מחוץ לתחום

יש באזז טוב באוויר. המוזיקה מהסלון ממלאת את כל הבית, הבנות חמות, הבנים סבבה, עידן השקיע באלכוהול איכותי וכל המסיבה הזאת באה לגדי טוב, כמו סקס טוב שמתחיל מהתחרמנות ומזמוזים ממושכים וברור לך שהוא יגמר בפיצוץ.
"הי גדי.” מחייכת אליו אלכסנדרה. היא החברה של עידן, מארגן המסיבה, והיא כוסית כמו שרק רוסיות כוסיות יכולות להיות. שיער פלטינה ארוך (שעידן מתרברב תמיד שהוא טבעי), עיני בובה ירוקות, אף קטן, חזה גדול ושמלה שחורה וקטנה שמראה את כל מה שצריך להראות ועוד כמה דברים שלא.
"הי אלכסנדרה. איפה עידן?”
"מסתובב.” היא אומרת. ”אתהלבד?”
"כן. רומי ואני כבר לא.”
"באמת? ממתי?” היא שואלת, אש ירוקה מבליחה לרגע בעיניה. גדי יודע שכבר חודשיים היא מתה שיתקע אותה והעובדה שיש לה חבר לא מזיזה לה בכלל. לא שלגדי יש בעיה לעשות אותה כאן באיזה חדר אבל הלילה הוא לא במצב רוח לסקס. לא עכשיו בכל אופן.
"מהבוקר.”
"מה קרה?” היא מתקרבת אליו.
"את שואלת יותר מדי שאלות, נשמה. אני רוצה להסתובב קצת, בסדר?”
"אין בעיה, אבל החדר האחרון בקומה השנייה הוא מחוץ לתחום.”
"למה?”
"אמא של עידן שם.”
"מה, היא נשארה בבית והיא נותנת לו ככה להרים את הגג?”
"לקחה כדורי שינה.” מסבירה אלכסנדרה, ידידותית למרות הדחייה של גדי. “גם ככה היא לוקחת אז היא הסכימה לקחת מנה כפולה בשביל שהבלגן לא יפריע לה לישון.”
"פי, כל הכבוד לה.”
"אבל כל החדרים האחרים הם בסדר, רק אל תעשה בלגן אוקיי? כי עידן ואני נצטרך מחר לסדר את הכל.”
"סבבה.”
"ואם תרצה סיור מודרך בחדרי השינה אני אשמח לעזור לך…” היא מחייכת אליו, לוקחת ברוח טובה את הדחייה שלו.
"אין עלייך, אלכס.” אומר גדי וממשיך לטייל.
הוא אומר שלום לכמה חברים ומתחמק בנימוס מכמה בנות שהיו שמחות, כמו אלכסנדרה, להכיר לו את חדרי השינה. זה לא שלא בא לו לזיין אבל הלילה בא לו משהו מיוחד, רק שהוא עוד לא יודע מה. על המרפסת יש כמה חברה והוא מקשקש קצת עם שגיא על המבחן ועם לירון ותום על המשחק בשבוע הבא. כמה חברה' מתרחצים בבריכה ויש איזו שלישייה שמתמזמזת במים.
כאשר הוא חוזר פנימה הוא מבחין שהערב העלה הילוך. השירים אטיים וחושניים יותר והאנשים מבושמים וחרמנים יותר. ליד דלת הכניסה שחר מתמזמז עם איזו ג'ינג'ית שגדי לא מכיר, מכנסי הג'ינס שלה מופשלים מספיק בשביל שחצי תחת שלה יהיה בחוץ ושהיד של שחר תוכל להסתובב לה בין הרגליים חופשי. היא נאנקת ברכות והקול שלה עדין וחמוד כזה, וגדי מתחיל להתחרמן סוף סוף.
"חמודה, הא?” אומרת אלכסנדרה מאחוריו.
"כן, מכירה אותה?”
"טלי, או תמי או משהו. שנה ב' בחוג לתקשורת.”
"סקסית.”
"גם אני.”
"מה שנכון נכון.” אומר גדי ומסתובב אליה. הוא מניח יד על ירכה והיא מחייכת אליו בנצחון.
"אני מבינה שאתה בכל זאת רוצה את הסיור?”
"איפה עידן?”
"שיכור, מחוק בסלון.”
"אז אחרייך.”
"אני שנייה קופצת לשירותים. אני אפגוש אותך למעלה, תחפש לנו חדר פנוי.”
"סבבה.”
גדי לוקח בקבוק וודקה ועולה במדרגות אל קומת חדרי השינה. יונית הדוקטורנטית מוצצת לאורי ששון את הזין על ספת טלוויזיה, ראשה עולה ויורד על איברו במהירות ואורי מלטף את ראשה. במסדרון שלושה חדרים מלבד החדר בקצה, זה אשר על דלתו יש שלט גדול ומודפס האוסר על הכניסה אליו.
על דלת החדר הראשון יש שלט של סוסים ואריות והכתובת "רונן". גדי מציץ פנימה אך החדר תפוס ועל מיטת הנוער הקטנה הוא מבחין במישהי מפשקת רגליים מתחת לישבן עירום העולה ויורד בין ירכיה. הוא סוגר את הדלת וחוזר למסדרון. שני החדרים הבאים תפושים גם הם ולפתע הוא מוצא את עצמו מחוץ לדלת האחרונה.
"מחוץ לתחום.” מכריז השלט המודפס. יש גם גולגולת.
גדי לבד עכשיו מחוץ לחדר השינה, חש בהתרגשות גואה בו, אטית ולוהטת כמו לבה. אמא של עידןהמממהוא ראה אותה פעם או פעמיים. כוסית. בת ארבעים בערך אם הוא זוכר אבל שמורה טוב כמו מרבית הנשים במעמדה. בטח קורעת ת'תחת בחדר כושר, אבל רואים תוצאות. מעניין איך היא מקרוב.
לאחר רגע של היסוס הוא פותח את דלת חדר השינה ומתנשף בהתרגשות כאשר הוא רואה את גופה המעולף של אמא של עידן. היא לובשת חולצת כפתורים חסרת שרוולים ומכנסי ג'ינס ושיערה הערמוני מוטל כהילה סביב ראשה. היא נועלת סנדלים שטוחים בעלי רצועות זהב וגדי מתרגש לגלות שציפורני רגליה עשויות בקפידה וצבועות באדום יין.
"הי מאמי.” הוא אומר לה בשקט.
רצה זיון מיוחד? הנה הזיון המיוחד שלו.
הוא מניח את הבקבוק על הרצפה וניגש אל המיטה מבלי להסס יותר מדי: כשהוא רוצה משהו, הוא לוקח אותו. כך היה תמיד. בעדינות הוא חולץ את סנדליה של אמא של עידן ומניח אותם לצד המיטה, נזהר עליה כמו שנזהרים על מכונית יקרה. אחר כך הוא פורף בקפדנות את כפתורי הג'ינס שלה.
אחד. שניים. שלושה. ארבעה. חמישה.
מתחת לג'ינס ממתינה לו הפתעה אמיתית. אמא של עידן לובשת תחתוני חוטיני ורודים ועליהם הדפס של מיקי מאוס.
"חוטיני, נשמה?” שואל אותה גדי בקול עבה.
הוא אוחז בקצות המכנסיים שלה ומושך אותם מטה בזהירות. זה לא שהוא חושש שמא תתעורר, הוא פשוט לא רוצה לפשוט ממנה את התחתונים והמכנסיים בתנועה אחת. המזל והקפדנות לא מאכזבים אותו וכאשר הוא מסיים היא שוכבת על המיטה, לבושה בתחתונים ורודים וחולצה בלבד, חזה עולה ויורד מוכנית, עיניה עצומות והיא שקועה בתרדמה סמיכה ואפלה.
גדי מתפשט באטיות, מקפל את בגדיו ומניח אותם על קולב עמידה סמוך, מביט באישה המעולפת כצייר המעריץ את יציר כפיו. עירום, הוא ניגש אל המיטה והקפיצים חורקים אליו בברכה כאשר הוא מתקרב אל הגופה הנושמת תחתיו.
ההפתעה הבאה מחכה לו מתחת לחולצה. כאשר הוא מתיר את כפתורי החולצה הוא מגלה שאמו של עידן אינה לובשת חזייה. גדי מופתע. מהפעמים שראה אותה בעבר, ידע שהחזה שלה קטן, אבל אישה מבוגרת שמסתובבת בלי חזייה? זה נדיר.
הוא גומר להתיר את כפתורי החולצה אך אינו פושט אותה ממנה, רק פותח אותה לרווחה, מעדיף להשאיר אותה לבושה בחולצה וחשופת חזה.
ההכנות כמעט ונשלמו, רק דבר אחד נשאר. בחרדת קודש הוא מקלף ממנה את התחתונים, חושף את ערוותה המתולתלת. סימני הגילוח מראים שהיא מקפידה כי שיערותיה לא יבצבצו מתחת לתחתונים אך מעבר לכך היא מניחה לשערותיה לצמח וערוותה היא משולש סמיך וכהה מעל ירכיה. אשה אמיתית, לא כמו הילדות בנות גילו. את התחתונים הוא מניח בצד, אחר כך ייקח אותם כמזכרת. בהברקה של רגע יורד גדי מהמיטה ונועל לה את הסנדלים והללו זוהרים כמו קישוטים לרגליה הארוכות והעירומות, זהב רצועות הסנדלים מתרפק על האדום של ציפורניה. גדי מביט במעשה ידיו ונפעם מהיופי שיצר.
הוא קשה לגמרי כאשר הוא כורע בין רגליה, ירכיה פשוקות לקראתו בהזמנה אילמת. אין לו אשליות שהיא תהיה רטובה אליו לכן הוא מושח את ראש הזין בכמות נדיבה של רוק ואז מניח אותו בכניסה אליה, משתהה לרגע ואז דוחף. גופה הכבוי אדיש אליו לחלוטין אך לגדי אין הדבר משנה כלל ועיקר: כוּס זה כוּס בין אם הוא רצוי בתוכו או לא.
לנוכח היובש שלה הוא מורח עוד רוק על איברו ומממשיך את החדירה. הוא כובש ממנה שנייםשלושה סנטימטרים בכל פעם עד שהוא שוקע בה לחלוטין ואז מתחיל לזיין אותה בתנועות מתונות, אטיות, מתפנק על פניה הרדומים מתחתיו, על שדיה הקטנים, על רגליה הפשוקות. הוא מעיף מבט לאחור אל הסנדלים, נהנה מהאופן בו הם נעים בכל פעם שהוא ננעץ עמוק בתוכה, קורצים לו בזהב ואדום.
בחלוף הדקות גדי מרגיש את ההתפרצות שלו מתקרבת ובאה אך הוא אינו מנסה לעצור בה. בתנועות מתונות הוא ממשיך לבעול אותה, חש ברעם התת קולי מתבשל באשכיו, מבשיל ואז פורץ ממנו בנתזים עזים הישר אל רחמה של אמו של עידן. הוא מתנשף בעודו ממלא אותה במטח אחר מטח של זרע לוהט, גופו מצטמרר בעונג. הוא נשאר לשכב עליה עוד כמה רגעים עד שלבסוף הוא מחייך לעצמו בסיפוק ויורד ממנה, מגחך למראה הטיפות המבצבצות בין שפתי ערוותה.
הוא חשב לחזור אל המסיבה אך מוצא שקשה לו לוותר עליה עדיין, כאילו נוצר בינהם קשר מיוחד. מבחוץ הוא שומע את הלמות הבאסים, צחוקים ומדי פעם אנחות רכות. גדי נעמד בחלון ומעשן סיגריה, מתכונן מנטלית לסיבוב נוסף.
הסיגריה נגמרת וגדי מוכן לסיבוב נוסף על הגוף המעולף שעל המיטה. הוא קשה דיו כדי לחדור והיא רטובה מהשפיך שלו, כך שהחוויה הפעם שונה מעט מהפעם הקודמת. הוא נשכב עליה ומנשק את שפתיה הכבויות, ידיו אוחזות בפלחי ישבנה הקטנים בעודו ננעץ בתוכה. פי הטבעת שלה רטוב מזיעה ושפיך והוא משחק בו מעט, חודר אליו באצבעו בעודו דופק אותה בתנועות רטובות. האורגזמה השנייה אינטנסיבית והוא ננעץ בה בכוח, נאחז בישבנה בעודו ממלא אותה במנה שנייה של זרע מהביל. הוא נשאר לשכב עליה עוד כמה רגעים, מתנשף ושבע רצון ואז קם ממנה ומתנצל:
"מצטער מתוקה. היה כיף אבל אני ממש חייב לזוז.”
בתור הפתעה מיוחדת הוא מסלק את השלט ומשאיר את הדלת פתוחה.
בדרך החוצה פוגש גדי את עידן השיכור בסלון.
"אחלה מסיבה, גבר.” אומר גדי ועידן מהנהן בכבדות, אם כי לא ברור אם הוא מזהה מי הדובר.

Print Friendly, PDF & Email

5 thoughts on “מחוץ לתחום”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *