איורים לסיפורים – סקטבורד

"היא מתלבשת כמו מישהי ששונאת להיות בת. תמיד נועלת נעליים גבוהות וכבדות, מכנסיי דגמ"ח ענקיות עם שרשרת וחולצות טי עצומות שמסתירות את הגוף שלה. השיער שלה בצבע נחושת והוא קצוץ מסביב ומזדקר למעלה והפנים היו יכולות להיות ממש נשיות אם לא הגבות הכהות והדומיננטיות מעל העיניים הכחולות. והיא תמיד חובשת כובע בייסבול אדום, עם המצחיה נוטה בזווית."

סקטבורד לא לגמרי סגורה על המיניות שלה אבל סומכת על עזי שיעזור לה לגלות את הדרך. אני כבר מודיע שאין לה הרבה סצנות בשני הספרים הראשונים אבל אני מקווה שתהנו מהסצנות בהם היא כן מופיעה. סצנת הסקס הראשונה שלה מתחילה כאן.

סקס ישראלי
""

"אחר כך אנחנו מדברים קצת על העבודה שלי וספיידרמן, סקטבורד והאחים שלה. יש לה חמישה אחים ואבא וכמוני אין לה אמא. נראה לי שמלגדול עם כל כך הרבה בנים בבית היא מתכחשת לזה שהיא בת וכל הדיבור והוויב שלה זה של בן. יש לה גם איזה חבורה של בנים שהם גולשים ביחד ולפעמים הם כולם נמצאים בחצר אבל הבהרתי להם שמבחינתי האישור שלי הוא עבורה בלבד והיא יכולה להזמין אותם אבל שלא יכנסו בלעדיה. אחרי איזה חצי שעה אני נפרד ממנה וחוזר הביתה עם ספיידרמן."

סקס ישראלי

"בדרך הביתה אני נוסע אל הבית של סבא שלי. סקטבורד שם עם שני חברים שלה ושלושתם מתאמנים ועושים פעלולים די מרשימים בבריכה הריקה. באופן מטופש אני גאה לראות שהיא טובה מהם וזה מצחיק אותי לשמוע אותה גוערת בהם ולועגת להם בדיוק כמו אחת מהבנים, כולל ההסתלבטויות הכי מפגרות על אמא של סרגיי ואבא של אדיר."

סקס ישראלי

""ממ.” היא עונה ומתיישבת לידי. סקטבורד לובשת חולצה חסרת שרוולים אשר גזורה מתחת לבית השחי כמעט עד המותניים, מעניקה הצצה כמעט לא מוסתרת לשד קטן אשר אינו מוגבל בחזייה. היא לובשת מכנסי ג'ינס קצרים ונועלת נעליים מגושמות ותמיד חובשת כובע בייסבול אדום אשר המצחייה שלו מוטה באיזה עשרים מעלות הצידה. היא בלונדינית אבל צידי השיער שלה מכוסחים ומה שנשאר מגיע לה עד הכתפיים. למרות הלוק הכסחיסטי היא יפה לאללה, עם נמשים ועיניים כחולות עמוקות. אף פעם לא הבנתי את הקטע המיני אצלה, מאחורי הוייבּ המריר והלקוני, יש לה איזה משהו לסבי לא ברור."

Print Friendly, PDF & Email

3 thoughts on “איורים לסיפורים – סקטבורד”

  1. אחלה איור, אבל שים לב שאתה מתאר אותה קצת אחרת בסיפור: סוג של תספורת מוהיקן ובגדים הרבה יותר רחבים ונעריים.
    בלי קשר, כמו שכבר אמרתי מגיע לה סיפור משלה או אפילו סדרה. אם אתה לא תעשה את זה מישהו אחר עלול להרים את הכפפה 🙂

  2. היי דור. האיורים קצת הורסים את האידאה היפה, או במילים לא אפלטוניות, הדמיון מושלם מתוקף היותו סובייקטיבי, והציורים לא מתקרבים לדימויים שהסיפור מעורר
    מה שכן, אם אתה משקיע באיור דיגיטלי ב2020 (ואני משתמש במילה משקיע כדי לדבר במונחי תחביב), הייתי מצפה למשהו תלת מימדי שאפשר לתפוס לסובב ולהגדיל, כמו בחלק מהמוצרים באמאזון.
    תמשיך בעבודה המצויינת. האתר שלך מלווה אותי כבר 10 שנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *