בדירה אחת: פרק ג' – המבחן

לפרק הקודם
==================
לילה. אני מתעורר כשאני מרגיש שאני לא לבד במיטה, נרתע בבהלה.
“ששש…” נשמע קול בחושך.
“מי זה?” אני אומר, כמעט אומר 'תום?' אבל עוצר את עצמי ברגע האחרון.
“שירה.”
מה?!
“שירה, מה את רוצה, חמודה?”
היא נאנחת, אנחה מהלב, של עצב עמוק.
“מה קרה?”
"גבי…אני…אתה יכול לחבק אותי?”
“שירה'לה, אני לא יודע אם זה רעיון טוב.”
“בבקשה, זה לא פשוט לי.” לא, לי זה פשוט.
אם אין ברירה אז אין ברירה. גבה של שירה פונה אלי ואני נצמד אליה בתנוחת כפיות, משתדל להרחיק ממנה את זקפתי המתעוררת במהירות.
“מה יש, חמודה?” אני שואל ברוך.
“היום, כשמרחת אותי…”
“אוי, אני ממש מצטער, שירה. אני לא יודע מה…”
“ששש…תן לי לגמור…היום כשמרחת אותי הרגשתי סוף סוף משהו…נדלק. משהו חי, אתה מבין?”
“שירה'לה, אתן קצת שתיתן והשמש…ואולי הגבת לשילוב הזה לא כל כך טוב, לא צריך לקפוץ למסקנות ולעשות דברים…”
"זה לא רק היום, זה מאז שנכנסת אלינו, כל כך עזרת לי.”
“מה? איך?”
"אתה כל הזמן אומר לי את הדברים הנכונים. מחזק אותי בונה בונה אותי. אתה סופר עוזר לי ואפילו לא ידעתי שאני צריכה עזרה, אתה יודע?”
“שטויות, אני פשוט יותר זקן וקצת יותר חכם, זה הכל. כשתהיי בגילי תהיי הרבה יותר חכמה.”
“כל פעם שאני מדברת איתך אתה…כאילו פותח לי דלת."
“שירה'לה…”
"אחרי כל השיחות שלנו אני מרגישה…סקסית. אמיצה.”
“כי את באמת סקסית ואמיצה.”
“אז…כבר הרבה זמן אני…חושבת עלייך…בקטע מיני…מוזר, נכון?”
הזין שלי כבר קשה כמו ברזל אם כי יש לי נסיבות מקלות: אני במיטה עם בחורה בת עשרים וקצת שלובשת רק תחתונים וגופיה ובאה אלי כדי להגיד לי שהיא נמשכת אלי.
“אולי בגלל שכהומו אני לא מאיים.” אני אומר בעליבות, הלב פועם חזק.
“אולי.” היא מסכימה ומניעה את אגנה לאחור. פאק, את הדבר הקשה שדחוק לה בין פלחי העכוז עכשיו אי אפשר להסתיר. כדורי הישבן שלה רכים וומפנקים והמחשבה לדחוק אותו עמוק עמוק לתוכה בוערת בי כמו אש.
“ומאז שנגעת בי בצהריים אני כל הזמן רטובה, גבי.” היא לוחשת. “בכלל…אני חושבת עלייך מלא…זה לא התחיל רק היום…”
“שירה…”
“אתה יכול בבקשה לשכב איתי…מאחורה…לא אכפת לי אם תדמיין שאני…בחור…אני יודעת שזה נשמע מוזר אבל לא אכפת לי, אני ממש חייבת להרגיש אותך בתוכי…”
“תראי…”
“בבקשה אל תדחה אותי, גבי…אני מבינה שכאישה אני לא מושכת אותך אבל בבקשה…”
הלב שלי דופק במאתיים קמ"ש ואני מרגיש את כל ההגנות מתמוססות. גם שירה. היא שולחת יד לאחור ומפשילה את התחתונים שלי, נשימתה נעתקת כשהיא חשה בזין הקשה בידה.
“הוא כבר עומד?”
“את מאוד מינית.” אני מחרטט בגרון ניחר. “זה משהו ביולוגי לגמרי…”
אור קלוש מגיע מהחלון הזכוכית המעושנת הקטן הקבוע בדלת, ולאורו אני מבחין בה עושה משהו. ברגע הבא ידה נוגעת בזין שלי והיא שמנונית למגע.
“באת מוכנה?” אני שואל ברכות.
“כבר כמה זמן אני לא מפסיקה לחשוב על זה, היום בצהריים הבנתי שאני חייבת.”
“עשית את זה פעם?”
“בכלל או בתחת?”
“גם וגם?”
“לא ולא.” היא אומרת בביישנות. אללה יוסטור.
"תני לי את ה…מה זה?”
“נוזל סיכה אנאלי. קניתי בהיפר פארם.”
אללה יוסטור 2.
“בסדר.” אני נאנח.
“תודה, גבי!” היא אומרת ברכות.
“תעמדי על ארבע, חמודה. נתחיל באיזי.”
אם לא הייתי גיי הייתי צולל עכשיו אל בין הלחיים המהממות שלה ואוכל לה את התחת טוב טוב, כבר גרמתי לבחורות לגמור ככה. אבל אני שומר על הפאסון ומושח את החור הקטן בעדינות, מניח לה להתרגל למגע האצבע. אני מלטף מסביב, מעסה את הררי הבשר הרך ואז חוזר את החור הקטן נוגע, מלטף, מחדיר את קצה האצבע ונסוג. שירה כורעת בצייתנות, ירחיה הגדולים בוהקים באור החיוור מהמסדרון והאצבע שלי היא האסטרונאוט שנשלח לגלות את הצד האפל של הירח שלה.
שירה נאנחת חרישית כאשר אני מחדיר אליה את הפרק הראשון של האצבע לראשונה אבל אני מסיג אותה מיד, מניח לה להתרגל למגע. עוד ליטוף מסביב לטבעת ועוד חדירה ובהדרגה היא נרפית, ריח מיציה מגיע אל נחירי. כאשר היא רפויה ונינוחה אני מחדיר לה את האצבע עד הסוף והיא מגיבה באנחות חנוקות, פניה קבורים בכרית. החור של מתהדק סביב האצבע שלי והזין של מתקשה אפילו יותר. פאק, החור הזה כל כך הדוק. ככל שאני מזיין אותה בתחת באצבע, וככל שהיא עונה לי בהדיפת התחת השופע לעברי, ככה אני מבין עד כמה אני רוצה לקבור את הזין שלי בתוכה.
לוקח את השפופרת, מפשק את פלחי העכוז ומשמן אותה בנדיבות. אחר כך אני מחליק שתי אצבעות לתוך ישבנה, שוב מתענג על ההתנשפות הנרגשת כאשר אני מתחיל לבעול אותה באצבעות. בהתחלה החשש מהחדירה גורם לה להתהדק אבל אני מרגיע אותה במלים רכות והיא מרפה, מניחה לי לחדור והאצבעות שלי עושות בישבנה כבשלהן. לבסוף אני לא יכול יותר, ואני אומר:
“תפתחי את הלחיים, חמודה. אני בא.”
כתפיה צמודות למזרון, שירה שולחת את ידיה לאחור, אוחזת בלחייה החיוורות ומפשקת אותן לרווחה.
במהירות אני מחליק ממנה את את אצבעותיי ומגרז את הזין. כשאני מוכן, אני נע בין הלחיים העבות ודוחף את ראש הזין מול חור התחת שלה. תוך שאני מחזיק את הזין הקשה במקומו, אני נותן דחיפה עדינה. החור הקטן בקושי נפתח אך כשאני מרגיש כמה הוא הדוק אני נאנח חרישית. הזין שלי פועם מציפיה לדפוק את כל הדרך עד הביצים לתוך התחת של הצעירה הנרגשת.
שירה מפשקת עוד יותר את את פלחי העכוז המוצקים בעוד הקשיות הלוהטת של הזין שלי נדחקת בינהם. הטבעת ההדוקה נפערת בהדרגה והיא נאנקת תחתי. אני מניח לה להסתגל במשך כמה רגעים.
אני מביט בין פלחי העכוז הפשוקים שלה. כשאני רואה איך החור הקטן שלה מתמתח כדי להכיל את ראש הזין הקשה, אני מתמלא בתאווה לדפוק אותה עמוק עמוק וחזק חזק. אני מרגיע את עצמי ואומר חרישית:
“תרגעי, חמודה. זה אולי יכאב טיפה בהתחלה אבל אם תרפי זה ישתפר ממש מהר, בסדר?”
“בסדר.” נאנקת שירה מתחתי.
“אם זה כואב יותר מדי, תגידי לי ואני אוציא אותו."
"בסדר."
היא מפשקת את הלחיים שלה רחב יותר ודוחפת לאחור אל הזין שלי.
אני מעביר את ראש הזין קדימה ואחורה סנטימטר, נזהר לא להניח לו להחליק כל הדרך החוצה. עם כל פמפום, התחת שלה נאלץ להיפתח מעט יותר והזין שלי נדחף קצת יותר פנימה
בהדרגה, האנקות שלה שוככות ואני מרגיש את המתח עוזב את גופה. ניחשתי שברגע שאכניס את הזין לתוך התחת שלה, זה עניין של זמן עד שהיא תתחיל להרגיש טוב. עכשיו אני נועץ את מבטי בין לחייה המוצקות של שירה. חצי זין כבר קבור בנקב המתוח לרווחה שלה. לעזאזל, זה כל כך מרגש מרגש לראות את הטבעת האנאלית של ילדה גדולה ומתוקה כזאת נמתחת לרווחה כדי לקבל את הזין שלי.
אני אוחז במותניה של שירה ומניע את הירכיים מצד לצד כדי לפתוח לה עוד קצת את התחת. בתנועות קצובות, אני מתחיל לזיין אותה, פנימה והחוצה עד שכל הראש נבלע בתחת הגדול. אני מחכך בחוזקה את אגני מול בשר הישבן הרך שלה, שוב מניע את הזין מצד לצד, ונותן בה כמה תנועות זיון טובות. בעדינות בהתחלה, אני מושך את הזין בחזרה עד שראש הזין כמעט ויוצא ואז מחליק את האיבר הקשה עמוק לתוך התחת השופע, מטביע את קשיות הזין בבשר החלקלק שלה כל הדרך עד הביצים. כאשר הזין נעוץ בה למלוא אורכו, אני מתחכך בעוצמה בין לחיי הישבן של שירה, מתענג על המראה והתחושה שלה מזיינת אותי בחזרה.
אני עוצר ומניע את הזין מצד לצד בתחת הדשן, מנצל את ההפוגה כדי לעסות את לחייה הרכות והחלקות. בכל פעם שאני מושך את הזין בחזרה לדחיפה הבאה, התחת החיוני של הנערה לוחץ את הזין שלי באחיזה הדוקה וחלקה. אני מזיין עמוק לתוך התחת שלה, חש בה מתמסרת ודוחפת בחזרה אלי. אני לא יכול שלא לגנוח בעונג מהחמימות שלה החולבת אותי.
מתחתי, אני שומע את שירה מתחילה להיאנח בקול ואני הודף אותה אל הכרית, שלא תעיר את האחרות. הראש שלי נוטה לאחור ואני מתפנק על התחת השופע שלה בזמן שהיא מעפילה מעלה, נאנחת אל תוך הכרית, גופה רוטט מתחתי ופי הטבעת חונק אותי בהתכווצויות נרגשות. התחת העסיסי סוחט את הזין שלי תוך שאני מזיין אותה בתנועות דפיקה מהירות לאורך כל הדרך, גופה עדיין רוטט בעוויתות אחרונות של שיא. אני דופק אותה עכשיו חזק ונחוש, תוקע את הזין שלי עמוק ככל שאני יכול, מושך את הנערה כנגדי בכל דפיקה. הגניחות שלי מתפרצות לעתים תכופות יותר, הזין שלי נחלב בצורה מטריפה על ידי הטבעת ההדוקה שלה. כשאני מרגיש ששיאה של הנערה הסתיים אני מאט ומתרכז, משתדל להימנע מלגמור עדיין: העונג היה כה עז שאני רוצה שהוא ימשך זמן רב ככל האפשר. עם זאת, לא משנה כמה זמן זה ימשך, זה לא יהיה מספיק זמן.
למרות שאני מנסה לעצור, החוֹם הרך, הרטוב, של התחת החלקלק והרוטט של שירה הוא יותר מדי בשביל הזין שלי. הביצים שלי מהתהדקות וצמרמורת חולפת בגופי: אני מזיין בתחת את הילדה מהר יותר ויותר, במשיכות ארוכות ועמוקות. אני מושך את הזין בחזרה לאט, מתענג על תחושה של הטבעת הלופתת של שירה מעסה את אורך הזין שלי. כאשר הזין מספיק רחוק בחוץ, אני תוקע אותו בעוצמה לתוך התחת שלה, קובר את הזין בין לחיי הישבן שלה בדקירות מהירות. היא מתעוררת מתחתי, מרימה את התחת מעלה ואחורה כדי לפגוש כל מהלומת אגן שלי.
באנחה ארוכה, נמוכה, נעתקת הנשימה מריאותיי וגופי נדרך. בעיניים עצומות, אני מזיין אותה בטירוף של חרמנות. הבהונות שלי מכורבלות בעודי הולם בה עם באגני, דוחק את הזין בכל כוחי לתוך החור ההדוק והחלקלק. לחץ הדם שלי מזנק, גורם לי לראות כוכבים מאחורי עפעפיו. הזין שלי פועם ואני מתחיל לרסס את הקרביים של שירה בזרע סמיך ורטוב.
המוח שלי ריק בעודי פולט את זרעי עמוק לתוך מעמקי התחת של הנערה הצעירה. לרגע אני לא מודע לשום דבר מלבד הרגשה נפלאה של התחת של שירה הלופת את הזין שלי באחיזה הדוקה, חמה. שוב ושוב, הזין שלי מתכווץ ונתז אחר פורץ של זרע דשן מציף את הישבן שמתחתי. עם תוספת הסיכה מהזרע השופע, הזין שלי מחליק אפילו יותר בקלות מאשר קודם. השפיך הסמיך מתחיל לזרום החוצה כשהתחת שלה מתמלא אבל אני ממשיך לזיין אותה חזק ועמוק עד שאני לא יכול יותר, גופי נשרך כשנתז השפיך האחרון נפלט לתוך מעיה. הזין שלי מפרכס בחור התחת ההדוק שלה בזמן שאני נשען על גופה החמים.
"גבי…" היא לוחשת מתחתי.
"מה, חמודה?"
"תודה. אני יודעת שזה לא פשוט לך."
למרות האפלה והעובדה שאני על סף עילפון כמעט אני מתאפק שלא לחייך כדי שהחיוך לא יהפוך לגיחוך וזה חס חלילה לא יתפרץ לצחוק.
"זה בסדר, חמודה." אני אומר בקול הכי רציני שאני מצליח לגייס.
"אה…נהנית?" היא שואלת בהיסוס, עדיין על ארבע.
"זה מורכב." אני משקר. "את רוצה להתקלח? אחד היתרונות הבודדים של החדר הזה הוא שיש כאן את המקלחת הקטנה הזאת."
"זה רעיון לא רע להתקלח כאן. אף אחת לא תיכנס לי למקלחת ותשאל למה אני מתקלחת באמצע הלילה."
אחרי שאני שוטף את הזין טוב במים חמים וסבון אני מפנה לה את המקלחת ומכין לה מגבת נקייה, עוד אחד מהיתרונות שבלגור בחדר הכביסה. האמת היא שהייתי מת לעשות עליה עוד סיבוב אבל אני צריך כל הזמן לשמור על סיפור הכיסוי שלי, של ההומו המיוסר. אני מפנה אליה את הגב ומנסה להירדם, שומע אותה מתקלחת ושרה לעצמה ברכות. גם כשהיא גומרת להתקלח אני נשאר באותה תנוחה, מתעלם ממנה כשהיא קוראת לי חרישית. אני מרגיש את גופה מתקרב לשלי ואז שפתיים רכות מנשקות לי את המצח והיא יוצאת מהחדר. מה זה היה?
לשמחתי, שירה שומרת על דיסקרטיות מלאה כשאנחנו נפגשים למחרת ובימים שלאחר מכן. תקופת המבחנים על סף סיום והבנות עסוקות בלתת פוש אחרון כדי שהקיץ יהיה חופשי ממועדי ב'. אבל בנוסף לחרישה למבחנים, אני מתחיל להבחין בשינוי נוסף בבית.
לאירוע שהתחיל את השינוי אני לא מייחס חשיבות בזמן שהוא קורה. במקרה אני עומד מחוץ למעלית, בדרך לשיעור במתנ"ס כשהמעלית עולה, נושאת איתה את קולותיהן של שירה ולינוי מהדהדים בפיר המעלית.
"…אני אומרת לך שהוא כן. אני בטוחה בזה." נשמע קולה של שירה בבטחון החדש שהיא אימצה לעצמה בשבועות האחרונים. המעלית מאטה לפני עצירה ואני כורה את אוזני, משהו באינטונציה נשמע לי חשוב.
"אני לא בטוחה כמוך." עונה לינוי. "ואם הוא לא…"
משום מה אני נתקף בדחף להתחבא ואני מזנק באפלולית אל מאחורי שיח פלסטיק גבוה, שומע את הדלת נפתחת.
"הוא כן." מתעקשת שירה כשהן פוסעות לעבר דלת הדירה. "דיברתי איתו הרבה בשבועות האחרונים, הוא ממש עזר לי ובחיים בחיים לא ניסה להתחיל איתי. הוא בקושי מסתכל עלי. גם עלייך, דרך אגב. את מכיאה הרבה גברים שלא מסתכלים עלייך? הוא כן, לינוי. לגמרי כן."
"זה נכון…" מודה לינוי.
הן פותחות את דלת הכניסה לדירה וכשהן סוגרות אותה אני נשאר לבד בחושך, מאחורי שיח הפלסטיק. "הוא" זה אני? "כן" זה כן הומו? "לא" זה סטרייט? הן חושדות בי? עשיתי משהו חשוד? תמיד אני מקפיד בשיא הזהירות לא להציץ בהן ולא להתחיל ולא כלום, יכול להיות שנכשלתי איפשהו? אסור לי להיות מסולק מהדירה הזאת, אסור לי. במחשבות קודרות אני הולך למתנ"ס טיפה יותר מדי כועס ופחות מדי מרוכז בשיעור.
אבל כשאני חוזר לדירה אין כמעט שום שינוי ביחס הבנות אלי. לפחות לא ברמת התקשורת או האווירה. אין חשדנות, אין זעף כבוש או אמירות סרקסטיות. הכל אותו דבר. כמעט. אבל נדרשים לי כמעט יומיים כדי להבחין בקווי המתאר של הכמעט הזה ועוד כמה ימים אחריו כדי שהקליק יבוא ואני אבין מה קורה.
חן היא בדרך כלל השמרנית מבין הבנות, כפי הנראה מודעת מאוד לשדיה הגדולים על גופה הפֶּטיט ונבוכה מגודלם. כאשר אני מבחין בה בארוחת ערב יושבת ללא חזייה מתחת לחולצה נשימתי נעתקת אבל אני נזהר ומתאמץ שלא לנעוץ מבטים בפלאים השופעים הרוטטים להם מתחת לבד. שדיים גדולים ומוצקים מתחת לחולצת טריקו זו אחת המתנות של הקדוש ברוך הוא לבני האדם. נראה שחן מביטה בי ואני כל כך מתאמץ שלא להציץ בה שאני כמעט מתעלם מנוכחותה. העובדה שאני לא מפסיק לדמיין אותה יושבת עלי, איברי נעוץ עמוק בתוך גופה הצר והפנים שלי קבורים בין השדיים הגדולים לא עוזרת בכלל.
למחרת אני נוכח לדעת שכאשר הבנות בבית, הן כולן ויתרו על חזיות. לינוי גם מגדילה לעשות ועוברת לחולצות עדינות במיוחד, המשקפות את שדיה הזקופים לכל מי שיטרח להביט, אבל המישהו הזה הוא לא אני, הו לא. אני כובש את מבטי ברצפה בכל פעם שהשדיים המופלאים האלה מרקדים לידי, בוחן תמונות, מחפש שלט רחוק, בודק הודעות בטלפון. רק לא מסתכל על החזה שלה.
אבל לא רק על החזיות עובר תהליך משונה. גם התחתונים מצטמצמים להם (אם לא נעלמים לגמרי) והמכנסיים הקצרים הרפויים מפנים את מקומם למכנסונים הדוקים ולוהטים או חצאיות קצרות. הגרוע ביותר הוא לעשות להן לק בציפורני הרגליים כאשר גם לינוי וגם שירה לא לובשות תחתונים. שירה עירומה מתחת לחצאית קצרה וצהובה ולינוי לובשת מכנסיים רפויים, רפויים מספיק כדי להשאיר מקום רב לערוותה העירומה לקרוץ לעברי בהתגרות, יפי שפתייה הוורודות כמעט מנקר את עיני.
מול ההפרה הזו של הסטטוס קוו אני נאלץ לשנות גם את התנהלותי שלי: אם הן מנסות לחשוף אותי אני חייב להקפיד עוד יותר, זאת מלחמה על הבית ממש. מריחת לק ציפורני רגליים הופכת להיות רק לק ציפורני רגליים, בלי פוּט מסאז' ושום תוספות אחרות. כאשר אני נקרא לעזור עם קרם הגנה, אני ענייני וממוקד, לא מעסה ולא כלום, בורח מהן במהירות האפשרית. אבל למרות שאני משתדל לנתק מגע כמה שאני יכול, אני חרמן ואומלל כמעט 24X7. רק התחתונים המשומשים שלהן במגירות הכביסה מספקות לי שבב נחמה ושיא היום של הקיום העלוב שלי הופך להיות להסניף תחתונים של אחת הצעירות תוך כדי שאני מאונן לתוך זוג אחר שלה. אין אחת שלא גמרתי לה בתחתונים המשומשים לפחות תריסר פעמים. משום מה אני מקפיד שלא לערבב, גומר רק לתחתונים של זו שאת שלה אני מסניף.
ארוחת ערב. אנחנו אוכלים קיש ברוקולי שהכנתי ביחד עם שירה והיא וחן משוחחות על משהו שקשור בלימודים שלהן, הן לומדות פסיכולוגיה. תום לועסת סלט בריכוז וקוראת עיתון.
קולה של לינוי מגיע מהמסדרון בחוץ כאילו קירות הדירה עשויים בד.
״מה הוא מפגר?! הוא אמיתי?״ היא אומרת.
לינוי נכנסת לדירה שוצפת כמו טורנדו, טורקת את הדלת וממהרת לחדרה. גם כשהיא סוגרת אחריה את הדלת אנחנו שומעים בקלות את המשך השיחה.
״כי…היא פאקינג בגילי, מה הוא דפוק? ולהביא אותה ביום השנה לאמא?!״
״ממש אוהב אותה. ממש.״
״אדריאן, תגיד לו שאם הוא חייב לזיין ילדות בגיל שלי אז שיום אחד בשנה שיתאפק, כושלאמא שלו.״
אני מעיף מבט שואל בתום.
״החברה של אבא שלה.״ היא מסבירה בשקט. ״נראה שהוא החליט להביא אותה לאזכרה של אמא שלה.״
״לינוי מתחרפנת מזה.״ מוסיפה שירה.
״שמתי לב….״ אני אומר.
דלת חדרה של לינוי נפתחת בטריקה והיא שוצפת החוצה, עיניה הכחולות מזרות אימים.
״מה קרה?״ שואלת תום בניחותא.
״הבן של זונה הזה…״רושפת לינוי. ״הוא מביא ת'חברה הזונה שלו לאזכרה.״
״נו, כמה זמן זה כבר אזכרה?״ אני שואל בתמיהה.
״סוף שבוע.״ מסבירה לינוי באטיות. ״אני אהיה איתם כל הסוף שבוע.״
״למה סוף שבוע?״
כשההורים של לינוי רק הכירו, היה להם קטע כזה של קמפינג על איזה חוף בצפון. אחרי זה, גם כשהם התעשרו הם לא הפסיקו עם המסורת ובכל שנה בקיץ היו עושים כמה לילות על החוף. אמא של לינוי נפטרה בסמיכות לתאריך המסורתי של הקמפינג השנתי אז מהר מאוד המפגש הפך להיות למפגש לזכרה. לינוי ידעה שלאבא שלה יש ״ידידות״ אבל כפי הנראה הוא הקפיד שלא לנפנף בהן מול בתו אך כפי הנראה הנוכחית נתפסת כרצינית יותר מהאחרות והוא החליט שהיא תבוא לאזכרה.
״איזה מניאק.״ היא אומרת, מתיישבת על כיסא ברעש גרירה עצבנית.
״את רוצה שנבוא איתך?״ שואלת תום.
״לא, מה תעשו שם? בדיוק מה שאני צריכה, שכל החברים הזקנים של אבא שלי ינסו להיכנס לכן לתחתונים.״
״לשלי אף אחד לא ינסה…״ אני אומר בלי מחשבה. חן מביאה בי במבט מוזר פתאום.
״מה?״ אני שואל.
״אולי גבי יסע איתך.״ מציעה חן.
״אני? מה אני קשור?!״ אני נזעק.
״כן, מאיפה הבאת את זה?״ מתעצבנת לינוי.
״זאת דרך לא רעה להראות לאבא שלך איך זה נראה.״ מסבירה חן. "איך זה נראה שגבר מבוגר מסתובב עם צעירה."
״מה?! מה?!״ אני שואל. "את..?"
״את גאון.״ נפערות עיניה של לינוי. ״חֶני, את פאקינג גאון. גבי, אתה בא איתי לאזכרה.״ היא מודיעה לי.
״מה? לא הבנתי כלום.״ אני מיילל. ״איך אני קשור לזה?״
״אתה תהיה המאהב המבוגר שלי.״ עונה לינוי באטיות, עיניה מתנוצצות. ״אני לא יכולה לחכות לראות את הפרצוף של אבא שלי. זה יהיה מדהים!״
״אבל לינוי,״ אני מתחנן, מבין עד כמה זה רעיון גרוע ומסוכן. ״אני…״
״גיי, כן, אני יודעת את זה. אבל אבא שלי לא.״
״אז מה אני אמור לעשות?״ אני שואל באומללות.
״רק תסתובב לידי ותיראה כמו הסיוט הכי גרוע של אבא שלי.״
ארבע זוגות עיניים מביטות בי עכשיו, אני ארנבת וארבע שועלות מביטות בי בסקרנות. איזו טעות. איך נכנסתי לזה?
"אוקיי." אני נאנח.
* * *
לאאודי של לינוי יש גג נפתח ואנחנו נוסעים על כביש החוף בדרך צפונה. היא לבושה כמו הבת היפיפייה של מיליונר: נעלי עקב גבוהות, מכנסיים שחורים וקצרים המדגישות את רגליה הארוכות, חולצה לבנה עדינה ושקופה ומעט זהב. לעומתה, אני לבוש הכי מביך שאפשר, בחיים לא הייתי מסכים לצאת ככה מהבית. ג'ינס מרופטים שאני לובש רק בבית כי כבוד עצמי וחולצת טריקו שחורה של המתנ"ס. לינוי בחרה לי את הבגדים כמובן, לא שיש לי מלתחה עצומה לבחור ממנה.
הנסיעה שלי היא מאבק מייסר בין הדחף לגנוב עוד מבט אחד ברגליים המדהימות בגון הדבש או השדיים התפוחים מתחת לחולצה לבין הזהירות, גם ממנה וגם מהמכוניות האחרות. הזין שלי נעמד מדי פעם ואני צריך לעשות כל מיני התפתלויות כדי להסתיר אותו.
"אתה בסדר?" היא שואלת.
"כן, סתם איזה משהו שאכלתי."
"קח." היא מציעה לי בירה קרה מהצידנית.
"אני נוהג."
"קח, נו. אני אשמור שלא באים שוטרים."
נו, אם אני כבר באאודי פתוחה עם יפיפייה בלונדינית, אז אני יכול גם לפרגן לעצמי איזו בירה. אני גם איכשהו משקר לעצמי שזה יעזור לי עם החרמנות שלא מרפה, כמו איזו עקיצת יתוש שאני לא יכול להפסיק לרצות לגרד אבל גם לא יכול לגרד ממש.
"אנחנו אוספים את אלכס." היא מודיעה לי באיזשהו שלב.
"מי זה אלכס?"
"מהלימודים שלי." היא אומרת כאילו זה מסביר לי משהו.
"מאיפה?"
"בטרמפיאדה…אני אגיד לך."
כמה דקות אחר כך אנחנו עוברים צומת ולינוי מורה לי לעצור בטרמפיאדה. בחורה נמוכה ורזה מתרוממת כשהיא רואה אותנו, בלונדינית תכולת עיניים גם היא, אם כי גם שיערה וגם עיניה בהירים יותר משל לינוי. היא לובשת חצאית כתומה-צהובה קצרה וגרבי ירך סגולים עם כוכבים עליהם וסווצ'ר כתום לבן עם רוכסן.
"הי מהממת!" אומרת לינוי.
"הי יפה שלי." עונה אלכס ומתיישבת במושב האחורי.
"זה גבי שסיפרתי לך עליו." מה בדיוק, אני תוהה. "גבי, אלכס."
"איזה חמוד." אומרת אלכס ושתיהן מצחקקות. אוקיי, מה בדיוק היא סיפרה לה?
"נעים מאוד." אני אומר מבלי להסתובב. יופי, עוד כוסיות, בדיוק מה שהזין שלי צריך. כמה שזה נהיה יותר טוב, זה נהיה יותר גרוע.
"מוכנה?" שואלת לינוי.
"לגמרי."
כשאני משתלב בתנועה רעש הרוח מונע מאיתנו לשוחח אבל אחרי כרבע שעה נוספת, אומרת לינוי:
"גבי, יש כאן חניון עוד מעט, בוא ניכנס לעצור לכמה דקות."
"יש לנו עוד שעה וחצי נסיעה עד המושב, לא חבל על העצירה?"
"לא, אני רוצה לעצור."
"כן גברת דייזי." אני לא מתאפק.
"מה?" היא משתוממת.
"סתם." אני אומר. "אפשר עוד בירה?"
השמש מתחילה לשקוע כאשר אני מאותת ונכנס אל החניון הבודד, טובל בצל קזוארינות. אני חונה ויוצא מהמכונית, משתין את שלוש הבירות באטיות של זקן, שרירי חורקים קצת מהישיבה הממושכת.
"גבי." אומרת לינוי, משהו בקולה גורם לי להדרך.
"מה?" אני אומר ומסתובב. לינוי שעונה על דלת המכונית, אלכס לצידה.
"אתה גיי, נכון?" היא שואלת, קולה חד, נחוש.
"א-הה."
"אז מצצת כבר כמה זינים בחיים, לא?"
הלב שלי מתחיל לדפוק חזק. שיט. מה קורה פה?
"כן." אני אומר לאט.
"אני רוצה לראות." היא אומרת ומרימה את חזית חצאיתה של אלכס, חושפת תחתונים סגולים ובתוכם זקפה ברורה. לעזאזל. לעזאזל. לעזאזל.
"אתה גיי?" היא שואלת, שמץ איום בקולה למראה עיני שנפערו מעט.
הבנתי מה הולך כאן. זאת מלכודת. זה מבחן. זה…פאק, זה מגניב. הראש שלי מערבולת, הלב דופק חזק, הפה יבש. אבל…אני מרגיש פתאום, הזין מתקשה. המחשבה להכניס את הזין של אלכס לפה שלי מרגשת אותי.
אני הרבה מדי ימים חרמן בלי יכולת למצוא פורקן אמיתי, עם כל הכבוד לתחתונים של הבנות ולקרם הגוף במקלחת. הן מגרות אותי, משגעות אותי ואני לא יכול לעשות כלום. ואלכס הזה…הזאת…זה סקס אמיתי. והיא כל כך יפה, עם השיער הזהוב בהיר והעיניים התכולות האלה. היא מביטה בי במבט פגיע, גם היא איזה פיון על הלוח של לינוי. ושלוש פחיות הבירה ששתיתי בטח לא משפרות את שיקול הדעת שלי.
"הא, גבי?" שואלת לינוי. "אתה גיי?"
הלב דופק חזק, הפה מתמלא רוק ורגליים פוסעות קדימה לעבר אלכס.
זה לא פשוט לקבל את ההחלטה הזאת אז אני לא מקבל אותה, פשוט…זורם. הרגליים הולכות קדימה, אני מלטף בעדינות את שיערה של אלכס ואנחנו מתנשקים, ברגע הראשון בהיסוס, באחריו לשוני מחליקה בטבעיות לתוך פיה. וואו, נשיקה. התגעגעתי לזה.
הנשיקה הבאה לוהטת יותר ואני מחבק את גבה התחתון ביד ימין, ביד שמאל חופן פלח עכוז מעל החצאית והוא מוצק ועגול בין אצבעותיי. אני חש בזקפה של אלכס מתחככת בשלי ולרגע נרתע אבל החרמנות מרגיעה אותי ואני זורם: אלכס הרבה יותר סקסית מנשים רבות שהזדיינתי איתן בחיים.
מבלי להרפות מהטוסיק החמוד, אני שולח את יד ימין לרוכסן הסווצ'ר ומושך אותו מטה, פותח את שוליו. אלכס לובשת חזייה סגולה וזעירה המסתירה את פטמותיה על החזה השטוח.
"מהממת." אני אומר.
"תמצוץ לה." אומרת לינוי בקול עבה. לרגע שכחתי שהיא שם.
בחפץ לב אני כורע תחת הנערה העדינה ומפשיל את התחתונים. הזין יפה ומוצק ואני מהסס רק לרגע לפני שאני מכניס אותו לפה, מלקק את הראש. מבעד לערפול הריגוש, אלכוהול וחרמנות אני נזכר שאני צריך להיות מוצץ מעולה כי כל ההומואים מוצצים ממש טוב או משהו אז אני משקיע במציצה, מפנק את הזין טוב בלשון ושפתיים. מעלי אני שומע את התנשפויותיה של אלכס האוחזת באיברה ביד אחת, השנייה נחה על ראשי.
פנימה והחוצה אני מוצץ לה בהתלהבות, מתענג על מגע הזין הצעיר והזקור על לשוני. אני אוחז בפלחי העכוז הקטנים שלה ומשחק בהם בעודי מזיין אותה עם הפה, שומע אותה נאנקת בהתרגשות מעלי. זקן-זקן, אבל יודע את העבודה. אחרי כל ההתגנבויות והעמדות הפנים של החודשים האחרונים, סקס למען סקס הוא כמו מים חיים לתועה במדבר, גם אם המגדר מעט שונה ממה שאני רגיל אליו. אלכס מניחה את ידיה על ראשי ואני מניח לה להשתמש בפה שלי כמו איזה כּוּס. וואו, זה הכל כל כך מוזר וסקסי. תודה, אלכוהול!
קצב ההתנשפויות שלה מתגבר מעל ראשי, קולה עדין ומתוק כשהיא מזיינת לי את הפנים בהתרגשות. אני מביט בה מלמטה, רוצה לראות את עיניה התכולות אבל ראשה מוטה לאחור מרוב הריגוש הברור. למרות שאני די פאסיבי עכשיו, מניח לה להשתמש בפה ובגרון שלי, אני עדיין חופן את ישבנה הקטן, מעסה את פלחי העכוז הכדוריים, אצבעי מוצאת את פי הטבעת ומשחקת בה, מלטפת את כל חריץ התחת.
"אוי!" היא נאנחת מעלי ואני נרתע לרגע כאשר זרע מתחיל להיפלט אל תוך פי. "אוי! גה! אוי! אוי!" היא נאנחת במתיקות ואני מתגבר על הרתיעה, מניח לה לגמור לי בפה. היא ממשיכה להתנשף ולהיאנח עוד כמה רגעים עד שהיא מצטמררת ואני יודע שזה הסוף.
אני מתרומם, מנגב את שאריות הזרע סביב פי בגב היד.
"מספיק גיי בשבילך?" אני מתריס לעבר לינוי.
"א-הה." היא מהנהנת, נרגשת בעליל.
"עברתי את המבחן?"
"כֶּה."
"עכשיו תורךָ." אומרת אלכס וכורעת תחתי, מפשילה לי את המכנסיים ומשחררת זקפה רצינית.
"נייס." היא אומרת בערגה ונותנת לי נשיקה על קצה הזין. אוקיי, זה נהיה ברור די מהר שהיא אוהבת זין. אלכס מנשקת אותו בשפתיה הרכות, מתחככת בזקפה כמו חתולה מיוחמת, מלקקת אותו מלמטה למעלה, מנשקת בערגה את האשכים ומלקקת את דרכה מעלה, עד ראש הזין אותו היא עוטפת באהבה.
כמה יפה היא נראית ככה, עם העיניים התכולות והאף הסולד והפנים שלה מלאים בזין שלי. כל כך יפה שאני בקושי שם לב שלא רק שיש לה זין עם נוכחות, אלא שהוא ביקר בפה שלי כמה דקות קודם לכן. אלכס שומרת איתי על קשר עין, מוצצת באטיות ואהבה, נהנית בעליל מלמצוץ אותו טוב. היא קטנה מכדי שתהיה מסוגלת לבלוע את כולו, לכן היא אוחזת בו בעדינות ומאוננת לי תוך כדי, איטי ועדין ומרגש וסקסי.
"תשימי הרבה רוק, מהממת." אני אומר לה בגרון ניחר. "כי אני הולך לזיין את התחת החמוד שלך."
אלכס נאנקת בהתרגשות מתחתי, קולה חנוק-זין, עיניה התכולות מביטות בי.
"את רוצה?" אני מלטף את שיערותיה.
היא מהנהנת, עיניה התכולות נוצצות.
"בואי, יפה שלי. נראה ללינוי מה זה גיי לאב." אני מאלתר. יש מושג כזה גיי לאב?
אלכס מתרוממת מהכריעה שלה ונשענת על מכסה המנוע של המכונית. באצבעות רועדות משהו אני מפשיל את החצאית הקצרה, חושף תחת נערי מוצק וקטן, בהיר כמו שאר גופה. מבלי להביט בלינוי, אני מסיט את התחתונים הצידה בלב הולם, חושף טבעת אנאלית שחומה וקפוצה. אני אמור להסס. למרות כל ההצגות של השבועות האחרונים אני לא הומו, אני יודע את זה. אבל אני רעב מדי ומנרגש מדי ואלכס יפה מדי ובלי לחשוב אני מניח את ראש הזין הרטוב מרוק על החור הקטן ולוחץ. אלכס הודפת את הטוסיק הקטן מולי תוך שהיא נאנקת בקולה המתוק. אחרי מאבק קצר אני מכניע את הטבעת הקטנה ומבקיע פנימה, קובר את ראש הזין בבשר התחת ההדוק של הצעיר הבלונדיני.
"את בסדר?" אני שואל. היא מסבה אלי את פניה, דמעות נוצצות בעיניה התכולות ומהנהנת בחיוך.
"עכשיו זה סבבה." היא אומרת. "תן לי הכל, אבא'לה."
אז אני נותן לה. התחת הנערי קטן בין ידי ואני אוחז בו ומשפד אותה בתנועות קצובות ונחושות, נחושות לתקוע אותה עד הביצים. היא מתנשפת בעודה נאבקת לשלוט בגופה מתחתי, נותנת מכות קטנות במכונית כדי שאאט, מהנהנת כדי שאמשיך. אני משתדל להיות קשוב אליה וללכת איתה אבל היא כל כך הדוקה וסקסית שדי ברור לי שכך או אחרת אני לא מפסיק לזיין אותה עד שאני קובר את כל הזין בין הפלחים החמודים האלה.
"תאונן לה." נשמע קולה של לינוי, עבה ונרגש לצדנו. ואללה, שוב כמעט שכחתי ממנה. לינוי נראית סמוקה ונרגשת לא פחות מאיתנו ולרגע היא מלקקת את שפתה העליונה בחושניות, עיניה בולעות את המתרחש. אני שולח את ידי למטה, מוצא את הזין היפה של אלכס ומאונן לה באטיות, תוך שאני תוקע אותה בתחת, עמוק ונחוש.
"זה כל כך סקסי…" ממלמלת לינוי, פחית בירה בידה. "אין דבר יותר סקסי מהומואים, אין."
"תאמיני לי…" נאנקת אלכס מתחתי. "הכּוּס שלך זה טעות של אלוהים, את הומו את."
"תכלס." היא מתנשפת. "אתם הכי נהנים…איך אתה, גבי?"
"סבבה." אני אומר, אוחז במותן צרה ביד אחת, מאונן לאלכס בשנייה. התחת שלה הדוק על הזין שלי, חונק אותו וחולב אותי בכל פעם שאני נכנס ויוצא, קובר כבר את כל האורך בטוסיק החמוד.
"הביצים שלו…" נאנחת אלכס. "אני מרגישה אותם על הביצים שלי…אני מתה…"
"את הולכת לגמור שוב?" שואלת לינוי.
"א-הה…"
"לפני רגע גמרת לו בפה, איזה זונה את…"
"א-הה…"
חריקות קפיצי המכונית ורחש התנועה מעבר לעצים, קריאות סיקסקים ואנקותיה הקצובות של אלכס הנטחנת מתחתי, התחת שלה עמוק וחמים והו-כה הדוק, לופת לי את הזין בחמדנות בכל פעם שאני מחליק פנימה ונסוג אחורה. אני שומע את אלכס שואפת בחדות וגופה נדרך וברגע הבא חש בנתזים של שפיך מרטיבים לי את היד.
"תגמרי, יפה אחת…" אני מסנן, חולב ממנה את הזרע מבלי להפסיק לשפד את התחת המוצק, קובר את הזין עמוק עמוק, עד הביצים ועוד קצת והיא נאנקת בקול וגומרת לי ביד עוד ועוד. כשהיא מפסיקה לבסוף, אני מרים את ידי המגואלת בשפיך ומורח את הכל על פניה, צופה בהתרגשות איך היא מוצצת את הכל, אצבע אצבע. לעזאזל, היא יצור קטן ולוהט, זאת.
"תמשוך לה בשיער…" תובעת לינוי, עוד רגע נראה לי שהיא דוחפת לעצמה אצבעות לתחתונים. "היא מתה על זה…"
"את מתה על זה…" רושפת אלכס מתחתי.
אני לא מושך לה בשיער, רק אוחז במותניה הצרות ודופק אותה עמוק וחזק, משפד את התחת הנערי הקטן בתנועות קצובות. מעוצמת המהלומות שלי חזית הרכב מתנודדת קמעה והקפיצים חורקים ברכות, הצלילים הקצובים משתלבים עם המיית הרוח ואנקותיה של אלכס. מראה הזין שלי, כמעט מגמד את כדורי התחת בינהם הוא נדחק, מטריף אותי, וביחד עם הלחץ הסקסי של הטבעת החמדנית שלה, אני מרגיש את השיא מעפיל בתוכי, מתגבר במהירות על לנקודת האל חזור.
"אלכס!" אני נאנח, חש בזיקוקין מתרגשים בשיפולי בטני. היא מסבה אלי את פנים היפות, מביטה בי כשאני מתחיל להתפרץ, נזי הזרע שלי נורים אל תוך ישבנה ההדוק בזה אחר זה. אני ממשיך לזיין אותה, שוחק את האגן שלי מול הטוסיק הקטן, מציף אותה בשפיך, חש בכל הגוף שלי נרעד ורוטט. זו הפעם הראשונה בחודשים האחרונים שאני מתפרק לגמרי כשאני גומר, (כמעט) בלי העמדות פנים או רצון לשמור על השקט ואני משחרר הכל, צועק קצת ומשחרר את כל המתח המטורף שנבנה בי מאז שהגעתי לדירה. לבסוף אני נעצר, לבי הולם בפראות ושרירי רוטטים. אני מחליק בעדינות מהתחת המחוּלל, צופה בטבעת האנאלית הדוויה שלה משופשפת לכדי ורוד כהה, מגירה שפיך כמעיין.
אלכס מזדקפת ובספונטניות, ריגוש ומעט אשם אני אוסף אותה לחיבוק.
"אני מצטער אם הגזמתי קצת." אני אומר באוזנה, מודע עד מאוד לתחושה המוזרה של הזין הרטוב שלי מתחכך בשלה.
"היית מדהים, אבא'לה. רוב המבוגרים שמזיינים אותי מתייחסים אלי כמו אל זונה. אתה לא." היא עונה בשקט. "למרות שאתה סטרייט."
==================
לפרק הבא

Print Friendly, PDF & Email

24 thoughts on “בדירה אחת: פרק ג' – המבחן”

 1. אחד הפרקים היותר מוצלחים…
  תודה ענקית על הכתיבה היפה הקולחת והמקצועית.
  ושורת הסיום…. בכלל משאיר מתח עצום לפרק הבא.

 2. דור התעלית על עצמך עם אחד הפרקים היותר ריאליסטים ever קראתי כמה פעמים וכל פעם מתרגש מזווית חדשה

 3. פחות אהבתי,לא עושה לי את זה סצנות מיניות לא סטרייטיות של הגיבור הגברי,גם לא דו מיניות,לא אהבתי את זה בוולקינסקי וסימון,וגם לא בסוס טרואייני שלטעמי היה מוצלח מאוד גם ללא הכיוון ההומואי,גם האסרטיביות של שירה בתחילת הפרק והיוזמה שלה קצת גרמה לי לבלבול,כביכול היא הצלע הביישנית בחבורה,והיא זו שיוצאת האקטיבית הגדולה,למרות שעדיין באקט המיני היא פאסיבית,קצת סותר …פרק בינוני מבחינתי,ואני מאוד מקווה שהוא לא הולך לכיוון של דו-מיניות מבחינת גבי,אין לי בעיה עקרונית,אבל פשוט לא עושה לי את זה אירוטית.

 4. מה אגיד לך יא דור. יותר מציאותי מאיך שאתה כותב, אי אפשר.
  לא מאמין באומנות בפורנו. לא סובל את הסרטי פורנו עם הבגדים, הפיאות, והתפאורה של ימי הביניים. הכל צריך להיות מציאותי ועכשווי אם רוצים להתחרמן מזה. אם רוצים להביא אוסקר, זה משו אחר..
  האווירה שאתה מיצר עם איך שהוא מדבר איתן, והעדינות והגינונים, ומייד אחר כך בחיתוך מהיר למחשבות הגסות והצורך הבלתי נגמר לסיפוק עצמי, מצחיק ביותר.
  למזלי התאפקתי וקראתי 3 פרקים יחד. הקצב של פרק לחודש, מוריד בלי ספק.

 5. מסכים עם רוי פעמיים.
  גם לי לא מתאים הכיוון הזה. לא משיק לפנטזיות שלי בכלל, אפילו קצת דוחה..
  בנוסף, אם להיות כנה, הסיפור רחוק מלשכנע. מדובר בבנות בשנות העשרים, מספיק מבוגרות כדי לדעת שגייז לא נדחים מגוף נשי (כבר כתבתי על זה בתגובה קודמת). גם העניין הזה של "אתה גיי אז תמצוץ זין" הוא די פשטני, אם לנקוט לשון עדינה.
  אני מנסה להבין למה נועד ה'מבחן' הזה ואיך שלא הופך בו זה נשמע לי קצת תלוש.
  חבל כי אהבתי את הכיוונים שחשבתי שהסיפור ילך בהם ופרק כזה קצת מקלקל לי.

 6. אנשים שמגיבים בסגנון "פרק בינוני, לא מת על סצנות גייז", גם במסעדות מישלן אתם מזלזלים כי הן לא כשרות?
  לא כוס התה שלכם- סבבה, אל תתיימרו לשפוט את רמת הכתיבה בגלל שהעלילה לא מתפתחת כמו שציפיתם. להזכירכם: "הנה עוד אספקט של הפורנו: הוא מחובר הישר אל הבארות האפלות והעכורות ביותר של האדם. פורנו טוב הוא לא מנומס או חביב ואינו מושפע מתקינות פוליטית והנחיות מוסריות, ההיפך הוא נכון: הוא משמש כלי ליצרן וצרכן הפורנו לבעוט במסגרות ומוסכמות חברתיות".
  והתגובות של "לא הגיוני שהבחורה השקטה מתפשטת כל כך מהר"… בחייאת, אתם גם מצקצקים בקולנוע כשהגיבור חטף כדור וקם כאילו כלום?
  היה לנו אמא ובן במגדל שמירה, בייבי סיטר וילד בן 14 בתוך מגלשה, פאקינג גיבור-על שלובש דמויות ומזיין אימהות בתוך מקררים, וזה מה שצורם לכם?…
  אני אישית מת על המציאות שבה בחורות צעירות מבקשות יחסי מין תוך כדי שהן מתנצלות על אי הנוחות. אפשר עוד מזה?
  ודור, אולי אני בכלל לא בכיוון, אבל זה מרגיש כמו אחד הסיפורים היותר וותיקים שלך שישב במגירה מלא זמן אבל לא נגעת בו יותר מדי.
  יש ליטושים מבריקים כמו האסטרונאוט בצד האפל של הירח (נכנס לפנתיאון מבחינתי) אבל יש גם ניצנים של רעיונות שנראה שהתפתחו כמו שצריך רק בסיפורים אחרים.
  בכל מקרה, כיף לקרוא וכיף שאתה מפרסם, עדיין מדהים בכל קנה מידה.

  1. א.סיפורים אירוטים הומוסקסאולים/פורנו הומוסקסואלי לא כוס התה שלי בכלל,ואם אינני טועה גם דור ענה פה לכמה בקשות כאלו בעבר שזו לא כוס התה שלו גם כן.
   ב.רמת הכתיבה וההנאה ממנה נגזרת ישירות מהכיוון האירוטי,לא יעמוד לי בחיים בסצנות שכאלו,ומשום כך כל מה שקשור לכך לא מהנה בעיני בינהם הדיאלוגים.ודרך אגב אני מתיימר וזכותי להתיימר כמו שזכותך גם לרומם ולשבח.
   ג.כן לא הגיוני בעיני ששירה מתפשטת כל כך מהר ושהיא הדמות היוזמת בעיקר לאור הפרוטוטייפ שדור תיאר אותה ואת שאר הדמויות הנשיות,זו דעתי לך יש דיעה שונה,אל תנסה לכפות אותה עליי,כי לא תצליח. ממה שהבנתי זה בלוג פתוח לדיעות ולא מכתיב אחידות דיעה לכל מגיביו,תתעסק במה שיש לך לומר לא באחרים.

   1. רוי, איזה רגיש אתה, אמא'לה.
    העברת ביקורת על פוסט. בנאדם מסביר למה הוא לא מסכים עם הביקורת שלך. מה אתה נעלב?
    חוץ מזה שפספסת את הנקודה המרכזית: יש הבדל בין "פרק בינוני" לבין "לא לטעמי". איכות הכתיבה מעולה, זה פשוט לא הסטייל שלך. זה בסדר.

  2. ואני כל הזמין ציפיתי שגברת או אדון רופר יכנסו לתמונה… אולי זה עוד יגיע.
   לעניין המבחן, גבי היה צריך לדעת שלא יעבור. יש הבדל בין להסכים למצוץ לבין ליהנות מזה, כמו שהיה אמור לו באמת היה גיי, ולמרות זאת, בחר למצוץ. נקודה למחשבה. אני חושב…

 7. אני לא בטוח איך לענות לך, לא בטוח גם אם יש טעם. בכל זאת אענה כי יש פה כמה נקודות עקרוניות.
  קודם כל, יש כאן אפשרות להגיב וזה מה שאנשים עושים. מאד אתפלא אם יתברר שדור הניח כאן את מנגנון התגובות והדיון הזה רק כדי לשמוע כמה הסיפורים שלו טובים. היה לי מה להגיד ואמרתי. אתה יכול לא להסכים וטבעי שתחלוק עליי אבל לשלול את הדיון זה לא במקום.
  מעבר לזה, לא ראיתי שמישהו כאן ביקר את רמת הכתיבה. הייתי עובד קצת על רמת הקריאה אם כבר.
  לעניין עצמו וכבר התייחסתי לזה בזמנו. גם סיפורים בדיוניים אמורים לציית לכללים אלמנטריים של תחביר פנימי. גם סיטואציות לא סבירות בעליל, טוב להן שיתבססו על הגיון מקובל. גם בסיפור על הבייביסיטר והמגלשה, תסכים אתי שאם היא (דניאל) הייתה מגיעה הביתה וישר קופצת על הילד כי בני 14 עושים לה את זה, היית מרים גבה.
  תראה, הייחוד של דור הוא לא בתיאורים הפלסטיים והמיניים (לא שהוא רע בזה) אלא בסיטואציות. במה שעובר בראש של בחורה שמוצאת את עצמה נמשכת לילד שהיא מלמדת מתמטיקה, למה שעובר על גבר שרואה את אשתו מגורה עד טירוף ואחר כך נחדרת על ידי אנסים. על אישה חרדית שנמשכת מאוד לצעיר חילוני שעובד איתה. כל התיאורים הבוטים והישירים של חדירה דרך חור כזה או אחר בסופו של דבר חוזרים על עצמם.
  אז כשיש ירידה בקטע הזה של טוויית סיפור ובניית סיטואציה, נכון להגיד את זה.
  ואגב, במסעדות מישלן ישמחו אם תגיד להם שהיין לא מתאים למנה או שהבשר לא ברמה. האנלוגיה לא מושלמת כי אני לא משלם לדור אבל הקשר ברור אני חושב.

 8. בנות, כולכן יפות, לא צריך לריב. ברצינות: אין לי בעיה עם ביקורת ולטעמי הביקורת הייתה מנומקת ולגיטימית אבל נראה לי שכל הצדדים טענו את טענותיהם ומכאן זה עלול להתחיל להדרדר. בואו נפסיק עם הדיון הזה.

 9. סיפור משובח ומצית את הדמיון. גם אני לא מאוהבי סצינות הגייז, ופחות התחברתי להתפתחות האחרונה…אך יודע שיש לזה מקום משמעותי בסצנת הסיפורים ועל כן טבעי שבאומנות כמו של דור יהיו סצינות כאלו. כבוד.

 10. הופתעתי מאוד, גם מהישירות של שירה וגם מאלכס.
  אני רואה שאתה מתנסה עם טרנסים – מה גרם לך ללכת על זה? מה בא קודם – זה או בסיפור משנה שעברה?
  השורה בסוף בכלל תפסה אותי אוף גארד – יהיה מעניין, ואם זה מה שקורה בפרק השלישי.. וואו

 11. פרק מעולה!!! קראתי אותו 3 פעמים.
  אולי מעט לא מלוטש אבל כל כך כל כך אוהב את הכיוון שמאפשר התנסות דו מינית.
  מעשיר רפטואר, מאפשר לנו לגעת (תרתי משמע) בעוד מקומות ועוד.
  תודה!

 12. אני לא יודע אם זה קשור לבקשה שהשארתי בעבר בנוגע לשילוב תכנים להטבים בסיפורים, אבל הסיפור הזה וההתפתחות האלו נהדרים, אז תודה!
  ולכל האנשים פה שחושבים שזה לא אמין, רוב האוכלוסיה אינה הטרוסקסואלית לחלוטין מטבעה אלא רק בגלל שהחברה שלנו מכתיבה לנו להיות כאלו, אז מה שקורה פה לא כל כך מופרח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *