איורים לסיפורים – דוניא

היא סטודנטית והיא לוהטת והיא המאוירת הראשונה שמתפשטת (רבאק, כמה זמן אני יכול להתאפק?). האקשן עם דוניא מתחיל בפרק י"ג וממשיך הרבה אחר כך.

"הי.” אני אומר לעודד שעומד ומדבר עם בחורה שאני לא מכיר. היא גבוהה לבחורה, רזה, וכשהיא פונה אליי אני רואה שיש לה עיניים ירוקות ושהשיער שלה חבוי בחִיג'אב כהה.

"זה עזי.”

"נעים מאוד,” היא אומרת במבטא ערבי ומושיטה לי יד ללחיצה. “שמי דוניא.”

"אהלן.” היד שלה נעימה וחמימה והציפורניים שלה מטופחות, עשויות בלק אדום.

"דוניא מתחילה ביום ראשון, במקום שרית.”

"אחלה, בהצלחה.” אני מחייך אליה.

"תודה.”

בג'ינס ההדוק שהיא לובשת, התחת שלה לא רע, אני חושב לעצמי כשהיא מנדנדת אותה בדרך החוצה מהחנות.

כשהיא מחייכת כל הפנים שלה זורחות. יחסית למישהי שבאה מרקע שמרני ומסתובבת עם החִג'אב הזה היא לובשת בגדים שלא מסתירים הרבה את מראה הגוף: החולצה הירוקה ההדוקה מגלה את קווי המתאר של שדיים בינוניים בגודלם עם רמז לפטמות בשיאם והיא לובשת ג'ינס דק והדוק המסגיר ישבן קטן וחטוב ותחתונים משולשים מתחתיו. הממ …פעם לא הייתי חושב שיש לי סיכוי עם מישהי כזאת אבל אחרי האירועים של השבוע האחרון אני תוהה אם היא יכולה לדמיין את עצמה עם ילד יהודי שצעיר ממנה בכמה שנים טובות.

היא נמוכה ממני מעט לכן היא צריכה להגביהה את פניה כדי לנשק אותי. הנשיקה הראשונה מהוססת ונראה לי שהיא מופתעת ממנה לא פחות ממני אבל השנייה ממש מתוקה ובשלישית הלשונות שלנו נפגשות ומלהיטות זו את זו. האגודלים שלי מלטפים את גופה, מספרים לי על בטן חזקה מתחת לבד החולצה. דוניא מתנשפת בהתרגשות כשאגודלים שלי מחליקים אל מתחת לחולצה ומלטפים את עור בטנה החמים אך היא אינה נרתעת אלא נצמדת אליי עוד יותר, מפשעתה נלחצת את איברי המתקשה במהירות.

Print Friendly, PDF & Email

8 thoughts on “איורים לסיפורים – דוניא”

 1. מצד אחד זה בהחלט קונספט מרענן ומעניין – מצד שני אני אוהב לדמיין (וגם מה שעלה לי לראש שונה ממה שזה נראה אצלך, אבל תכלס – זה כל הקסם)

 2. דור יקירי.
  שנים אני קורא את הסיפורים שלך, הם מדהימים. תמכתי ועדין תומך בתיגמול כספי למי שטורח לענג אותי (לא נסחפנו…:)) ולכן החלטתי לרכוש לא מעט פרקים בסמאשוורדס. מבחינתי, יש פה גם תשלום על סיפורי העבר שקראתי בחינם. לא נראה לי שאתה הולך להתעשר מהתשלום, אבל אני מעריך שמדובר בפידבק חיובי, שמראה לך שיש אנשים שנהנים עד כדי כך שהם מוכנים לשלם מחיר די גבוה. אני מקווה שזה יגרום לך להעלות יותר סיפורים, או לפחות בתדירות גבוהה יותר, גם ללא תשלום. לגבי התמונות, וואלה, תעשה מה שבא לך, אני זורם איתך בהנאה. אגב, אודה לך אם תוסיף לסיפורי העבר את "קזינו"

 3. היי דור
  לא מצליח לרכוש עוד סיפורים שלך דרך הסמאשוודרס הצלחתי לרכוש עוד פרק י'א מסיפור 'הצד השני של הבריכה ' ומאז לא מצליח לרכוש עוד פרקים אשמח לאפשריות אחרות או רעיונות חלפיים
  תודה lviaon
  נ.ב
  שאני קורא את הסיפורים שלך לא עוזב את הסמרטפון מהיד לא חשוב מה יש לי לעשות
  אשמח לקרוא עוד ועוד סיפורים מאלפים ומחרמנים
  ושוב תודה שאתה קיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *