שנת שבתון

לא קל לי להחזיק את האתר הזה לבד. אני לא מדבר על הפן הכלכלי (סבבה לי לתת לכם מוצרים מעולים חינם) אלא על העומס שבלייצר סיפורים חדשים ומצוינים מסביב לשנה. כשהחלטתי לפני הרבה שנים שאני רוצה לפתוח אתר משלי, חיכיתי. כתבתי סיפורים ולא פרסמתי אותם אלא אגרתי במשך שנים עד שהרגשתי שאני יכול לשחרר סיפורים בקצב קבוע בלי להרגיש את חרב הדדליין על הצוואר. וזה עבד לא רע. במשך חמש שנים הצלחתי לפרסם סיפורים שנכתבו תקופה ארוכה מראש ותמיד היו לי עתודות. בשנה האחרונה מיציתי את כל העתודות וגם פירסמתי סיפורים של כותבים (מצוינים) אחרים כדי להמשיך את ההזרמה הקבועה של סיפורים לאתר. הבעיה היא שאין לי יותר עתודות ואני לא אוהב לפרסם סיפורים טריים.
תראו, אני מאמין שסיפור צריך להתיישן לפני הפרסום: אני אוהב לחזור לסיפורים ששכבו כמה שנים או חודשים, שקצת שכחתי אותם, ואז לערוך ולתקן אותם, למצוא את כל הגליצ'ים הקטנים שקשה לגלות כשהסיפור עוד טרי. סיפור כמו עין חשק היה יוצא נשכר מעוד כמה קריאות לפני הפרסום.  זה לא שאין לי יותר סיפורים, יש לי חומרים לשנתיים לפחות בשלבים שונים אבל שום דבר לא מושלם עכשיו ובשביל לפתוח את השנה הבאה אני שוב אצטרך להלחץ ולא מתאים לי.
אז החלטתי לצאת לשנת שבתון כמקובל אצלינו.  במקום לקחת חופשת קיץ, אני אאריך אותה "קצת" לשנה וקיץ ובמקום לחזור לקראת ראש השנה תשע"ד, הפעילות השוטפת תתחדש לקראת ראש השנה תשע"ה (ספטמבר  נובמבר 2014). מה בינתיים? אני לא באמת מסוגל או רוצה להתנתק, לכן יהיו כל מיני הפתעות, סיפורים מומלצים באנגלית מאתרים אחרים (המלצות אישיות שלי, כן?) וסיפורים שאתם תכתבו ותשלחו לי. אני גם לא מבטיח שלא אפרסם אף סיפור, אולי יברח לי סיפור פה ושם…א-קיצר, דוב נוב בשנת שבתון, תבואו לבקר, תקראו סיפורים שדילגתם עליהם ואם יש לכם סיפורים משלכם, שלחו לי ואם הם טובים אני אשמח לפרסם.
 
להתראות.

Print Friendly, PDF & Email

27 thoughts on “שנת שבתון”

 1. עצוב עצוב.
  מאז שהסוכנות נסגרה אתה היית נקודת האור היחידה בתחום.
  נצטרך עכשיו למצוא רועה חדש וללכת אחריו.
  כבר מחכים לך שתחזור.

 2. לאאאאאא!!!!!!
  אתה מודע להשפעות שזה יעשה לנו??????
  שנת שבתון שלך = שנת אבל לי…. 🙁
  מסכימה עם כל מילה של הקורא הקבוע מלמעלה…
  עצוב לי.

 3. זה רגע דרמטי בסדר גודל של פרישת חיים יבין מאולפן מבט…
  הסיבה מובנת, רק הפרידה עצובה.
  נראה לי שעדיין אכנס כל שבוע לבדוק האם יש משהו חדש.

 4. נוב ערב טוב ראשית אני מאמין במה שאתה אומר ורציתי להציע לך או לאנשים מוכשרים בכתיבה להכנס לאתר סיפור אירוטי ורואים שם את המילה הלחיצה צריכה ועוד…… כנסו לסיפורים ויש שם סיפורים נואשים וטובים לטעמי הזקוקים להמשך תרים תרימו את הכפפה

 5. זאת כמובן זכותך, אבל לצאת לשנת שבתון ולסגור את האתר זה פחות או יותר אותו הדבר.
  אם במילא אתה רוצה לפרסם חומר של כותבים אחרים, עדיף היה ללכת למהלך שהוא יותר בכיוון הזה.

 6. לא ציפיתי לשנה.. אבל זה בהחלט מובן
  אתה פשוט אומן ולכן אני מבין מאיפה זה בא. אני גם יודע שזה לא בא סתם ככה… מעניין אבל אם "עין חשק" היה סוג של הבנה או שנתת את זה סתם כדוגמא?
  אני שמח לראות שזה לא ננטש לגמרי, אבל גם אם לא הייתה את ההודעה נראה לי שעדיין הייתי בודק כל כמה זמן 😀
  בכל מקרה שיהיה בהצלחה!

 7. דור, אצפה לשובך. אתה הכותב הטוב ביותר של הפורנו העברי. אכן, מאז סגירת סוכנות ארוטיקה אין לז'אנר נחמה. מקווה שתחזור לכתוב יצירות מזקירות ומרטיטות, ללא קונדום וללא בגדים מיותרים.

 8. דור,
  שניה לפני שאתה ממש סוגר את הדלת לשנה של "מנוחת הלוחמים" שלך,
  אני רוצה לפרגן לך ולעשייה הנפלאה אותה טרחת לבצע באדיקות רבה עבורנו.
  אומרים שמילים גורמות לנו לחשוב מחשבות ומוזיקה גורמת לנו לחוש תחושות
  אבל הכתיבה שלך בעיני, היא מוזיקה מאוד מיוחדת שנכתבת עבורנו ההדיוטות באותיות ולא בתווים.
  אני מעזה לקוות, שאולי אולי תחשוב בשנה זו, להוציא לאור את סיפוריך. אהיה בין הראשונים שיתייצבו בתור לקנותו.
  חופשה נעימה עם המון חוויות טובות.
  תחסר לי מאוד.

 9. נתגעגע דור!
  אבל כמובן שחשוב שתיקח את הזמן,
  לא סתם הסיפורים שלך מעולים!
  בנתיים נקרא שוב את הסיפורים פה ובסוכנות.
  אם מישהו מוצא "רועה חדש" בבקשה תפרסמו איפה הוא..
  אהה וגם אם רק תפרסם את הנק' הכלליות של הסיפורים שלך, אני מבטיחה שאף אחד לא יתלונן…
  תודה ושנה פורייה! (:

 10. מציע בינתים עד שדור חוזר , ננסה לכתוב חלקי סיפורים ונפרסם פה בתגובות, מי יודע , אולי זה יתן לו חשק והשראה לחדש ימיו כקדם.

 11. יאללה דור אוטוטו חוזרים!
  אני מחכה בקוצר רוח לשובך, ומקווה שהשנה הזו עשתה לך טוב, ושאולי (רק אולי) כמה מהסיפורים שלך כבר כמעט בשלים לשחרור, ושלא נאלץ לעבור עוד מסכת ייסורים של יותר מחודש בין סיפור לסיפור. עלה והצלח!
  "משפתיו/ לא מילים לבדן ירצוה" 😉

 12. בואו ננסה לכתוב סיפור , כל מעריץ ירשום שורה או יותר..מקווה שיעבוד..:
  היה זה יום גשום , ודור המתין בתחנת האוטובוס. הוא לא המתין לאוטובוס , הוא המתין לחברתו. הוא היה בחופשה כבר תקופה די ארוכה אחרי שנפצע באימון ביחידה , ואלינור היתה בורחת מהפנימיה הדתית שהיתה. הבדל הגילאים לא הפריע לו , אך ההבדל התרבותי הפריע לו. הוא היה בטוח שאחרי חודש חודשים הם ישכבו, אך כבר עברו 4 חודשים שבהם הוא קיבל שוב ושוב הבהרה שאת בתוליה היא שומרת לחתונה..

 13. הי דור. בקרוב אתה חוזר לכתוב, אם הבנתי נכון. אני רק רוצה לציין שהגעגועים אליך היו קשים מנשוא, ולהביע תקווה שתחזור לכתוב במרץ בקרוב. וראה הוזהרת- אם אני לא אקרא עוד סיפור על הרפתקאות דפי עד 2017, אני מתאבד. דמי בראשך! 😉

 14. דור (שלום) יצרת אחריך בור .כולם מפרגנים ואתה ממלא את הבטנים .אפילו נתת תאריכים לסיום ימי הנידה בכל סיפורי התורה משה יונה אפילו מוחמד יצאו לחופשת חשיבה מי על הר ומי בבטן לוויתן אך כפי שהחיים מלמדים לעיתים יש קיצורים לא הכל מתנהל תמיד לפי תוכנית אז קצר מעט את החופשון קח נייר ועיפרון ותן דרור למילותיך
  מפרגנת מעודדת ומצפה להמשך

  1. דבר ראשון, דור לא הבטיח… למעשה, כל מה שהוא אמר הוא שהוא לא מבטיח שהוא לא ישחרר פה ושם.
   דבר שני- הוא כן שחרר פה ושם. סיפור ראש השנה שלו אולי קצר, אבל אי אפשר להכחיש שהוא עמד ב"הבטחתו".
   דבר שלישי-מעודכן כאן שהוא יתחיל שוב בנובמבר. רק עוד קצת, חבר.
   ועכשיו כשזה נאמר- דור, כוסאמק, אנחנו רעבים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *