בואו נהיה הוגנים, ההסתברות שאני אכתוב סיפור שתבקשו הוא די נמוך. יש לי טונות של רעיונות ומעט זמן אבל לכו תדעו, אם יהיה לכם רעיון ממש טוב ותדעו להציג אותו בצורה מעניינת אולי תבוא לי המוזה 🙂
שימו לב: אני מתעלם מבקשות הכתובות בצורה עילגת עם תחביר גרוע, שגיאות כתיב וכו'.

Print Friendly, PDF & Email

88 thoughts on “"דור, תכתוב לי סיפור…"”

 1. סיפור קצר-שליח פיצה מגיע למסיבת פיגמות ומסכים לתת עצות לבנות ה15 משם הן מבקשות רק להסתכל אבל בסוף הערב הן משחקות אמת או חובה הפור נופל על המקובלת שאמורה להיות מנוסה היא נדרשת לשכב איתו ובשביל לא להתגלות כבתולה היא מעלה את ההימור לאנאלי כאשר היא לא מצליחה שנים מהבנות מפסקות לה את הישבן בכוח והאחרות תופסות את השליח המתנגד ומכוונות אותו אל תוך ישבנה הצר היא בוכה מכאב אך לא אומרת לא באפ שלב. אפשר להוסיף שהן מצלמות אותה עם הזין בישבן במטרה לסחוט אותה וכך תמיד תוכל לכתוב עוד פרק..

 2. 2 נערות בטיול השנתי האחרון לצפון, יוצאות מהמאהל השכבתי בכנרת ופוגשות 2 בחורים שנמצאים במאהל משלהם. הם מציעים להן להתנסות במריחואנה ומכאן העסק מתגלגל.. 🙂

 3. זאת יותר הצעה ל"הרחבה" מאשר סיפור חדש לגמרי
  – הדמות מלני, מהסיפור "איך לא לקבל דוחות חניה". דמות מעניינת ביותר לדעתי, אפשר להרחיב יותר עליה, להוסיף סיפורים, אולי מהחויות שהיו לה בזמן שבעלה היה בחו"ל, או אולי בדיוק איך היא נפטרה מדוחו"ת חניה.. (פריקוולים על מקרה התקלות בשוטר/ים)
  – העולם של "קבוקים". יצרת עולם מעניין מאוד שבו כל פנטזיה יכולה להתגשם. למה לא לפתח את זה? בחורות חדשות, מתנסים/ות חדשים ופנטזיות שיכולות להתגשם רק בדברים כאלה..

 4. סורי על הדאבל, אבל חשבתי על עוד רעיון
  חייה של אורולוגית – אף פעם לא שמעתי על אחת כזאת (כולם גברים) במציאות, וזה תמיד עניין אותי אם יש. אפשר כמובן לשים אותה ככוכבת ביותר מסיפור אחד (מה שקורה אחרי שעובר מפה לאוזן שיש אורולוגית בקופת חולים ואנשים לא מפסיקים לקבוע אצלה תורות…)

 5. ראשית, אני הגעתי לבלוג שלך לפני יומיים. שמע, יש כאן סיפורים הכתובים ברמה מאד גבוהה ומחרמנים רצח. כל הכבוד.
  אני חשבתי דווקא להציע לך להרחיב את סך הנושאים בבלוג ולכתוב למשל על יחסי מין בין גברים או יחסי מין עם חיות
  מה דעתך?

 6. חבל שחלק הזה של הבלוג – פחות מזמין מהשאר.
  ולמרות זאת…
  אשמח לראות סיפור של "דפי" גברי, למשל.
  אחד כזה שאישה מעבירה את הגבר שלפניה "שיכנוע עדין אך נחוש" "חינוך מחדש" או "הרבצת תורה" כזו או אחרת.
  בכל סיפוריך יש מין הגיחוך עלינו הנשים. פרגן לנו פעם, ושים אתכם הגברים פעם אחת במקומינו "רם המעלה".
  קצת היפוך יוצרות עם אותו חיוך ואותו גיחוך, ציניות, סרקזם…

  1. אהלן איה.
   חשוב לי להתייחס לקטע שבוא כתבת שהסיפורים שלי מגחכים על נשים. לדעתי הדבר איננו כך. אמנם יש באתר תת-ז'אנר של "אהבלות" כמו שועל בלול התרנגולות או סיפורי דפי אבל סיפורים אלו הם מועטים ואינם מעידים על המין הנשי כולו אלא רק על כמה אהבלות. בשאר הסיפורים הנשים אינן מוצגות באור זה או אחר למעו היותן קורבנות של גברים בסיפורי מין בכפיה. שימי לב שאם כבר, הגברים בסיפורים שלי מוצגים פעמים רבות כחזירים שטופי זימה וחסרי מוסר…

 7. צודק,
  מצטערת, היתה יותר מידי פרובוקציה שנשמעה כטרוניה.
  אין פסול בסיפורי אהבלות. לטעמי, משעשעים הם עד מאוד.
  התנסחותי, ברובה נבעה מהרצון ל"העלות" את הסיכויים האפסיים שלי, כפי שהוגדרו בשורות מעלה. 🙂
  תודה
  על התייחסותך לכתוב ובעיקר תודה על סיפוריך.

  1. מאז שאיזה ילדה בת 15 ניסתה לפתות אותי (כמובן שלא הסכמתי) יש לי פנטזיה על נערה שבאה בכל לילה וחולבת אותי וסוחטת אותי להנאתה … מה דעתכם , איה\דור?

 8. שלום
  קודם כל אני רוצה לציין שהאתר מצויין. הסיפורים אינם סתם סיפורי פורנו, אלא אתה יודע לשלב עלילה של סיפור עם מתח ועם תיאורים לא רק פיזיים של סקס – כלומר גם מנטליים, אני מאוד מתחבר לזה. עלה לי רעיון, אני אתאר אותו וגם את הכוון שאני מחפש בסיפורי סקס- אני יודע שהסיכוי שתכתוב דווקא על כך הוא נמוך כמו שתיארת בתחילת המדור הזה, אבל … מי יודע. אז לרעיון של הסיפור:
  היא מנהלת מוצלחת של בית ספר דתי , עקרת בית בסביבות הגיל 35. יום אחד היא מאבדת את הטלפון סלולארי שלה- קצת בעייתי כאשר יש כל כך הרבה מספרי טלפונים וכתובות אי מייל בפנים- לא שזה יפריע לה לאורך זמן אבל לא נעים. היא מנסה בכל זאת להתקשר מהטלפון של בעלה כדי לבדוק אולי מישהו ישר ימצא אותו ויסכים להחזיר לוה אותו. ובאמת מזל גדול שאחד מהתלמידים בבית הספר מצא אותו ומסכים להחזיר את הטלפון מחר.
  מה שהיא שכחה, זה שהיא לא מחקה את כתובת דפי האינטרנט שהיא פתחה בעודה גולשת באתרים אסורים כשהיא היתה לבד במשרדה, ובמיוחד את המסנג'ר הסודי שהיא פותחת רק בטלפון שלה- בקיצור דיאלים מאוד חמים. כעת התלמיד המאושר שמצא את הטלפון יכול להשתמש בכל החומר הזה איך שהוא רוצה כדי לנצל את המנהלת שלו. הכל שם: דיאלים, אתרים, תמונות של חלקי גופה, ובעיקר אימיילים של אנשים חשובים שהיא לא רוצה שהמידע הזה ידלוף אליהם. מכאן מתחיל תהליך ארוך של כניעה וירידה לתהום של מנהלת הבית ספר.
  נראה שאפשר להוציא מזה סיפור ארוך ומשעשע.
  לגבי מה שאני אוהב בסיפורי פורנו זה שקיעה פיזית אבל גם מנטאלית בתוך עולם של יצרים חזקים – עם התקדמות איטית אם אפשר- כאשר המצב כלפי חוץ חוזר להיות רגיל, וכמובן עם כפיה. לכן אני חובב את הסיפורים עם דתיות ויחסים עם אנשי חינוך, כי בכל פעם אחרי הסקס, המצב חייב לחזור למצב נורמלי כלפי חוץ.

  1. רעיון מצויין, אהבתי, אפשר להוסיף שהיא תהיה בהריון מתקדם וכבר חושבת על חופשת הלידה ואז מתחילים לדרדר ולנצל אותה יותר ויותר ומי שמשתמש בה יהיו דווקא התלמידים המופרעים ביותר שהיא כבר בכסאח איתם.

 9. קודם כל, כמובן, אחלה אתר. באמת, אין על הסיפורים שלך. והנה יש לי רעיון לסיפור- כמו משחקי האלים, רק עם יכולת הפנוט\ חדירה למוח.
  ועוד שאלה- תגיד, היית פעם דתי?

 10. דור הייתי שמח לסיפור על בחור צעיר שלוקח את אחיו הקטן למדורת ל"ג בעומר ופוגש שם את אחת האמהות של הילדים… מפה לשם העניינים מתחממים כמו המדורה… פה אני אסיים בתקווה שאתה תמשיך…

 11. ישנו סרט שנוי במחלוקת בשם 120 הימים של סדום.
  אני מאמין שגם אם אתה לא מכיר אותו אחרי נבירה קצרה ברשת אתה תבין מה הסיפור.
  בקצרה – חבורת אנשים עם כוח שחוטפת קבוצה של בנים ובנות -צעירים וצעירות
  החבורה עושה איתם הכל – החל מסתם התעללות מינית וזיונים וכלה בכך שהם מחייבים אותם לעשות דברים ביניהם.
  הסרט עצמו נוראי בעיקר בגלל סופו – אבל הרעיון מעולה ויכול להתפתח לסיפור ארוך ומרתק

 12. טוב, אני חולה על הז'אנר של הדתיות.
  מה דעתך על הבלנית? זו שקבוע יוצא לה לראות את כל נשות העיר בעירום? למה היא בחרה במקצוע הזה? מה יקרה אם יום אחד תגיע למקווה בחורה שתדליק אותה? מה היא עושה רגע אחרי שכל נשות העיר יוצאות ערומות למיטת הבעל המחכה? איך היא נרגעת מיום עבודה?
  לטיפולך המסור אודה…..

 13. מכיר את הבלונים הארוכים האלה של הימי הולדת, שליצן עושה מהם חיות?
  מביאים אותו ליומולדת של צפונבונית, והיא מבקשת שהבלונים ינופחו בתוך איבר המין שלה, כי תמצא סיבה טובה למה היא כ"כ חרמנית \ בעקבות סחיטה או משהו.

 14. האמת שנורא מדליק אותי הרעיון של שינויים לאופי, לתגובות של מישהי. סוג של שליטה מוחית.
  לא מספיק כדי להפוך אותה לזומבית, או להפוך אותה לגמרי למישהי אחרת (זה אפילו ממש לא מדליק, כי זה עושה לי רע לחשוב על זה. אולי אני תמיד שמה את עצמי במקום הקורבן – אז מדליק אותי שמתעללים בה קצת אבל לא כשמגזימים), אבל שמשאירים בה מין התניות או תשוקות או דחפים חדשים, ואיך שהיא מתמודדת איתם, נאבקת בהם, נכנעת להם לגמרי או רק קצת מדי פעם.
  פסיכולוג שמעל בתפקידו, או נסיון ביתי לטיפול בהיפנוזה שלא נעשה באופן בטוח מספיק, או סתם טראומה בזמן שברקע מתנגן סרטון פטיש או משהו כזה – לא יודעת איך. אבל משהו שיוצא אצלה התנייה או דחף או תשוקה סוטה לגמרי, ושהיא – בן אדם נורמטיבי – מנסה להתמודד איתה.
  זה יכול להיות דחף שילווה אותה כל הזמן, או בתגובה לאירוע יומיומי מסויים.
  זהו, נראה לי.
  🙂

 15. אני חולה על הכתיבה שלך, משהו בה ממש עושה לי טוב, לא רק מינית, הם כתובים בשפה מאד עשירה,
  הייתי רוצה שתכתוב סיפור בנושא מין כפייתי, לפני כ 5 שנים בעלה של אמא שלי ניסה לשכב איתי, רק שהוא עשה את זה מאד בערמומיות, כאילו שהוא תכנן את זה שנים…
  מגיל קטן היה מראה לי פורנו וכאלה,,,ולאט לאט הוא היה מתחיל לגעת בי והכל ובסוף בסוף כשהתפכחתי יותר לא הייתי מסכימה לו, והוא היה נכנס אלי לחדר והיה נוגע בי והכל אבל בלי החדרות לכוס, כיוון שהוא ידע שהייתי בתולה, אבל הוא כן חדר לי לתחת, והייתי בוכה לו מכאבים!!! אבל הוא היה סותם לי את הפה עם היד, והיה אומר לי "שקט שאמא לא תשמע" וכאלה…בקיצור,,, אם תרחיב על זה אני מאד ישמח, אני יודה לך מאד, וזה יעשה לי טוב על הלב!
  ד.א – היום הוא כבר לא נוגע בי כי אני כבר די גדולה(בת 19) בשביל לאיים עליו שאני אספר לאמי…
  תודה רבה!
  אם תוכל לשלוח לי קישורים בנושא זה מאד יעזור לי, תודה!
  linorush000@walla.co.il

 16. ‏24/11/2012
  מאת סמי אלקיים
  סיפור חיי אמת
  הופתעתי כאשר הודיעו לי, בשעה 3 בצהרים להתכונן לצאת לחופשה בשעה 4, עד 8 בבוקר, נגשתי לאפסנאות הלבשתי , יצאתי בזמן לחופשה קצרה זו, נסעתי לתל אביב טיילתי קצת, לא היה לי כוון לחופשה זו שבאה לי בהפתעה, יש לי אי שם בעיר הזו ידידה שמנהלת עסק מסובך, באתי ישר לעסק שלה, שמתנהל בבית ברמה דיסקרטית, והופתעה גם היא שאני בחופשה, הכניסה אותי לחדר הפרטי שלה,אמרה לי שיש לקוח כבד עם רגישות, אשר בא לשכב עם ילדה בת 13 והאימא אמורה להגיע כל רגע יחד עם הבת שלה, בת 13 ועלי לשמור על שקט טוטאלי,
  ואכן הגיעו אימא והילדה, אז עדיין לא היו טלפונים ניידים, הלקוח לא היה באפשרותו להגיע? ולכן שלח שליח עם מעטפה ובתוכה בוכטה של כסף, נכנסה לחדר שלה שבו אני נימצא, זרקה את המעטפה על השידה, "בא לך לכייף סמי?" אני מאוד רעב לחיים ואין מצב לדחות הצעה זו, הבנתי שמדובר בילדה, זה מאוד ריגש אותי הקטע שמציעה לי הידידה שלי, הכניסה אותי ישר לחדר מקביל שהדרך לחדר זה עובר דרך השירותים של החדר שלה,
  הילדה נכנסה לחדר , הביטה בי ואמרה ,היי" האמת הלכתי לאיבוד כאשר היא עמדה מולי, לבשה חולצה וחצאית מיני בצבע כחול בהיר ונעלה נעלי ספורט עם גרביים לבנות, היה לי קשה להאמין שאכן זה אמיתי? ואולי סתם אשליה ולא מציאות? "שמי סוזי " "מה אתה אוהב?" כאילו שמעתי הד מהדהד , "תקלפי את הבגדים מעלייך" התיישבתי על הספא ואני מביט בה, ואכן קילפה מעליה בהילוך איטי את הבגדים , ועמדה ערומה רק הפיטמות שלה בולטות לה וורוד כאילו הפטמות כאילו הניקה חלב לתינוק, גוף שלה מעט רזה ולבן, הכוס שלה משום מה היה מנופח? ועליו היו מעט שיער דליל באמת לראות ילדה בת 13 זה טריפ,
  "עומד לך?" שוב שמעתי את הקול הרך שלה, אני כאשר התפשטה כבר השפרצתי במכנס שלי, כן נכון זה מה שהיה איתי, היא נהלה אותי
  וראיתי בא אישה קטנה שיודעת לזיין אחלה גבר? סימנתי לה ללבוש את הבגדים, וחזרתי חזרה דרך השירותים לחדר של הידידה שלי כעבור זמן קצר נכנסה , אמרתי "לא עמד לי" "אני עסוקה היום אתה זז?" "כן" , ועזבתי את הדירה של ידידתי, ואז בא לי פלאש בק מהילדות שלי במרוקו, ראיתי דברים סקסיסטים קשים , החל מגילוי עריות וחלה בבגידות של הנשים אשר גדלתי בסביבתם, המודל חיקוי שלי היו רק נשים חזקות, זונות, בעלי חוכמת חיים רחבה מאוד,
  הנשים שהשפיעו על החיים שלי, לא משנה הרוע שהחיים הפגישו אותי, בזכות נשים אלה שרדתי בדברים בלתי נסבלים עם אכזריות שאינה יודעת רחמים, אני זוכר היטב נשים אלו, תודה להם על חוכמת חיים שהעניקו לי, הכירו לי את החיים והמוות ועשו ממני גבר בהיותי ילד וכך צמחתי עד עצם היום הזה, עם עקרונות ונחישות מהם אני גבר סבבי
  בכבוד סמי אלקיים

 17. מתה על הסיפורים שלך!
  1. סיפור על משפחה מהדרום שבעקבות מבצע עמוד-ענן מתארחת שבוע אצל משפחה מהצפון, ומה שקורה שם בבית…
  2. סיפור פנטזיה בסיגנון "על העיוורון" שבו כולם עיוורים, חוץ מאחד שמסתובב לו בעולם ויכול לשלוח ידיים חופשי לכל מי שנקראת בדרכו.

  1. אני בעד סטודנטיות מהדרום
   ורעיון של חוסר חוש הוא מעולה.. למה השליטה במין היא משחקת תפקיד חזק כלכך?

 18. היי דור .
  קודם כל הכבוד על הרמה אין ספק שאתה כותב הארוטיקה הכי מוכשר שיש כרגע בארץ.
  עכשיו האיתי רוצה להציע לך לכתוב סיפור על "משפחת פשע" ,עולם תחתון ,עבריינים כמובן שסיפור ארוטי אפשר לעשות סדרת סיפורים ארוכה (הזדמנות שניה, מלחמות האלים) סיפורי ארוטיקה בנושא הזה יכולים להיות מאוד מחרמנים ולעלות תאתר הזה לגבהים חדשים יותר ממשהוא כיום , בתחום הזה של "עול הפשע" יש כל מה שגברים אוהבים כסף, כוח , עוצמה, שליטה, כבוד וכמובן הרבה סקס.

 19. בבקשה תכתוב עוד סיפורים בסגנון "הסיבוב". זה סוג הסיפורים האהוב עליי והוא בקושי קיים ברשת :'(

  1. א. אני ממליץ לך על הסיפור חוש השמיעה של הפועל בי ועל וובקאם שלי.
   ב. אתה מוזמן להגיב לסיפורים שאתה אוהב.
   ג. אני עובד עכשיו סיפור על הנושא הזה בדיוק. אני מבטיח לך שלגיבור לא ישארו דמעות בעיניים מרוב הפעמים שהוא יראה את אמא שלו נטחנת…

   1. מלך הפורנוגרפיה העברית! תודה!
    יש דרך שנוכל לתקשר בה, כמו מייל? אולי תאהב דברים שאני כתבתי…

 20. חשבתי על סיפור מנקודת המבט של נער בתיכון, נאמר, שאחרי הגירושין אמא שלו יוצאת/מסתובבת עם אחיו הגדול של חבר שלו, שמתנהג אליה ממש ממש ממש לא יפה…

 21. סיפור על אשה חילונית בת נאמר- 40 שמגיעה לעבודה שלה בחורה צעירה דתיה ונשואה, מתנחלת.
  היא נדלקת עליה ועושה לה טיזינג (יושבת מולה עם חצאית קצרה ורגליים פתוחות, מתכופפת מולה עם מחשוף) ועל ההידרדרות של אותה בחורה לכיוונה עד הסוף הטוב…
  (בהתחלה חשבתי על בחור צעיר דתי אבל בחורה צעירה דתיה נראית לי מדליקה יותר)

 22. אם אפשר בבקשה שתכתוב יותר על דתיים, ולמרות שתמיד הסיפור יותר מעניין כשהפוקוס על הבת, אני יכול לתת כמה ראשי פרקים לסיפור מתמשך על דתי שבתיכון עשה את זה עם מדריכה בסניף של בני עקיבא. בישיבה הוא התנסה בחד מיניות, בצבא עם משקי״ת בייניש, ובשליחות בחו״ל עם הבת של רב הקהילה וכו׳

 23. אני לא הראשון שאומר את זה, אבל חובה ליצור המשך/ים ל"קבוקים". בנוסף, חלק אחרון ל"לא נוסע לדיסנילנד", שיכלול הסבר בנוגע לגבר שפגע במורה הפרטית שבגללו היא לא בוטחת בגברים: מה היה ביניהם? מה הוא עשה לה שהיה כל כך טראומטי? התאכזבתי מאוד מכך שלא היה פירוט על זה בפרק האחרון. בנוסף, אני חושב שהסיפורים הטובים ביותר שלך הם הסיפורים הארוכים בהמשכים ("הזדמנות שנייה", "סוס טרויאני", "טור הנדסי" וכו') ומצפה לעוד כאלה.

 24. מציע לכתוב על זוג צעיר המעוניינים לגור באחד המצפים בצפון. הבעל מטורף על הרעיון ומדובר בחלום חייו. האישה הינה מורה. במצפים נדרשים התושביםהתושבים לעבור ועדת קבלה והם נכנסים לתקופת בחינה. אחד הוותיקים מנצל תלות זו וכופה על עצמו על האישה . למעשה מציץ אחד התלמידים כך שעד מהרה נעשית האישה מזרון של המצפה כולל של פועליו הערבים של אותו ותיק. סוף הסיפור כאשר חולפת תקופת הבחינה וזוג צעיר חדש מגיע למקום…

 25. אחד הדברים שהכי עושים לי את זה זו אישה חזקה שנכנעת.
  זו לאו דווקא צריכה להיות כניעה לסחיטה או משהו כזה כמו ברוב הסיפורים ברשת – אלא אישה שמדליק אותה להכנע (כמוני), או שהיא נכנעת לאיזה חלק שהיא לא מבינה במערך הרגשי שלה (כמו שא-רון, באחת מהחבר'ה).
  זו יכולה להיות פוליטיקאית, אשת קריירה, או כל דבר אחד. זה מדליק, ומדליק להכנס לה לראש.
  לא שאני משווה את עצמי (מבחינת עוצמה, הצלחה בחיים או מראה) לאישה הזאת – אבל הייתי שמחה לראות סיפור שנכתב עליה או בהשראתה.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Elizabeth_Holmes_(businesswoman)

 26. דפי בבדיקת ינשוף
  דפי קיבלה רשיון נהיגה לא מזמן. דפי חוזרת ממסיבת פיג'מות אצל חברה. זה מאוחר, אבל היא רוצה לחזור לישון במיטה שלה עם הדובי והציורים של הארנבים. דפי נוסעת מאוד בזהירות, ורואה מרחוק ניידת משטרה. שוטרים הם כאלה גיבורים, ושומרים עליה מכל הגנבים. דפי אוהבת שוטרים. דפי רואה שהשוטרים מסמנים לה לעצור בצד. מה הם רוצים? היא בטוחה שהיא לא עשתה שום דבר רע. דפי עוצרת בצד.
  שני שוטרים נחמדים מציצים אליה מהחלון. הם שואלים אם היא שתתה אלכוהול לפני שהיא נהגה. מה פתאום? דפי אומרת. רק שוקו חם. השוטרים צוחקים קצת, למרות שדפי לא כל כך מבינה למה, וגם קצת מוזר לה שהם מסתכלים לה על הציצי במקום על הרישיון שהם ביקשו ממנה. אחד השוטרים אומר לה שהיא צריכה לצאת מהאוטו ולעשות בדיקת קואורדינציה. השוטר אומר שהבדיקה היא לעמוד ישר, לעצום עיניים, ולפתוח את כל הכפתורים בחולצה שלה רק עם יד אחת. קואורדינציה זאת מילה ארוכה ודפי לא זוכרת מה היא אומרת, אבל היא יודעת שצריך לשמוע בקול השוטרים אז היא אומרת כן. היא לובשת עדיין את הפיג'מה הורודה שלה, שבאמת יש לה כפתורים מקדימה, ומכנסונים קטנים ואוריריים. דפי לא לובשת תחתונים כשהיא הולכת לישון. דפי עומדת ליד האוטו מול השוטרים ומתחילה את המבחן. היא בטוחה שתצליח, כי היא באמת שתתה רק שוקו והיין של שבת תמיד עושה לה איכס. דפי מתרכזת ומצליחה לפתוח כמעט את כל הכפתורים בחולצה. היא לא מצליחה עם השניים התחתונים. הציצים הגדולים שלה לגמרי בחוץ, והפטמות הורודות נהיות ממש קשות. דפי פוקחת עיניים לראות מה יקרה עכשיו.
  השוטרים אומרים שהם מאוד מאוכזבים ממנה, אבל בכל זאת מחייכים. הם יצטרכו לתת לה עונש. עונש? לא! אולי נעשה בדיקה אחרת? דפי שואלת. השוטרים מסתכלים אחד על השני לרגע ומסכימים לעשות לה בדיקת ינשוף. זה מצחיק את דפי, לבדוק ינשופים, אבל היא לא אומרת כלום. השוטרים מסבירים שזאת בדיקה שצריך לרדת על הברכיים, שוב לעצום עיניים, ולהכניס משהו לפה. דפי עושה מה שאומרים לה. הינשוף עבה וחם, ודפי זוכרת שהיא פעם טעמה משהו כזה אבל לא זוכרת איפה. אחד השוטרים נאנח ואומר לה להתחיל למצוץ את הינשוף. דפי לא יודעת אם היא עושה טוב אבל לא יכולה לשאול כי הינשוף ממלא את הפה שלה, מזל שהשוטר הנחמד אומר לה שזה טוב, ושתכניס אותו עד הסוף, ותעשה קצת יותר מהר. בסוף משהו משפריץ לדפי לתוך הפה והיא מיד בולעת הכל מרוב בלבול. השוטר מלטף את הראש שלה ואומר שהיא היתה ממש טובה. הוא מוציא את הינשוף, מחזיר אותו למקום ומרשה לה לפקוח עיניים. אבל השוטר השני אומר שהשפריץ שיצא מהינשוף מחק את התוצאות. אוי ואבוי! מה דפי תעשה?
  השוטרים מציעים לנסות אולי בדיקה אחרת, אם דפי מסכימה, אבל היא קצת מסובכת. בטח! דפי מסכימה, והשוטרים מבטיחים שהם יעזרו לה. זה כמו מדחום, הם מסבירים לה. אם זה לא מצליח בפה, אפשר למדוד בטוסיק. דפי קצת נבהלת, אבל השוטר עם הינשוף אומר שהוא יהיה לידה בזמן שהשוטר השני יעשה את הבדיקה. הוא נעמד מולה ומחייך. אני ארגיע אותך, מתוקה. דפי מהנהנת, והוא מסמן לשוטר שמאחוריה שהוא יכול להתחיל.
  משהו קשה וחלק נצמד לטוסיק של דפי. היא מרגישה אצבעות מזיזות הצידה את המכנסונים הקטנים שלה ומורחות שם משהו שמנוני. השוטר שמולה מסביר לה שזה חלק מהבדיקה והכל בסדר. הוא מלטף את הציצי שלה. זה מרגיע, נכון? דפי לא יודעת למה הוא מנסה להרגיע אותה דווקא ככה, אבל הוא שוטר מאוד נחמד ומתחשב, הוא בטח מבין בזה, אז היא אומרת שכן. עכשיו הבדיקה מתחילה. היא צריכה קצת להתכופף והשוטר שמקדימה עוזר לה. משהו גדול וקשה נדחף לה לתוך הטוסיק. דפי מסתכלת קדימה כמו שהשוטר אמר לה, והוא מלטף אותה גם בין הרגליים, כי הוא רוצה להרגיע אותה. זה כואב לה קצת מאחורה אבל נעים לה מקדימה, והיא מבולבלת מזה אז היא לא אומרת כלום. את בסדר גמור דפי, השוטר אומר. את כזאת גיבורה. השוטר שמאחורה כנראה ממש מתחיל להתאמץ עם הבדיקה שלה, כי היא שומעת אותו נאנח ומתנשף. וגם לה מתחשק להיאנח ולהתנשף פתאום, אבל היא מתאפקת כדי שהיא לא תהרוס שוב את התוצאות ולא יחשבו שהיא שתתה יין. מזל שהשוטר השני עוזר לה מקדימה כי פתאום יש לה צמרמורות בכל הגב והיא היתה נופלת אם הוא לא היה מחזיק אותה ככה בין הרגליים. השוטר מאחורה מסיים את הבדיקה ומשהו חם ורטוב מטפטף מהטוסיק שלה. דפי מסתכלת על שני השוטרים העייפים ושואלת: נו, עברתי? כן עברת חמודה. הכל בסדר. את יכולה לנסוע הביתה. דפי אומרת תודה ונותנת להם נשיקה על הלחי. היא עדיין מרגישה קצת מוזר אבל בבית נרדמת ממש בקלות.

 27. אוקי זה טיפשי וקצר אז…פליז
  דמיין את שנינו מזעים..באיזה שירותים נידח..ואתה לוחש לי באוזן אנחנו ניתפס די ואני דוחפת אותך לתאיורשת על שתי הברכיים שלי פותחת תג׳ינס..נוגעת לך בזין הגדול הזה הוא רטוב כי כבר התחרמנת מהמראה ומהסיטואציה..אני נוגעת לך בחזה מכניסה תזין הזה לפה..נותנת לך מציצה טובה כזו אתה יודע משפשפת ומוצצת תכיפה..ואתה אומר לי די נו מישהו ייכנס מספיק בייבי די
  ואני לוקחת תיש שלך לכוס שלי אתה נוגע תופס תכוס חזק אני נותנת לך מבט כזה וגניחה כזאת של זיין אותי עכשיו הזין שלך עומד כמו..כמו תותח שמוכן לזרוק תפצצה שלו הוא חזק ועם ורידים והכול אני רוצה למצוץ אותו שוב להכניס אותו לפה להרגיש אותך גומר לי על הפנים..לזרוק תמיץ שלך לפה שלי..
  אתה מכניס תזין שלך לכוס שלי הכוס חם אתה מסתכל עלי ואני עליך ואני מודיעה לך בלי נשיקות😏
  ואתה מזיין ומזיין ומזיין ואני לוקחת את שתי הידיים שלי ו"תולה" אותם על הדלת ואני צורחת וגונחת ומנסה לסתום כי ישמעו אותנו אתה משתיק אותי ביד וחונק אותי..אחח איך אני אוהבת אתזה אתה לא מבין כמה..
  אני מסתכלת עליך ואתה עליי אתה מסובב אותי ואומר לי אחח בייבי אני מביטה עליך בחיוך זדוני כזה לוקחת לך תאגודל ומתחילה למצוץ ככה שיהיה בפה מרוב העונג לא ידעתי מה לעשות🙊 אתה מסתכל עליי מסתכל על היופי שלי על הציצים שלי שלא נגעת אפילו כי זה לא כל כך עיניין אותך..אתה מת לגמור,מת..אבל אתה לא עושה זאת כי אתה אוהב לענות אותי..הכלבה הקטנה שלך…

  1. בגדול כן. אם אני אתחבר אליו אז אין בעיה. כמו כן, אני לוקח לעצמי את הרשות לערוך סיפורים שמתפרסמים אצלי כדי להפוך אותם לקריאים יותר.

 28. פנטזיה שמלווה אותי כבר הרבה זמן… סיפור שייקרא "פרימה נוקטה" ובגדול יתאר את הנוהג הזה, את זכותו של האציל לבעול בפעם הראשונה (לבתק) כל נערה צעירה בליל כלולותיה, לפני שהיא מותרת לבעלה.
  אני מציעה שבסיפור יתואר, לפני האקט עצמו, הכעס של הנערה על החובה הזאת וההשפלה של הבעל הטרי, ולאחר מכן איך הבחורה חוזרת מרצונה , מתגנבת בלילות שוב ושוב אל האציל כי אחרי שהתנסתה איתו -הבעל פשוט לא מספק אותה . סיפור על שליטה, על כניעה, על סגידה לאדון ותשוקה לספק אותו.

 29. נער בן 16 ממשפחה נורמטיבית, חובב של ספרות ארוטית באינטרנט מגלה שהוא נשבה בקסמם של סיפורי גילוי עריות. במיוחד מערכות יחסים מיניות בין בן ואימו. כתוצאה מכך נכנסת בו התשוקה לשכב עם אימא שלו והוא מחליט לפתות אותה. להכניס לה לראש את הרעיון לשכב איתו ולהפוך את הדחיה האוטומטית לגורם מחרמן.

 30. שלום דור, ותודה רבה.
  כמו שאמרו כאן לפני בצורה קבועה, אין ספק שאתה מכותבי הארוטיקה הגדולים בארץ, אם לא הטוב שבהם.
  ולרעיון – ההצעה שלי היא פחות על עלילה, ויותר על עולם המושגים..
  מה דעתך לכתוב איזה סיפור, שבו כל המשמעות שיש לסקס אצלנו היא שונה לחלוטין?
  משהו מתקופה היסטורית אחרת, או ממציאות מקבילה.. (דוגמת עולם חדש מופלא)
  בעיני זו דרך נפלאה לחקור את הדרך בה אנחנו תופסים יחסים, אפילו כשכל הגבולות נפרצים.
  ושוב, באמת תודה לך.

 31. סיפור שמזכיר את "אלון והאלון", על אבא שרוצה לזרוק את ספר הסיפורים של הבת שלו/ערימת דיסקים של סרטי דיסני או כל דבר אחר בסגנון, וכמו שם – צצה פיה שומרת, רק שהפעם הוא "עושה סיבוב" על כמה וכמה דמויות שהוא חרמן עליהן מאז שהבת הכריחה אותו לראות איתה (אפשר המשכים או סשנים קצרים עם כל דמות).
  תודה רבה על כל הסיפורים!

 32. היות ומשבצת החרדית הנכבשת בהתהוות (לא קל ליצור אווירה מתפתחת אמינה ומשכנעת שסופה בפיתוי חרדית) אני מאוד ממליץ על פיתוי בוסית חזקה. לא הייתי הולך בהכרח על סחיטה כי יש בזה מעין קיצור דרך. אולי מן משחק כוחות שהולך ומתפתח גם אחרי המשגל הראשון מכיוון שלבוסית שליטה מסויימת על חייו ואז משחק כוחות מתמשך…

 33. הסיפורים שלך נדירייםם.
  והייתי שמח אם היית כותב סיפור
  על נער שלא היה מקובל בבית הספר ובצבא הוא עבר מהפך לאחר ששירת ביחידה קרבית והוא תמיד פינטז על אמא שלו לאחר השחרור אמא שלו הצטרפה אליו לטיול של אחרי הצבא לדרום אמריקה שם הם שוכבים
  ומחליטים שזה יהיה רק לטיול רק שהם לא שולטים בעצמם כשהם חוזרים מה שמוביל לגירושים של ההורים ולהפיכתם לזוג.
  כמובן שזה יהיה נחמד אם תוסיף תיאורים שהם יצאו לחופשות יחד ויזדהו בתור זוג ולא אמא ובן.
  זה רק רעיון כללי ואפשר לפתח את זה למשו מוצלח.
  תודה רבה😉😉

 34. סיפור על מישהי שקובעת בליינד דייט בדרום תל אביב, והבחור מתקשר להודיע שיש לו פאנצר והוא מתעכב.
  בינתיים היא שומעת רעש מאחת הסמאות ורואה שם אריתראי עם זין ענק מזיין אישה אריתראית. פתאום היא עושה רעש והגבר רואה אותה ורץ אחריה.
  היא בורחת בצעקות ומישהו נותן לה להיכנס.
  היא מתעלפת ומתעוררת קשורה לקיר ורואה את זוג האריתראים והגבר שקבעה להיפגש איתו עומדים מולה.
  הכל היה חלק מהוכנית שלו!

 35. מה דעתך על הומאז' ל'סלאגים' של פעם(חפשו בגוגל).
  קצינות נאציות מתעללות מינית בעצורים בריטים ואמריקאים כולל אלימות קשה ביותר, וכמובן אח"כ הנקמה הגדולה באותו סגנון.
  תודה רבה

 36. אומנם זה לא בקשה לסיפור אלה בקשה להפנייה/עזרה בנושא שליטה גברית. שלום דור אני אלי קורא מושבע שלך פניתי אליך על במה זו כדי לבקש יזרה שתתן לי טיפים איך לשלוט בגבר אחר. הוא רוצה להיות הזונה שלי ואני לא בא מהתחום אם תאכל לעזור לי אני ממש ישמח.סליחה שפניתי אליך פה פשוט לא ידעתי איפה.

  1. אלי, אני בקושי מסתדר עם לשלוט בילד אחד בן תשע שיאסוף את הנעליים שלו מהסלון, אני ממש לא בנוי לתת טיפים לשליטה בגבר אחר.

 37. תיכתוב משהו בסיגנון נערות בתיכון, אבל לא מסוג אלה שהמקובלות אונסות אותן, תן משהו של אמת או חובה בין חברות, שניגמר בעירום/ללא הרבה בגדים, בציבור של גיבורת הסיפור (ממליץ על השם "אביגאיל")
  אני אוהב כאלה, ואין הרבה השפלה בציבור באינטרנת..

 38. דור,
  כבר שנים שאני עוקב אחר כתיבתך כאן ומתפעל כמעט בכל פעם מחדש מרמת הכתיבה הגבוהה, השליטה בשפה, השליטה בקצב הסיפור ובמתח שבו, מנעד הקינק הרחב כל כך… שלא יגמר לעולם.
  שתי בקשות לי אליך, מעל במה זו:
  1. באופן אישי אשמח לראות בכתיבתך ייצוג רחב, עמוק ומלוכלך יותר של טראנסג'דרים/ות.
  2. בעוונותי, לפני שנים כתבתי מעט; לאחרונה איתרתי התחלה של סיפור, רק 2-3 הדפים הראשונים, אשמח מאוד לשלוח לך אותם, אולי ידליקו אותך ותכתוב להם המשך מפואר ועסיסי.

 39. דור,
  מצטרף לכל השבחים שהרעיפו עליך. באתר סליזי ישנו כותב בשם ישיבע בוחער שכתב בין היתר סיפור הנקרא "עבודה מועדפת" אודות אישה נשואה הבוחרת בזנות כאופציה לצאת ממשבר כלכלי. הכל בידוע ובתמיכת בעלה. הסיפור הגיע לפרק שני ונעצר. תהיתי אם תוכל להמשיך את הסיפור. לציין שהאתר אינו מעודכן מזה כחמישה חודשים וחרף פניותיי לסופר , לא היה המשך לסיפור.

 40. הייי דור,
  אני קורא את הסיפורי שלך באדיקות עוד מזמנים בהם כנראה לא הייתי אמור לקרוא כאלו סיפורים, ואין מתחרים לכתיבה שלך בשפה העברית (ולמרות שהאנגלית שלי טובה, אני מתקשה למצוא מתחרים בשפה האנגלית).
  וחשבתי לנסות לבקש ממך כמה בקשות לסיפורים בפני עצמם וגם תוספות לסיפורים, אתחיל מהבקשה היותר חשובה לי:
  – הייתי שמח לקרוא סיפור אחד שלך, על אהבת נעורים אמיתית, משהו עם קצת אשליה של תמימות יתר, בין כל סיפורי הפנטזיה, השליטה, הקינקיות והקיצוניות שקיימים פה ובהחלט מגרים אותי, הייתי רוצה סיפור מפלט אוטופי לחזור אליו ולחלום שככה הייתי מתחיל את דרכי כנער מתבגר (וכל ההתחלות שלי היו כל כך גרועות וכואבות).
  – לסעיף הקודם אפשר אחר כך גם כמובן להציג את זה בצורה אמיתית מנקודות המבט השונות של שני הצדדים, עם הרגשות והתובנות שלהם.
  – הבקשה השניה שלי, שאני פחות מאמין שיש לה סיכוי לקבל התיחסות (אבל אני מבין ולא שופט), היא לנסות לשלב קצת להט"ביות בסיפורים, בתור ביסקסואל (או פאנסקסואל למי שיש כוח לרדת להגדרות האלו), מאוד מעניין אותי מה אתה יכול לעשות עם דמויות להטביות (לסביות, טרנסג'נדרים, הומואים וכו'), בין אם זה בסיפור להטבי שלם או ברובד להטבי שנוסף לסיפור הטרו (קרה פה לעיתים נדירות).
  בכל מקרה, הסיפורים שלך נותן לדמיון לפרוש כנפיים ולעוף לעולמות חדשים ומדהימים שבפורנו לעולם לא אצליח למצוא, הלוואי למצוא אדם שאיתו אוכל להעשיר את המין שלי באותו עושר שקיים לחלק מהדמויות פה (כמובן בהסכמה, הבנה ותקשורת נכונה).
  לסיכום, מודה לך שוב על העולמות שחשפת בפניי,
  מקווה להחשף לעוד,
  ומאחל לך את כל הטוב שבעולם על הכתיבה הטובה הזו,
  הקורא בדמיונו.

 41. סיפורי תנ"ך.
  יש כל כך הרבה, רק לבחור. רחב והמרגלים, דוד ובתשבע, אבשלום והפילגשים, לא חסר

 42. שלום דור, אני קורא את הסיפורים שלך באדיקות, אפשר לומר שאני מעריץ.
  יש סיפור שמתבשל לי זמן מה בראש שיהיה כביר אם תכתוב אותו.
  רון הוא בחור דתי צעיר ומוצלח, אך הוא חסר בטחון עם נשים. בלימודי הביולוגיה הוא פוגש בעדי, לבורנטית חילונית ומינית מאוד שמערערת אותו. מצד אחד היא מושכת אותו מאוד וכיף לו איתה ומצד שני הוא לא רוצה לצאת עם בחורה חילונית. הם מתחברים ולאט לאט היא מתחילה לספר לו על חוויותיה המיניות עד שהוא נכנע ליצריו ומחליט לצאת איתה. לבסוף הוא הופך לcuckold כנוע שיעשה כל מה שהיא תצווה עליו.

 43. הי דור, אני קורא את הסיפורים שלך באדיקות ואוהב אותם מאוד. תמשיך ככה!
  הלוואי שתכתוב את הסיפור הזה: רון הוא צעיר דתי, חכם ומצליח שלא נראה כ"כ טוב והוא חסר בטחון עם בנות. הוא מתחיל ללמוד ביולוגיה באוניברסיטה העברית, שם הוא מכיר את מיטל, לבורנטית בת גילו שמאתגרת אותו אינטלקטואלית בהתחלה ולאט לאט הוא מוצא את עצמו נמשך אליה יותר ויותר. הוא נקרע בין התשוקה אליה לבין הסירוב העקרוני לצאת עם בחורה חילונית. לאחר מספר פעמים שהיא מספרת לו על גברים שהיא יוצאת ושוכבת איתם הוא נכנע ליצריו ומחליט להזמין אותה לצאת. מה שהוא לא ידע זה שמיטל היא בחורה קינקית יותר ממה שחשב. הוא הופך ל-cuckold שיעשה כל מה שתצווה עליו כשגם כמה מחבריו שוכבים איתה במהלך הסיפור.

 44. זה טיפ טיפ כמו המתנה שלי מהשטן אבל לא בדיוק,בנאדם לוזר שלא הצליח בשום צורה עם בנות פוגש אדם מסתורי המלמד אותו את שיטת ההיפנוזה,בעזרת ההיפנוזה הבנאדם לומד להפנט בנות לשכב איתו ואף מצליח לנקום באהבתו הנכזבת מהתיכון ולשכב איתה. כמובן שאפשר לפתח את זה לעוד מלא מקומות.

 45. דן הוא משוחרר טרי שיודע מה הוא רוצה מהחיים שלו – אחרי טיול של חודש שהוא מתכנן לעשות עם חברה שלו, יובל, לטרק בנפאל (לא מהתיירותיים האלה, טרק של חוויה אמתית), הוא מתכוון להתחיל ללמוד באוניברסיטה ולהגשים את החלום שלו לממש את עצמו כאדריכל. הוא יודע שיש לו את מה שהוא צריך בשביל זה.
  כל זה מתעמעם כשביום בהיר אחד הוא נתקל במורה שלו ללשון מהתיכון, אפרת. את אפרת הוא ראה בפעם הראשונה בכיתה י'. אפרת היא בחורה כבת 40, תימנייה שמורה היטב, אשת משפחה. אפרת אף פעם לא ממש נחשבה בקרב החברים למילפית רצינית, אבל לדן הרבה פעמים היה קשה להפסיק לחשוב עליה.
  בחזרה להווה, דן נתקל באפרת, סתם ככה בתור בסופר פארם, ופתאום הוא קולט שהיא מושכת באף והעיניים שלה קצת אדומות. היא בכתה. היחסים בין דן לאפרת היו מעולים, בעיקר מאז שהיא הייתה המחנכת שלו בכיתה י"א, כשמירי יצאה לחופשת לידה, אבל הוא לא יודע אם לגיטימי לגשת לאישה הזו, כפליים ממנה בגיל, ולהתעסק לה בבכי. אבל אפרת עומדת לשים לב אליו, ובלי לחשוב על שום דבר, בטח לא על יובל, הוא פונה אליה בקול עדין. מסתבר, אחרי שתי דקות של שיחה מאוד מתוחה (אולי מביכה?), מסתבר שאפרת בהליכי גירושין. הזוי שהיא מספרת דבר כזה לילד שהיה נתון למרות החינוכית שלה עד לא מזמן, היא אומרת לעצמה.
  מפה לשם, אישה בודדה ששמורה מינית היטב, שמנוסה הרבה יותר מכל מה שדן אי פעם טעם ושמאוד מוחמאת מכל תשומת לב שהיא יכולה לקבל, בטח מתרנגול צעיר כמו דן, חורגת מתפקידה כמחנכת וגורמת לדן לשכוח לגמרי מיובל ומכל מה שהוא חשב על מסלול החיים שלו, ובעיקר להגיד תודה לאל שהוא התעקש על מגמת טכנולוגיה, שיש רק בתיכון שרת בכפר סבא, עיר מגוריו…

 46. איזה מבאס, חשב נמרוד, כשחזר לחדר שלו במעונות והבין ששוב אין לו שום דרך טובה להתמודד עם ההאנגאובר מחר, כי כמו אידיוט הוא לא קנה שום דבר לשים במיקרו והוא יצטרך להתייבש עם סינימיניז וחלב או משהו…
  ומה עוד יותר מבאס? ששוב בוקעים קולות רועמים מאחד החדרים בבניין הנגדי, שוב הסטודנטים מחו"ל עושים מסיבה, והם לא מתכוונים להביע שום אכפתיות לגבי שעות השינה שלו. תכלס, נמאס לו. אולי הוא ילך לדבר איתם. אולי באמת. האמת, באמת הוא ילך לדבר איתם. תוך שהוא מדדה מהחדר שלו לשביל הגישה שמוליך מהבניין שלו לשביל הראשי, ומשם לשביל הגישה שמוליך לבניין שממול, הוא חושב לעצמו שאין שום סיכוי שבעולם שאם הוא לא היה מוריד את השבע וודקה-רדבולים האלה, ואז עוד שני טובי במסיבה של שרון, אין שום סיכוי שהיה לו אומץ לדבר עם כל הבני ובנות 18 מארה"ב שבאו למזרח התיכון לעשות חיים משוגעים והחליטו להתנחל דווקא בבניין שממולו.
  אבל כשהוא עובר דרך הדלת הפתוחה (חודש קיצי בירושלים, בריזה נעימה) הוא די מהר שוכח את הסיבה שהוא מלכתחילה נכנס. מסביבו הוא רואה יחס מטורף של ארבע בחורות לגבר. אבל לא סתם בחורות, בחורות אמריקאיות שופעות, שיודעות בדיוק איך להתלבש ויותר חשוב – יודעות בדיוק מה הן רוצות מגברים וגם איך לאותת להם על הרצונות האלה.
  לא עובר הרבה זמן עד שמספר בחורות (שיכורות כלוט גם הן) מבחינות בבחור החמוד עם המבטא המזרח תיכוני, שמביט בסביבו בבלבול, ודי בקלות אפשר לראות מסביבת המפשעה שלו שהוא מתרגש לראות את מה שהולך פה.
  הבחורה שנראית כמו המובילה של החבורה מחליטה, יחד עם עוד כמה מהגרופיות שלה, להזמין את נמרוד המבולבל, בנימוס אך בחריצות, לחדר שלה.
  משם, כל מה שאני יכול להגיד על נמרוד זה שהמחשבה המרכזית שעוברת לו בראש, חוץ מהודיה כנה לאל שהוא למד להתכחש לו כבר בגיל התיכון, זה תקווה נואשת שהוא יזכור ביום למחרת לפחות חלק ממה שהולך בחדר ההוא.

 47. אדם שעובד בלהפוך נשים לשפחות של הבעלים, תמורת תשלום מהבעלים. כמובן שהנשים לא מודעות לקשר בינו לבין בעלן…
  הוא משתמש בשיטות שהן ערבוב של בלש פרטי, "מצרפי המקרים", נער פיתוי, פסיכולוג ומלך בדסמ…
  אפשר להתמקד במקרה אחד שלם ולכלול פלאשבקים לקטעים מעניינים או לתת כל פרק סיפור בפני עצמו, שיכלול פחות פרטים.
  אה, ותנסה לענות על השאלות הלא פתורות שעולות מכל העסק. איך הוא הגיע לזה? מי הם הגברים האלה שרוצים לשעבד את נשותיהם? איך לעזאזל הוא מצליח? וכמה זה עולה? (שואל בשביל חבר)

 48. זורקת כאן תגובה כי אין לי כוח לחפש היכן לשים אותה:
  דור יא מושלם, עוקבת אדוקה באתר זה כ-6 שנים ואני מאוהבת קשות מנשוא ♡
  (כמו כן, שדרוג האתר מעלף אך הקשה עלי מציאתו. נחרדתי לכמה דק' שלרגל הימים הנוראים סגרתיו)

 49. היי דור
  מאז שגליתי את האתר שלך /בלוג אני עוקב אחריו בהדיקות
  אין עליך ועל הסיפורים שלך שמעפים את המוח למחוזות שללא הקריאה של הסיפורים שלך לא ההיתי מבקר בהם .
  מאד מאד אהבתי את סוס טרויאני !!
  טיל של סיפור .
  אשמח עד מאד אם תכתוב משהו בסגנון בתור סיפור המשך נגיד זכרונותה של אורית בשעה ששכבה על הדרגש בתא האפלולי בבית כלא
  הרגשתו של רועי שאולץ להיות סיסי או זונה באילוץ
  סמוך ובטוח שתמשיך בדרך להטריף אותנו עם הסיפורים המענגים שלך .
  נ.ב
  אשמח לקרוא /לקנות את הסיפורים שאתה מפרסם !
  תודה לך ומחכה בקוצר רוח לסיפור שכולי תקווה שתכתוב/תפרסם

 50. לא מצאתי מקום אחר לכתוב אישית אז סליחה.
  ראשית, תודה רבה על כל שעות ההנאה.
  שנית, בעמוד הראשי כתבת שעברת לאכסון עצמאי.

  אכסון כמו אכסניה הוא מקום המאכסן אנשים.
  לעומת זאת איחסון כמו מחסן הוא מקום המאחסן עצמים.
  כיוון שאתר אינטרנט חי ככל שיהיה 🙂 דומה יותר לעצם מאשר לאדם
  עדיף לאחסנו מאשר לאכסנו. שוב תודה

  1. דווקא יש אפשרות לחפש זה פשוט נמצא בתחתית במקום למעלה בצד שמאל בעמודה של קישורים קטגוריות ותגיות

 51. היי
  רציתי להחמיא על הכתיבה הכל כך ריאליסטית (על אף שחלק מהסיפורים לא ריאליסטים ולפעמים אתה משתעשע בסגנונות אחרים). אשכול נבו של הארוטיקה הספרותית.
  יש לי בקשה לסיפור קצר או סתם סיפור נטול המשכים – פגישה בין שני אנשים שמובילה מהר מאוד למיטה, אבל בעוד לבחורה ברור שמדובר בסטוץ ולא יותר, הבחור מתאהב קשות והלב שלו נשבר בסוף הסיפור.
  בדמיון שלי הסיפור מסופר מנקודת המבט של הבחור, והמפגש הוא בין "התמים" לבין "טורפת הגברים", אבל גם אם הבחורה נאיבית בעצמה, זה יכול להיות ריאלי בצורה שקצת יותר קרובה לחיים עצמם.
  תודה! וכמובן שבלי קשר להצעה, תמשיך לכתוב.

 52. אני יודע שאין לך בעיה לכתוב לגבי סלבים למרות שזה לא אמיתי אז כך רעיון. עקב כל הפיטורים בתקשורת בתקופה האחרונה כל אחד ואחת מנסים לשמור על מקום העבודה שלהם כדי לא לקבל פיטורים יש כמה שברור מאליו שישארו אבל הבמאי והעורך הם אלו שנותנים את הטון, מי יעמוד על סף פיטורים ומי יעשה הכל אבל הכל כדי להישאר בתפקיד שלו.
  רעיון בשבילך, יכול להכניס אותם בקטגוריית סיפורים בתקופת הקורונה :).
  אשמח לתגובה מצידך.

  1. התכוונתי לענות שאין מצב כי אני מלא ברעיונות ויש לי ממש מעט זמן אבל חשבתי על זה ואולי אולי אולי אני אעשה משהו עם הרעיון הזה. יש לנו מגישות טלוויזיה סקסיות בארץ? בקושי צופה בחדשות. דליה מזור עוד ב״מבט״?

   1. האמת שאולי זאת קצת בעיה. אפשר להכניס דמויות שכביכול רוצות להיכנס לתפקיד הנחשק של להופיע בטלוויזיה ועל המסכים בארץ. לפי דעתי דליה מזור כבר לא במבט. יונית אולי? תמר איש שלום?

    1. אפשר אולי להפוך את זה לסדרה עם פרקים קצרים, בכל פרק יופיע מפורסם אחר מתחום התקשורת.. ואז את היכול להכניס נגיד גם סתם תוכניות אירוח (לוסי אהריש), או
     תוכניות ריאליטי (רותם סלע). רק זורק פה רעיון.

 53. סוף העולם הגיע האנושות מתארגנת על ספינת חלל ליישוב מאדים כמובן שיש יותר נשים מגברים והסדר החברתי הנוכחי מתערער לגמרי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *