרוק ממלא את הפה שלי. חיוך פתייני מבצבץ על שפתיה, מייצר גומות יפיפיות בלחייה.

"מה יהיה?” היא שואלת. "בחורה לא יכולה להשתין בשקט בלי שיסתכלו עליה כמו איזה אובייקט מיני?”

לרגע אני לא בטוח אם היא רצינית או לא.

"אני צוחקת," היא מגחכת למראה המבוכה שלי. "בוא הנה מיד ותרחץ לי את הגב.”===========================================

לפרק הבא

Print Friendly, PDF & Email

25 thoughts on “הצד השני של הבריכה – פרק י"ח”

 1. ואוו, פשוט מעולה , אחלה של כתיבה.
  חייב להגיד שהיה לי חסר לראות איור של לאה עם כל הזרע על הפנים רגע לפני שהיא מכסה עם הססטשרט.?

  1. זה הקצב שבו אני כותב אותם 🙂 יש עוד הרבה סיפורים באתר שיעסיקו אותך בין פרק לפרק.

 2. מצוין!
  אבל לא הבנתי את המשפט הזה:
  ""אתה חושב שהוא תכנן לשכב איתה הלילה?” שואלת אותי לאה."

 3. מעולה כרגיל.
  כמה הערות קטנוניות על הרצף העלילתי והאיורים:
  באיור עם הריסוס על הפרצוף והרוכסן הפתוח – אלו לא ממש שדיים קטנים כמו בסיפור.
  עזי מרגיש את העקבים המחוספסים אבל אחר כך הרגליים מונפות עם גרביים
  ובאיור על המיטה הוא עם משקפיים (למה?) אבל כשאפק חוזר הוא לא רואה טוב בלי המשקפיים

  1. פידבק מעולה. אני אתקן את התמונה (חבל, דווקא יצאו לי אחלה שדיים) אז מי שאוהב את זאת מוזמן להוריד מהר 😉

   1. אגב גם בתמונה הראשונה לאה אמורה להיות עם מכנסיים מופשלים עד הברכיים לפי הסיפור ובתמונה היא עם מכנסיים למעלה

 4. אחלה תמונות רואים שהשתדרגת!!
  חסר לי תקריבים כמו בפורנו אמיתי
  הסיפור כרגיל מעולה

 5. אני חושבת עכשיו אחרי כככוווולללל הדברים שכבר כתבת עליהם כל הנושאים עדיין יש אחד שלא! והוא – משחקים עם השתן.בדיוק הסיפור הזה הציף לי את ההבנה הזאת…היה איזה משפט באחד הפרקים הקודמים של דימוי שתן לזרע או ההפך לא זוכרת ועכשיו כשהיא באה להשתין..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *