הבוטקה – גרסת דור נוב – פרק ה'

לפרק הקודם
=========================

המשכנו לשמוע את המים במקלחת ולהתנשק בטירוף ורציתי לתת לליבי משהו אחר. התחלתי לנשק אותה לאט, מהפה ירדתי לסנטר ואז נישקתי לה את הצוואר והיא התנשפה וליטפה לי את השיערות. אחר כך התכופפתי עוד קצת והתחלתי לטפל לה בחזה: לקחתי שד כבד ביד ונישקתי אותו לכיוון העטרה ומסביבה, מדי פעם מלקק את הפטמה. ליבי נאנחה בקול רם כשהכנסתי פטמה לפה והתחלתי למצוץ אותה ובמקביל ליטפתי לה את הירכיים. פינקתי לה את השדיים כמה דקות, עובר מאחד לשני ויד שלי התעופפה בעדינות בין הרגליים שלה: רגע מלטפת ירך, רגע מחליקה על הכּוּס השעיר, אצבע מלטפת את השפתיים התפוחות ואז שריטה עדינה של הציפורניים מאחורי הירך.

"הוֹרועיאני מתה על זהאני מתה עלייך…" היא נאנחה וליטפה לי את הראש, מנשקת מתי שהיא הצליחה להגניב נשיקה.

תשכבי." אמרתי לה.

"זאת המיטה של אח שלי." היא צחקקה אבל נשכבה בכל זאת, פותחת את הרגליים בהזמנה. הרגליים שלה היו פחות מרשימות מאלו של אביה, לבנבנות וקצת עקומות עם משולש פרווה כהה במפגש בינהן, אבל האופן שבו היא פישקה אותן בהזמנה בלי טיפונת היסוס גרם להן להיראות כמו רגליים של דוגמנית על. היא פתחה את העיניים כשהיא ראתה את הזין שלי מתנדנד בזמן שעליתי על המיטה של אחיה והחזה שלה עלה וירד במהירות. אבל גם אם היא תכננה לתת לה את הבתולין האחרונים שלה, עוד לא התכוונתי לקחת.

התכופפתי ונישקתי את הרגליים שלה, מטפס בנשיקות מגב כף הרגל אל הברך ועד הירך. באטיות נישקתי למעלה עד שהרחתי את הפרח שלה ששלח ניחוחות של תשוקה מיואשת לאוויר, מחכה לפרפר שלי. קברתי את האף בפרוות הכּוּס והתחלתי לנשנש ולשמחתי היא לא התחילה להתנגד כמו שעשו שתי בחורות שהייתי איתן לפניה (ולפני שירן, שלה לא חידשתי כלום). פתחתי אותה בשני אגודלים והתחלתי ללקק לה את הקינוח, עובר על החריץ מלמטה למעלה, נעצר בכל פעם בדגדגן ומתעכב עליו עד שהיא נאנחה בקול רם וצעקה: "רועי! זה מדהים! אני מתההה!"

המשכתי ללקק לה את הכּוּס והוא התחיל לנזול מיצי חרמנות עד שחור התחת שלה נהיה כולו משומן וחלקלק ואז עשיתי לה דאבל: גם ליקקתי את הדגדגן וגם דחפתי לה שתי אצבעות לתחת. תוך כמה רגעים היא התחילה לצעוק ממש חזק וללטף לי את הראש וידעתי שאני יכול לסמן עוד חריץ על הקנה, עוד בחורה מכורה. המשכתי ככה בלי להישבר ובלי להפסיק עד שהיא הגבירה את האנחות שלה וקפאה כולה, נותנת לקוסם לעשות את הקסמים שלו עד שהיא צעקה בקול רם ותפסה לי את השיערות וגנחה ונאנחה כמה זמן עד שהיא נרגעה ורק שכבה על הגב והתנשפה.

"זה. היה. מדהים." היא אמרה.

זחלתי לידה ואמרתי לה באוזן:

"עכשיו תדמייני את אביה עושה לך את זה."

ליבי קפצה כאילו הכיש אותה נחש והסתכלה עלי.

"נראה לך?"

"סתם רעיון." שיחקתי אותה קוּל. "לך זה לא משנה, לשון זאת לשון. אבל בשבילההיא תרצה למות מההשפלה…"

"מה פתאום." היא אמרה.

"אוקיי." משכתי בכתף. "מה עם אביה, עדיין מתקלחת?"

המים המשיכו לזרום מכיוון המקלחת ואני פתאום נבהלתי: אולי היא ניצלה את זה שהיינו עסוקים ושוב ניסתה לברוח? אולי היא אפילו הצליחה?

קמתי מהמיטה במהירות וניגשתי למקלחת. דמותה של אביה נראתה מאחורי הוילון ואני נרגעתי, אבל בא לי רעיון.

"הי, אולי נצטרף אליה במקלחת?" שאלתי את ליבי.

"אני לא מתקלחת עירומה עם עוד בחורה." היא ענתה מהר.

"את לא מתקלחת עם עוד בחורה. את מתקלחת איתי ואביה תהיה המשרתת מקלחת שלנו." הצעתי פרשנות שונה. אולי אחרי הצבא אני יהיה איש מכירות: ליבי קמה מהמיטה עם חיוך, העבירה את דוד המים למצב פעולה ונכנסה לחדר האמבטיה.

אביה פתחה עלי עיניים מבוהלות כשנכנסתי מאחורי הוילון וניסתה אינסטינקטיבית להתכסות אבל כשליבי נכנסה גם היא שכחה את הצניעות ורק הסתכלה עלינו בפחד, במיוחד שהיא ראתה את החיוך הדק והרע של ליבי.

"הי אביה." ליבי אמרה. "רועי צריך עזרה במקלחת. תסבני אותו."

אחר כך ליבי אמרה לי שבבית הזה גר פעם נכה ובגלל זה המקלחת הייתה מספיק גדולה בשביל שלושתינו אבל גם ככה אביה הייתה צריכה להתאמץ כדי לא לגעת בגוף העירום של ליבי. היא לקחה סבון וסיבנה לי את הבטן בתנועות מגושמות.

"תסבני לו את הרגליים!" דרשה ליבי. "את כפות הרגליים!"

לאביה לא הייתה ברירה. היא נאלצה להתכופף לרגלי והתחילה לסבן לי את כפות הרגליים, המים שוטפים את הגב והשיער שלה. ליבי נצמדה ונישקה אותי והרגשתי את ההתרגשות שלה מכל המעמד. אולי היא לא התלהבה מקטע לסבי אבל ככל שאביה הייתה יותר מושפלת היא יותר התחרמנה. התנשקנו מתחת למים בזמן שאביה רוחצת לי את כפות הרגליים כמו שפחה אמיתית ואני שלחתי את האצבעות שלי לתוך הכּוּס הספוג של ליבי. הרטיבות שמצאתי שם לא הייתה רק של מי ברז…

"יאללה, גמרת את כפות הרגליים, תעלי למעלה." ציוותה ליבי ואביה התחילה לסבן לי את השוקיים והברכיים, מקציפה אותן לחלוטין עד שהמים שטפו את כל הקצף. זה היה מצחיק לראות איך היא מנסה להתעלם מהזין שלי שעמד לה זקור מול הפרצוף. ליבי נעמדה מאחורי והשדיים הגדולים והרטובים שלה ליטפו לי את הגב. היא חיבקה אותי מאחורה וליטפה לי את הזין בעדינות מרפרפת, מטריפה אותי בעדינות. היא לא הייתה מיומנת במיטה כמוני אבל היא למדה מהר, הילדה. הזין שלי היה קשה וכואב וכל רגע של העינוי הרך הזה נמשך לי כמו שנה.

"תרחצי לו את הזין." ציוותה ליבי מאחורי. "הרבה קצף אבל בעדינות. אם הוא גומר אני מאכילה אותך את הסבון, ברור?"

מתי היא נהיתה כזאת כלבה?

"ברור." מלמלה אביה מתחת למטר. היא לקחה את הסבון והתחילה לסבן לי את הזין בעדינות ואני חשבתי שאני הולך למות מרוב חרמנות. מרוב פחד מליבי היא בקושי נגעה בי והזין שלי ממש התחיל לכאוב, המסכן. השדיים הרטובים של ליבי שנצמדו לי לגב לא עשו לי את החיים יותר קלים, הרגשתי כל מילימטר של הפטמות שלה על העור שלי ובנוסף היא ליטפה לי את הביצים, מטריפה אותי עוד יותר. הדבר היחיד שיכולתי לעשות זה לשלוח יד לכּוּס של ליבי ולשחק לה קצת בפרווה הרטובה שלה ולהחליק לה אצבע בין השפתיים החלקלקות.

"תעזבי אותו קצת." אמרה ליבי בקול עבה מחרמנות. "תני למים לשטוף אותו."

אביה הפסיקה את הסיבון והמים שטפו במהירות את הסבון מהזין שלי שנשאר זקור ונקי אבל בודד ואומלל, מצביע בהאשמה לעבר אביה שנטשה אותו ככה.

"תכניסי אותו לפה." אמרה ליבי הנרגשת והלב שלי קפץ. אביה היססה רק לרגע אבל אחר כך סגרה את השפתיים הרכות שלה על הזין ואני נאנחתי.

אביה ניסתה למצוץ פעם או פעם ובכל פעם נחנקה במהירות עד שליבי צעקה עליה:

"נו כבר! תמצצי, מטומטמת!"

"אני לא יכולה לנשום!" היא יללה. "נכנסים לי מים לאף!"

עם שירן למדתי שמציצה מתחת למקלחת זה פחות פרקטי וסקסי ממה שזה נראה כי הבחורה צריכה לנשום דרך האף וכשהמים ממשיכים לשטוף לה על הראש כמעט אפשר לטבוע.

"מה זה מעניין אותי?" נבחה ליבי. "מצדי תיחנקי, אבל תתחילי למצוץ לפני שאת אוכלת סבון."

אביה ניסתה שוב ושוב ובכל פעם נשברה תוך כמה שניות.

"אני אצא מהמים, זה חונק אותה." אמרתי וזזתי קצת. עכשיו המים היו יותר על ליבי ופחות עלי ועל אביה ואביה יכלה למצוץ בקלות רבה יותר והיא נתנה בי מבט אסיר תודה מתחתי, בפניה מלאות בזין שלי.

המשכתי לשחק בכּוּס של ליבי ומצידה היא ליטפה לי את הביצים ואת הבטן, שנינו מחרמנים האחד את השניה מתחת למים בזמן שאביה מוצצת לי את הזין, הפה שלה רך ומפנק. בניגוד למציצה הקודמת שאז היא הקפידה לא להסתכל עלי, הפעם היא שמרה על קשר עין איתי, מחפשת אישור, הגנה מול הטירוף של ליבי. בכל פעם שחייכתי אליה היא הגבירה את מאמציה, לוקחת אותי יותר עמוק בפה ומלקקת אותי עם הלשון. הכל היה כל כך מגרה שהרגשתי שאני אוטוטו גומר.

"אני הולך לגמור." אמרתי בהתנשפות.

"תגמור לה בפה." ציוותה ליבי. "ואת, יא פרה, תבלעי לו את הכל. אני נשבעת לך, אם את לא בולעת הכל את שותה בקבוק שמפו."

ליבי החזיקה לי בזין בשתי אצבעות ואוננה לי בתנועות מהירות לתוך הפה של אביה הכורעת. שברתי טיפה את תדמית "השוטר הטוב" שלי והחזקתי את הראש של אביה כדי שהיא לא תרחיק אותו וכשהתחלתי לגמור היא הייתה נעולה חזק. נאנחתי "זה טוב!" ו"בת זונה!" בזמן שהשפריץ הראשון עף לתוך הפה של אביה אבל עדיין היה לי מספיק חלוקת קשב בשביל להמשיך לאונן לליבי. צמרמורות עפו לי בגב והמשכתי לגמור ולגמור לה בפה, ואביה שהפחד שלה מליבי התגבר נראה לי בכל שעה שהן בילו ביחד, בלעה את כל השפיך שלי כמו טעטלה ואפילו טיפה לא ברחה לה. המשכתי להיאנח ולהתנשף ולהאכיל את אביה בעוד ועוד שפיך עד שבסוף באה הצמרמורת האחרונה ונגמר.

"הולי שיט." אמרתי, מתנשף כאילו גמרתי מרתון.

ליבי הביטה בי בחיוך רעב.

"איך הייתה המשרתת מקלחת שלנו?"

"מצוינת."

"אני רוצה שתזיין אותה עכשיו." היא אמרה, וליקקה את השפתיים.

צחקתי. "נראה לך? הזין שלי התעלף."

"מה זה אומר?" היא שאלה.

"שעכשיו גמרתי ואני לא יכול לגמור שוב עד שאני ינוח או…"

"או מה?"

"בקיצור, אין מצב. הוא צריך לנוח."

"או מה? התחלת להגיד משהו. 'עד שאני ינוח או…'?"

"…או שאני אתחרמן שוב ברמה כזאת שהוא יעמוד אבל באמת, אפשר לקחת הפסקה של כמה דקות, יש לנו זמן."

"בעלה צריך לחזור." אמרה ליבי. "ואם היא לא תהיה בבית אז הוא יבוא לחפש אותה ואז הכל יהיה מסובך."

"נו, מה אני יעשה, נהנינו, היא לא תתעסק איתך בחיים, it's all good, baby."

"אני רוצה לראות אותך מזיין אותה עוד פעם." התעקשה ליבי.

"תראי, זה לא שאני אתנגד אבל…" אחזתי בזין שלי שנראה עכשיו כמו נחש שבלע ארנבת שמנה והוא מעכל אותה בלי יכולת לזוז.

"אבל אם אני יחרמן אותך..הוא יתעורר?"

"יש מצב אבל…"

"אתה רוצה לראות אותהמלקקת לי?" היא הציעה בביישנות.

הופה! Now you're talking, baby!

"לא!" אמרה אביה באימה וידעתי מיד שזאת טעות מצידה. היה ברור שהפחד של אביה היה הדבר שהכי הדליק את ליבי. לנסות לשכנע את ליבי עם פחד זה היה כמו לנסות לכבות מדורה עם בנזין.

"כן." חייכה ליבי אל אביה הכורעת. "תלקקי אותי, אביה."

"לא! בבקשה!" התחננה אביה. "רועי, תגיד לה…"

ליבי לקחה מברשת שהייתה תלויה על קיר החרסינה. זו הייתה מברשת רחצה עשויה מעץ באורך 40 ס"מ בערך. בלי לדבר יותר מדי היא התכופפה והחטיפה לאביה מכה בתחת הגדול שלה.

"איי!" צרחה אביה.

ליבי נעמדה על קצות האצבעות ופישקה את הירכיים לעבר אביה, חיוך סדיסטי על פניה.

"תלקקי לי את הכּוּס, אביה, או שתחטפי עוד אחת."

"בבקשה לא!"

פלאח! עוד מכה על התחת של אביה ועוד צווחה. למרות גון העור השזוף שלה, שתי המכות שחטפה אביה בתחת התחילו להאדים.

"רוצה עוד?" היא שאלה באיום.

"לא…" יבבה אביה ושפשפה את ישבנה הדואב.

"אז קדימה, תוציאי את הלשון ותתחילי ללקק לי. רועי עשה לי את זה קודם וזה היה ממש כיף."

ליבי שוב הזדקפה על כריות כפות הרגליים והגביה את הכּוּס שלה לעבר אביה.

"אני סופרת עד שלוש." היא אמרה באיום.

"אחת…"

עיניה של אביה הביטו בי בתחינה אבל חוץ מאשר לחייך בעידוד קטן לא עשיתי כלום. אבל נראה שהחיוך וההנהון שהוספתי טיפה'לה הרגיעו אותה, כאילו יש לה חבר כאן.

"שתיים…" אמרה ליבי ונתנה מכה מאיימת של המברשת בכף היד.

"שלוש." אמרה ליבי.

אביה רכנה לעבר הכּוּס של ליבי והלב שלי זינק לגרון כשראיתי את האף שלה טובע בפרוות הערווה של ליבי. אלוהים החליט להגשים לי את כל הפנטזיות ביום אחד. סבבה, קב"ה. אולי אני יצום ביום כיפור, מה שנקרא יד רוחצת יד.

"תוציאי את הלשון." אמרה ליבי. "אני רוצה להרגיש אותה. כןעכשיו תתחילי ללקקיופי, בדיוק שם."

ליבי החזירה את המברשת לוו שלה ונאחזה בידיות הנכים. היא פתחה את הרגליים עוד כדי שאביה תוכל ללקק לה בדיוק במקום הנכון ונאנחה בקול רם כשהלשון של הדתייה השנייה נגעה לה איפה שהיה לה הכי נעים. אליה ליקקה אותה בהססנות וליבי נשענה על הקיר ונאנחה, העיניים שלה מתגלגלות והיא כולה מתמסרת ללשון של אביה. יאמר לזכותה של אביה שהיא השקיעה, כנראה שהפחד מליבי היה יעיל מאוד: די מהר ליבי גלגלה את העיניים והתחילה להיאנח ולהתנשף בקול רם.

התכופפתי ולקחתי שד של ליבי והתחלתי לפנק אותו גם אני, מלקק ומוצץ את הפטמה למעלה בזמן שאביה עובדת על הכּוּס למטה וליבי גנחה בקול ופתחה את הרגליים עוד יותר. ליטפתי את ליבי בכל הגוף בזמן שפינקתי לה את השדיים ואחר כך עליתי והתנשקנו מתחת למים כשהשפחה שלנו אוכלת את ליבי בצייתנות, כורעת לצד הרגליים שלי, הראש תקוע בכוס השעיר של ליבי.

"את אוהבת להשפיל אותה?" שאלתי את ליבי בשקט וכירסמתי לה בעדינות את התנוך.

"כן…" הודתה ליבי באנחה.

"את מתחרמנת כשרע לה והיא מפחדת?"

"כן…"

"את אוהבת שהיא מתחננת אלייךשאת מכריחה אותה לעשות דברים שהיא לא רוצה…"

"רועיכן..!"

"אולי גם את תלקקי אותה..?" ניסיתי.

"לא…." אבל ה"לא" התארך לאנחה וממש נשמע בסוף כמו "הווווו…"

"את לא סקרנית להרגיש איך זה..? היא ממש ממש לא תרצה את זה, את יודעת…"

"לאהווורועיהווו…" התנשמה ליבי.

"את רוצה לגמור לה בפהכמוני?"

"כןכן…"

"קדימה." עודדתי אותה. "תשחרריתגמרי לה בפה כשהיא אוכלת אותך…"

"כן…" נאנחה ליבי בעיניים עצומות, מזדקפת על כריות כפות הרגליים שלה. "כןהנה זה באאביהאל תפסיקי אל תפסיקיאל תפסיקי רועי הנה! אוה! אנ מתה! רועי!"

חיבקתי את ליבי והגוף שלה רעד לי בידיים בזמן שהיא נאנחה וגמרה בקול רם, הכּוּס שלה כמו שפם בשביל אביה. אביה לא לקחה סיכונים והמשיכה ללקק אותה עד שליבי נרגעה וירדה על כפות הרגליים, מתנשפת בכבדות.

היא חייכה אלי, מתנשפת, והעיניים שלה הבריקו.

"מספיק מחרמן?" היא שאלה ונגעה בזין שלי שכבר היה ¾ זקור. אפילו לא שמתי לב…

"אהא."

"קדימה, אביה, על ארבע." היא ציוותה, החזה הגדול שלה עדיין עולה ויורד בהתנשפות, רטוב מהמים שזרמו מלמעלה.

הפעם אביה לא התחננה ולא התעקשה, רק נעמדה בצייתנות על ארבע ונשענה על המרפקים, מפנה אלי את התחת הגדול שלה, שהיה נוצץ ורטוב מהמים.

נעמדתי על הברכיים מאחוריה וליבי כרעה מאחורי. היא אחזה את הזין שלי ושיחקה בו, משפשפת אותו על כל החריץ של אביה, מלמטה עד התחת. נתתי לה לשחק איתו, מה יש לי להתלונן? תוך כמה שניות הוא כבר היה קשה לגמרי ומוכן לפעולה. להפתעתי, ליבי כיוונה אותו אל בין השפתיים השמנמנות של אביה ואמרה לי:

"כנס!"

"לא! הזדעקה אביה וזינקה קדימה. "לא שם! בבקשה! יקי ואני מנסים עכשיו! אני לא יכולה להיכנס להריון ממך! בבקשה לא! ליבי, זה מוגזם!"

אביה הזדקפה ונעמדה בקצה המקלחת עם הגב לקיר והביטה בשנינו באימה, הרבה יותר מבוהלת ממה שראיתי אותה עד עכשיו.

"אביה, תעמדי בשקט על ארבע ותסתמי!" סיננה ליבי אשר נעמדה גם היא. ליבי לקחה את המברשת והחזיקה אותה כמו אלה ואביה התקפלה בפינה שלה וניסתה להגן על הגוף.

בום! ליבי הורידה מכה חזקה על הראש של אביה, פוגעת לה ביד ימין ואביה צווחה בבהלה וכאב.

בום! היא הכניסה לה אחת במרפק.

"די! די! תפסיקי!" התחננה אביה.

בום! המכה הבאה פיצצה את אביה בכתף.

הסתכלתי על ליבי. הפרצוף שלה היה כולו מעוות מכעס והיה נראה שהיא יכולה להרוג את אביה ממכות עכשיו. בפעם הראשונה התחלתי לרחם על אביה באמת. מבחינתי זה הכל היה משחק גדול (למרות שאביה לא ממש רצתה לשחק) אבל ליבי התחילה להגזים וזה התחיל להוציא את הכיף מהמשחק.

"ליבי, די." אמרתי בשקט. "אני יזיין אותה בתחת, לא בכּוּס."

"רועי!" היא הסתכלה עלי בזעם, איך אני מעיז לשבור לה את המילה.

"את מגזימה." עשיתי עם השפתיים בלי קול.

ליבי הסתכלה על אביה שעמדה, מיבבת ומוכה בצד המקלחת. היה שקט בחדר חוץ מזרימת המים והרוח בחוץ. ליבי הסתכלה על אביה בשיניים כמעט חשופות כמה שניות עד שהיא אמרה:

"בסדר, אביה. תעמדי על ארבע."

אביה נעמדה בזהירות על ארבע מפנה אלי את החריץ העירום שלה ואת חור התחת. היא סובבה את ראשה והביטה בי בפחד ותחינה ואני הנהנתי לעברה באישור. יהיה בסדר.

"תביאי איזה קרם." אמרתי לליבי והיא הביאה קרם אמבטיה והתחילה למרוח לי את הזין. הזין ירד קצת בכל הדרמה ממוקדם אבל עכשיו עם הטיפול שליבי נתנה לו הוא נהיה קשה כמו מקל בצ'יק צ'ק.

=======================

לפרק הבא

Print Friendly, PDF & Email

5 thoughts on “הבוטקה – גרסת דור נוב – פרק ה'”

 1. ליבי דוחה ! לא אוהב אותה .
  כמה מחרמן שלא תכתוב את זה , איבוד בתולין (וגינאלי) קונבציונאלי ע"י האהוב שלה ,
  לא יעשה צדק .
  העם דורש גנג-בנג לעיני הוריה וגירוש משפיל מההתנחלות .

 2. דור סיפור מטורף,
  אני חושב שהסיפור יותר מחרמן בקטעים שאביה נכנסת יותר למצב לתסמונת סטוקהולם.

 3. סיפור מדהים, רק הערה קטנה – בפרק א' ליבי אומרת שאין לה אחים, רק אחיות, ופה כתוב שסו המיטה של אח שלה. קטנוני, אני יודע, אבל פרטים צפים כשקוראים סיפור מההתחלה כמה פעמים. חוץ מזה, שוב – נפלא!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *