סוף השבוע שלנו בחוף הים – מאת שחר לוי ,ג4'

החוויה שבה בחרתי לשטף אתכם הייתה מהנה מאוד. ביום חמישי אמא אמרה שמחר ניסע לים ומאוד שמחתי. אז גמרתי את כול השיאורים כי היא אמרה לי שאם אני לא יגמור את כל השיאורים אז לא ניסע. ביוםשישי קמתי מוגדם אבל אמא אמרה לי שניסע אחרי הצהריים כי השמש עושה סרטן אז כעסתי ואמא אמרה שאם ככה אז לא ניסע אז אמרתי סליחה והלכתי לראות ספיידרמן 2 שזה עם דוקטור אחד שיש לו שמונה זרועות שבהתחלה הוא רע אבל אחר כך הוא לא כל כך רע והוא מת. אחר כך אבא התקשר מאנגליה ואמר לי שהוא יחזור בשבוע הבא ויביא לי את המשחק שרציתי לנינטנדו ואאמא אמרה שלא לדבר איתו רק אל מתנות ולשאול אותו מה שלומו. אז שאלתי מה שלומו והוא אמר שטוב. בסוף נסענו לים ולקחנו אבטיח קר ושמיכה. בים נסענו לחוף שתמיד אנחנו אוליכם אבל אמא רצתה ללכת לוחף אחר שאין שמה הרבה אנשים שאמא תוכל להשתזף ולא היו בכללל אנשים שבאנו ואני בניתי ארמון ואמא לבשה רק בגד ים ונכנסה למים להתרחץ קצת. שמעתי רעש ושני אופנועי ים באו וארבעה אנשים עם תיקים וכל מיני דברים של ים באו מהם ושאלו אותי איך קוראים לי ומה אני עושה לבד ואמרתי להם שאני לא לבד ושאמא שלי בים. הם היו עם ציורים כאלו על הגוף של אנשים שרוצים להיות קוּלים. קראו להם טוֹלי וזאב ואמנון ומני. טולי הראה לי את הסכין שלו והיא הייתה הסכין הכי מגניבה שראיתי בחיים שלי ואז גם זאב ואמנון הראו לי את הסכינים שלהם. אבל של טולי הייתה הכי מגניבה כי היה עליה ציור של גולגולת. זאת הייתה סכין אמיתית, לא מפלסטיק כמו הסכין שאבא הביא לי של ספיידרמן. לספיידרמן בכלל אין סכין כי אף פעם לא הורג אנשים. טולי נתן לי להחזיק את הסכין שלו ואמר שאם אני יהיה חבר שלו אז הוא יתן לי את הסכין במתנה אם אני ירצה ואמרתי לו שאני רוצה. אחר כך אמא באה מהים והיא בכלל לא שמחה שהאנשים האלה באו ועשתה פרצוף כועס קצת ואמרה שאנחנו צריכים ללכת מייד אבל אני כעסתי ואמרתי שרק הגענו ולא הספקתי כלום וזאב אמר שהם בדיוק הראו לי את הסכינים היפים שלהם ואז גם טולי ואמנון ומני וכולם הראו לה את הסכינים שלהם אז היא אמרה שאבא מחכה לנו בבית אז אמרתי לה שאבא באנגליה וכולם צחקו חוץ מאמא אז אמא הסכימה להשאר עוד קצת אבל קצת הייתה עצובה.

זאב אמר שלאמא יש גוף יפה ואני אמרתי שהיא עושה ספלינינג איזה עשר פעמים בשבוע ושזה עושה אותה רזה אבל רק הציצי שלה לא נהיה רזה וכולם צחקו וגם אני חוץ מאמא שעשתה פרצוף עצוב. אחר כך זאב אמר לאמא שהיא צריכה להתמרח נגד השמש אבל היא אמרה שלא אז אמרתי שהיא תקבל סרטן. שוב כולם צחקו וגם אני (למרות שלא הבנתי כל כך) וגם הם הראו לה את הסכינים שלהם שוב פעם אז אמא הסכימה והיא נשכבה על השמיכה וזאב ישב לידה. טולי הציע לי לשחק איתו פינג פונג ואני הסכמתי וקצת התרחקנו שלא נפגע באמא וזאב ומני ואמנון שנשארו לשבת. בהתחלה היה לי קשה אבל טולי היה מאוד נחמד ועזר לי ובסוף אפילו הצלחנו שלוש פעמים. קראתי לאמא שתראה והיא ניפנפה לי וראיתי שזאב ומני ואמנון ביחד מורחים אותה בקרם הגנה ושהיא לא לובשת את הגד ים שלה ושהיא ערומה. אחר כך טולי שאל אותי אם אני רוצה סיבוב באופנוע ים שלו ואני אמרתי שכן אבל שאני צריך לשאול רשות ורצתי לאמא לשאול אותה ואמא הייתה מאוד עצובה וגם ערומה וגם כולם היו ערומים ביחד איתה. שאלתי אותה למה כולם ערומים וזאב אמר שהם הולכים לשחק איתה אז שאלתי מה פינג פונג? וכולם צחקו ומני אמר שרופא וחולה וכולם צחקו שוב חוץ מאמא. שאלתי את אימא אם אני יכול לנסוע באופנוע ים והיא הסכימה וקצת בכתה אבל אמרתי לה שלא תידאג ושאני יחזיק חזק וטולי אמר לזאב שישאירו גם לו חתיכה וזאב אמר שאין בעיה שיש מספיק לכולם. באופנוע ים היה ממש ממש ממש כיף!!!! נסענו ממש מהר ובהתחלה פחדתי אבל אחר כך לו והסתכלתי על החוף לראות את אמא כי רציתי שהיא תראה אותי אבל אמא והאנשים עשו משהו אחר כמו משחק כזה שאיש אחד שכב על אמא וכאילו עלה וירד ואמא כל הזמן כאילו ניסתה לקום אבל האחרים החזיקו אותה ולא נתנו לה. אחר כך ראיתי שהאיש קם ושאיש אחר נשכב על אמא וגם עלה וירד ככה עם הטוסיק אבל היא כבר לא ניסתה לדחוף אותו כמו קודם ורק שכבה שאלתי את טולי מה זה והוא אמר לי שכלום ואמר לי שהוא רואה דולפין אבל אני לא ראיתי שום דולפין למרות שהסתכלתי בידיוק איפה שטולי אמר לי ואבא אומר שיש לי עיניים של נץ. אבל כן ראיתי מסוק של חיל האוויר וטולי אמר לי שזה מסוק בלקוק. אחר כך חזרנו ושהתקרבנו ראיתי שהם משחקים כמו מיקודם ושאמא שוכבת ומני עליה. טולי ראה שאני מסתכל אז הוא שאל אותי אם אני רוצה עוד סיבוב ואמרתי שכן והוא אמר לי לחכות ליד האופנוע ים ושתחף יבוא מישהו לקחת אותי לעוד סיבוב. ואמנון בא והוא צחק ואמר שיש לי אמא קוסית אבל שגם טולי רוכב כמו קוסית והוא יראה לי איך רוכבים במת. שהתרחקנו שוב רציתי לנופנף לאמא וראיתי שאמא כאילו זוחלת וטולי כאילו על הבירכיים מאחוריה ומחזיק אותה ולא היבנתי למה ואחר כך התרחקנו ולא ראיתי יותר ואמנון קפץ נורא מהר עם האופנוע ים ואני פחדתי שאני יפול אבל לא נפלתי אבל זה היה מפחיד נורא וגם שמחתי שחזרנו בסוף.

אמא הייתה נורא עצובה כי נראה לי שהיא פחדה שאני יפול מהאופנוע ים וגם היא בכתה קצת בדרך לאוטו אבל היא לא קנתה לי ארתיק וגם אני בכיתי. ולסיכום היה כיף!

 ——————————

לגרסה אחרת לסיפור

Print Friendly, PDF & Email

7 thoughts on “סוף השבוע שלנו בחוף הים – מאת שחר לוי ,ג4'”

  1. מצויין! סיפור פראי וקשה נשמע מעולה!! כבר אי אפשר לחכות…
    רעיון מבריק עם הסיפור מנקודת מבט כזו, ביצוע מצויין כולל שגיאות הכתיב של ילד בכיתה ג. מבריק!

  2. איזה מזל כבר הייתי בטוח שיצאת לחופשה שלך
    ועוד דבר לילדים שכותבים במחשב לא יכולות ליהיות טעויות הקלדה כי הם כותבים לאט

  3. אני אוהב את הסיפורים שלך. במיוחד את אלה בהם חבוי הרעיון שבכל אישה, מצעירה ועד בשלה, חבויה כוכבת פורנו זונה שרוצה שחבורת גברים יזיינו לה את הצורה והיא רק צריכה את הטריגר המתאים והנמרה הפראית טורפת הגברים שבפנים תשתחרר. גברת מהוגנת למראה בפנים בפנים מתאווה שיטחנו אותה בכל החורים, שישתמשו בה ינצלו את הגוף שלה ולבסוף היא תקבל כמויות זרע על הפנים, על הגוף, על השדיים ותלקק הכל בתאווה ותחפש את האיבר הבא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *