סקס מאויר – מילף ושלושה נערים

אוכל לכם את הראש בסוף הפוסט למי שזה מעניין אותו.1. בדרך כלל כשחושבים על מילף (או קוגר), האישה המבוגרת הסקסית, היא מתוארת כאיזו אלת פריון עם שדיים עצומים, מותניים ותחת שופע. רציתי בסט הזה ללכת על מישהי אחרת. מצד אחת רזה, מצד שני גוף עם סימני מתיחה וצלוליטיס, מישהי שהיא רזה כי היא רזה ולא בגלל שהיא באיזו אובססיה של דיאטה וכושר.

2. הדמות הזאת, שאפילו שם לא נתתי לה, היא אישה שעושה מה שבא לה. ומה שבא לה זה להזדיין עם נערים צעירים בלי לדפוק חשבון. היא לא נבוכה מהגוף הלא מושלם שלה או מהתשוקה הלא שגרתית שלה, היא עושה מה שהיא רוצה. היא אפילו לא צריכה שם, גם עלי היא שמה זין.

3. אמנם אין עלילה ב"סיפור" הזה אבל כן יש הדרגתיות מסוימת שאהבתי, מצילומי "פין אפ" קלאסיים עם פוזות למצלמה כאשר הנערים ברקע ועד לזיון מטונף ולוהט בכל החורים עם כל השלושה.

4. בתור נער מתבגר שנפלו לידיו חוברות פורנוגרפיות פה ושם תמיד התבאסתי מזה שהסט נגמר בלי שהדוגמניות מזדיינות (מה שקרה תמיד בפלייבוי ופנטהאוז). הרגיש לי כמו לראות קדימון לסרט בלי הסרט. לכן כשאני יוצר דוגמנית וירטואלית כזאת אני ממש נהנה "להרחיב" את הסט שיכלול גם זיון.

Print Friendly, PDF & Email

3 thoughts on “סקס מאויר – מילף ושלושה נערים”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *